График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

Green Forest курси англійської мови

Green Forest курси англійської мови

Сторінка підтверджена
54.92 31
31 відгук
від430 грн/міс

Про школу Green Forest

Школа Green Forest відрізняється від інших подібних закладів творчим, нестандартним підходом до своєї діяльності. Цікаві рекламні акції та неординарні пропозиції щодо організації процесу навчання - ось що приверне увагу клієнтів в першу чергу. На сайті школи Ви можете дізнатися багато корисної інформації, в тому числі і виконувати онлайн домашні завдання. Нещодавно на сайті школи з'явилась нова рубрика "Я особливий", в якій регулярно з'являються розповіді про студентів школи. Варто зауважити, що й викладачі цієї школи - теж особливі: висококваліфіковані професіонали з творчим підходом до своєї роботи. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Будні: 15:00-21:00 

Адреси філіалів та телефони

 • Львов, Галицкий район, улица Театральная, 6

Відгуки

 • Palmer Eldritch
  Palmer Eldritch залишив відгук про Green Forest у 20:40, 20 січня, 2017
  У грін форесті я провів 3 семестри. Після школи і університету знання були практично нульові, тому вирішив трохи підучити. Враження про школу залишились тільки позитивні. Привітна адміністрація, стильний інтер'єр, зручне розташування самої школи в павутині міста. Саме навчання на найвищому рівні. Спочатку звісно було трохи страшно починати розмовляти, але викладачі знаходять підхід до кожного і допомагають студенту розкриватися. Самі заняття дуже цікаві,веселі і головне продуктивні. Після пар в університеті завжди було приємно йти в грін форест. Дуже класні самі студенти які сюди ходять. У школі можна зустріти людей різного віку та професій, від школярів до пенсіонерів, від веб дизайнерів до монашок:) З викладачами і студентами ти стаєш хорошими друзями, з яким можна проводити час і після школи. Дуже цікава сама система навчання. Разом зі звичайними заняттями ти маєш можливість відвідувати так звані skills-и, де ви спілкуєтесь і виконуєте інші вправи на специфічні тематики, такі як написання CV чи заведення власного блогу англійською. Плюс різні безкоштовні тренінги та просто зустрічі, наприклад клас кулінарії чи дегустація віскі:) І що найголовніше це все проводиться виключно англійською (хіба вже в критичних ситуаціях переходять на українську). Після навчання досить спокійно почав спілкуватись з іноземцями чи дивитися фільми чи серіали в оригіналі. Завдяки грін форесту почав слухати і головне розуміти лекції іноземних викладачів або читати статті на професійну тематику, для мене це головний показник навчання.
  На жаль, через певні обставини мені прийшлось припинити ходити в школу, але через певний час надіюсь відновити своє навчання у грін форесті:)
  • Юля
   Юля залишила відгук про Green Forest у 10:37, 20 січня, 2017
   Хороша школа.
   У мене на третьому рівні була викладачем Оля, чудова людина й професіонал, одразу зрозуміло, що любить й свою роботу, й своїх учнів :)
   • Вікторія Скочко
    Вікторія Скочко залишила відгук про Green Forest у 09:40, 20 січня, 2017
    Прийшла сюди на 1 рівень, планую продовжувати начання. Дуже подобається подача матеріалу, всі заняття цікаві і насичені. Задоволена результатами і вчителькою. Рекомендую!
    Читати всі відгуки