Відгуки про курси Helen Doron English

8.3 з 10
8.3 з 10

Оцінка школи на основі 1 перевіреного відгуку 8.3

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 51
Додати відгук

 • 12 Жовтень 2022, 14:17
  Крута школа. Ходимо з 2 дітьми вже 7 років. Результати дивують як при заняттях в центрі, так і онлайн. рекомендуємо.
  • 22 Лютий 2022, 12:31
   ТакІ школи це шахраї , вони обманюхать своїх робітників , пропонуючи купити їх навчання , розводять на дуже дорогі книжки батьків, пропонуючи неякісне навчання.
   • 18 Січень 2022, 13:53
    Ужасная школа !Ужасная работа администрации. Готовьтесь к тому ,что если вы вперёд заплатите за месяц ,а это не много не мало 2000 грн денег ,плюс купите все обучающие материалы ,но вдруг заболеете и месяц посещать не будете ,вам деньги не вернут .Скажут это было за бронь вашего места .Это так поступили с нами ,с постоянными клиентами .Год ребёнок ходил ,приобрели книги ,за две книги 100 дол ,и вот такое обращение .Администратор совершенно не настроена ,чтобы не терять клиентов, главное чтобы деньги не вернуть .За те знания ,что даёт школа не стоит своих денег .Ходили в хелен дорон на Ломоносова 48 ,не советую никому
    • 16 Вересень 2021, 14:16
     Деньги на ветер,за 6-мес.обучения (потом начался карантин) полный «0». Понимаю что это маленький срок,но хоть бы что-то…Категорически не рекомендую.Реклама хорошая,на этом плюсы заканчиваются!
     • 5 Вересень 2021, 21:41
      Ціна дуже перевищує цінність Helen Doron. Pr & Marketing добрі.
      • 17 Жовтень 2020, 16:50
       Це просто жах!!! Не знаю кому може подобатись дані курси!!! Хелен дорон некомпетентні, адміністрація груба, викладачі недбало ставляться до дітей. Зокрема заклад у м. Вишневе по вул.Л.Українки 74б (ФОП Тищенко Валентина Петрівна) підтримують насилля над дітьми. На занятті дитину вдарили, а викладач і адміністратор навіть не надали дитині допомогу, натомість тиснули і хамили дитині... Також є питання до якості і рівня викладання зацікавлені тільки в грошах!!! Не знаю як інші школи даної мережі, але в м. Вишневе(ФОП Тищенко Валентина Петрівна) прикриваючись авторитетом хелен дорон підривають авторитет. Також багато знайомих відмовились від навчання в їхній школі через некомпетентність та грубість. Не рекомендуємо курси хелен дорон!!!!
       • 7 Жовтень 2020, 14:24
        Водимо в Хелен Дорон, Кудрявська,12, молодшого сина. Старший навчався в DEC. Всі в сім'ї непагано спілкуємось англійською, і тому було принципово важливо при виборі школи для 3-річної дитини, щоб вона не тільки швидко заговорила, а й не почувала відрази від навчання і від іноземних мов. Ми не розчарувалися: малий біжить на заняття із бажанням. Подобаються і вчителі, молоді, рухливі, з гарною вимовою, і ігрова атмосфера, і те, що в сина там є друзі і англомовні розваги, бо з дітьми принципово спілкуються виключно англійською. Сподіваюся, що шкільні методики не зіпсують настрій і не відіб'ють у дитини бажання вивчати іноземні мови в подальшому.
        • 12 Серпень 2020, 15:36
         Моїй дитині дуже подобається!
         Я приймала рішення тривалий час: вибирала між багатьма школами, але остаточно зупинилась на Helen Doron English, коли відвідала з дитиною безкоштовний урок. Жодного разу не пошкодувала про це!
         Професійне викладання у процесі гри, дитина із задоволенням спішить на заняття. Уважні викладачі знаходять підхід до будь-якої дитини і зацікавлюють її вивчати англійську мову.
         Рекомендую іншим мамам, моя дитина задоволена, а я бачу результат!)
