Відгуки про курси Green Forest

9.2 з 10
Є онлайн-курси
9.2 з 10
Є онлайн-курси

Оцінка школи на основі 11 перевірених відгуків 9.2

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 79
Додати відгук

 • Був(ла) на уроці 15 Лютий 2022, 15:51
  Оцінка - 10
  Викладач 10.0
  Методика навчання 10.0
  Навчальний клас (офіс) 10.0
  Сервіс 10.0
  Той випадок, коли у школі сподобалось все: від викладача до одногрупників! Всі такі цікаві, є про що поспілкуватись на уроках, бо мабуть 95% уроку ми говоримо англійською на різні теми. Я хотіла підтягнути саме розмовну англійську, тому мені методика і підручник сподобались максимально. А вигляд з аудиторії на Театральній заслуговуе окремої оцінки 10.
  • Був(ла) на уроці 15 Лютий 2022, 14:13
   Оцінка - 10
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Багато чула про цю школу до запису, більшість друзів дуже позитивно відгукувались про навчання, тож записалась на пробний урок. Після нього зрозуміла, що школа дійсно крута: професійні викладачі з чудовою англійською (є до чого прагнути), сучасний офіс (дуже світлий і стильний на Вороного, багато рослин), крутий і дуже сучасний підручник (вже на 2 уроці говорили про Тіндер)), ну а те, що ним можна користуватись просто з телефону, дуже зручно! Загалом буду продовжувати навчання і рекомендую всім.
   • Був(ла) на уроці 15 Лютий 2022, 12:35
    Оцінка - 10
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    Дуже крута школа! Чудовий викладач та атмосфера допомогли мені нарешті подолати свої страхи в англійській! Дуже раджу! супер сучасно та зручно)
    • 16 Листопад 2021, 17:49
     навчаючись в школі 1 раз я була задоволена результатом, ось на цей раз я розчарувалась в цій школі через те що там викладає НАДІЯ Бородійчук , вона ставить необ'єктивні оцінки пояснюючи що цитую "Під час спілкування Вам важко зрозуміти, про що говорить співрозмовник, а співрозмовнику важко зрозуміти Вас. "- слова Надії. я розчарована, якщо ж це так по її словах то як я на уроках спілкувалась, як розуміла про що мені говорить співрозмовник... Я заплатила гроші 5650і вчилась, старалась, але розрарувалась оцінюванню цієї викладачки. і я більше до неї не піду на уроки, я збентежена жахливо
     • Був(ла) на уроці 29 Жовтень 2021, 14:44
      Оцінка - 10
      Викладач 10.0
      Методика навчання 10.0
      Навчальний клас (офіс) 10.0
      Сервіс 10.0
      Дуже круто навчатися! Класно, що є додаток і не треба тягати за собою книгу, все завжди зі мною. Викладач Оксана просто вогень, така терпляча:) Граємо в ігри, навіть рухаємося так нормально на заняттях. Рекомендасьойн!
      • Був(ла) на уроці 25 Жовтень 2021, 12:13
       Оцінка - 10
       Викладач 10.0
       Методика навчання 10.0
       Навчальний клас (офіс) 10.0
       Сервіс 10.0
       Отримала велике задоволення від навчання! Онлайн-підручник те, що треба! Дуже сподобалось, що вкиладач звертав увагу на помилки під час спілкування, а потім всі разом обговорювали чому це невірно і як буде добре) Заняття проходили на позитиві та завжди були акуальні теми!
       • Був(ла) на уроці 19 Жовтень 2021, 16:55
        Оцінка - 10
        Викладач 10.0
        Методика навчання 10.0
        Навчальний клас (офіс) 10.0
        Сервіс 10.0
        Дуже задоволена навчанням - хороші люди та приємна атмосфера присутні ♥
        • 10 Жовтень 2021, 15:32
         Дуже задоволена школою. Заняття цікаві і різноманітні. Інтерактивний платформа теж просто супер. Займатися можна будь де, маючи в руках смартфон. Цікаві відео, які зняті викладачами GreenForest. Все дуже зручно і продумано. Не думала, що можна за 4міс на стільки підняти рівень англійської. Дякую школі і викладачам. Планую через деякий час продовжити навчання.
         • 5 Жовтень 2021, 10:57
          Мені подобається навчання в школі !!! Наш викладач Віка Савчук професіонал своєї справи)
          • 27 Травень 2021, 00:08
           Привіт, чи можлива бізнес англійська з самого ранку?
           • 26 Січень 2021, 20:22
            У жовтні 2020 року проходила дистанційний інтенсив і залишилась супер задоволеною!!! Моя викладачка Оля була на зв‘язку ледь не 24/7, тому, якщо і виникали якісь «питання», то вони майже одразу вирішувались. Загалом уроки проходили дуже продуктивно. Спершу ми повторювали вже вивчене, а потім переходили до нових тем. Гадаю, показником того, що це найкраща школа англійської є те, що я почала відповідати іноземцям на прохання вказати дорогу))) І те, що вже записалась на наступний курс :)

            І останнє: якщо ви вагаєтесь між інтенсивом і стандартом, то, я особисто, раджу стандарт. Бо для інтенсиву справді треба дужееее багато вільного часу... Бо я, як студентка, яка ще й працює, бувало «наздоганяла» групу на вихідних по домашкам.
            • 23 Січень 2021, 11:07
             Чудова школа, круті викладачі, дуже легко і доступно пояснюють, всі заняття дуже цікаві!
             • 21 Січень 2021, 12:22
              Про Green Forest я дізналася від подруги і записалась на стандартний курс Elementary. Завдяки цій школі я вже подолала Intermediate рівень. Це найкраща школа англійської в Україні: дуже хороші викладачі, ідуть в ногу з часом, мають хороший підхід до учнів, цікаві та розважальні уроки. Дуже зручно, що у них є онлайн-підручник, з яким дуже легко працювати. Ми грали різноманітні ігри і багато говорили. Робота в групі покращила мої комунікативні навички, я дуже задоволена. Після кожного заняття я заряджена хорошим настроєм. Тут я знайшла нових друзів, дізналась багато цікавого про міста України, і головне, що весь час ми спілкувались англійською. Зараз я записалась на наступний рівень, щоб і надалі отримувати задоволення і чудовий настрій від Green Forest. Кожному рекомендую цю школу, ви не пошкодуєте!
              • 19 Січень 2021, 21:02
               Раджу Green Forest як одну з найкращих шкіл англійської мови. Тут навчались мої друзі і я з задоволенням пройшла три рівні підряд і хочу йти далі.
               Навчання комфортне - багато завдань у підручнику і при проханні викладачі скидують додаткові завдання.

               Викладач Ірина Плужник - THE BEST!!!!

