Відгуки про курси British Study Centres Ukraine

8.5 з 10
8.5 з 10

Оцінка школи на основі 3 перевірених відгуків 8.5

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 17
Додати відгук

 • 27 Червень 2019, 08:05
  доброго дня, шукаю курс для онлайн вивчення. анонсовано в рубриці онлайн, а на сайті онлайн навчання не бачу. у вас є онлайн варіанти навчання чи ні?
  • British Study Centres Ukraine Адміністрація школи29 Червень 2019, 20:53
   Доброго дня. На жаль, в нас нема онлайн навчання. Ми над цим зараз працюємо. Є тількі індивідуальні заняття по скайпу. Вибачте за неточну інформацію, ми виправимо на сайті. Дякуємо!
  • Був(ла) на уроці 23 Березень 2019, 18:10
   Оцінка - 9.8
   Викладач 10.0
   Методика навчання 9.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Всё хорошо, уже месяц учусь. Хотелось бы побольше домашки, а в целом больше нечего добавить
   • Був(ла) на уроці 17 Вересень 2018, 11:54
    Оцінка - 9.5
    Викладач 8.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    Я уже закончила курсы в этой школе. Мне всё понравилось, школа хорошая.
    • Був(ла) на уроці 17 Вересень 2018, 11:48
     Оцінка - 9
     Викладач 10.0
     Методика навчання 10.0
     Навчальний клас (офіс) 9.0
     Сервіс 7.0
     Со мной долго связывались, но по пробному уроку школа мне понравилась. Записался на подальшие занятия.
     • 18 Липень 2018, 10:55
      Вітаю.
      Я своє навчання розпочав з перших днів як відкрилась школа. Хочу подякувати викладачам за професійний підхід до подачі матеріалу і створення позитивної атмосфери. У школі є різні рівні і у цій школі ви точно заговорите англійяською. Команда допоможе вам перебороти мовний барєр, створить бомашню (сімейну) атмосферу. Вам буде комфортно навчатись і по закінченню навчання у вас буде бажання навчатись і далі. Головне ви маєте зрозуміти, що домашні завдання ви маєте робити регулярні. Успіхів. :)
      • 22 Березень 2018, 20:10
       Kateryna Kravchuk:
       На курсы попала по рекомендации и вот уже 5-тый месяц прохожу обучение =). Мне очень нравится подход основателей к созданию качественных услуг, гибкость и понимание потребности своих учеников. У нас преподавали разные учителя и все сумели выстроить процесс в группе интересно, эффективно и с применением разных методик.
       По себе однозначно вижу прогресс, преодоление языкового барьера. Глубже стала понимать грамматику и постоянно работаем над увеличением словарного запаса, на практике.
       Очень нравится момент, что все обучение проходит только на английском и выходишь с ощущением, что побывал в англоговорящей среде. Ребят рекомендую и планирую ходить дальше.
       • 22 Березень 2018, 14:21
        Долго собиралась пойти на курсы английского и не могла определится какую школу выбрать так как их сейчас очень много.. Решила попробовать в British Study Centres и не ошиблась! Очень довольна преподавателями, их подходом к обучению.. Атмосфера в школе очень позитивная, можно даже сказать домашняя)
        Большое большое спасибо преподавателям!) а так же всем кто учится со мной в группе)))
        • 29 Січень 2018, 11:29
         British Study Centres Ukraine
         в этой школе очень дружественная атмосфера, которая помогает расслабиться. В связи с этим даже самый тажелый материал воспринимается и запоминается легко. Они открыли для меня новый уровень изучения инностранного языка. Рекомендую попробовать
         • 25 Січень 2018, 15:53
          Очень хорошие преподаватели, индивидуальный подход к студентам и очень тщательный разбор вопросов и правил когда есть недопонимание. Рекомендую :)
          • 24 Січень 2018, 17:16
           Дуже подобається навчатись в British Study Centres, викладачі і персонал підтримують на протязі усього семестру, дуже цікаві методи навчання і атмосфера під час занять неймовірна, а в кафе центру роблять насмачнішу каву яку я коли-небудь коштувала, також великим бонусом для мене є те, що тут є бібліотека з англомовними книгами які можна брати додому, я обожнюю читати, усім раджу скористатись послугами саме цього центру :)
           • 19 Січень 2018, 20:37
            Очень нравятся занятия ! Начинала изучение английского с нуля. Индивидуальный и грамотный подход на уроках, благодаря которому постепенно думаешь и говоришь на английском :) Спасибо!
            • 6 Грудень 2017, 16:53
             Отличные курсы! Занимаюсь третью неделю на начальном уровне. Разговаривают здесь только на английском и это приносит свои плоды. Начинаю потихоньку думать на английском языке. Лет пять назад пробовал начать учить язык на других курсах и отказался через неделю заняти, система обучения была нудной и не интересной.Здесь на занятия иду с удовольствием и уже вижу свой прогресс.Спасибо Елане Гречанюк за терпение и профессионализм) !
             • 1 Грудень 2017, 07:26
              Висококваліфіковані і цікаві викладачі. Привітний персонал. Руйнує мовний бар'єр і підвищує загальний рівень скілів ще й те правило, що в процесі навчання в межах Британського центру необхідно спілкуватися англійською. Пробивають по всім фронтам: grammar, writing, speaking english. Дуже багато під час уроків обговорень і дискусій між членами групи різноманітних тем. Періодичні контрольні тести для визначення прогресу кожного учня. Просто відсидітись не вдасться!)
              Дуже рекомендую!
              • 30 Листопад 2017, 21:05
               Чудова школа, прекрасні люди, високий рівень викладання, професіоналізм усіх, хто тут працює і все, що треба для отримання знань. Дуже рекомендую! І це не пусті слова ;)
               • 30 Листопад 2017, 19:44
                Найкраща мовна школа, в якій мені доводилось навчатись! Ефективні і дієві методи навчання, що дійсно працюють. Привітні і завжди професійні викладачі, які мотивують досягати поставлених цілей. Індивідуальних підхід до кожного студента, я в захваті! Рекомендую British Study Centres Ukraine всім друзям і охочим оволодіти англійською ;)
                • 30 Листопад 2017, 19:35
                 навчаюсь на курсах general English з самого відкриття, зараз проходжу рівень pre-intermediate, задоволений викладенням навчального матеріалу, персонал привітний, рекомендую не тільки друзям, але і всім охочим мати Британський акцент))

                 Додати новий відгук


                 39350 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                 1 перегляд сторінки школи British Study Centres Ukraine cьогодні