Центр іноземних мов Sweet Mangoкурси англійської мови

Іде набір в школи англійської на листопад

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Плугова, 4а
Інформація про набори від школи Центр іноземних мов Sweet Mango оновлення від 10.10.2018

Подивитися інші школи англійської на Enguide

32 школи на карті Львова

Безкоштовний пробний урок

333 відгуку

Про школу Центр іноземних мов Sweet Mango

Sweet по-англійськи - це не тільки "солодкий", але і "милий". Курси англійської мови Sweet Mango у Львові повністю відповідають цьому епітету. Що нітрохи не зменшує їх професіоналізму та ефективності! Просто тут настільки комфортна, практично "домашня" атмосфера, що всі учні відчувають себе затишно і спокійно. І це неспроста - тому що сприяє більш міцному, швидкому і якісному запам'ятовуванню нових знань.

Школа англійської Sweet Mango приймає учнів з 4 років і пропонує їм спеціальну ігрову методику навчання, яка одночасно приносить кілька корисних ефектів:

 • загальний розвиток малюка з досвідченими викладачами;
 • запам'ятовування перших англійських слів і фраз, база для навчання;
 • звичка і любов вчитися, спілкуватися, вбирати знання і успішно комунікувати;

Для школярів мовна школа Sweet Mango створила інші освітні підходи. Залежно від віку, учні вивчають розмовну мову, розширюють словниковий запас, вчаться "думати по-англійськи", готуються до ЗНО. Таким чином учні мовної школи навіть не замислюються про мовні бар'єри, позбавляються акценту і, звичайно, легше сприймають шкільну програму.

Дорослі студенти школи англійської Sweet Mango навчаються за комунікативною методикою, яка визнана найкращою і найрезультативнішою у всьому світі. Вільне розуміння і спілкування з іноземцями, формулювання своїх думок і підбір слів без запинки - все це доказ ефективності. Також мовна школа проводить корпоративне навчання за зручним графіком, тут можна вивчати іноземну мову для бізнесу, розвитку кар'єри та міжнародного ділового співробітництва. Програми враховують сфери діяльності: юридичну, економічну, англійська для сфери ІТ і т.д.

Для максимальної зручності всіх учнів складено зрозумілий розклад: заняття проводяться двічі на тиждень, кожен урок триває півтори години. Це оптимальна періодичність і тривалість уроків для якісної освіти без шкоди для основної роботи або навчання. Напевно, саме тому тут так багато задоволених учнів і успішних випускників. Подорожі, робота, складання іспитів, вступ до вузу - у кожного своя мета, і тут вона стає досяжною.

Запишіться на пробний урок, щоб переконатися і почати навчання! 

Показати більше інформації про школу

Офіси Центр іноземних мов Sweet Mango на карті

 • вулиця Плугова, 4а Украина
  Львів, Шевченківський район, вулиця Плугова, 4а

Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

The Language Village
 • Галицький район
 • Відкрито набір в 8 груп
Вибрати групу
Lingo Lviv Education
 • Галицький район
 • Відкрито набір в 13 груп
Вибрати групу
Start2you
 • Галицький район
 • Відкрито набір в 2 групи
Вибрати групу