+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский
Green Forest курси англійської мови

Відгуки про курси Green Forest

Офіційна сторінка школи на Enguide
9.3 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
40 відгуків Green Forest - 40 відгуків
Набір у Green Forest закритий через Enguide

Допоможемо швидко обрати школу англійської

кращу за оцінками студентів

з безкоштовним пробним уроком

поруч з вами

Вже 17406 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 17 посетителей просматривали сторінку Green Forest

Оцінка школи на основі 1 перевіреного відгуку 9.3

Як Enguide збирає перевірені оцінки

 • Запис на безкоштовний урок
 • Відвідуєте школу
 • Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
 • Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 40
Додати відгук

 • залишила відгук у 18:07, 9 Листопад, 2017
  Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 9.3
  Викладач 10.0
  Методика навчання 10.0
  Навчальний клас (офіс) 8.0
  Сервіс 9.0
  Чудова система навчання,вчилася з радістю, проте влітку в класі було досить спекотно,а кондиціонера на жаль не було! Відповісти
  • залишила відгук у 13:07, 27 Квітень, 2018
   +1 Вивчаю мову в G/F Львів лише 3 місяці, неособливо маю змогу багато часу присвячувати "домашці" , але те, що отримую на від викладача на заняттях вражає.
   Марічка Шуптар - чудовий філолог, гарна людина! Вона якісно подає матерял, завжди оригінально, в дуже цікавому і часто новому форматі !
   Від такої "подачі" - бажання ходити на заняття і вчитися завжди зростає ..))))
   Скіли з Марічкою мені подобаються також дуже )
   Вона - МОЛОДЕЦЬ!
   З досвіду знаю, що дуже багато залежить як від викладача так і від стилю подачі!