         • 19 Червень 2020, 20:49
          Вожу ребенка в школу. Харьков , м.Университет Сейчас , как и все , получаем занятия он-лайн. Организация ужасная !!! Менеджер абсолютно не компетентна в вопросах организации учебного процесса ! Преподаватели хорошие , но общее впечатление портит администратор . ((((((((
          • 23 Квітень 2020, 18:18
           Працюю викладачем в Хелен Дорон вже 5 років. За допомогою методики навчила вже безліч малюків говорити, співати, рахувати. І так приємно, коли з року в рік вони стають розумнішими, дорослішими. І вже в свої 6-7 років намагаються говорити виключно англійською. Проте через вимушені обставини школа перейшла на онлайн навчання, поставивши новий виклик викладачам. Та ми всі справилися! Онлайн уроки мені подобаються не менше. Адже завдяки сучасним технологіям ми можемо так само співати, грати в онлайн-ігри і працювати в книгах під час уроку. Діти всі задоволені! Опановують новий матеріал швидко і з великим задоволенням! Долучайтеся до нас. Вам неодмінно сподобається!
           • 19 Лютий 2020, 01:32
            Хорошие курсы.
            Занимается тут 12тилетний сын уже второй год, я очень доволен результатом, делает хорошие успехи в школе на уроках английского, оценки выросли, по сравнению с тем что было до курсов. Плюс с занятий приходит радостный.) Скептически относился первое время к Хелен Дорон из за цены. Думал что очередное обдиралово, а оказалось что оно того стоит. На показательном занятии дали понять что преподаватели действительно стараются по максимум создать непринуждённую и приятную атмосферу для ребёнка, поэтому я не переживаю. Всем доволен, можете смело пробовать, не пожалеете;)
            • 23 Грудень 2019, 17:10
             Занятия классные, ребенку нравятся!
             И что мне очень нравится, что даже с малышами (ребенку 3 года) разговаривают исключительно на английском.
             Мы любим английский Хелен Дорон :)
             • 20 Листопад 2019, 22:33
              Занятия пролетают незаметно для ребёнка, разнообразные нескучные задания, много игр и песен. Уже по прошествии трёх месяцев вижу, что ребенок чувствует себя увереннее в английском, подготовка школьных домашних заданий проходит легко и быстро. Моему сыну 9 лет, ему нравиться изучать английский язык в группе. Ходим в учебный центр на Позняках, Ахматовой 35Б
              • 21 Жовтень 2019, 21:19
               Уроки сыну нравятся. Есть ли результат- пока не понятно. А вот у меня впечатления не приятные. Были на пробном уроке в августе. Мне звонили очень настойчиво после пробного занятия и приглашали. Даже когда мы уже записались и оплатили! Сам процесс оформления был сказочный! Условились по телефону что в субботу приедем оформляться ( я работаю до поздна о чем и сказала по телефону. просто не успеваю). Приехалав субботу на 10 утра как и договаривались. Менеджер ничего! Не знала. Ни то что я приеду. Ни группу после в какую ребёнка определили. Сказала вам должны были сказать- но нет! В том то и дело! Ладно. Она предложила пойти ещё раз на пробное занятие. ( в понедельник) Пришлось все таки отпрашиваться и ехать но в этот день снова не оформили, уже не помню почему. На третий мой визит Наконец взяли деньги за 1 месяц но! Не продали учебники! Мотивируя тем, что вдруг придется менять уровень. А на самом деле у них просто кончились комплекты. ( о чем мне после моей настойчиво просьбы и сообщила менеджер) И да! мне пришлось ехать снова! Уже за учебниками...Дальше больше. Ребенок оставил / забыл/ украли... не суть рабочую тетрадь. Вызвонила менеджера, обещали поискать...перезвонить если не найдут. За неделю никто не перезвонил! Вот и получается что когда нас завлекали -звонили через день! Когда мы уже "отработаны" все! Спасибо- сами-сами... ну ок. Решили купить снова эту злополучную тетрадь.350 грн. Но... снова нет.! Только за наличные! Хотя есть терминал. Фантастический сервис. Но да. Главное чтобы ребёнку нравилось.