               Також викладач Яна Кательницька дуже приємна))))

               Всі професіонали і з ними цікаво завжди)))
               • 19 Січень 2021, 14:13
                Green Forest обирала, опираючись на інтуїцію, і не помилилась. Я почала з рівня А2 курс «стандартний». На даний момент я закінчую B2 і маю намір продовжувати. Особисто мені підходить як програма, так і підхід до навчання. Хочу наголосити, що результат залежить, в першу чергу, від наполегливості і сумлінності студента, але школа допомагає полегшити і урізноманітнити процес за рахунок розмовних клубів, де студенти спілкуються як між собою, так і з носіями мови. Також є додаткові уроки з граматики де можна повторити пройдений матеріал чи вивчити новий. Ще один аспект, який слід враховувати – це доволі швидкий темп навчання, тому будьте готові до того, що вільного часу у вас стане значно менше, бо відкласти домашню роботу на потім не варто. Ще один плюс – це викладачі, які ніколи не обмежуються лише вправами з підручника. Ми постійно отримували купу додаткового матеріалу: статті для перекладу, відео чи додаткові вправи з граматики, писали есе. Нудьгувати на доводилось! Ось чому я раджу цю школу.
                • Був(ла) на уроці 18 Лютий 2020, 11:14
                 Оцінка - 9.3
                 Викладач 10.0
                 Методика навчання 10.0
                 Навчальний клас (офіс) 7.0
                 Сервіс 10.0
                 • 30 Січень 2020, 00:00
                  Дуже тішуся, що вчусь у Green Forest. Якщо б дізналась про ці курси раніше, вже би знала і вміла більше. Щиро рекомендую. Дуже продуктивне навчання. Величезна подяка талановитим викладачам школи Олені Федорук (розмовний курс) та Олесі Гимон (граматика), Альоні Ярошенко за додаткові спецкурси, Олі Гаврилишин за Board Games. Сердечно дякую неймовірним ведучим Speaking Clubs - Алану, Брайану, Майку, Ентоні. Вдячна Тарасу Буждигану за Street Chat, а Кірі Мур за заняття з йоги. Особлива подяка дівчатам адміністраторам і, звичайно, організаторам цього надзвичайного англомовного явища Green Forest! Величезне задоволення отримала від Retro Christmas Party, дуже вдячна організаторам і гурту Ladies Trio. І ще вдячна долі, що познайомила мене зі стількома цікавими людьми і непересічними особистостями протягом одного навчального курсу. Вітання від мене одногрупникам і студентам Green Forest. Хто ще не з нами - долучайтесь!
                  • 29 Січень 2020, 17:06
                   Навчаюсь в Green Forest (Львів) на вул. Вороного перший семестр (Starter А1) на інтенсив з понеділка по четвер 2 год. на 19:10. Після роботи гадав буде важко засвоювати матеріал, але чесно кажучи коли починався урок я забував на 2 год. про свої проблеми, справи, думки й просто віддихав цей час.
                   Довго задавав собі питання "Йти чи не йти", з багатьма друзями радився чи варто піти, одні говорили та навіщо воно тобі й так можна вивчити, інші говорили що це непоганий шанс перевірити себе чи здатен ти на щось чи ні. На мою думку, Green Forest має одну з найкращих методик навчання, вони в ній вміло й грамотно поєднали граматику, говоріння, вивчення слів, слухання і зв'язали це в іграх, здається граєш в гру, а одразу і вчишся і це дуже круто. Тільки дуже лінивий не зможе засвоїти матеріал, але якщо ходиш на всі уроки то воно якби ви не хотіли щось та відкладеться, матеріал засвоюється на здивування легко, є звісно деякі теми на які потрібно затратити більше часу ніж на інші, але то вартує того.
                   Хочу подякувати нашому викладачу Олені Міщенко за її підхід до викладання, пояснює дуже зрозуміло, лаконічно та спокійно, якщо щось незрозуміло зупиниться та пояснить.

