КурсиКартаРейтингВідгукиОнлайн курсиЖурнал
Heart 31.05 6683

Правила ділового листування англійською мовою: огляд книги «Kind Regards»

Ділове листування електронною поштою – основний спосіб комунікації в бізнесі. Від уміння чітко, правильно і переконливо формулювати думки залежить успіх спілкування з партнерами та клієнтами. Про те, як опанувати мистецтво слова, розповідає Дон-Мішель Бод у своїй книжці.

Ділове листування електронною поштою – основний спосіб комунікації в бізнесі. Від уміння чітко, правильно і переконливо формулювати думки залежить успіх спілкування з партнерами та клієнтами. Про те, як опанувати мистецтво слова, розповідає Дон-Мішель Бод у своїй книжці «Kind Regards. The Executive Guide to Email Correspondence».

Про автора

Дон-Мішель Бод – письменниця, експерт у сфері комунікації, співробітник популярних журналів Vogue і Reader's Digest, викладач паризького університету, володар ступеня MFA, MA, DEA та інших. 

Про книгу

Ознайомившись з назвою «Kind Regards. The Executive Guide to Email Correspondence» можна припустити, що книга буде корисною лише тим, хто працює з англомовними партнерами. Ось тільки прочитавши її, ви зрозумієте, що більшість рекомендацій універсальні і придатні для листування будь-якою мові.

Беручи за приклад конкретні практики маркетологів, топ-менеджерів, юристів і представників інших професій, автор ділиться основами і особливостями складання ділових листів. Ви не тільки навчитеся писати зрозумілі і грамотні послання, а й поповните лексичний запас новими словами і виразами.

Після прочитання книги ви:

  • дізнаєтеся, як складати лаконічні та грамотні листи;
  • ознайомитеся з шаблонами листів англійською мовою, які допоможуть вирішувати різні питання в сферы маркетингу, юридичного відділу, продажів, HR і топ-керівництва;
  • організуєте всі набуті навички і знання, які ви могли отримати на курсах англійської мови.

Правила ділового листування англійською

Забудьте «Dear». Це минуле століття. Звертайтеся до співрозмовника лише на ім'я.

Пишіть короткими і нескладними реченнями. Не забувайте, що в кожному реченні повинні бути підмет і присудок. Безособовим реченням скажіть «ні».

Сміливо використовуйте «I». Не бійтеся говорити про себе, якщо хочете підкреслити особисті заслуги або ж довести правоту. Але не використовуйте це слово, якщо потрібно сказати про помилки.

Демонструйте причинно-наслідкові зв'язки, якщо це необхідно. Для цієї мети можна використовувати слова «To begin with», «Next», «In addition», «Therefore» і т. Д.

Пам'ятайте про ввічливість. Використовуйте слова «Please», «Could», «Might», «Possibly» і «Probably», щоб пом'якшити наказ до рівня рекомендації.

Головні правила складання ділових листів з книги «Kind Regards»

  1. Головну ідею листа викладайте в першому реченні.
  2. Пишіть короткими та простими реченнями.
  3. Забудьте про сленг, смайли і молодіжні скорочення.
  4. Починайте лист з хороших новин, продовжуйте поганими і закінчуйте ідеями, які допоможуть впоратися з наявною проблемою.
  5. Не забувайте повідомляти партнерам про ваші відпустки.

Придбати книгу можна тут.

Бажаємо успіхів у діловому листуванні!