   Маю гарні враження про навчання в GF Львів, рекомендую всім знайомим !
   Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 22:25, 22 Лютий, 2018
    0 Навчаюсь в GF вже рік. Дуже задоволена. Починала з рівня starter (так, як в школі вивчала німецьку) зараз я вже на upper-intermediate (багато хто говорив, що це неможливо за 1 рік, я теж так вважала, але GF зробив неможливе - дав море натхнення і любові до англійської). Школа справді крута, дає хороші знання. Викладачі завжди допомагають. Є безкоштовні спецкурси, багато різноманітних додаткових матеріалів. Але, щоб досягнути результату потрібно багато працювати самостійно. Я рекомендую GF як школу, яка справді допоможе Вам у вивченні англійської.
    Усім успіхів у вивченні англійської!!!!! З GF це зробити набагато легше.
    Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишила відгук у 20:05, 13 Лютий, 2018
     0 Учуся в "Green Forest" (Львів) уже третій рівень. Починала з pre-intermediate. Для мене велике значення має викладачка. ОКСАНА ВІНТОНЯК: чудова педагог, приємна людина, чарівна жінка. Саме вона прищепила мені любов до англійської. Рекомендую всім!!!! Також хорошою була Оля Гула. Аліна Медус і Анна Бублінська подобалися менше. Можливо, іще не надто досвідчені Моя оцінка курсівВідповісти
     • залишила відгук у 00:48, 26 Січень, 2017
      +1 Для вивчення і покращення рівня англійської Green Forest це найкраще місце, яке ви можете обрати. Атмосфера, яка заряджає енергією на все заняття і не тільки, є однією з складових якісного вивчення мови. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавий і запам'ятався на довго, і щоб учням хотілось прийти ще і ще. Це не тільки одна зубрьожка, але й різні цікаві підходи до того чи іншого матеріалу. Найбільше запам'яталось відео з смішним чуваком, який вчив промову "th". Іра Сало дякую велике за це, оскільки коли розмовляю автоматично згадую про нього і стараюсь правильно вимовляти слова, ну і не тільки за відео з чуваком, але і багато інших правильних вимов, щоб при спілкуванні з іноземцями не ламати голову де вони ковтають ті чи інші слова. Викладання не проходить на одному книжка-завдання-зубрьож. Різноманітні навчальні ігри, які допомагають засвоїти матеріал, який вивчаємо на заняттях. Зручний графік занять, а також безліч додаткових занять, де можна провести вільний час на вихідних з користю) Також в цій школі можна зустріти багато цікавих людей, з якими заняття пролітають швидко і тільки дивуєшся куди дівся час. Тому для вивчення, а також покращення англійської раджу тільки Green Forest Моя оцінка курсівВідповісти
      • залишила відгук у 22:08, 23 Січень, 2017
       +2 Для всіх хто хоче покращити свою англійську - Green Forest.
       Вибравши цю школу ви ніколи не пожалієте, бо рівень навчання тут дуже хороший, а викладачі - надзвичайні люди.
       Я провчилася в Green Forest 3 семестри і з радістю хочу продовжити моє вивчення англійської саме тут.
       Що дав мені Green Forest:
       - знання і вміння використовувати English (оскільки навчання часто проводиться в ігрові формі- це допомагає кращому засвоєнню матеріалу)
       - любов вчитися (оскільки - це весело )
       - багато нових знайомств і друзів
       - досвід (як і спілкування англійською так і життєвий)
       - натхнення, яким тебе заряджає атмосфера Green Forest-у. Натхнення з яким ти виходиш після заняття і тобі хочеться говорити по-англійськи, тобі хочеться рости, змінюватися і вдосконалюватися.
       Моя оцінка курсівВідповісти
       • залишив відгук у 00:31, 23 Січень, 2017
        +1 Хочу написати декілька ремарок про цю школу.
        Довго запрягав коней для того, щоб підтягнути свою англійську. Двоє хороший друзів одночано порекомендували ГФ і я без вагань погодився.
        І не прогадав.
        Пройшовши два повні рівні, я зрозумів, що Green Forest - це не просто мовні курси. Це "powerful community"... яке надихає, яке змінює, яке навчає. Це люди до яких ти повертаєшся знову і знову. В хорошу погоду, в погану. В зливу і сніг. Ти приходиш туди і забуваєш про все. Занурюєшся у англомовне середовище позитивних людей, які переповнюють аудиторії та виходиш звідти абсолютно оновлений і розумово і духовно.
        Крім того, чудові дівчатка на рецепції завжди допоможуть та вирішать всі проблеми, які будуть в їх силах та повноваженнях.
        Про викладачів я взагалі мовчу. Будь-хто з ким мені доводилось співпрацювати є чудовими професіоналами та справжніми ентузіастами, які готові битися до втрати пульсу, щоб ви розуміли всі матерії від елементарного vocabulary до складної граматики типу mixed conditionals.
        Green Forest дав мені численну кількість речей. Тут я забув про сором'язливість при розмові, боязнь помилок та інші проблеми, які переслідували мене роками.
        Загалом, ця школа для мене є близькою до еталону такого закладу, в моєму розумінні.
        Я зі щирого серця рекомендую її всім, хто дійсно зацікавлений у вивченні англійської. Повірте, якщо ви будете вмотивані - Ви не пошкодуєте!
        Моя оцінка курсівВідповісти
       • залишила відгук у 17:50, 21 Січень, 2017
        0 Чудова школа! Провчилась там 2 роки (3-6 рівні), навчання дуже цікаве і рівень англійської у мене справді суттєво виріс. Рекомендую Моя оцінка курсівВідповісти
        • залишив відгук у 20:40, 20 Січень, 2017
         +1 У грін форесті я провів 3 семестри. Після школи і університету знання були практично нульові, тому вирішив трохи підучити. Враження про школу залишились тільки позитивні. Привітна адміністрація, стильний інтер'єр, зручне розташування самої школи в павутині міста. Саме навчання на найвищому рівні. Спочатку звісно було трохи страшно починати розмовляти, але викладачі знаходять підхід до кожного і допомагають студенту розкриватися. Самі заняття дуже цікаві,веселі і головне продуктивні. Після пар в університеті завжди було приємно йти в грін форест. Дуже класні самі студенти які сюди ходять. У школі можна зустріти людей різного віку та професій, від школярів до пенсіонерів, від веб дизайнерів до монашок:) З викладачами і студентами ти стаєш хорошими друзями, з яким можна проводити час і після школи. Дуже цікава сама система навчання. Разом зі звичайними заняттями ти маєш можливість відвідувати так звані skills-и, де ви спілкуєтесь і виконуєте інші вправи на специфічні тематики, такі як написання CV чи заведення власного блогу англійською. Плюс різні безкоштовні тренінги та просто зустрічі, наприклад клас кулінарії чи дегустація віскі:) І що найголовніше це все проводиться виключно англійською (хіба вже в критичних ситуаціях переходять на українську). Після навчання досить спокійно почав спілкуватись з іноземцями чи дивитися фільми чи серіали в оригіналі. Завдяки грін форесту почав слухати і головне розуміти лекції іноземних викладачів або читати статті на професійну тематику, для мене це головний показник навчання.