                   Майже весь урок працюємо в парах і з різними людьми, зрозуміло що спочатку було важко звикнути до кожної людини з її говорінням і акцентом, але потім звикається і вже увагу навіть на це не звертаєш.
                   Ще 3 місяці назад я сам читав різні коментарі за Green Forest, й не знав чи вартує мені піти навчатись чи ні, і ось через 3 місяці я сам написав відгук щоб хоч трошки передати як я задоволений що вирішив піти навчатись в цю школу і можливо зараз ви читаєте мій коментар і задаєте собі теж саме питання що я раніше собі запитувався "Чи варто піти?", то можу однозначно сказати що ТАК вартує хоча би спробувати щоб потім не жаліти. Ми самі будуємо у своїй голові рамки і нічого поганого не буде якщо ці рамки розширяться і ви будете знати англійську мову.
                   • 27 Січень 2020, 09:36
                    Лише з Грін Форест нарешті подолала рівень Pre-Intermediate. Хтось казав, що з великими групами (10 людей) неможливо навчитись правильно розмовляти і тд. Але саме група длямене стала найкращою мотивацією, бо ми рівнялись на один одного. Соромно було не знати англійську :) Викладачі дуже терплячі і лояльні. Піду на наступний рівень. Це тепер частина мого життя.
                    • 24 Січень 2020, 18:48
                     Сподобалася добре опрацьована програма навчання, зручність електронної платформи та спецкурси з носіями мови
                     • 24 Січень 2020, 10:10
                      Дуже задоволена навчанням в школі. Кваліфікований персонал і сучасна система навчання зроблять твоє навчання простим, цікавим ефективним!!!
                      • 23 Січень 2020, 14:44
                       Навчалася в Green Forest на рівні Intermediate. Навчанням задоволена. Дуже вражає освітня база: підручник, відео, аудіоматеріали, speaking клуби з носіями мови. Відчуваю, що моя англійська стала значно кращою. Безумовно продовжуватиму навчання на рівні В2.
                       • 23 Січень 2020, 10:07
                        Пройшли разом від Elementary до Advance.Дякую за вчителів які справді хотіль щось навчити,
                        • 22 Січень 2020, 11:55
                         Перший мій курс в Green Forest був Pre-intermediate на площі Ринок, наступний уже на вул. Воронного. Процесом навчання і підходами та методами викладача я задоволена) Так як я погоджуюсь, що в ігровій формі краще запам'ятовується інформація) Проте, на вул.Воронного дуже малі приміщення в яких немає чим дихати і дуже шумно, коли всі починають спілкуватись. Ще одним мінусом є велика кількість в нашій групі(приблизно 15 людей), думаю це пов'язано з вечірніми годинами, тому що всі після роботи. Найбільшою перевагою є викладач, адже від нього дуже багато, що залежить, як ми сприймемо інформація і т.д. Два курси в мене проводила Вікторія, дуже позитивна, хороша викладачка. Дуже сподобалось з нею працювати) Так як прийшла саме в цю школу через рекомендації друзів, тому теж може рекомендувати! :)
                         • 21 Січень 2020, 10:48
                          Дуже все подобається, викладач Юлія просто супер, методика викладача сучасна, планую йти на наступний рівень, після заняття не хочеться йти додому, тому рекомендую йти туди всім
                          • Був(ла) на уроці 27 Листопад 2019, 17:51
                           Оцінка - 9
                           Викладач 9.0
                           Методика навчання 9.0
                           Навчальний клас (офіс) 9.0
                           Сервіс 9.0
                           • Був(ла) на уроці 27 Листопад 2019, 13:24
                            Оцінка - 10
                            Викладач 10.0
                            Методика навчання 10.0
                            Навчальний клас (офіс) 10.0
                            Сервіс 10.0
                            • Був(ла) на уроці 27 Листопад 2019, 12:35
                             Оцінка - 10
                             Викладач 10.0
                             Методика навчання 10.0
                             Навчальний клас (офіс) 10.0
                             Сервіс 10.0
                             • 5 Червень 2019, 12:14
                              Не можу визначитись вже довгий час з місцем де вивчати англійську.
                              Читаю багато хороших відгуків, але мене цікавить чи сертифікат який дають при закінченні приймають в навчальних закладах?
                              Можливо хтось знає
                              • Green Forest Адміністрація школи19 Січень 2021, 12:16
                               Настю, доброго дня! Ми видаємо сертифікати після закінчення 4 і 6 рівня всім студентам, а після закінчення інших рівнів за бажанням кожного студента. Green Forest - приватна школа, тож наш сертифікат недержавного зразка. У ньому вказані рівень, який закінчив студент з оцінкою в вигляді бала і відповідної букви.
                              • 20 Березень 2019, 15:45
                               Займаюсь у школі Green Forest (Львів) перший семестр на інтенсиві вихідного дня. Дуже довго шукала курси з англійської і дуже прискіпливо ставилася до вибору школи, адже знання потрібні вже і негайно, а це не на каву сходити... Розпочала навчання з базового А1, оскільки володію розмовною та граматикою дуже погано. Все життя, - і в школі і в університеті ніби-то щось вчила та дарма. За час навчання в G/F зрозуміла, що вивчити англійську не так вже й складно, якщо тобі грамотно пояснюють та одразу ж прокачуюють навики. Отже, з вибором школи я не помилилась!
                               Рухаємося в швидкому темпі, однак нічого не опускаємо - викладач (Ксенія Голубовська) все пояснює, як на пальцях (буває навіть і те, що не стосується безпосередньо теми, але виявилось актуальним в даний момент - за це окремо - респект!). Повертаємось обов'язково до того, що засвоїти було важче і знову прокачуємо ці теми (наша викладач уважна до цього питання, тому не вивчити щось майже неможливо - хіба ви дуже ліниві;)).
                               Я дуже задоволена! А ще мені особливо припав до душі їхній інтерактивний онлайн-підручник - дуже зрозумілий та зручний у використанні! Для домашнього повторення - він знахідка!
                               Так само на заняттях використовуються інтерактивні методи навчання, а тому одноманітність та рутинність тут не втомлює, бо такому немає місця бути! А знання засвоюються краще та в більшому обсязі!
                               Мова викладання англійська. Виклад теми - англійською, між собою теж розмовляємо англійською (особливо "заборонено" говорити українською ті слова та фрази, що вже вспіли вивчити і це круто!)). Важкі або незрозумілі слова викладач одразу перекладає українською, а далі продовжує пояснювати англійською і за це окреме дякую, бо я хоча б на ці 4 години потрапляю в англомовне середовище і це для мене одне задоволення! Для декого можливо такий спосіб викладання + інтенсив дається складніше до засвоєння, та якщо ви націлені на швидкий та хороший результат, то вартує прийняти цей виклик! Ще не закінчила цей, але уже планую продовжити навчання на інтенсиві в наступному семестрі та очікую, що він буде таким ж продуктивним, як і зараз!
                               Тож рекомендую ці курси початківцям однозначно!
                               • 18 Березень 2019, 17:09
                                Good day. I pass course in Green Forest. Everyone really likes it. Teachers are highly skilled and lovely)
                                The process of training is very cool, fun and everything is clear. I recommend everyone to study the language with Green Forest.
                                • 8 Жовтень 2018, 09:06
                                 Було класно і корисно поки не поміняли викладача на Марію Шоптар. Матеріал і книжка хороші а стиль від "совєцкої" школи. Невміє пояснити (кудись спішить, робить помилки), На дошці правила пише дивлячись! на студентів, відповідно прочитати каракулі які виходять неможливо. Коли ми почали перепитувати один одного що там написано то замість вияснити в чому проблема вимагала тишину. В результаті заплатив за вбиту мотивацію і ніякі знання.
                                 • Green Forest Адміністрація школи19 Січень 2021, 12:17
                                  Ігоре, дуже прикро читати ваш відгук про нашого викладача. Але кожен наш студент може змінити викладача, якщо йому щось не підходить. Ми розуміємо, як це важливо, знайти саме "свого" викладача, тож даємо всім можливість змінити групу.
                                 • 13 Серпень 2018, 13:37
                                  Good!
                                  • 11 Серпень 2018, 09:06
                                   Напишу тут відгук, може швидше зреагують.
                                   Для тих хто відвідує курси GF, надається можливість безкоштовно відвідати спецкурси на вихідних. Так ось, на такі спецкурси не реально потрапити, бо кількість місць дуже обмежена. Треба реєструватись в першу годину як тільки появляється на сайті можливість клікнути реєстрацію на такий курс, тобто сидіти і чекати біля компа, бо вже на другий день чи на протязі тижня це не реально. Тобто якщо взяти до уваги скільки студентів у GF, то аж ніяк туди не потрапляють усі бажаючі.
                                   Ще раз висловлюю прохання: збільшіть будь ласка кількість місць для відвідування або через збільшення приміщення або через збільшення кількості студентів, чи поділу їх на групи, щоб усі бажаючі могли прийти. Дякую і буду вдячна за швидку реакцію і відповідь, бо мій курс інтенсив триває ще 3 тижні.
                                   • Green Forest Адміністрація школи28 Серпень 2018, 12:28
                                    Наталю, доброго дня!
                                    Спецкурси - це безкоштовна і додаткова можливість для всіх студентів нашої школи. У вартість вашого курсу входить 3 або 4 обов'язкових заняття на тиждень, в залежності від обраного вами курсу. Вони завжди проводяться за графіком і ваше місце на основних заняттях гарантоване договором, який ви підписуєте під час оплати курсу. Щодо додаткових безкоштовних занять - вони є, проходять регулярно, але в обмеженій кількості. Записатись на них можливо, але місця дійсно швидко розлітаються. Окрім спецкурсів для студентів у нас ще проходять безкоштовні розмовні клуби по неділях, а також інші англомовні заходи на вихідних.
                                    Ми візьмемо до уваги ваше прохання, але збільшити кількість додаткових безкоштовних занять у нас немає можливості.
                                   • 27 Квітень 2018, 13:07
                                    Вивчаю мову в G/F Львів лише 3 місяці, неособливо маю змогу багато часу присвячувати "домашці" , але те, що отримую на від викладача на заняттях вражає.
                                    Марічка Шуптар - чудовий філолог, гарна людина! Вона якісно подає матерял, завжди оригінально, в дуже цікавому і часто новому форматі !
                                    Від такої "подачі" - бажання ходити на заняття і вчитися завжди зростає ..))))
                                    Скіли з Марічкою мені подобаються також дуже )
                                    Вона - МОЛОДЕЦЬ!
                                    З досвіду знаю, що дуже багато залежить як від викладача так і від стилю подачі!