               • 24 Травень 2019, 14:02
                Отличная школа! Трое племянников 5, 9 и 11 лет посещают занятия уже второй год. Очень довольны. Нравится, конечно же, намного больше чем школа. Занятия интересные, быстро вовлекают детей в языковую среду. Также есть специальные приложения для закрепления словарного запаса дома, детям не нужно напоминать, сами с удовольствием играют и учат слова. Летом есть прекрасная возможность посещать летний лагерь, где каждую неделю новая тема. В том году были супергерои, динозавры, волшебные существа и тд. В классе в школе уровень английского существенно поднялся и школьная программа теперь кажется легкой, хоть и более скучной :)
                • 23 Березень 2019, 22:47
                 Меня приятно поразили уроки в Хелен Дорон! Это лучшая система обучения английскому языку. Игра, общение, любимые герои, постоянный контакт и 100% разговорный английский! Преподаватели -молодые и позитивные девушки, которые сами получают удовольствие от своей работы (и это чувствуется всегда!) рекомендую всем -результат того стоит!
                 • 23 Березень 2019, 16:26
                  Ходим в школу Хелен Дорон на Позняках. По совету знакомой пришли попробовать. Сначала задумывались, не рано ли нам( 1,5 года), но спустя 6 месяцев наша дочка начала называть некоторые предметы и животных дома. Когда гуляем в зоопарке, может показывать на “kangaroo”, “elephant”, дома постоянно напевает песенки с уроков. Преподаватели очень открытые, школа приятная. Мы остались довольны и обязательно придём в следующем году!
                  • 14 Лютий 2019, 18:39
                   Хочу поділитися досвідом навчання в школі моєї дитини .
                   В місті Мукачеві перший рік відкрили філію Хелен Дорон, перше заняття дійсно проходило показово для батьків в спеціальному приміщенні де батьки бачать через вітрину як проходять заняття і як вчаться їх діти .
                   Надалі приміщення для уроків змінили на глухий кабінет з глухими дверима.
                   Вчитель Валлерія взагалі людина в неадекватній для вчителя поведінці грубить учням, за зім’яту випадково картку примушує роздрукувати всю коробку карток, для мене як для людини взагалі незрозуміло методику пані Валлерії, це принципи можливо радянського союзу але далеко не нової європейської школи .
                   На перші сльози дитини за грубість вчителя я звернувся до керівника школи на імя Тарас, але ніяких змін не побачив , дитина і надалі відчувала грубість та пригнічення з боку вчителя Валлерії.
                   Сьогодні це повторилося знову.
                   Тому і полишаємо на жаль дану шкоду Хелен Дорон в місті Мукачеві.
                   Не раджу навчання в даній школі допоки не замінять вчителя Валерію поведінка якої є неадекватною до дітей!
                   P.S. Пані Валлерія -Ваше невдоволення життям не повинно відображатися на наших дітях.
                   Раджу Вам змінити роботу.
                   З повагою Анталовський Ярослав .

                   • Ирина Никитюк 27 Травень 2019, 09:30
                    Ярослав, добрый день. Моя дочь также занимается у Валерии... У меня есть серьезные претензии к педагогу...
                    Очень хочу поговорить с Вами об этом. Выяснить некоторые вещи. Прошу Вас перезвоните мне пожалуйста 063-725-91-98 Ирина.
                    Заранее благодарна
                    • Irena Zharska 7 Вересень 2019, 21:10
                     Добрый день, Ирина
                     Я - Ирина Жарская, работаю администратором HELEN DORON в Мукачево.
                     Сейчас, в сентябре, мы проводим набор детей в новые группы с учителем Анастасией - очень милой молодой девушкой. Если Вас заинтересует эта информация, я с удовольствием побеседую с Вами и отвечу на все вопросы.
                   • Був(ла) на уроці 28 Січень 2019, 13:15
                    Оцінка - 10
                    Викладач 10.0
                    Методика навчання 10.0
                    Навчальний клас (офіс) 10.0
                    Сервіс 10.0
                    • 22 Січень 2019, 09:37
                     Понравилось: 1. Наконец-то нашли курсы, на которые ребенок хочет ходить и дома смотрит мультики и играет в их игры на телефоне(развивающие, а не просто "убить время").