         На жаль, через певні обставини мені прийшлось припинити ходити в школу, але через певний час надіюсь відновити своє навчання у грін форесті:)
         Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишила відгук у 10:37, 20 Січень, 2017
          0 Хороша школа.
          У мене на третьому рівні була викладачем Оля, чудова людина й професіонал, одразу зрозуміло, що любить й свою роботу, й своїх учнів :)
          Моя оцінка курсівВідповісти
          • залишила відгук у 09:40, 20 Січень, 2017
           +1 Прийшла сюди на 1 рівень, планую продовжувати начання. Дуже подобається подача матеріалу, всі заняття цікаві і насичені. Задоволена результатами і вчителькою. Рекомендую! Моя оцінка курсівВідповісти
           • залишив відгук у 09:20, 20 Січень, 2017
            +1 Ключовими моментами при виборі школи були розташування в центрі та репутація. Закінчую перший курс і можу сказати що задоволений практично всім. Сюди приємно повертатися і я задоволений результатами навчання. Рекомендую всім! Моя оцінка курсівВідповісти
            • залишив відгук у 21:32, 19 Січень, 2017
             0 Провчився у школі 3 симестри - 1-3 рівень. Дуже сподобалося, викладачі професіонали у своїй справі.
             Особисто рекомендую.
             Моя оцінка курсівВідповісти
             • залишила відгук у 12:20, 19 Січень, 2017
              0 Я в захваті, що потрапила саме у Green Forest на курси. Завдяки цікавим методикам викладачів - я поборола мовний бар'єр, що на той момент було дуже важливим для мене, дізналася багато цікавинок, які, на жаль, не були описаними в шкільних книжках, знайшла однодумців. Незважаючи на велику кількість охочих вивчити англ у найші групі, викладачка Оля завжди знаходила час розпитати всіх абсолютно, придумувала також ігровий спосіб вивчення слів і, ви, знаєте - це спрацьовувало. Дуже подобались і додаткові уроки по суботам, там завжди можна було найти цікаву тему для себе чи іншими словами те, що ще треба довчити)
              Також,я дуже вдячна цій школі та викладачам, що знайшли підхід і до мого чоловіка. Він з радістю вивчає англ та навіть хоче йти на наступний левел.
              Моя оцінка курсівВідповісти
              • залишила відгук у 11:32, 19 Січень, 2017
               0 В GF пройшла 2 курси - стандартний і підтримуючий. Всім була задоволена - викладачі класні та прогресивні. Проте вдячна я GF не лише за це.
               Зараз на курси (вже 2 семестр) ходить моя молодша сестра (14 р). Не знаю в деталях, як відбуваються заняття, проте дитина приходить з них мегазадоволена і охоче робить домашні завдання :) Її почали відправляти на всілякі Олімпіади та конкурси в школі, хоч ще рік тому вона не брала в подібних штуках участі. Та головне, звісно, не це. А те, що в неї з'явився щирий інтерес до мови і вивчення іноземних її вже не лякає, як це було раніше. Тому, пацани, ви дуже круті!
               Моя оцінка курсівВідповісти
               • залишив відгук у 10:51, 19 Січень, 2017
                0 Сімейна атмосфера, круті викладачі, рекомендую однозначно.
                На перших заняттях я не міг і слова мовити, боявся чи то за вимову, чи то соромився, чи то просто аби не зробити помилку (аби смішно не було), проте на всіх інших заняттях я почувався як в колі друзів. Особлива подяка Галині Бень, чудовий викладач. допомогла мені як і з скілами, так і не соромитись говорити, хоч би й з помилками, адже без практики не буде нічого.
                Моя оцінка курсівВідповісти
                • залишила відгук у 17:45, 22 Липень, 2016
                 +1 Привіт! В Грін Форесті пройшла 2 рівня. Перший Intermidiate був дійсно дуже продуктивний для мене. Другий поєднувала з роботою, плюс нас мінялись викладачі, практично не приніс користі. Одне хочу сказати точно, якщо ви потрапите в групу до Олі Схап, то ви просто щасливчики! Для мене це найкраща викладачка в даній школі (за 2 крси були дуже різні, на замінах, skills-ах). Оля дуже розумна, цікава, вимоглива. ЇЇ заняття завжди продуктивні, різноманітні, інформативні. Пам'ятаю заняття skills перед Новим роком, боло на тему Різдва і Нового року, вона створила таку різдвяно-новорічну атмосферу, з музикою, іграми, цукерочками і манадаринами!Це було незабутньо! Я поверталась додому безсніжним Львовом з сніжним різдвяним настроєм! Якщо вам пощастить потрапити до Олі, то ви точно отримаєте знання і приємні враження від школи! Моя оцінка курсівВідповісти
                 • залишив відгук у 12:20, 26 Квітень, 2016
                  +4 Навчався у львівському Green Forest протягом 4-х рівнів + літній підтримуючий курс.
                  Починав з Intermediate-інтенсиву, не встигав за групою, і викладач після того як роздав завдання стояв наді мною і пояснював не зрозумілі мені моменти (тоді я не розумів чому в питальних реченнях Past Simple в дієслова забирається -ed), на домашці я знайшов е-мейл тічера і просив допомоги он-лайн, мені надсилали додаткові таски і давали відповіді на запитання які тоді вганяли мене в ступор.
                  Час на заняттях пролітає, дуже багато інтеактивних ігор і перемішувань - до кінця семестру ти 100% знаєш усіх студентів своєї групи а не лише чувака що сидить поруч. До речі про чуваків - в різних групах бували різні люди - хтось казав що йому забагато граматики, хтось жалівся що на домашку раз на тиждень дають подивитись одну серію Big Bang Theory в оригіналі. Посони, серйозно ? Вас нагружає 20 хв. геніального серіалу з хорошим гумором і мовою якою власне зараз спілкуються в світі ? Чи будемо все життя дивитися "Друзів" з субтитрами ?
                  Дуже дратувало коли студенти втикали у Viber і Messenger коли тічер пояснював якусь конструкцію або новий vocab потім тупили і задавали питання відповідь на які їм щойно писали на дошці.

