Пн-Пт, 10:00-18:00

+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактные телефоны

УкраїнськаРусский

Green Forest курсы английского языка

Green Forest курсы английского языка

Страница подтверждена
54.92 23
23 отзыва
от430 грн/мес

О школе Green Forest

Школа Green Forest отличается нестандартным подходом ко всему, что они делают. Тут и интересная реклама и интересные предложения по обучению. На сайте школы Green Forest можно смотреть онлайн домашние задания. Подход к преподаванию также заслуживает отдельного внимания. Это всегда интересные люди, которым есть что рассказать. А недавно в школе появилась рубрика «Я-особенный», в которой рассказывают про своих студентов.

Показать больше информации о школе

График занятий

Будни: 15:00-21:00

Адреса филиалов и телефоны

 • Львов, Галицкий район, улица Театральная, 6

Отзывы

 • Svitlana Dukach
  Svitlana Dukach оставила отзыв о Green Forest в 17:45, 22 июля, 2016
  Привіт! В Грін Форесті пройшла 2 рівня. Перший Intermidiate був дійсно дуже продуктивний для мене. Другий поєднувала з роботою, плюс нас мінялись викладачі, практично не приніс користі. Одне хочу сказати точно, якщо ви потрапите в групу до Олі Схап, то ви просто щасливчики! Для мене це найкраща викладачка в даній школі (за 2 крси були дуже різні, на замінах, skills-ах). Оля дуже розумна, цікава, вимоглива. ЇЇ заняття завжди продуктивні, різноманітні, інформативні. Пам'ятаю заняття skills перед Новим роком, боло на тему Різдва і Нового року, вона створила таку різдвяно-новорічну атмосферу, з музикою, іграми, цукерочками і манадаринами!Це було незабутньо! Я поверталась додому безсніжним Львовом з сніжним різдвяним настроєм! Якщо вам пощастить потрапити до Олі, то ви точно отримаєте знання і приємні враження від школи!
  • If Templar
   If Templar оставил отзыв о Green Forest в 12:20, 26 апреля, 2016
   Навчався у львівському Green Forest протягом 4-х рівнів + літній підтримуючий курс.
   Починав з Intermediate-інтенсиву, не встигав за групою, і викладач після того як роздав завдання стояв наді мною і пояснював не зрозумілі мені моменти (тоді я не розумів чому в питальних реченнях Past Simple в дієслова забирається -ed), на домашці я знайшов е-мейл тічера і просив допомоги он-лайн, мені надсилали додаткові таски і давали відповіді на запитання які тоді вганяли мене в ступор.
   Час на заняттях пролітає, дуже багато інтеактивних ігор і перемішувань - до кінця семестру ти 100% знаєш усіх студентів своєї групи а не лише чувака що сидить поруч. До речі про чуваків - в різних групах бували різні люди - хтось казав що йому забагато граматики, хтось жалівся що на домашку раз на тиждень дають подивитись одну серію Big Bang Theory в оригіналі. Посони, серйозно ? Вас нагружає 20 хв. геніального серіалу з хорошим гумором і мовою якою власне зараз спілкуються в світі ? Чи будемо все життя дивитися "Друзів" з субтитрами ?
   Дуже дратувало коли студенти втикали у Viber і Messenger коли тічер пояснював якусь конструкцію або новий vocab потім тупили і задавали питання відповідь на які їм щойно писали на дошці.

   Спецкурси - космос.
   Я був тихим і боявся заговорити англійською кожного разу коли мені давали якесь завдання, після кількох стріт-чатів і спікінг клабів сором'язливість зникла як зникає шоколад за півціни у п'ятницю біля Майстерні Шоколаду :D
   Є cooking-club де разом зі студентами інших рівнів готуєш страви, потім їх же ж з'їдаєш. Змішуючись з студентами інших левелів розумієш що раз вони тебе розуміють значить все ок, навчання рухається.
   З 4-го рівня є додаткові мовні курси - німецька та еспаньйол, на останню вдалося походити кілька занять, не шкодую ні разу, як мінімум можна обламати людину яка вимовляє "Hola!" через "х" і думає що поліглот :D
   В фореста є свій проект з подкастами - шикарна річ для закріплення матеріалу і прослуховування конструкцій "на прикладі". Під час навчання на 3-4 рівнях заслухав його "до дірок". Є Skype-lessons, на них можна задати питання по певній темі в якій сумніваєшся.
   По книжках - є Students book і Work book - обидві можна купити (дві за ~500uah), можна не купити. Ніхто ніколи не тиснув як це було в одному клубів "в нас можна займатися лише в наших шортах". На третьому левелі я носив електронну копію на планшеті, нормально, всеодно велику кількість матеріалів тічер давав на занятті.

   Форест для вас якщо ви активні і відкриті, хочете спілкуватись. Якщо віддаєте перевагу шкільному методу "пишемо вправи по книжці і йдемо додому" - скачайте Вербу або Плахотніка. Вербу, до речі маю вдома, можу подарувати.
   Якщо у вас фултайм-робота краще йти на звичайний курс, якщо маєте більше часу і є мотивація - беріть інтенсив.
   На підтримуючому курсі не викладають нічого нового, мені він допоміг розібратись з conditionals і пасивом.
   Шукайте тести в інтернеті, передивіться улюблені фільми англійською (без сабів) - ви знаєте про що фільм бо вже бачили його, зараз ваше завдання слухати мову.
   РОБІТЬ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ - ви заплатили за цей курс свої гроші, не робите завдання підібрані вам школою і хочете результат - зашибісь. ваше право. Але замість швидко перевірити домашку і вчитися ті хто знайшов вільну годину вдома змушені чекати поки вся група переробить домашні вправи, ну f*cking cr*p. серйозно.
   • Julia 8848
    Julia 8848 оставила отзыв о Green Forest в 16:20, 23 марта, 2016
    Всім привіт, проходжу стандартний курс в Green Foresti, тому хочу поділитись враженнями: мінусів справді набагато більше ніж плюсів. Великі групи по 16 осіб, хамовита адміністрація на рецепції, жахливе освітлення після після кожного заняття болить голова від напружкння очей, а найголовніше половина заняття витрачається на непотрібні і безглузді ігри, які студентів абсолютно нічого не вчать, викладачка в нашій групі була далеко не найкраща ,в більшості розмовляла українською мовою і коли група задавала питання , відповідь викладачки була - "Про це ми поговоримо пізніше , на наступних заняттях". Хоча була декілька разів заміна викладача , і вона нас дуже потішила!! Дуже мало спецкурсів і додаткових тренінгів у Львові, порівнюючи з Київським Green Forestom. Мало граматики і пояснювання матеріалу. 90% навчання самоосвіта, а на заняттях тупі ігри і мінімум спілкування, яке й так ніхто не слухає , окрім партнера, який теж нічого не знає!!!! Приходиш на 1 заняття і тут тобі втюхують підручники за 460 грн, бо без них ніяк!!!!!!! І ще кожного заняття кучу. Ксероксів, для чого тоді ці підручники крутезні з диском, незрозуміло. Висновок, особисто я не знайшла жодного плюса, окрім зручного місця розташування, що не скажеш про мінуси, їх тут безліч! Тому не рекомендую Green Forest.
    Читать все отзывы