График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Smile School курси англійської мови

Smile School курси англійської мови

Безкоштовний пробний урок
70.52 37
37 відгуків

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 20.04.2017

улица Хорива, 1А

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Австралія, Великобританія, США
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання

Про школу Smile School

CALLAN METHOD - це швидкий і захоплюючий спосіб вивчити англійську мову! Успіх у вивченні іноземної мови полягає в систематичному повторенні пройденого матеріалу. Кожен урок за методом Callan заснований на цьому принципі, інформація запам'ятовується на довгий період, під час уроків школи немає місця зазубрюванню. Callan Method (Каллан метод) - це методика по вивченню англійської мови, розроблена Робіном Калланом, для швидкого поліпшення вашого розмовної англійської в приємній та інтенсивній атмосфері.

Метод складається з 12 рівнів, де 1-й - рівень для початківців А1 (Beginner), а 12-й - рівень для просунутих С1 (Advanced).

Головні принципи навчання: немає домашніх завдань, граматика розподілена по рівнях, кожна помилка студента виправляється, студенти отримують доступ до додаткових WEB-уроків для вдосконалення своїх навичок, повне занурення в англійську мову, швидкість подачі інформації, регулярне повторення пройденого матеріалу.

Smile School - це досвідчені викладачі, тепла атмосфера, практично повна відсутність домашніх завдань. SMILE English School - єдина акредитована школа за методом CALLAN в Україні.

Клуби для практики мови: Speaking club, Grammar club, Pronunciation club, Movie club.

Ви можете вибрати групове або індивідуальне навчання, в навчальних центрах школи або з виїздом в ваш офіс. Smile School також проводить корпоративне навчання компаній в наших офісах або на території замовника. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Пн-Нд: з 8:00 до 21:20
Адміністрація працює:

10:00 - 20:00 (Пн-Пн) 

10:00 - 15:00 (Cб) 

Адреси філіалів та телефони

 • Київ, Шевченківський район, бульвар Тараса Шевченка, 38/40
 • Киев, Подольский район, улица Верхний Вал, 62
 • Киев, Подольский район, улица Хорива, 1А

Відгуки

 • Светлана Синчук
  Светлана Синчук залишила відгук про Smile School у 15:08, 10 Червень, 2017
  Администрация отвратительная
  • Александр Лепин
   Александр Лепин залишив відгук про Smile School у 23:35, 28 Квітень, 2017
   Пришел на пробное занятие и не захотел уходить) А по поводу того что администрация ужасная не согласен. Отлично встретили, все просто и понятно объяснили, не навязывали ничего лишнего. Преподаватель отлично делает свое дело и видно что ему нравится преподавать. Не думал что учить английский может быть так интересно)))
   • Student
    Student залишила відгук про Smile School у 17:03, 24 Квітень, 2017
    Метод отличный - он действительно дает результаты, но организация и администрация процессов в школе Смайл - просто ужас!!! К сожалению, именно поэтому я никому эту школу не порекомендую. Клиентоориентированность, прозрачность набора групп, понятные консультации администраторов - явно не про эту школу.
    Читати всі відгуки