                  Спецкурси - космос.
                  Я був тихим і боявся заговорити англійською кожного разу коли мені давали якесь завдання, після кількох стріт-чатів і спікінг клабів сором'язливість зникла як зникає шоколад за півціни у п'ятницю біля Майстерні Шоколаду :D
                  Є cooking-club де разом зі студентами інших рівнів готуєш страви, потім їх же ж з'їдаєш. Змішуючись з студентами інших левелів розумієш що раз вони тебе розуміють значить все ок, навчання рухається.
                  З 4-го рівня є додаткові мовні курси - німецька та еспаньйол, на останню вдалося походити кілька занять, не шкодую ні разу, як мінімум можна обламати людину яка вимовляє "Hola!" через "х" і думає що поліглот :D
                  В фореста є свій проект з подкастами - шикарна річ для закріплення матеріалу і прослуховування конструкцій "на прикладі". Під час навчання на 3-4 рівнях заслухав його "до дірок". Є Skype-lessons, на них можна задати питання по певній темі в якій сумніваєшся.
                  По книжках - є Students book і Work book - обидві можна купити (дві за ~500uah), можна не купити. Ніхто ніколи не тиснув як це було в одному клубів "в нас можна займатися лише в наших шортах". На третьому левелі я носив електронну копію на планшеті, нормально, всеодно велику кількість матеріалів тічер давав на занятті.