                     2. МНого адресов центров, мы нашли почти возле дома на троещине(центр маяковского).
                     3. Администратор доступно всё объясняет, мы не могли определиться с группой, ходили первые 2 занятия к разным педагогам, зато бесплатно, что очень радует.
                     Из минусов, наверное, цена. Но учитывая, что мы не нашли других вариантов, где бы ребенок нормально учился - то оно того стоит.
                     • Аня Коломиец 31 Січень 2019, 16:19
                      Не подскажете цену обучения?
                      • Алёна 7 Лютий 2019, 12:55
                       Мы оплачиваем 1300грн в месяц. По Киеву разная цена в разных районах...
                     • 17 Січень 2019, 11:15
                      очень хорошая школа, отличные преподаватели , но поведение и отношение администратора просто не позволительно .
                      Я не пойму кто дал право админу Маше , так себя вести с клиентами?????!!!!!
                      • валера притиченко 17 Січень 2019, 11:18
                       Очень надеюсь что ваша компания приймет меры, заранее благодарен.
                       • валера притиченко 17 Січень 2019, 22:34
                        Здравствуйте, огромное спасибо, что так быстро отреагировали на мою просьбу.
                        Все разрешилось должным образом. Вы действительно те кому можно доверять и доверить своего ребенка.
                        Еще раз спасибо. Моя низкая оценка явно ошибочная и будет исправлена на должную как только это будет возможно сделать. С уважением Валерий.
                      • 13 Листопад 2018, 22:17
                       Я узнала, как строятся модели предложений: would, could, can. Узнала много новых слов, которые раньше не знала. Мне нравится как проходит урок, то, что мы часто общаемся. У нас много проходит "conversation", где мы общаемся между собой на разные темы. Узнала значение слов so, then, still, another, other в предложении, как правильно они используются. Благодарю, что через преподавателя Портную Анастасию дается легко английский.
                       • 1 Листопад 2018, 19:23
                        2 года жили на борщаговке и ходили в хелен дорон на Кольцова к Инне. очень все нравилось, особенно тематические вечеринки, такого больше нигде не видели, еще делали у них день рождение на 5 лет. а сейчас переехали в Комфорт Таун, по Инне скучаем, но и тут нашли замечательного преподавателя Магду. сын ходит с удовольствием, а это главное)
                        • 25 Жовтень 2018, 13:53
                         Определенно рекомендую школу Helen Doron. Нам 1,6, посещаем занятия Toddler's Best Start в центре на Ахматовой. Очень много полезной лексики, интересные игры и много много песен. Уже выучили цвета, счет до 5, животных, транспорт, формы, части тела, разные глалогы. Деткам нравится заниматься вместе, учитель уделяет внимание всем. Еще не получается повторять все слова правильно, но главное, что есть понимание!
                         • 23 Жовтень 2018, 13:05
                          Привіт! В школу прийшли з вересня, але результат вже на лице, моя донечка ходить на заняття з великим задоволенням і звісно це дає свої плоди. Уроки проводяться цікаво, кожен урок з новим роздатковим та ігровим матеріалом, що насправді сприяє кращому засвоєнню. До речі вирішили піти саме в Helen Doron завдяки відгукам інших батьків і зовсім не жалкуємо про це. Також подобається і те, що центри є майже в кожному куточку Києва, це великий плюс. Раджу всім!
                          • 16 Жовтень 2018, 21:17
                           Я, как преподаватель, очень довольна методикой Хелен Дорон. Метод погружения в языковую среду считаю самым эффективным способом обучения для детей любого возраста. Малыши изучают язык, как второй/третий родной, как изучают украинский и русский. А детки постарше преодолевают языковой барьер и наконец-то именно применяют английский на деле, а не просто изучают грамматику. Так же мне очень нравится то, что на уроках максимум 8 детей, поэтому комфортно и учителям, и ученикам. Уроки проходят в игровой, доброй обстановке и детям всегда интересно, а нам радостно видеть реакцию, улыбки, слышать смех) Так же приятно видеть результат, слышать английский от даже самых маленьких.
