Heart 1664

Книги англійською мовою для початківців

Книги англійською мовою для початківців

Чи варто звертатися до адаптованої літератури або книг з паралельним перекладом, щоб вивчити англійську мову? 

 • Вирішили вивчати англійську мову за книгами, але не знаєте, з якого боку підступитися? Ми зібрали воєдино найкращі поради від іноземних викладачів, які допоможуть вам вибрати правильну літературу.

  Дитячі книги для дорослих

  Вивчення англійської за книгами – процес повільний, але ефективний. До того ж, читати книги набагато зручніше, ніж дивитися фільми із субтитрами. Адже ви можете рухатися у своєму власному темпі, не втрачаючи чогось важливого. Радимо також звернути увагу на курси англійської мови для дорослих у Києві.

  Художня література для дітей та підлітків рясніє яскравими ілюстраціями та простими словами. Перші допоможуть вам побудувати асоціативні зв'язки з текстом та легше запам'ятовувати нову лексику, а другі – розуміти текст із мінімальним використанням словника.

  Ось кілька цікавих книг, з якими ваш перший досвід читання буде приємним та успішним:

  • «Goodnight Moon» (Margaret Wise Brown). Ідеальна книга для тих, хто тільки-но ступив на шлях англійської мови. Автор описує тиху стареньку, кошенят і мишенят, бажаючи всім їм на добраніч. Тут ви зустрінете часті повторення тих самих слів, щоб напевно їх запам'ятати.
  • «The Giving Tree» (Shel Silverstein). Філософська історія про хлопчика та яблуню, які товаришують доти, поки головний герой не стає старшим. Пізніше він знову звертається до дерева, але з особливим проханням дізнатися про яке ви можете на сторінках цієї зворушливої книги.
  • «Where the Wild Things Are» (Maurice Sendak). Варіант класичної англійської літератури для дітей. Автор відправляє читачів до хлопчика Макса, зачиненого в кімнаті за погану поведінку. Коли в приміщенні з'являються монстри, що лякають, безстрашному малюку вдається їх приручити. До речі, саме за цією книгою знято фільм «Там, де живуть чудовиська».
  • «The Cat in the Hat» (Dr. Seuss). Історія про те, як два брати і дві сестри нудьгували, поки в двері не постукав кіт у капелюсі. Ця книга одна з найдовших у списку, тому містить багато різноманітної лексики. Можливо, саме завдяки їй ви зрозумієте різницю між словами «thump», «bump». та іншими синонімами.

  книги для детей на английском языке

  Адаптована література для початківців

  Що це означає? Лінгвісти навмисно скоротили та спростили тексти, щоб пристосувати їх під усі існуючі рівні англійської мови від Beginner до Advanced.

  Кожен новий рівень книги містить ще більше нових слів і важких граматичних конструкцій. Наприклад, твір рівня Elementary збагатить ваш словниковий запас на 600 нових слів.

   рівень Кількість нових слів у книзі
   Starter до 200 
   Beginner до 400 
   Elementary до 800
   Pre-Intermediate до 1200 
   Intermediate  до 1600
   Upper-Intermediate  до 2200
   Advanced  більше 2500


  Читаючи адаптовані твори, не забувайте тримати при собі словник і вчасно переходити на більш високий рівень, якщо стало занадто просто.

  А ось кілька книг для тих, хто подолав етап із адаптованою літературою та готовий приступити до захоплюючого оригіналу:

  • «The House On Mango Street» (Sandra Cisneros). Один з небагатьох творів, здатний занурити читача в атмосферу абсолютно іншої культури. У книзі багато простих та коротких речень.
  • «The Old Man and the Sea» (Ernest Hemmingway). Вічна класика. Якщо у шкільні роки ви так і не подужали її у перекладі, кидайте собі виклик впоратись з нею зараз.
  • «The Giver» (Lois Lowry). Історія, що хвилює уяву з перших сторінок. Більшість речень складено за допомогою past simple і past perfect, тому сприймаються вони дуже просто.

  адаптированная литература на английском языке

  Англійська література з паралельним перекладом

  Впевнені, що на полицях з іноземною літературою ви часто зустрічали книги з дубльованим перекладом на правій стороні розвороту.

  Метод паралельного читання – один із найкращих способів навчитися англійської мови «без навчання» хоча б тому, що вона близька до природного способу вивчення мови. З першої сторінки ви, як дитина, занурюєтеся в мовне середовище і вчитеся розуміти англійську мову, не вдаючись до словників та правил.

  Бажаємо книг, з якими навчання буде приємним!

  Комментарии


   Добавить комментарий