                  Форест для вас якщо ви активні і відкриті, хочете спілкуватись. Якщо віддаєте перевагу шкільному методу "пишемо вправи по книжці і йдемо додому" - скачайте Вербу або Плахотніка. Вербу, до речі маю вдома, можу подарувати.
                  Якщо у вас фултайм-робота краще йти на звичайний курс, якщо маєте більше часу і є мотивація - беріть інтенсив.
                  На підтримуючому курсі не викладають нічого нового, мені він допоміг розібратись з conditionals і пасивом.
                  Шукайте тести в інтернеті, передивіться улюблені фільми англійською (без сабів) - ви знаєте про що фільм бо вже бачили його, зараз ваше завдання слухати мову.
                  РОБІТЬ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ - ви заплатили за цей курс свої гроші, не робите завдання підібрані вам школою і хочете результат - зашибісь. ваше право. Але замість швидко перевірити домашку і вчитися ті хто знайшов вільну годину вдома змушені чекати поки вся група переробить домашні вправи, ну f*cking cr*p. серйозно.
                  Моя оцінка курсівВідповісти
                  • залишила відгук у 16:20, 23 Березень, 2016
                   -2 Всім привіт, проходжу стандартний курс в Green Foresti, тому хочу поділитись враженнями: мінусів справді набагато більше ніж плюсів. Великі групи по 16 осіб, хамовита адміністрація на рецепції, жахливе освітлення після після кожного заняття болить голова від напружкння очей, а найголовніше половина заняття витрачається на непотрібні і безглузді ігри, які студентів абсолютно нічого не вчать, викладачка в нашій групі була далеко не найкраща ,в більшості розмовляла українською мовою і коли група задавала питання , відповідь викладачки була - "Про це ми поговоримо пізніше , на наступних заняттях". Хоча була декілька разів заміна викладача , і вона нас дуже потішила!! Дуже мало спецкурсів і додаткових тренінгів у Львові, порівнюючи з Київським Green Forestom. Мало граматики і пояснювання матеріалу. 90% навчання самоосвіта, а на заняттях тупі ігри і мінімум спілкування, яке й так ніхто не слухає , окрім партнера, який теж нічого не знає!!!! Приходиш на 1 заняття і тут тобі втюхують підручники за 460 грн, бо без них ніяк!!!!!!! І ще кожного заняття кучу. Ксероксів, для чого тоді ці підручники крутезні з диском, незрозуміло. Висновок, особисто я не знайшла жодного плюса, окрім зручного місця розташування, що не скажеш про мінуси, їх тут безліч! Тому не рекомендую Green Forest. Моя оцінка курсівВідповісти
                   • залишив відгук у 11:40, 23 Березень, 2016
                    +1 Доброго дня. Сьогодні хотіли записатися на курси. Але після спілкування з особою яка записує на курси, зовсім перехотілося. Навчіть будь ласка вічливості Ваших працівників. Дякую. Андрій. Моя оцінка курсівВідповісти
                    • залишила відгук у 20:46, 8 Лютий, 2016
                     0 Всім привіт! Хочу запитати чи заняття проводились англійською мовою. Оскількі була на пробному занятті на інших курсах і там викладачка здебільшого розмовляла українською Моя оцінка курсівВідповісти
                     • Vladyslav Krasnokutskyi залишив відгук у 22:12, 31 Серпень, 2016
                      +1 Перші 2-3 заняття проходять англійською з українською. Як на мене, це робиться для того, щоб ви зрозуміли що до чого, задали питання преподу...адже вже потім навчання проходить сугубо англійською Відповісти
                     • залишила відгук у 01:02, 7 Вересень, 2015
                      0 Цього року вчила 1 рівень на курсі "Інтенсив". Розкажу про власні враження та студентів з групи.
                      Для мене навчання було цікаве і дійсно інтенсивне. Викладач Оля, дуже гарно пояснювала, не зрозуміти її міг хіба сліпий, бо окрім пояснення, вона ще й інтенсивно показувала. Для першого рівня це cool :)
                      Так як мови я до того не вчила, то для мене граматика пішла на "Ура", її було не багато, вона перепліталась з новими словами.
                      З мінусів: група була великою, говорили мало. Викладач ніби постійно давав завдання говорити з партнером, але тебе ніхто не чув, тому ці вправи не покращували вимови і вміння побудувати речення. Це особливо було помітно, коли хтось висловлювався сам, перед групою, викладачка часто його поправляла.
                      Про враження інших: кілька людей з групи відсіялось в середині занять. Основна причина була та, що якщо взагалі не знати англійської, тоді складно в інтенсивному ритмі її вивчати. Крім того для багатьох був розрив між їх залишковими знаннями та тим як вчили мову у школі. Хто планував почати говорити після інтенсиву, були також розчаровані.
                      Додаткові враження. Зараз проходжу он-лайн курси British Council і була здивована, що програми дуже схожі. Тільки зараз розумію що знання таки отримала) Багато слів памятаю, вмію формувати речення, почала бачити помилки у словах і в реченнях.

