Якщо ви шукаєте універсальну пораду, яка дасть можливість зробити прорив у вивченні англійської мови, то ось він: щоденна практика. Це найважливіший момент в оволодінні будь-яким навиком, адже тільки практикуючись день у день, ви зможете досягти успіху за короткий термін.
Але що робити, якщо постійно не вистачає часу на англійську, адже є робота, навчання, сім'я і багато інших справ, якими наповнений кожен день? Варто виробити нові звички, які допоможуть вам крокувати вперед і розвиватися щодня, навіть якщо часу зовсім немає.
Найпростіше з того, що можна зробити. Ви просто міняєте мову телефону, планшета і / або ноутбука в налаштуваннях, і англійська вже миготить у вас перед очима весь день. Завдяки цим невеликим змінам, ви зможете запам'ятати базові слова і дієслова завдяки асоціаціям і щоденного використання вже звичних додатків. Також радимо завантажувати додатки англійською мовою. За місяць звичного використання гаджетів, ви неусвідомлено вивчите нові слова, які можна вживати в повсякденній англійській мові.
Існує величезна кількість додатків, які дозволяють знайомиться з іноземцями. Ви будете мати можливість спілкуватися з носієм по скайпу або в будь-який інший зручній мережі. Це дуже корисно, адже крім спілкування з новими та цікавими людьми ви практикуєте свою лексику, вивчаєте нові слова і фрази.
Щодня вчіть 5-10 нових англійських слів. Ви можете зайнятися цим лежачи в ліжку або по дорозі на роботу. Є програми, які використовують ігровий формат для вивчення нових слів, а потім дають завдання для довгострокового запам'ятовування пройденого матеріалу. 10 слів в день - це 70 слів в тиждень, 300 слів в місяць і 3650 слів в рік. Але ж для того, щоб базово спілкуватися англійською мовою потрібно всього лише 3000 слів.
Виберіть цікаву для вас тему і всього кілька хвилин в день говоріть про неї стоячи перед дзеркалом. Розкажіть про книгу, яку нещодавно прочитали, про останні новини або свої плани на день - що завгодно. Встановіть таймер на 3-4 хвилини та говоріть - потрібно зрозуміти, що заважає вам викладати свої думки чітко і швидко. Після ретельного аналізу ви прийдете до висновку про те, які моменти варто опрацювати.
Це може здатися складним або навіть неможливим, але це далеко не так. Не обов'язково постійно думати саме англійською, почніть з малого. Наприклад, ви бачите якийсь предмет - сфокусуйтеся на ньому, зауважте всі можливі деталі та опишіть їх у себе в голові, звичайно ж англійською мовою. Спочатку буде непросто, головне - регулярно виконувати цю вправу.
Порада дуже проста і звична, але дієва. Дивіться улюблені фільми та серіали в оригіналі або з англійськими субтитрами, звертайте увагу на манеру мови, акцент героїв, також можна дізнатися багато нових скорочень і сленгових слів, завдяки яким ви зможете говорити, як носій англійської мови. У мережі є сайти, які допоможуть знайти будь-який фільм з субтитрами, а також при наведенні курсору на незнайоме слово, покаже його значення і занесе в особистий словник.
Читання збільшує словниковий запас і розвиває уяву, вибирайте ті книги, які вам дійсно цікаві. Якщо читати книги ви не любите, просто слухайте їх, користі від цього менше не стане. Виписуйте нові слова, працюйте з ними й звертайте увагу на їх становище в реченні - як і з чим вони використовуються.
Перечитування останніх новин дійсно є нашою щоденною рутиною, адже багато хто цікавиться тим, що відбувається в світі. Так чому б зовсім трохи не адаптувати вже сформовану звичку під вивчення англійської мови - читайте свіжі новини та статті англійською. Спочатку це буде займати набагато більше часу, ніж раніше, але надалі все встане на свої місця і ви не будете помічати, що читаєте добірку останніх новин іншою мовою навіть не переймаючись.
Підпишіться на англомовних блогерів, читайте їх пости, вникайте в те, що вони говорять у своїх прямих ефірах. У будь-якій соціальній мережі ви зможете знайти людину, яка робить цікавий вам контент, але робить це англійською мовою. Після підписки на іноземних блогерів, ви зможете проводити час в соціальних мережах з користю.
Виберіть той формат, який буде комфортний для вас. Сторінка в соціальних мережах і пости під вашими фотографіями в Instagram можуть стати англомовними, діліться моментами свого життя з підписниками використовуючи іноземну мову і практикуючи письмову мову. А в тому випадку, якщо ви ведете щоденник, записуйте свої думки англійською мовою - це дуже корисно і надалі ви зможете проаналізувати свої ж помилки.
Перераховані вище звички з легкістю можуть вписатися в вашу щоденну рутину, адже вони не вимагають багато часу. Найголовніше - не відкладати на потім, а вводити їх у своє життя прямо зараз, щоб вже через місяць побачити перші результати.
Іде набір в школи англійської на грудень
Коментарі
Додати коментар
Підтвердіть ваш відгук
Оберіть, будь ласка, соціальну мережу для миттєвої публікації відгуку на сайті Enguide
Підтвердіть ваш голос
Оберіть, будь ласка, одну с соціальних мереж для голосування на сайті Enguide
Підтвердіть Ваш аккаунт
Будь ласка, перейдіть до пошти для підтвердження вашого облікового запису
Привіт, незнайомець :)
За вами помічена підозріла активність, можливість голосування заблоковано на 5 днів.