                           • 24 Вересень 2018, 01:13
                            Почему нет ни одной школы в Святошинском районе??? мы ходили на Позняках и были довольны, но теперь переезжаем и были в шоке, что нет ни одной школы в окрестностях м. Житомерская или м. Святошино, м. Академ городок, на левом берегу вас перебор, а тут ни одной, очень жаль!
                            • Helen Doron Адміністрація школи4 Жовтень 2018, 10:00
                             Доброго дня! У святошиноському районі працює 2 школи - на вул. М. Ушакова 1-В та на бул. Кольцова 14-Е
                             (ссылка удалена)
                            • 8 Серпень 2018, 16:53
                             Відгул про "англомовний табір" Хелен Дорон у гогтелі Весняний (організатор Львівська школа, що на Сихові).За програмою курсу було передбачено по 2 повноцінні уроки англійської мови щодня плюс ранкова гімнастика та вечірні заходи теж англійською.
                             Що отримали? Уроки були (не всі правда, але були). УРОКИ ВЕЛИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!!! Тобто суцільна українська з дуууже рідкісними вкрапленнями англійської.
                             На мої зауваження вихователь не реагувала або відповідала «діти не розуміють англійську!».
                             Якоїсь чіткої програми та мети занять не було, як правило ставили дивитися мультики з пройдених навчальних курсів. Прив’язки до тематики табору «Мандруємо континетами» - теж. Наприклад, на заявленій темі Австралія - клеїли жирафу. Під час вечірніх заходів (з яких була проведена лише половина, тобто, якщо ввечері заявлено хендмейд І квести. Було АБО хендмейд, АБО квест (половина групи ховає картку, інша – шукає). Звичайно ключова мова - українська.
                             Зарядку робили теж дуже цікаво, як правило, це були танці, під так звану «головну табірну пісню». В слова якої я спочатку не дуже вслухалася, поки моя дитина не почала наспівувати «Біч, сей май нейм», я думала, що ж це за пісня така, глянула в інтернеті, а там «Bitch, say my name» («Сучка, назви моє ім’я»). Це була пісня Uptown Funk Mark Ronson. На мої зауваження, що можливо зарано п’ятирічним діткам знати такі слова, «виховательки» сказали: «так це ж танець, його ніхто не слухає».
                             Можливо й самі виховательки-англійки не знали слів цієї пісні(((( Скоріше-таки не знали((((. Бо на їхніх хендмейдах, часто було багато цікавого. Наприклад, коли клеїли гриву у того ж жирафа, моя дитина запитала, як буде грива англійською (логічно, раз клеїмо гриву, то запитати, як же вона звучить англійською, бо все-таки урок англійської) – вихователька відповіла - а hair. Відчуваєте, який рівень? Супер! Такого було багато, все й не розповіси за один раз.
                             Багато роботи було просто для «зробити фото для звіту». Не скільки англійською займалися, скільки «фоткалися» для звіту.
                             Фіналом мого здивування було на закритті табору вручення грамот з купою помилок в англійських словах. Коли я показала помилки дівчаткам-вихователькам, вони здивувалися, але навіть НЕ ВИБАЧИЛИСЯ! Діти з цими грамотами поїхали додому. Ну яка англійська, такі й грамоти.
                             Надіялась, що хоч фото надішлють, як і обіцяли, але минуло з тих пір майже місяць, на мої листи ніхто не реагував.

                             Дивно, що цю школу скрізь хвалять. Ні відповідного рівня англійської, ні поваги до клієнта я там не побачила. Дарма витрачені гроші!
                             • 14 Червень 2018, 19:59
                              Я дуже задоволена вибором школи. Обрала за порадою від інших батьків і не пошкодувала. Мої діти відвідують заняття з великим задоволенням. Всі уроки проходять в ігровій формі, дуже багато різноманітних матеріалів, кожного заняття щось нове. Досвідчені викладачі знайдуть підхід до будь-якої дитини. А найголовніше - результати вражають, у дітей великий словниковий запас і вони добре розуміють коли до них звертаються англійською, можуть відповідати граматично правильно цілими реченнями.