                      Моя оцінка курсівВідповісти
                      • Svitlana Dukach залишила відгук у 18:07, 8 Вересень, 2015
                       0 Анна,я хочу вас запитати чи платні курси он-лайн в British Counsil і як на них записатись.Я щось не можу зрозуміти з їхнього сайту щодо курсів он-лайн. Я теж навчалась в Грін-форест, в принципі мені сподобалось.Наразі хотіла продовжити навчання на наступному рівні,але нема місць.Тому,щоб не гаяти час, з радістю вчилась би он-лайн))Дуже дякую за відповідь. Я в Фейсбуці вам заявку послала,бо по-іншому написати не можу(,але якщо відповісте тут,то проігноруйте її.Дякую Відповісти
                      • залишив відгук у 15:07, 26 Липень, 2014
                       +1 Пройшов інтенсив-курс у Львові (2-й рівень, Pre-Intermediate). Хочу поділитись враженнями.

                       (+) В нашій групі була хороша викладачка, яка досить зрозуміло все пояснювала і не давала нудитись на заняттях.
                       Ще хочу відмитити непогану он-лайн підтримку, у вигляді різних подкастів, відео, аудио та ін. матеріалів.
                       Також досить цікава мотиваційна складова програми, з усілякими карточками, наклейками і т.п.

                       (-) Завелика кількість людей в групі. У нас було 16(!) чоловік. Хоча коли я записувався на курс, то дівчина на рецепшені запевняла мене, що "зазвичай в групі 10, ну максимум 12 чоловік".
                       Заняття проходили в невеликій кімнаті, на мансарді. Спека неймовірна, дихати навіть важко було, не кажучи про засвоювання інформації. Слабенький кондиціонер не рятував ситуацію.
                       Кожне заняття - 3 години. Із них, рельно продуктивного часу приблизно 1-1,5 години. Все інше - якісь безцільні повторення, витягування відповідей з кожного з 16 чоловік, безглузді дитячі ігри та інше подібне затягування часу.
                       При розмовних вправах, треба було підходити впритул до співрозмовника, щоб хоч щось почути. Галас стояв ще той.
                       Бонусні спецкурс і спікін-клаб, як на мене , взагалі побудовано непрофесійно. Проводив спікін-клаб молодий англієц, який судячи з усього взагалі не мав поняття, як то робити. І все зводилось до того, що розмовляли з ним 2-3-є людей з 15, тобто ті хто трошки краще володіє розмовною мовою і не скований в спілкуванні. Всі інші лише слухали. Якоїсь загальної інтерактивності між викладачем і навчаючимися не спостерігалось.

