+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский

Green Forest курси англійської мови

Green Forest курси англійської мови

60.98 36
36 відгуків

Про школу Green Forest

Школа Green Forest відрізняється від інших подібних закладів творчим, нестандартним підходом до своєї діяльності. Цікаві рекламні акції та неординарні пропозиції щодо організації процесу навчання - ось що приверне увагу клієнтів в першу чергу. На сайті школи Ви можете дізнатися багато корисної інформації, в тому числі і виконувати онлайн домашні завдання. Нещодавно на сайті школи з'явилась нова рубрика "Я особливий", в якій регулярно з'являються розповіді про студентів школи. Варто зауважити, що й викладачі цієї школи - теж особливі: висококваліфіковані професіонали з творчим підходом до своєї роботи. 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Будні: 15:00-21:00 

Адреси філіалів та телефони

 • Львов, Галицкий район, улица Театральная, 6

Відгуки

 • Sofiia
  Sofiia залишила відгук про Green Forest у 00:48, 26 Січень, 2017
  Для вивчення і покращення рівня англійської Green Forest це найкраще місце, яке ви можете обрати. Атмосфера, яка заряджає енергією на все заняття і не тільки, є однією з складових якісного вивчення мови. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавий і запам'ятався на довго, і щоб учням хотілось прийти ще і ще. Це не тільки одна зубрьожка, але й різні цікаві підходи до того чи іншого матеріалу. Найбільше запам'яталось відео з смішним чуваком, який вчив промову "th". Іра Сало дякую велике за це, оскільки коли розмовляю автоматично згадую про нього і стараюсь правильно вимовляти слова, ну і не тільки за відео з чуваком, але і багато інших правильних вимов, щоб при спілкуванні з іноземцями не ламати голову де вони ковтають ті чи інші слова. Викладання не проходить на одному книжка-завдання-зубрьож. Різноманітні навчальні ігри, які допомагають засвоїти матеріал, який вивчаємо на заняттях. Зручний графік занять, а також безліч додаткових занять, де можна провести вільний час на вихідних з користю) Також в цій школі можна зустріти багато цікавих людей, з якими заняття пролітають швидко і тільки дивуєшся куди дівся час. Тому для вивчення, а також покращення англійської раджу тільки Green Forest
  • Natali Leush
   Natali Leush залишила відгук про Green Forest у 22:08, 23 Січень, 2017
   Для всіх хто хоче покращити свою англійську - Green Forest.
   Вибравши цю школу ви ніколи не пожалієте, бо рівень навчання тут дуже хороший, а викладачі - надзвичайні люди.
   Я провчилася в Green Forest 3 семестри і з радістю хочу продовжити моє вивчення англійської саме тут.
   Що дав мені Green Forest:
   - знання і вміння використовувати English (оскільки навчання часто проводиться в ігрові формі- це допомагає кращому засвоєнню матеріалу)
   - любов вчитися (оскільки - це весело )
   - багато нових знайомств і друзів
   - досвід (як і спілкування англійською так і життєвий)
   - натхнення, яким тебе заряджає атмосфера Green Forest-у. Натхнення з яким ти виходиш після заняття і тобі хочеться говорити по-англійськи, тобі хочеться рости, змінюватися і вдосконалюватися.
   • Василь Крамарець
    Василь Крамарець залишив відгук про Green Forest у 00:31, 23 Січень, 2017
    Хочу написати декілька ремарок про цю школу.
    Довго запрягав коней для того, щоб підтягнути свою англійську. Двоє хороший друзів одночано порекомендували ГФ і я без вагань погодився.
    І не прогадав.
    Пройшовши два повні рівні, я зрозумів, що Green Forest - це не просто мовні курси. Це "powerful community"... яке надихає, яке змінює, яке навчає. Це люди до яких ти повертаєшся знову і знову. В хорошу погоду, в погану. В зливу і сніг. Ти приходиш туди і забуваєш про все. Занурюєшся у англомовне середовище позитивних людей, які переповнюють аудиторії та виходиш звідти абсолютно оновлений і розумово і духовно.
    Крім того, чудові дівчатка на рецепції завжди допоможуть та вирішать всі проблеми, які будуть в їх силах та повноваженнях.
    Про викладачів я взагалі мовчу. Будь-хто з ким мені доводилось співпрацювати є чудовими професіоналами та справжніми ентузіастами, які готові битися до втрати пульсу, щоб ви розуміли всі матерії від елементарного vocabulary до складної граматики типу mixed conditionals.
    Green Forest дав мені численну кількість речей. Тут я забув про сором'язливість при розмові, боязнь помилок та інші проблеми, які переслідували мене роками.
    Загалом, ця школа для мене є близькою до еталону такого закладу, в моєму розумінні.
    Я зі щирого серця рекомендую її всім, хто дійсно зацікавлений у вивченні англійської. Повірте, якщо ви будете вмотивані - Ви не пошкодуєте!
    Читати всі відгуки

    Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

    Агенція іноземних мов Наталії Дячук "Руна"
    • площа Міцкевича, 8
    • вулиця Чайковського, 12
    Вибрати групу
    Lead-Up
    • вулиця Смаль-Стоцького, 1
    Вибрати групу
    Liberty
    • вулиця Шота Руставелі, 7
    • проспект В'ячеслава Чорновола, 59
    Вибрати групу