                                    Маю гарні враження про навчання в GF Львів, рекомендую всім знайомим !
                                    • 22 Лютий 2018, 22:25
                                     Навчаюсь в GF вже рік. Дуже задоволена. Починала з рівня starter (так, як в школі вивчала німецьку) зараз я вже на upper-intermediate (багато хто говорив, що це неможливо за 1 рік, я теж так вважала, але GF зробив неможливе - дав море натхнення і любові до англійської). Школа справді крута, дає хороші знання. Викладачі завжди допомагають. Є безкоштовні спецкурси, багато різноманітних додаткових матеріалів. Але, щоб досягнути результату потрібно багато працювати самостійно. Я рекомендую GF як школу, яка справді допоможе Вам у вивченні англійської.
                                     Усім успіхів у вивченні англійської!!!!! З GF це зробити набагато легше.
                                     • 13 Лютий 2018, 20:05
                                      Учуся в "Green Forest" (Львів) уже третій рівень. Починала з pre-intermediate. Для мене велике значення має викладачка. ОКСАНА ВІНТОНЯК: чудова педагог, приємна людина, чарівна жінка. Саме вона прищепила мені любов до англійської. Рекомендую всім!!!! Також хорошою була Оля Гула. Аліна Медус і Анна Бублінська подобалися менше. Можливо, іще не надто досвідчені
                                      • Був(ла) на уроці 9 Листопад 2017, 18:07
                                       Оцінка - 9.3
                                       Викладач 10.0
                                       Методика навчання 10.0
                                       Навчальний клас (офіс) 8.0
                                       Сервіс 9.0
                                       Чудова система навчання,вчилася з радістю, проте влітку в класі було досить спекотно,а кондиціонера на жаль не було!
                                       • 26 Січень 2017, 00:48
                                        Для вивчення і покращення рівня англійської Green Forest це найкраще місце, яке ви можете обрати. Атмосфера, яка заряджає енергією на все заняття і не тільки, є однією з складових якісного вивчення мови. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавий і запам'ятався на довго, і щоб учням хотілось прийти ще і ще. Це не тільки одна зубрьожка, але й різні цікаві підходи до того чи іншого матеріалу. Найбільше запам'яталось відео з смішним чуваком, який вчив промову "th". Іра Сало дякую велике за це, оскільки коли розмовляю автоматично згадую про нього і стараюсь правильно вимовляти слова, ну і не тільки за відео з чуваком, але і багато інших правильних вимов, щоб при спілкуванні з іноземцями не ламати голову де вони ковтають ті чи інші слова. Викладання не проходить на одному книжка-завдання-зубрьож. Різноманітні навчальні ігри, які допомагають засвоїти матеріал, який вивчаємо на заняттях. Зручний графік занять, а також безліч додаткових занять, де можна провести вільний час на вихідних з користю) Також в цій школі можна зустріти багато цікавих людей, з якими заняття пролітають швидко і тільки дивуєшся куди дівся час. Тому для вивчення, а також покращення англійської раджу тільки Green Forest
                                        • 23 Січень 2017, 22:08
                                         Для всіх хто хоче покращити свою англійську - Green Forest.
                                         Вибравши цю школу ви ніколи не пожалієте, бо рівень навчання тут дуже хороший, а викладачі - надзвичайні люди.
                                         Я провчилася в Green Forest 3 семестри і з радістю хочу продовжити моє вивчення англійської саме тут.
                                         Що дав мені Green Forest:
                                         - знання і вміння використовувати English (оскільки навчання часто проводиться в ігрові формі- це допомагає кращому засвоєнню матеріалу)
                                         - любов вчитися (оскільки - це весело )
                                         - багато нових знайомств і друзів
                                         - досвід (як і спілкування англійською так і життєвий)
                                         - натхнення, яким тебе заряджає атмосфера Green Forest-у. Натхнення з яким ти виходиш після заняття і тобі хочеться говорити по-англійськи, тобі хочеться рости, змінюватися і вдосконалюватися.
                                         • 23 Січень 2017, 00:31
                                          Хочу написати декілька ремарок про цю школу.
                                          Довго запрягав коней для того, щоб підтягнути свою англійську. Двоє хороший друзів одночано порекомендували ГФ і я без вагань погодився.
                                          І не прогадав.
                                          Пройшовши два повні рівні, я зрозумів, що Green Forest - це не просто мовні курси. Це "powerful community"... яке надихає, яке змінює, яке навчає. Це люди до яких ти повертаєшся знову і знову. В хорошу погоду, в погану. В зливу і сніг. Ти приходиш туди і забуваєш про все. Занурюєшся у англомовне середовище позитивних людей, які переповнюють аудиторії та виходиш звідти абсолютно оновлений і розумово і духовно.
                                          Крім того, чудові дівчатка на рецепції завжди допоможуть та вирішать всі проблеми, які будуть в їх силах та повноваженнях.
                                          Про викладачів я взагалі мовчу. Будь-хто з ким мені доводилось співпрацювати є чудовими професіоналами та справжніми ентузіастами, які готові битися до втрати пульсу, щоб ви розуміли всі матерії від елементарного vocabulary до складної граматики типу mixed conditionals.
                                          Green Forest дав мені численну кількість речей. Тут я забув про сором'язливість при розмові, боязнь помилок та інші проблеми, які переслідували мене роками.
                                          Загалом, ця школа для мене є близькою до еталону такого закладу, в моєму розумінні.
                                          Я зі щирого серця рекомендую її всім, хто дійсно зацікавлений у вивченні англійської. Повірте, якщо ви будете вмотивані - Ви не пошкодуєте!
                                          • If Templar 23 Січень 2017, 16:23
                                           Був радий вчитись з тобою в групі :)
                                          • 21 Січень 2017, 17:50
                                           Чудова школа! Провчилась там 2 роки (3-6 рівні), навчання дуже цікаве і рівень англійської у мене справді суттєво виріс. Рекомендую
                                           • 20 Січень 2017, 20:40
                                            У грін форесті я провів 3 семестри. Після школи і університету знання були практично нульові, тому вирішив трохи підучити. Враження про школу залишились тільки позитивні. Привітна адміністрація, стильний інтер'єр, зручне розташування самої школи в павутині міста. Саме навчання на найвищому рівні. Спочатку звісно було трохи страшно починати розмовляти, але викладачі знаходять підхід до кожного і допомагають студенту розкриватися. Самі заняття дуже цікаві,веселі і головне продуктивні. Після пар в університеті завжди було приємно йти в грін форест. Дуже класні самі студенти які сюди ходять. У школі можна зустріти людей різного віку та професій, від школярів до пенсіонерів, від веб дизайнерів до монашок:) З викладачами і студентами ти стаєш хорошими друзями, з яким можна проводити час і після школи. Дуже цікава сама система навчання. Разом зі звичайними заняттями ти маєш можливість відвідувати так звані skills-и, де ви спілкуєтесь і виконуєте інші вправи на специфічні тематики, такі як написання CV чи заведення власного блогу англійською. Плюс різні безкоштовні тренінги та просто зустрічі, наприклад клас кулінарії чи дегустація віскі:) І що найголовніше це все проводиться виключно англійською (хіба вже в критичних ситуаціях переходять на українську). Після навчання досить спокійно почав спілкуватись з іноземцями чи дивитися фільми чи серіали в оригіналі. Завдяки грін форесту почав слухати і головне розуміти лекції іноземних викладачів або читати статті на професійну тематику, для мене це головний показник навчання.
                                            На жаль, через певні обставини мені прийшлось припинити ходити в школу, але через певний час надіюсь відновити своє навчання у грін форесті:)
                                            • 20 Січень 2017, 10:37
                                             Хороша школа.
                                             У мене на третьому рівні була викладачем Оля, чудова людина й професіонал, одразу зрозуміло, що любить й свою роботу, й своїх учнів :)
                                             • 20 Січень 2017, 09:40
                                              Прийшла сюди на 1 рівень, планую продовжувати начання. Дуже подобається подача матеріалу, всі заняття цікаві і насичені. Задоволена результатами і вчителькою. Рекомендую!
                                              • 20 Січень 2017, 09:20
                                               Ключовими моментами при виборі школи були розташування в центрі та репутація. Закінчую перший курс і можу сказати що задоволений практично всім. Сюди приємно повертатися і я задоволений результатами навчання. Рекомендую всім!
                                               • 19 Січень 2017, 21:32
                                                Провчився у школі 3 симестри - 1-3 рівень. Дуже сподобалося, викладачі професіонали у своїй справі.
                                                Особисто рекомендую.
                                                • 19 Січень 2017, 12:20
                                                 Я в захваті, що потрапила саме у Green Forest на курси. Завдяки цікавим методикам викладачів - я поборола мовний бар'єр, що на той момент було дуже важливим для мене, дізналася багато цікавинок, які, на жаль, не були описаними в шкільних книжках, знайшла однодумців. Незважаючи на велику кількість охочих вивчити англ у найші групі, викладачка Оля завжди знаходила час розпитати всіх абсолютно, придумувала також ігровий спосіб вивчення слів і, ви, знаєте - це спрацьовувало. Дуже подобались і додаткові уроки по суботам, там завжди можна було найти цікаву тему для себе чи іншими словами те, що ще треба довчити)
                                                 Також,я дуже вдячна цій школі та викладачам, що знайшли підхід і до мого чоловіка. Він з радістю вивчає англ та навіть хоче йти на наступний левел.
                                                 • 19 Січень 2017, 11:32
                                                  В GF пройшла 2 курси - стандартний і підтримуючий. Всім була задоволена - викладачі класні та прогресивні. Проте вдячна я GF не лише за це.
                                                  Зараз на курси (вже 2 семестр) ходить моя молодша сестра (14 р). Не знаю в деталях, як відбуваються заняття, проте дитина приходить з них мегазадоволена і охоче робить домашні завдання :) Її почали відправляти на всілякі Олімпіади та конкурси в школі, хоч ще рік тому вона не брала в подібних штуках участі. Та головне, звісно, не це. А те, що в неї з'явився щирий інтерес до мови і вивчення іноземних її вже не лякає, як це було раніше. Тому, пацани, ви дуже круті!
                                                  • 19 Січень 2017, 10:51
                                                   Сімейна атмосфера, круті викладачі, рекомендую однозначно.
                                                   На перших заняттях я не міг і слова мовити, боявся чи то за вимову, чи то соромився, чи то просто аби не зробити помилку (аби смішно не було), проте на всіх інших заняттях я почувався як в колі друзів. Особлива подяка Галині Бень, чудовий викладач. допомогла мені як і з скілами, так і не соромитись говорити, хоч би й з помилками, адже без практики не буде нічого.
                                                   • 22 Липень 2016, 17:45
                                                    Привіт! В Грін Форесті пройшла 2 рівня. Перший Intermidiate був дійсно дуже продуктивний для мене. Другий поєднувала з роботою, плюс нас мінялись викладачі, практично не приніс користі. Одне хочу сказати точно, якщо ви потрапите в групу до Олі Схап, то ви просто щасливчики! Для мене це найкраща викладачка в даній школі (за 2 крси були дуже різні, на замінах, skills-ах). Оля дуже розумна, цікава, вимоглива. ЇЇ заняття завжди продуктивні, різноманітні, інформативні. Пам'ятаю заняття skills перед Новим роком, боло на тему Різдва і Нового року, вона створила таку різдвяно-новорічну атмосферу, з музикою, іграми, цукерочками і манадаринами!Це було незабутньо! Я поверталась додому безсніжним Львовом з сніжним різдвяним настроєм! Якщо вам пощастить потрапити до Олі, то ви точно отримаєте знання і приємні враження від школи!
                                                    • 26 Квітень 2016, 12:20
                                                     Навчався у львівському Green Forest протягом 4-х рівнів + літній підтримуючий курс.
                                                     Починав з Intermediate-інтенсиву, не встигав за групою, і викладач після того як роздав завдання стояв наді мною і пояснював не зрозумілі мені моменти (тоді я не розумів чому в питальних реченнях Past Simple в дієслова забирається -ed), на домашці я знайшов е-мейл тічера і просив допомоги он-лайн, мені надсилали додаткові таски і давали відповіді на запитання які тоді вганяли мене в ступор.
                                                     Час на заняттях пролітає, дуже багато інтеактивних ігор і перемішувань - до кінця семестру ти 100% знаєш усіх студентів своєї групи а не лише чувака що сидить поруч. До речі про чуваків - в різних групах бували різні люди - хтось казав що йому забагато граматики, хтось жалівся що на домашку раз на тиждень дають подивитись одну серію Big Bang Theory в оригіналі. Посони, серйозно ? Вас нагружає 20 хв. геніального серіалу з хорошим гумором і мовою якою власне зараз спілкуються в світі ? Чи будемо все життя дивитися "Друзів" з субтитрами ?
                                                     Дуже дратувало коли студенти втикали у Viber і Messenger коли тічер пояснював якусь конструкцію або новий vocab потім тупили і задавали питання відповідь на які їм щойно писали на дошці.