                       Мій висновок - "Грін Форест" більше підходить для підлітків, студентів та комунікабельних екстравертів.
                       Для тих, хто хоче більше зосереджено і продуктивно отримувати нову інформацію це точно не варіант. Принаймні на нижчих рівнях. Про інші рівні нічого сказати не можу. Можливо там ситуація трохи відрізняється.
                       Моя оцінка курсівВідповісти
                       • залишив відгук у 21:47, 29 Травень, 2014
                        +3 Маю досвід відвідування інших мовних шкіл. тому в Грін Форест вже йшов маючи певні очікування. Забігаючи наперед, скажу, що очікування мої були значно перевершені. Але буду конструктивно - про + і мінуси(яких я в принципі не бачив) Грін Фореста:
                        *(Почну з моментів, які деякі можуть трактувати негативно і намагатимуся показати. що це не зовсім так)
                        1) - Оплата суми за весь курс наперед.
                        АЛЕ оплата насправді не така велика(у Львові це 2040 гривень за курс тривалістю 4,5 місяці) і погодьтеся, що це таки мотивує завершити семестр. Я досить вмотивована людина, але все рівно знаю, що іноді починаєш пропускати шось, пропустив одне, інше і вже думаєш, та не ходив, та відкладу на потім. Тут же так не діє - як заплатив гроші, то будь добрий - ходи:)
                        2) - Великі групи.
                        АЛЕ мав досвід ходити в групу. де нас було двоє. Коли один не встигає, то шалено тягне іншого донизу - в більшій групі ж є баланс - всі тягнуться одне за одним, ну і звісно викладачі не дають відставати. плюс до того, може важко повірити, але в більшій групі набагато краще виходить спікінг. Ви спілкуєтеся один з одним, чуєте помилки, і ше до того. як викладач починає аналіз помилок вже самі їх намагаєтеся виправляти.
                        На цьому мінуси Грін Фореста завершилися. Тепер про плюси, а їх значно більше!!
                        1)Система. Система викладання доволі цікава. Два обовязкові заняття в тиждень з викладачем в групі. На них опрацьовуються граматика, словниковий запас. і все те, що в принципі і роблять всі школи. Одне обовязкове заняття на тиждень з Скілз. З рівня Upper Int скілз проводять нейтів спікери. На цих заняттях йде практика спілкування, слухання, виробляється акцент, словниковий запас рохзмовної мови, якою говорять нейтіви. На цих щзаняттях не задають домашнього і віони більше виглядають як культурний обмін - всі спілкуються про все, від топіку заняття ми зазвичай переходимо до якихося актуальних питань, які цікавлять нас і людину. яка не є українцем. Це весело:) Окрім всіх цих занять є купа додаткових необовязкових - це так звані клуби. *Фотоклаб, який веде професійний фотограф, і на яких ви окрім мови зрозумієте, шо таке композиція і для чого вона потрібна
                        *Тейсті тревелінг, який веде найдосвідченіший викладач Львівського Фореста Оля Схап. На цих заняттях ви готуєте їсти. Так- так. саме готуєте. Я в житті нічого, окрім канапок готувати не вмів, зате тепер дивую друзів лазаньйою, японською і китайською кухнями, грузинськими млинцями з сулугуні і багато чим іншим. І все це завдяки Олі!! Але ідея полягає в тому, щоб здобути словниковий запас, специфічний для кухні. Подумайте, чи перекладете ви сходу - тонко потрібни часник, додай оцету. потри моркву і додай тархуну. А ще є купа всякого кухонного приладдя, якого я не знав взагалі. а тепер знаю, як воно називається лише на англійській.
                        *Стріт чат клаб - клубю, де ви відкриєте в собі незвідані грані;) Розкривати таємниць не буду, прийдть подивіться.

