График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Image Osvita курси англійської мови

Image Osvita курси англійської мови

34.38 30
30 відгуків
від720 грн/міс

Умови навчання

 • К-сть людей в групі до 8
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби
 • Кількість занять 2 зан./тижд.

Про школу Image Osvita

Школа англійської мови Image Osvita заснована у жовтні 1991 року і до сьогоднішнього дня являється одним із лідерів в сфері навчання англійської мови в Україні. Імідж Освіта є  авторизованим центром Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів. Компанія є незалежною організацією, яка протягом багатьох років має членство в багатьох міжнародних асоціаціях.

Імідж Освіта - це курси англійської мови в Києві, які:

 • - Дають найбільш повну базу знань для початкових рівнів!
 • - Мають один з найвищих рейтингів по підготовці до найвідоміших міжнародних іспитів, починаючи з 2000 року.
 • - Пропонують методику, яка передбачає мінімум роботи вдома, так як розрахована на тих, у кого час обмежений.
 • - Імідж Освіта має максимально відмінний показник за досвідом і датою заснування серед всіх комерційних курсів Києва - жовтень 1991 року.
 • - Імідж Освіта одна з перших отримала ліцензію в Україні на роботу з дітьми. Важливо відзначити, що це ліцензування відбулося за сприяння Британської Ради в Україні шляхом її офіційного звернення до ліцензійної комісії Міністерства Освіти України.
 

На сайті школи Ви можете ознайомитися з інформацією про переваги школи та напрямки навчання.

Показать больше информации о школе

Графік занять

Будні: 8:00-21:00 
Вихідні: 10:00-13:00 

Контактні телефони

044 496 20...

Показати номер

096 528 79...

Показати номер

095 087 97...

Показати номер

063 726 68...

Показати номер

Адреси філіалів та телефони

 • Київ, Подільський район, вулиця Нижній Вал, 7
 • Киев, Шевченковский район, улица Пушкинская, 39
 • Киев, Подольский район, улица Ярославская, 6
 • Киев, Дарницкий район, улица Тростянецкая, 7Г

Відгуки

 • Олена Піхур
  Олена Піхур залишила відгук про Image Osvita у 12:52, 27 травня, 2015
  Я навчалась в Імідж освіті давно, 12 років тому, пішла на нульовий курс, бо в школі англ. Мову не вчила. Це навчання - найкращі мої спогади. Пройшла три рівні, зупинилася, бо народила другу дитину. Того иівня вистачило на більш менш вільне спілкування за кордоном та можливість допомогти дітям десь класу до 6-го :) . Але вони вчаться у мовній школі, тому це логічно. Зараз хочу віддати старшу доньку для отримання В2. Сподіваюсь, їй також сподобається. Було весело, креативно, особливо 6 годинні тренінги, де ні слова рідної мовою :)))) Дякую вам, це було класно! ;)
  • Irina Yakovenko
   Irina Yakovenko залишила відгук про Image Osvita у 10:42, 31 серпня, 2014
   Прийшли ми з дочкою в Імідж Освіту після інших курсів, де я особисто, не побачила її прогресу. Моя дитина, Аліна, вже 2 рівні закінчила в Імідж Освіті. В загальноосвітній школі немає належного викладання, тому ці курси - це наше спасіння! В групах по 8 діток, надзвичайно вмілі викладачі, які до кожної дитини знаходять підхід. Починали ми з елементарно рівня, а вже, ось в вересні підемо на середній. Аліна в захваті, з радістю бігає на заняття на Ярославську. (живемо ми зовсім поруч, і це ще один великий плюс!) Я, як мама, рекомендую ці курси для навчання своїх дітей!
   • Іра Супрунюк
    Іра Супрунюк залишила відгук про Image Osvita у 10:37, 1 лютого, 2013
    Закінчую курс business English, рівень upper-intermediate - займаємось на Ярославській, у групі 6 людей. Хочу висловити власне суб"єктивне бачення "Імідж Освіти" від першого дня, як мала нагоду потрапити. По-перше, ці курси мені порекомендували знайомі, які відвідували їх раніше, додатковим аргументом при виборі стало ім"я Києво-Могилянської академії) По-друге, організація, атмосфера і, звісно, найголовніше - викладання на дуже професійному рівні (Зайчук Олена наш викладач: різноманітно подає матеріал - інтерактивно, створює дуже гарне враження товариськості, не втрачаючи навчального ладу!). Також сподобались вкраплення speaking club під час занять: Борис, стипендіат Фулбрайта - розбавляє "університетську атмосферу" native English)
    Щодо недоліків: хотілось би відмітити обстановку класів - бажано, щоб бути столи чи парти для навчання (так як сидимо по колу за стільцями - не завжди зручно з паперами і книжками).
    Загалом, рекомендую дану школу! Надіюсь, керівництво візьме до уваги побажання і врахує враження студентів! Дякую!
    Читати всі відгуки