                                                     Спецкурси - космос.
                                                     Я був тихим і боявся заговорити англійською кожного разу коли мені давали якесь завдання, після кількох стріт-чатів і спікінг клабів сором'язливість зникла як зникає шоколад за півціни у п'ятницю біля Майстерні Шоколаду :D
                                                     Є cooking-club де разом зі студентами інших рівнів готуєш страви, потім їх же ж з'їдаєш. Змішуючись з студентами інших левелів розумієш що раз вони тебе розуміють значить все ок, навчання рухається.
                                                     З 4-го рівня є додаткові мовні курси - німецька та еспаньйол, на останню вдалося походити кілька занять, не шкодую ні разу, як мінімум можна обламати людину яка вимовляє "Hola!" через "х" і думає що поліглот :D
                                                     В фореста є свій проект з подкастами - шикарна річ для закріплення матеріалу і прослуховування конструкцій "на прикладі". Під час навчання на 3-4 рівнях заслухав його "до дірок". Є Skype-lessons, на них можна задати питання по певній темі в якій сумніваєшся.
                                                     По книжках - є Students book і Work book - обидві можна купити (дві за ~500uah), можна не купити. Ніхто ніколи не тиснув як це було в одному клубів "в нас можна займатися лише в наших шортах". На третьому левелі я носив електронну копію на планшеті, нормально, всеодно велику кількість матеріалів тічер давав на занятті.