                              Всім рекомендуємо!
                              • 5 Грудень 2017, 16:37
                               По рекомендации моей родственицы мой ребенок посещает курсы хелен дорон по ул.Деревлянська(Лукьяновка) с ноября 2017, довольны что группы небольшие и месторасположение для нас удачное. Оплата за учебники за курс составляет 1700грн, но так как мы начали обучение с конца ноября и все учебники нам не нужны то для нас 1448грн но какое нас ждало разочарование что рюкзак моему ребенку не выдали сославшись на то, что мы купили неполный курс учебников. Подобная ситуация была у родственицы в Вишневом, но им рюкзак выдали без доплаты 300грн. Все решает человеческий фактор или жадность людей, но неприятный осадок остался
                               • 17 Листопад 2017, 22:35
                                Отличная школа! Обучение маленьких деток происходит в игровой форме, преподаватели молодые, жизнерадостные, любят детей. Очень много всякого реквизита используется во время занятия - детям это очень нравится! По-началу, немного скептически относилась к такому раннему обучению детей иностранным языкам, но теперь вижу на личном опыте, что занятия с 1,5 лет имеют отличный результат. В 2-2,5 ребенок уже поет песни на английском и имеет неплохой словарный запас) На занятие ребенок бежит с удовольствием, там он завел новых друзей. Никакой репетитор не сможет так заинтересовать двухлетнего ребенка в изучении языка. А ждать до школы не имеет смысла - сейчас ребенок хватает все на лету. Да и качество преподавания английского в школах вызывает сомнение)
                                В общем, школу рекомендую. Цена существенная, но она оправдана - дети обучаются по проверенной опытом методике, для них постоянно разрабатывается обучающий реквизит, условия в школе тоже на уровне.
                                • 11 Жовтень 2017, 21:56
                                 Я мама троих деток) на сегод день все мои детки ходят в эту школу в центр возле м. Минская. Могу смело рекомендовать всем, кто хочет, чтобы ребенок не только знал анг., но и получал удовольствие и полюбил язык. Старшего сына я начала водить в школу с 7 месяцев на курс BBS. Это было что-то невероятное! Я попала на крутые развивалки с кучей интересных материалов, добротных игрушек, веселых песенок и все это на анг языке) методика потрясающая: все продумано, игры подобраны на изучение нужной лексики, много игрушек и наочности, много подвижных игр, яркие мультики. Учителя нам нравятся. Дети к ним бегут и очень их полюбили. Виден, что индивид подход тоже есть. Успехи у детей очень большие. Есть пожелания к школе: было бы отлично обучать еще и другим языкам (франц, немец, испанский )))
                                 • 22 Квітень 2017, 18:08
                                  Все круто, нам подобається. Наша дитина щаслива після заняття, вона співає, повторює щось. Найбільше нашу Варю вразило те, як оживають картинки, а тим паче її улюблений Джоі, нам в свою чергу подобається методика, адже діти не просто сидять і займаються по книзі, вони бігають, стрибають і все англійською мовою. Дякую
                                  • 16 Березень 2017, 20:40
                                   Давно искала какие то курсы для трехлетнего ребенка. Знакомая посоветовала Хелен Дорон. Записалась на пробный урок, на курс Fun with Flupe. Мне очень понравился подход преподавателя, методика обучения. Урок построен очень интересно и увлекательно. Мне и самой захотелось позаниматься, преподаватель вдохновила. А самое главное - после урока ребенок спросил когда мы придем еще. дома некоторые слова сын говорит на английском, что безусловно порадовала меня. В общем, я вижу за что плачу такие деньги. Всем рекомендую!
                                   • 22 Лютий 2017, 18:40
                                    Вожу ребенка на курс Paul Ward, сыну 9 лет. Очень интересная методика. Ребенок сразу после демо урока сказал, что хочет ходить на эти курсы. Вот занимаемся уже несколько месяцев. Нравится, что преподаватель использует только английский язык. За время обучения в Хелен Дорон заметила, что у сына хорошо вырос уровень английского, а еще он постоянно напевает песни, которые они там учат.
