Відгуки про курси Helen Doron English

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 2
Додати відгук

 • 20 Квітень 2019, 11:54
  Займаємося в Helen Doron (Переяславська, 19) 3й рік. Доньці зараз 10. Пішли після першого класу спеціалізованої англійської школи тому, що дитина почала втрачати інтерес до вивчення мови. На курсах застосовується ігровий метод, програма співпадає зі шкільною, але зовсім інша методика викладання. Домашніх завдань на наше прохання немає (в школі їх більше, ніж треба). В комплексі результат чудовий - мала вільно читає, перекладає з листка практично без допомоги словників, непогано говорить. Причому словниковий запас - заслуга курсів (прошу зауважити, без зубріння і домашніх завдань!). На курсах організовують гарні тематичні вечірки, які також проводять англійською мовою. Вже третій рік поспіль весною їздимо в табір "Таор - Карпати". Ціна на двох (мама + дитина) близько 20000 грн. Що сказати - виправдана кожна копійка. Діти зайняті зранку до пізнього вечора - зарядка, заняття, екскурсії, майстеркласи (все це англійською мовою). Їжа ресторанна, продумане дитяче меню, кожного разу йдеш в ресторан в очікуванні - а чим ще нас подивують. Окрім того - басейн, сауна - все входить у вартість. Номери чудові. Читаю попередній коментар - як паралельний світ. Нам теж літом пропонували Скадовськ, добре, що ми не поїхали. Ще батьки дуже хвалять літній і зимовий табори Славськ - Рейкарц Карпати. Кажуть, що їжа там бідніша, аніж в "Таорі", але на рівні (шведський стіл). У нас залишився останній курс, не знаю, куди підемо далі, але для дітей молодшого шкільного віку особливо якщо в школі їм добре викладають граматику - щиро рекомендую Helen Doron.
  • 7 Серпень 2018, 22:50
   Сумний відгук про «шикарний відпочинок та навчання англійської» зі школою Гелен Дорон, що у Львові на Сихові. Вперше пишу сумний відгук, але мушу, бо, якщо є негаразди в суспільстві, то з ними потрібно боротися, інакше зникнемо, як нація.
   Повелися на рекламу та позитивні відгуки і вирішили з родиною приєднатися до англомовного табору Гелен Дорон в Скадовську – готель «Весняний»
   Оплатили путівку за 9 ночей 10 днів – 25580 грн на трьох (батьки та дитина).
   Ось що ми за ці гроші отримали (а їх вистачило б на шикарний відпочинок в Турції чи Єгипті на травневі свята!!!):
   1) Триразове харчування (гірше ніж в радянській столовій, порції маленькі, кашка а-ля артек розмазана по тарілці, дивна котлета з невідомими інгредієнтами (розпізнали кабачок та вчорашні кашки, решта не піддається розпізнаванню, ¼ огірочка і ¼ помідорчика на особу, вибору страв, крім сніданку, немає, що наготують, то діткам доведеться їсти. Меню було дуже жирне, котлетки пересмажені. Фруктів ВЗАГАЛІ не було, хоч табір дитячий. Тобто ДЕСЯТЬ днів діти сиділи без жодного фрукта. І це, незважаючи на те, що ціни на ринку на ті ж абрикоси були 10 грн за кг. Бабці, що приїхали з внучатами, між собою гнівалися, але пожалітися боялися (мабуть в тому районі, де вони живуть, це єдина школа) – тому купували додатково все у місцевих магазинах.
   Коли ми запитали у народу, чому таке харчування, нам відповіли : «так Вас же приїхало БІЛЬШЕ ніж оплачено». На запитання «Що це значить?» - Відповідали з посмішкою – «Подивіться уважніше!».
   На початку та вкінці заїзду ще додатково були «солодкі столи» - на початку заїзду шматочок тортика «під медовик», кілька цукерок та сік, вкінці заїзду – пиріжок з яблуками, прикрашений ягідкою та сік.
   Таке харчування на Набережній в найдешевшій столовій обійшлося б максимум 150 грн з особи на добу.
   2) Маленький номер близько 10 м. кв. Туди якось втиснули одне двоспальне ліжко, та одне двох’ярусне, маленький холодильничок та тумбочка – одна на всіх. Номери не прибиралися ні разу!!! за усі 10 днів проживання!!! Будемо сподіватися, що дітки не привезли вошей, бо все-таки басейни та гаряча вода були.
   АЛЕ справа не в харчуванні і не в чистоті, бо все-таки приїхали до мовного табору, тому ми більше сподівалися на англійську мову, ніж на «ресторанне харчування», як то було зазначено у рекламі та відгуках.
   За програмою курсу було передбачено по 2 повноцінні уроки англійської мови щодня плюс ранкова гімнастика та вечірні заходи теж англійською.
   Що отримали? Уроки були (не всі правда, але були). УРОКИ ВЕЛИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!!! Тобто суцільна українська з дуууже рідкісними вкрапленнями англійської.
   На мої зауваження вихователь не реагувала або відповідала «діти не розуміють англійську!».
   Якоїсь чіткої програми та мети занять не було, як правило ставили дивитися мультики з пройдених навчальних курсів. Прив’язки до тематики табору «Мандруємо континетами» - теж. Наприклад, на заявленій темі Австралія - клеїли жирафу. Під час вечірніх заходів (з яких була проведена лише половина, тобто, якщо ввечері заявлено хендмейд І квести. Було АБО хендмейд, АБО квест (половина групи ховає картку, інша – шукає). Звичайно ключова мова - українська.
   Зарядку робили теж дуже цікаво, як правило, це були танці, під так звану «головну табірну пісню». В слова якої я спочатку не дуже вслухалася, поки моя дитина не почала наспівувати «Біч, сей май нейм», я думала, що ж це за пісня така, глянула в інтернеті, а там «Bitch, say my name» («Сучка, назви моє ім’я»). Це була пісня Uptown Funk Mark Ronson. На мої зауваження, що можливо зарано п’ятирічним діткам знати такі слова, «виховательки» сказали: «так це ж танець, його ніхто не слухає».
   Можливо й самі виховательки-англійки не знали слів цієї пісні(((( Скоріше-таки не знали((((. Бо на їхніх хендмейдах, часто було багато цікавого. Наприклад, коли клеїли гриву у того ж жирафа, моя дитина запитала, як буде грива англійською (логічно, раз клеїмо гриву, то запитати, як же вона звучить англійською, бо все-таки урок англійської) – вихователька відповіла - а hair. Відчуваєте, який рівень? Супер! Такого було багато, все й не розповіси за один раз.
   Багато роботи було просто для «зробити фото для звіту». Не скільки англійською займалися, скільки «фоткалися» для звіту.
   Фіналом мого здивування було на закритті табору вручення грамот з купою помилок в англійських словах. Коли я показала помилки дівчаткам-вихователькам, вони здивувалися, але навіть НЕ ВИБАЧИЛИСЯ! Діти з цими грамотами поїхали додому. Ну яка англійська, такі й грамоти.
   Надіялась, що хоч фото надішлють, як і обіцяли, але минуло з тих пір майже місяць, на мої листи ніхто не реагував.

   Дивно, що цю школу скрізь хвалять. Ні відповідного рівня англійської, ні поваги до клієнта я там не побачила. Дарма витрачені гроші!


   Додати новий відгук


   Іде набір в школи англійської на червень

   39376 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

   8 переглядів сторінки школи Helen Doron English cьогодні