                                                     Форест для вас якщо ви активні і відкриті, хочете спілкуватись. Якщо віддаєте перевагу шкільному методу "пишемо вправи по книжці і йдемо додому" - скачайте Вербу або Плахотніка. Вербу, до речі маю вдома, можу подарувати.
                                                     Якщо у вас фултайм-робота краще йти на звичайний курс, якщо маєте більше часу і є мотивація - беріть інтенсив.
                                                     На підтримуючому курсі не викладають нічого нового, мені він допоміг розібратись з conditionals і пасивом.
                                                     Шукайте тести в інтернеті, передивіться улюблені фільми англійською (без сабів) - ви знаєте про що фільм бо вже бачили його, зараз ваше завдання слухати мову.
                                                     РОБІТЬ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ - ви заплатили за цей курс свої гроші, не робите завдання підібрані вам школою і хочете результат - зашибісь. ваше право. Але замість швидко перевірити домашку і вчитися ті хто знайшов вільну годину вдома змушені чекати поки вся група переробить домашні вправи, ну f*cking cr*p. серйозно.
                                                     • 23 Березень 2016, 16:20
                                                      Всім привіт, проходжу стандартний курс в Green Foresti, тому хочу поділитись враженнями: мінусів справді набагато більше ніж плюсів. Великі групи по 16 осіб, хамовита адміністрація на рецепції, жахливе освітлення після після кожного заняття болить голова від напружкння очей, а найголовніше половина заняття витрачається на непотрібні і безглузді ігри, які студентів абсолютно нічого не вчать, викладачка в нашій групі була далеко не найкраща ,в більшості розмовляла українською мовою і коли група задавала питання , відповідь викладачки була - "Про це ми поговоримо пізніше , на наступних заняттях". Хоча була декілька разів заміна викладача , і вона нас дуже потішила!! Дуже мало спецкурсів і додаткових тренінгів у Львові, порівнюючи з Київським Green Forestom. Мало граматики і пояснювання матеріалу. 90% навчання самоосвіта, а на заняттях тупі ігри і мінімум спілкування, яке й так ніхто не слухає , окрім партнера, який теж нічого не знає!!!! Приходиш на 1 заняття і тут тобі втюхують підручники за 460 грн, бо без них ніяк!!!!!!! І ще кожного заняття кучу. Ксероксів, для чого тоді ці підручники крутезні з диском, незрозуміло. Висновок, особисто я не знайшла жодного плюса, окрім зручного місця розташування, що не скажеш про мінуси, їх тут безліч! Тому не рекомендую Green Forest.
                                                      • Green Forest Адміністрація школи19 Січень 2021, 12:22
                                                       Юліє, дякуємо за ваш відгук. З моменту вашого навчання в нашй школі багато чого змінилось на краще: групи стали меншими, ми змінили більшість офісів на більш світлі та комфортні. Та наша методика залишилась незмінною: ми працюємо за комунікативною методикою і всі ігри, які ви описуєте, частина цієї методики. Підручник у нас вже зовсім безкоштовний (онлайн), викладачі говорять на уроках лише англійською, а спецкурсів тепер вистачає у всіх містах. Нвяких ксероксів і дисків)
                                                      • 23 Березень 2016, 11:40
                                                       Доброго дня. Сьогодні хотіли записатися на курси. Але після спілкування з особою яка записує на курси, зовсім перехотілося. Навчіть будь ласка вічливості Ваших працівників. Дякую. Андрій.
                                                       • Green Forest Адміністрація школи19 Січень 2021, 12:22
                                                        Андрію, дякуємо за відгук! Постійно працюємо і навчаємо наш адміністративний персонал і викладацький.
                                                       • 8 Лютий 2016, 20:46
                                                        Всім привіт! Хочу запитати чи заняття проводились англійською мовою. Оскількі була на пробному занятті на інших курсах і там викладачка здебільшого розмовляла українською
                                                        • Vladyslav Krasnokutskyi 31 Серпень 2016, 22:12
                                                         Перші 2-3 заняття проходять англійською з українською. Як на мене, це робиться для того, щоб ви зрозуміли що до чого, задали питання преподу...адже вже потім навчання проходить сугубо англійською
                                                        • 7 Вересень 2015, 01:02
                                                         Цього року вчила 1 рівень на курсі "Інтенсив". Розкажу про власні враження та студентів з групи.
                                                         Для мене навчання було цікаве і дійсно інтенсивне. Викладач Оля, дуже гарно пояснювала, не зрозуміти її міг хіба сліпий, бо окрім пояснення, вона ще й інтенсивно показувала. Для першого рівня це cool :)
                                                         Так як мови я до того не вчила, то для мене граматика пішла на "Ура", її було не багато, вона перепліталась з новими словами.
                                                         З мінусів: група була великою, говорили мало. Викладач ніби постійно давав завдання говорити з партнером, але тебе ніхто не чув, тому ці вправи не покращували вимови і вміння побудувати речення. Це особливо було помітно, коли хтось висловлювався сам, перед групою, викладачка часто його поправляла.
                                                         Про враження інших: кілька людей з групи відсіялось в середині занять. Основна причина була та, що якщо взагалі не знати англійської, тоді складно в інтенсивному ритмі її вивчати. Крім того для багатьох був розрив між їх залишковими знаннями та тим як вчили мову у школі. Хто планував почати говорити після інтенсиву, були також розчаровані.
                                                         Додаткові враження. Зараз проходжу он-лайн курси British Council і була здивована, що програми дуже схожі. Тільки зараз розумію що знання таки отримала) Багато слів памятаю, вмію формувати речення, почала бачити помилки у словах і в реченнях.

