British Skylinesкурси англійської мови

Безкоштовне тестування в British Skylines

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

31519 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

1 перегляд сторінки школи British Skylines cьогодні

Активний набір в групи та ціни на Січень

Оберіть офіс (всього 2 офіси)
вулиця Михайла Драгоманова, 29
Інформація про набори від школи British Skylines оновлення від 25.11.2019

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Австралія, Великобританія, США
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата За курс

Про школу British Skylines

Курси англійської мови British Skylines повністю відповідають своїй назві! Вони дійсно розширюють горизонти. Правда, не тільки в сторону Великобританії, а на весь світ, який відкривається поліглотам. У цьому легко переконатися на реальних прикладах учнів і випускників (прочитайте їх відгуки). Уже 976 (а до того моменту, коли ви це прочитаєте - вже напевно більше) володарів дипломів British Skylines знайшли роботу за кордоном.

Школа англійської British Skylines видає диплом, що володіє масою переваг. Він має вагу при отриманні роботи, і його можна сміливо пред'являти разом з резюме. При вступі в закордонні навчальні заклади з дипломом цієї школи теж дуже полегшується. І, зрозуміло, це важливий документ як для періодичних поїздок, так і для переїзду в англомовну країну.

Що стосується навчання за кордоном, то British Skylines спеціалізується на навчанні не тільки в Англії, але і в США, на Кіпрі, Австралії. У мовному середовищі і нової культури навички спілкування англійською мовою моментально поліпшуються, і вам буде легко довести їх до досконалості. Це оптимальна стратегія: спочатку ви вивчаєте англійську на курсах British Skylines в Києві (приблизно 5 місяців займає шлях від новачка до впевненого спікера) - а потім покращуєте розмовну практику в країні носіїв мови, рятуєтеся від залишків акценту і відчуваєте себе справжнім громадянином світу!

У Києві школа англійської British Skylines пропонує безліч навчальних програм, адаптованих для різних цілей. Є навіть унікальний курс, який поєднує розмовну і ділову англійську мову в один.

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

britishskylines.com.ua

Офіси British Skylines на карті

 • вулиця Михайла Драгоманова, 29 Украина
  Київ, Дарницький район, вулиця Михайла Драгоманова, 29
  М Позняки
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 8:45 - 21:00

  Суббота: 10:00 - 16:00

 • вулиця Ольгинська, 2/4 Украина
  Київ, Печерський район, вулиця Ольгинська, 2/4
  М Крещатик
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 10:00 - 19:00

  Суббота: 10:00 - 16:00

Відгуки

 • Александр Лещинский
  Александр Лещинский 22 Листопад 2019, 22:37
  Очень удобно добиратся к курсам! Ну и сам английский тут конечно огонь, получил очень большое количество новых знаний главное с удовольствием) мой преподаватель Таня подняла меня на голову выше в плане английского!
  Переглянути →
  • Андрей Хоменко
   Андрей Хоменко 22 Листопад 2019, 17:31
   Огромное спасибо!!!! Школа очень нравится! Сейчас прохожу курс, который преподает замечательный преподаватель Татьяна. Очень профессионально и доходчиво все объясняет. Терпит и исправляет все ошибки. Мы с юмором выходим из всех затруднительных ситуаций. Ещё раз огромное спасибо!!!
   Переглянути →
   • Юлия
    Юлия 6 Серпень 2019, 09:37
    Занималась в группе Интенсив с Юлей Янковской, все прошло отлично! Очень внимательный, положительный и открытый преподаватель! Понравился подход к обучению, группы формируются небольшие и преподаватель уделяет внимание каждому. Поэтому знания остаются структурированные и ты их все чаще начинаешь применять...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки
    Перейти на сайт