Відгуки про курси англійської мови в Києві

Відгуки студентів про курси англійської в Києві, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

  • Vitaly Poberezhny
    Vitaly Poberezhny про WinWin Cambridge Educational Center8 Грудень 2016, 22:58
    Самые лучшие курсы в Житомире, лучше вам нигде не найти, можете даже не искать
    Переглянути →
    • Марина Юрчук
      Дуже хороші курси!Чудова атмосфера, викладачі професіонали своєї справи, заняття проходять цікаво та активно)
      Переглянути →
      • Luna Mudblood
        Luna Mudblood про Green Forest8 Грудень 2016, 20:38
        друзья, продаю total english, уровень intermediate (student and work books) по которым учатся в грин форесте. в отличном состоянии
        093 801 81 55
        Переглянути →
        • Zhenya Sokolvak
          Zhenya Sokolvak про WinWin Cambridge Educational Center8 Грудень 2016, 19:07
          Чудові курси, уроки проходять весело та продуктивно
          Переглянути →
          • Galina Schepankevich
            Galina Schepankevich про The Language Village8 Грудень 2016, 19:03
            Всім вітання ,мене звати Галина ,вчуся на бегінері,у Тетяниз 19.09.16,вже почало провиднюватися)) З плюсів :-затишно ,зручно ,інформативно ,просто ,прогресивно ,якісно використаний час ,майже безплатний безплатний пендаль "conversation club "по суботах,з мінусів -один жирний -немає мобільного...
            Переглянути →
            • Катерина Шмир
              ПРЕКРАСНАЯ АТМОСФЕРА + ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ ПРЕПОДАВАТЕЛИ!!!! ОРИГИНАЛЬНО И КРЕАТИВНО, А ГЛАВНОЕ ПОМОГАЕТ! РЕКОМЕНДУЮ
              Переглянути →
              • Мария Ратинская
                WinWin - это всегда праздник! Здесь царит замечательная атмосфера! Работают высококвалифицированные преподаватели! Отличное качество обучения, интересные методики! Рекомендую!!!
                WinWin осуществляет мечты!)
                Переглянути →
                • Marina Krizhanovskaia
                  очень креативно, забудьте о школьном подходе!!! за чашечкой капучино и улыбкой компетентного преподавателя информация усваивается быстрее! очень уютные аудитории и приятная атмосфера. самое главное - отличная команда школы! WinWin, успехов Вам и процветания!! так держать))
                  Переглянути →
                  • Ірина Усик
                    Курси подобаються, планую йти на наступний рівень. Заняття триччі на тиждень + розмовні клуби + перегляди фільмів англійською у Мультиплексі + різні інші заходи (велопрогулянки, боулінг) дають свої результати - я бачу, як росте мій рівень володіння. Всім друзям рекомендую. А.. окремо хотіла б зупинитися...
                    Переглянути →
                    • Alexandra Voznyuk
                      Alexandra Voznyuk про WinWin Cambridge Educational Center8 Грудень 2016, 14:56
                      Супер школа, супер преподаватели и веселый дружный коллектив! Легко учить английский, что самое главное) Безумно рада была сюда попасть))
                      Переглянути →