                                                         • Svitlana Dukach 8 Вересень 2015, 18:07
                                                          Анна,я хочу вас запитати чи платні курси он-лайн в British Counsil і як на них записатись.Я щось не можу зрозуміти з їхнього сайту щодо курсів он-лайн. Я теж навчалась в Грін-форест, в принципі мені сподобалось.Наразі хотіла продовжити навчання на наступному рівні,але нема місць.Тому,щоб не гаяти час, з радістю вчилась би он-лайн))Дуже дякую за відповідь. Я в Фейсбуці вам заявку послала,бо по-іншому написати не можу(,але якщо відповісте тут,то проігноруйте її.Дякую
                                                         • 26 Липень 2014, 15:07
                                                          Пройшов інтенсив-курс у Львові (2-й рівень, Pre-Intermediate). Хочу поділитись враженнями.

                                                          (+) В нашій групі була хороша викладачка, яка досить зрозуміло все пояснювала і не давала нудитись на заняттях.
                                                          Ще хочу відмитити непогану он-лайн підтримку, у вигляді різних подкастів, відео, аудио та ін. матеріалів.
                                                          Також досить цікава мотиваційна складова програми, з усілякими карточками, наклейками і т.п.

                                                          (-) Завелика кількість людей в групі. У нас було 16(!) чоловік. Хоча коли я записувався на курс, то дівчина на рецепшені запевняла мене, що "зазвичай в групі 10, ну максимум 12 чоловік".
                                                          Заняття проходили в невеликій кімнаті, на мансарді. Спека неймовірна, дихати навіть важко було, не кажучи про засвоювання інформації. Слабенький кондиціонер не рятував ситуацію.
                                                          Кожне заняття - 3 години. Із них, рельно продуктивного часу приблизно 1-1,5 години. Все інше - якісь безцільні повторення, витягування відповідей з кожного з 16 чоловік, безглузді дитячі ігри та інше подібне затягування часу.
                                                          При розмовних вправах, треба було підходити впритул до співрозмовника, щоб хоч щось почути. Галас стояв ще той.
                                                          Бонусні спецкурс і спікін-клаб, як на мене , взагалі побудовано непрофесійно. Проводив спікін-клаб молодий англієц, який судячи з усього взагалі не мав поняття, як то робити. І все зводилось до того, що розмовляли з ним 2-3-є людей з 15, тобто ті хто трошки краще володіє розмовною мовою і не скований в спілкуванні. Всі інші лише слухали. Якоїсь загальної інтерактивності між викладачем і навчаючимися не спостерігалось.

                                                          Мій висновок - "Грін Форест" більше підходить для підлітків, студентів та комунікабельних екстравертів.
                                                          Для тих, хто хоче більше зосереджено і продуктивно отримувати нову інформацію це точно не варіант. Принаймні на нижчих рівнях. Про інші рівні нічого сказати не можу. Можливо там ситуація трохи відрізняється.
                                                          • 29 Травень 2014, 21:47
                                                           Маю досвід відвідування інших мовних шкіл. тому в Грін Форест вже йшов маючи певні очікування. Забігаючи наперед, скажу, що очікування мої були значно перевершені. Але буду конструктивно - про + і мінуси(яких я в принципі не бачив) Грін Фореста:
                                                           *(Почну з моментів, які деякі можуть трактувати негативно і намагатимуся показати. що це не зовсім так)
                                                           1) - Оплата суми за весь курс наперед.
                                                           АЛЕ оплата насправді не така велика(у Львові це 2040 гривень за курс тривалістю 4,5 місяці) і погодьтеся, що це таки мотивує завершити семестр. Я досить вмотивована людина, але все рівно знаю, що іноді починаєш пропускати шось, пропустив одне, інше і вже думаєш, та не ходив, та відкладу на потім. Тут же так не діє - як заплатив гроші, то будь добрий - ходи:)
                                                           2) - Великі групи.
                                                           АЛЕ мав досвід ходити в групу. де нас було двоє. Коли один не встигає, то шалено тягне іншого донизу - в більшій групі ж є баланс - всі тягнуться одне за одним, ну і звісно викладачі не дають відставати. плюс до того, може важко повірити, але в більшій групі набагато краще виходить спікінг. Ви спілкуєтеся один з одним, чуєте помилки, і ше до того. як викладач починає аналіз помилок вже самі їх намагаєтеся виправляти.
                                                           На цьому мінуси Грін Фореста завершилися. Тепер про плюси, а їх значно більше!!
                                                           1)Система. Система викладання доволі цікава. Два обовязкові заняття в тиждень з викладачем в групі. На них опрацьовуються граматика, словниковий запас. і все те, що в принципі і роблять всі школи. Одне обовязкове заняття на тиждень з Скілз. З рівня Upper Int скілз проводять нейтів спікери. На цих заняттях йде практика спілкування, слухання, виробляється акцент, словниковий запас рохзмовної мови, якою говорять нейтіви. На цих щзаняттях не задають домашнього і віони більше виглядають як культурний обмін - всі спілкуються про все, від топіку заняття ми зазвичай переходимо до якихося актуальних питань, які цікавлять нас і людину. яка не є українцем. Це весело:) Окрім всіх цих занять є купа додаткових необовязкових - це так звані клуби. *Фотоклаб, який веде професійний фотограф, і на яких ви окрім мови зрозумієте, шо таке композиція і для чого вона потрібна
                                                           *Тейсті тревелінг, який веде найдосвідченіший викладач Львівського Фореста Оля Схап. На цих заняттях ви готуєте їсти. Так- так. саме готуєте. Я в житті нічого, окрім канапок готувати не вмів, зате тепер дивую друзів лазаньйою, японською і китайською кухнями, грузинськими млинцями з сулугуні і багато чим іншим. І все це завдяки Олі!! Але ідея полягає в тому, щоб здобути словниковий запас, специфічний для кухні. Подумайте, чи перекладете ви сходу - тонко потрібни часник, додай оцету. потри моркву і додай тархуну. А ще є купа всякого кухонного приладдя, якого я не знав взагалі. а тепер знаю, як воно називається лише на англійській.
                                                           *Стріт чат клаб - клубю, де ви відкриєте в собі незвідані грані;) Розкривати таємниць не буду, прийдть подивіться.

                                                           Також є заняття в скайпі, це теж дуже помічно і весело.