                                    школа нравится, я бы рекомендовала!
                                    • 21 Лютий 2017, 22:17
                                     З листопада почали відвідувати заняття в Хелен Дорон. Викладачі всі молоді, активні, завжди посміхаються. На уроках говорять виключно англійською мовою (правда діти завжди встигають побазікати російською і порозказувати все про себе), кожній дитині приділяють достатньо часу і головне - завжди знаходять підхід до дитини. Хоч ціна трошки зависока, проте воно того варте, адже результат було видно майже відразу (на прогулці син завжди говорив "Мама, дивися car". і тому подібне). Назар з радістю біжить на заняття. А під час зимових канікул не міг дочекатися початку навчання, кричав "Мама, ну увімкни мені хоч пісенькииии". Якщо обираєте курси для дітей - обнозначно зверніть увагу на школу Хелен Дорон!!! Рекомендую!
                                     • 21 Лютий 2017, 18:35
                                      С полной ответственностью могу рекомендовать школу Хелен Дорон. Методика этой школы действительно работает. Проверила это на своем ребенке. Вожу свою дочь на курс Polly reads and writes. Ей очень нравится. Ходить начали с декабря. Буквально через несколько занятий ребенок стал читать, хотя раньше и алфавит толком не знала. Я очень довольна результатом. Спасибо большое нашему преподавателю Алине.
                                     • 10 Лютий 2017, 21:25
                                      Доньці дуже подобаються заняття. Ходимо вже пів року. Особисто я був дуже здивований, що на демо урок прийшли діти з татусями
                                      • Юрій Медушівський 10 Лютий 2017, 21:56
                                       Викладачі молоді, тому не чекайте від них "совкових" методів викладання. І шкільних вчителів на пенсії ви також там не зустрінете. Молоді батьки зрозуміють мене
                                      • 23 Січень 2017, 17:10
                                       Нам подобається школа Хелен Дорон. Особливо нам подобається те, що викладач на уроці говорить виключно англійською мову. Раніше ми ходили в англомовну школу з носіями мови, але зрозуміли, що нашу дитину не розуміють, інша справа ця школа, адже викладачі розуміють про що говорить дитина і намагаються пояснити їй, як найкраще.
                                       • 16 Лютий 2016, 20:19
                                        Отличная возможность посетить бесплатный демонстрационный урок,после чего можно понять как проходит методика и определится с подходящей для ребенка группой. Домашняя атмосфера от того,что всё в непринуждённой форме . Отлично подготовленные преподаватели ,все знают свое дело. Материал который используется на занятиях ручная работа ,креативный подход. А главное заметила как дети вовлечены и погружены в происходящее. Песни в движении меня восхитили. Если вкратце - рекомендую заниматься по курсам Хелен Дорон.
                                        • 13 Січень 2016, 15:24
                                         Отличная школа!
                                         Что нравится:
                                         моментальное включение ребенка в языковую среду
                                         индивидуальный подход к каждому ребенку
                                         чуткое и заботливое руководство центров
                                         комфортность кабинетов где проводятся занятия
                                         ребенок горит желанием идти учить английский
                                         разнообразие учебных материалов
                                         коллектив живет своей работой, постоянно отмечаются праздники

                                         Вообще много всего хорошего! спасибо тем кто заботится о наших детях!
                                         • Уляна Тимощенко 9 Лютий 2017, 21:48
                                          Дуже подобається школа!
                                          Плюси: уроки ведуться лише англійською мовою, викладач використовує різноманітні матеріали, адміністратори підібрали зручний для нас час. Діти після занять виходять завжди з настроєм!)
                                          Мінуси: єдиним, напевно, мінусом є ціна, але вона того варта.
                                          Загалом все подобається! Рекомендую!

                                         Додати новий відгук


                                         39376 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                         15 переглядів сторінки школи Helen Doron English cьогодні