Heart 2174 1

Як краще вчити англійську мову?

Як краще вчити англійську мову?

Дізнайтесь про 15 порад, які допоможуть вам ефективніше вивчати англійську мову.

 • Багато людей, які починають або продовжують вчити англійську, хочуть досягти гарних результатів якнайшвидше. Для того, щоб вчити англійську мову краще і швидше, треба поєднання ефективних методик і послідовної практики. 

  Мовний центр РЕЗУЛЬТАТ пропонує кілька стратегій, які допоможуть вам досягти цієї мети:

  1. Пориньте в англійську мову. 

  Оточіть себе якомога більше цією мовою. Дивіться фільми, телешоу та відео в оригіналі (можливо з подвійними субтитрами), слухайте англійські подкасти або радіостанції та читайте англійські книги, статті та новини. Занурення допомагає вам звикнути до природних мовних моделей і вимови.

  2. Ставте чіткі цілі.

  Визначте цілі вивчення мови. Незалежно від того, чи йдеться про вдосконалення ваших навичок усного мовлення, письма, аудіювання чи читання, конкретні цілі допоможуть вам зосередитися та мати мотивацію. Приклад конкретної цілі: через 5 днів навчитися писати електронного листа клієнту з описом товару. 

  3. Послідовна практика.

  Регулярна практика має вирішальне значення. Щодня виділяйте час для вивчення та використання англійської. Навіть 15-30 хвилин щоденної практики матимуть величезний вплив на ваш рівень володіння англійською.

  4. Використовуйте додатки та ресурси для вивчення мов. 

  Є багато програм і веб-сайтів для навчання, які пропонують структуровані уроки, вправи на словниковий запас та інтерактивні дії. Duolingo, Memrise, Babbel і Anki є популярними варіантами. У мовному центрі РЕЗУЛЬТАТ висококваліфіковані фахівці застосовують найсучасніші програми, ресурси та матеріали для того, щоб гарантувати вам найвищі результати у навчанні не лише дорослих, а й дітей і підлітків.

  5. Граматика та словниковий запас.

  Оволодіння правилами граматики та розширення словникового запасу є основою успішного оволодіння мовою. Подумайте про використання сучасних підручників (Cambridge, Oxford, Pearson тощо), онлайн-курсів або веб-сайтів для вивчення мов, які надають вичерпні пояснення граматики та словниковий запас.

  6. Розмовна практика.

  Якомога більше практикуйтеся розмовляти англійською мовою. Знайдіть партнерів по мовному обміну або приєднайтеся до англомовних спільнот, де ви можете спілкуватися. Регулярне спілкування покращить вашу вільність і впевненість. На заняттях в центрі РЕЗУЛЬТАТ ми приділяємо велику увагу розвитку розмовних навичок студентів і кожен студент починає говорити вже з перших занять курсу не залежно від рівня вивчення мови. Ми також проводимо курси розмовної англійської для ґрунтовного фокуса саме на цей скіл.

  7. Практика письма.

  Ведіть щоденник, пишіть оповідання або беріть участь в онлайн-форумах англійською мовою. Письмо допомагає зміцнити ваше розуміння граматики та словникового запасу і допомагає більш ефективно висловлювати свої думки.

  8. Навчайтеся за допомогою мультимедіа.

  Використовуйте мультимедійні матеріали, такі як відео, пісні, аудіокниги чи Youtube. Ці ресурси пропонують різноманітний контент і роблять навчання приємнішим.

  9. Флеш-картки та мнемоніка.

  Створюйте картки з новими словами, фразами або граматичними правилами, які вам трапляються. Мнемотехніка може допомогти вам легше запам’ятати складні поняття. Приклад мнемотехніки: OPSASCPOMP для запам’ятовування порядку прикметників у реченні, де op-opinion, s-size, a-age, s-shape, c-colour, p-pattern, o-origin, m-material, p-purpose. Наприклад, правильно буде сказати 

  My sister adopted a beautiful big white bulldog.

  А не My sister adopted a white big beautiful bulldog.

  10. Приєднуйтеся до курсів або занять з англійської.

  Запишіться на курси англійської мови або відвідуйте заняття з кваліфікованим викладачем. Структурований навчальний план і експертне керівництво можуть бути дуже корисними. Випускники центру РЕЗУЛЬТАТ отримують 180-200 балів на ЗНО, НМТ, ЄВІ з англійської, а також успішно складають міжнародні іспити IELTS, FCE / B2 First і CAE / C1 Advanced.

  11. Практика з носіями мови.

  Беріть участь у розмовах з носіями англійської мови. Ви можете знайти партнерів по мовному обміну в Інтернеті або приєднатися до розмовних клубів чи курсів з носіями.

  12. Регулярно перевіряйте себе.

  Проходьте вікторини, тести та іспити на знання мови, щоб оцінити свій прогрес і визначити сфери, які потрібно вдосконалити.

  13. Будьте терплячими та наполегливими.

  Вивчення мови потребує часу, і невдачі є нормальним процесом на шляху вивчення іноземної мови. Залишайтеся терплячими та наполегливими та пам’ятайте, що послідовність і зусилля неодмінно призведуть до підвищення рівня англійської.

  14. Використовуйте англійську мову в повсякденному житті.

  Додайте англійську мову до свого розпорядку дня. Позначайте об’єкти навколо свого дому їхніми англійськими назвами, думайте англійською та намагайтеся описати події свого дня цією мовою.

  15. Залишайтеся мотивованими.

  Знайдіть те, що спонукає вас вивчати англійську. Це може бути конкретна мета, поїздка в англомовну країну або бажання спілкуватися з людьми з різних культур. Використовуйте ці цілі, щоб підтримувати рівень мотивації та натхнення.

  Пам’ятайте, що не існує універсального підходу до вивчення іноземної. Експериментуйте з різними методиками та підходами та знайдіть те, що найкраще працює для вас. Головне – залишатися послідовним і зробити навчання приємною частиною свого повсякденного життя.

  Комментарии


  • Anna Tsarenko 28 Февраль 2024, 16:16
   Дуже корисна стаття.

   Добавить комментарий