                                                           І всі ці додаткові заняття абсолютно безкоштовно і не є там чисто для галочки.
                                                           2) Викладачі
                                                           Викладачі - молоді люди, які вміють вимовляти слово стюдентс і колігс без жахливого шкільного акценту, мають купу енергії і вміють мотивувати до навчання. Навчання проходять дуже інтерактивно. Останнього разу викладачка принесла водяний пістолет, і тих, хто не знав слів. які мали вивчити вдома, розстрілювала з нього:) В таку жару іноді навіть хотілося "забути" слово))) На заняття дуже багато всіляких веселих моментів, все проходить якось невимушено, хоча розумію. скільки за підготовкою того лежить роботи.
                                                           3) Студенти. Грін форест - це не просто школа. Це комюніті людей. які мають однакові погляди, які люблять подорожувати. знаходити нових друзів і проводити час з веселими людьми. Якшо в вільний час ви віджимаєте телефони, або дивитеся 100500 серію вашого улюбленого серіалу, то, мабуть, вам буде важко знайти там однодумця. Люди там сучасні і життєрадісні і дууууже активні.
                                                           4) Офіс. Важливим моментом, окрім всього є умови. в яких вчишся. Навіть, якшо вам нецікаво вивчати англійську. просто зайдіть на Театральну і подивіться на той офіс. Я думаю, ви здивуєтеся. принаймні всі мої друзі. яких я привів в Грін форест вчитися були здивовані. Офіс - це трирівнева квартира з надсучасним ремонтом і всіма зручностями(кондиціонерами, кулерами з водою, цілою купою туалетів і навіть душових і цукерками:) )


                                                           В Грін форесті є перше пробдне безкоштовне заняття і я б вам дуже радив на нього піти. Майже впевенений, шо воно для вас стане як і для мене початком нового ще веселішого етапу життя.
                                                           • 28 Вересень 2013, 23:39
                                                            На курси ці ходжу вже другий рік. Мені як і багатьом ДУЖЕ цікаво. Постійна зміна партнерів по спілкуванню, робота з карточками, відео, аудіо, спецкурси, розмови з носіями мови і дуже тепла добродушна атмосфера!!!
                                                            • 19 Вересень 2011, 15:41
                                                             А мне совсем не понравилось в Грин Форесте. Я проходила 1,5 года и пока училась знания неплохие, но потом все это с таким же успехом вылетело из головы. Просто не знаю как еще учить этот английский.
                                                             • 22 Червень 2011, 12:00
                                                              Спочатку дуже подобалось, бачила результати. Негативне враження склалось після навчання у Надії Лутчків, хотілось відразу забрати гроші і попрощатись з Green Forest, але спогади про попередніх викладачів, небажання переривати навчальний процес і куплені книги,заставило все ж залишитись. Аби не самостійне вивчення, то за 4 міс. навчання результат був би мізерним, здається викладачці потрібно зрозуміти, що люди прийшли щоб чогось навчитись, а не говорити на приватні теми. За 1 заняття проходили те що з іншими за пів. Не серйозне відношення до викладання.Тупа підготовка до здачі внутрішнього екзамену для підтримки власного ж рейтингу.
                                                              Відносно самого навчання, то знову ж завдяки викладанню попередніх викладачів- враження дуже і дуже позитивні, дружній колектив, цікава система навчання, додаткові послуги, все це створює сприятливу атмосферу для навчання.
                                                              • 16 Травень 2011, 23:10
                                                               Всім вітання, прочитавши відгуки, навіть не знаю щой додати)))))), як на мене, одна з найкращих, якщо не найкраща школа у Львові для вивчення англійської мови. Фаховий підхід, цікавий та неординарний навчальний процес, кваліфіковані викладачі, це лише декілька з багатьох позитивних аспектів, які запам'яталися мені протягом 2-ох років начання. Рекомендую усім, хто бажає цікаво і ефективно вивчити іноземну мову.
                                                               • 16 Травень 2011, 15:42
                                                                Довго думала, що ж написати. Нарешті до мене прийшло натхнення. Отже, розкажу я Вам все про життя в цій школі.
                                                                В "Green Foresti" я навчалася з 1 рівня (всього в мене їх було 4), в мене була найкращий teacher (для мене) -- це була Марічка Макар. Я ходила на заняття з великим натхненням і бажанням, та й не тільки я. В нас була дуже дружня група, доречі, зв'язок з деякими студентами ми підтримуємо навіть після закінчення курсів, ще й стали дуже хорошими друзями. З коджним рівнем в тебе з'являються нові друзі, знайомі яких ти завжди радий бачити незважаючи на настрій =). В групах є різні студенти за віком. Дуже приємний колектив, завжди раді кожному студенту, Оксана та Оля завжди зустрінуть Вас з привітною усмішкою ;-).
                                                                В школі Ви можете найти багато літератури, також велика відеотека. Після 3-го рівня Ви можете ходити на додатково мову (в мене це була іспанська).
                                                                Тут Ви дійсно зможете вивчити англіську!!!
                                                                Ось і вся правда про "Grenn Forest" =)
                                                                • 16 Травень 2011, 14:15
                                                                 Я в захваті від цієї школи. Вже відвідую її протягом 2 років і дуже шкодую, що вже закінчую навчання. Заняття завжди дуже цікаві, часто проходять у ігровій формі. Крім того Green Forest проводить додаткові тренінги, курси другої іноземної мови, а також захопливі вечірки та пікніки, на яких студенти та викладачі можуть спілкуватися у позааудиторній атмосфері))))
                                                                 • 16 Травень 2011, 06:08
                                                                  Викладають професійно та цікаво!
                                                                  Це курси, які з превеликим бажанням хочеться відвідувати))).
                                                                  • 13 Травень 2011, 23:41
                                                                   Ця школа надала мені можливість не тільки покращити знання з англійської,але й знайти хороших друзів, пізнати цікаву та насичену частинку того "зеленого" життя у школі. Недарма вона назва саме "GREEN FOREST" ,адже тут панує дружня жива атмосфера. Хороші викладачі,професіонали з чарівними усмішками,цікаві програми навчального курсу доповнюють її,і я з задоволенням згадую провчені роки у "Green Forest"
                                                                   • 13 Травень 2011, 15:28
                                                                    Провчився у школі два симестри - 5-6 рівень. Дуже сподобалося, навчання ефективне, підхід сучасний, викладачі професіонали у своїй справі. Вік студентів різний - від 15 до 45. Дискомфорту не відчуває ніхто. Окремо варто виділити розмовні курси, хороший підхід до роботи в носіїв мови (викладав канадець). Правда не завжди влаштовує графік, але це питання індивідуальне і навіть його можна вирішити.

                                                                    Є додаткові безкоштовні заняття, бібліотека, відеотека, можна ходити на додаткову мову (коли я вчився була німцька та іспанська).

                                                                    Єдиним недоліком є те що кошти не повертають, якщо ви вирішили припинити навчання. Але в мене особисто такого бажання абсолютно не виникало. Особисто рекомендую.
                                                                    • 13 Травень 2011, 14:52
                                                                     Погоджуюсь зі всіма!дійсно дуже класна школа!:)
                                                                     • 13 Травень 2011, 13:49
                                                                      Це курси де я насправді покращила свій рівень англійської мови. Вони найкращі!
                                                                      • 13 Травень 2011, 00:02
                                                                       справді хороша школи англійської мови. тепла і дружня атмосфера, класні викладачі
                                                                       • 12 Травень 2011, 23:21
                                                                        Обожнюю цю школу і викладачів!!! Дуже просто, натхненно і цікаво! Всі високі професіонали...!

                                                                        Додати новий відгук


                                                                        Безкоштовний урок в Green Forest

                                                                        Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

                                                                        Займайтеся з комфортом, за комп'ютером або смартфоном. Економте час на дорогу

                                                                        39435 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                                                        5 переглядів сторінки школи Green Forest cьогодні