                        Також є заняття в скайпі, це теж дуже помічно і весело.

                        І всі ці додаткові заняття абсолютно безкоштовно і не є там чисто для галочки.
                        2) Викладачі
                        Викладачі - молоді люди, які вміють вимовляти слово стюдентс і колігс без жахливого шкільного акценту, мають купу енергії і вміють мотивувати до навчання. Навчання проходять дуже інтерактивно. Останнього разу викладачка принесла водяний пістолет, і тих, хто не знав слів. які мали вивчити вдома, розстрілювала з нього:) В таку жару іноді навіть хотілося "забути" слово))) На заняття дуже багато всіляких веселих моментів, все проходить якось невимушено, хоча розумію. скільки за підготовкою того лежить роботи.
                        3) Студенти. Грін форест - це не просто школа. Це комюніті людей. які мають однакові погляди, які люблять подорожувати. знаходити нових друзів і проводити час з веселими людьми. Якшо в вільний час ви віджимаєте телефони, або дивитеся 100500 серію вашого улюбленого серіалу, то, мабуть, вам буде важко знайти там однодумця. Люди там сучасні і життєрадісні і дууууже активні.
                        4) Офіс. Важливим моментом, окрім всього є умови. в яких вчишся. Навіть, якшо вам нецікаво вивчати англійську. просто зайдіть на Театральну і подивіться на той офіс. Я думаю, ви здивуєтеся. принаймні всі мої друзі. яких я привів в Грін форест вчитися були здивовані. Офіс - це трирівнева квартира з надсучасним ремонтом і всіма зручностями(кондиціонерами, кулерами з водою, цілою купою туалетів і навіть душових і цукерками:) )


                        В Грін форесті є перше пробдне безкоштовне заняття і я б вам дуже радив на нього піти. Майже впевенений, шо воно для вас стане як і для мене початком нового ще веселішого етапу життя.
                        Моя оцінка курсівВідповісти
                        • залишив відгук у 23:39, 28 Вересень, 2013
                         +2 На курси ці ходжу вже другий рік. Мені як і багатьом ДУЖЕ цікаво. Постійна зміна партнерів по спілкуванню, робота з карточками, відео, аудіо, спецкурси, розмови з носіями мови і дуже тепла добродушна атмосфера!!! Моя оцінка курсівВідповісти
                         • залишив відгук у 15:41, 19 Вересень, 2011
                          -7 А мне совсем не понравилось в Грин Форесте. Я проходила 1,5 года и пока училась знания неплохие, но потом все это с таким же успехом вылетело из головы. Просто не знаю как еще учить этот английский. Моя оцінка курсівВідповісти
                          • залишив відгук у 12:00, 22 Червень, 2011
                           -2 Спочатку дуже подобалось, бачила результати. Негативне враження склалось після навчання у Надії Лутчків, хотілось відразу забрати гроші і попрощатись з Green Forest, але спогади про попередніх викладачів, небажання переривати навчальний процес і куплені книги,заставило все ж залишитись. Аби не самостійне вивчення, то за 4 міс. навчання результат був би мізерним, здається викладачці потрібно зрозуміти, що люди прийшли щоб чогось навчитись, а не говорити на приватні теми. За 1 заняття проходили те що з іншими за пів. Не серйозне відношення до викладання.Тупа підготовка до здачі внутрішнього екзамену для підтримки власного ж рейтингу.
                           Відносно самого навчання, то знову ж завдяки викладанню попередніх викладачів- враження дуже і дуже позитивні, дружній колектив, цікава система навчання, додаткові послуги, все це створює сприятливу атмосферу для навчання.
                           Моя оцінка курсівВідповісти
                           • залишив відгук у 23:10, 16 Травень, 2011
                            +7 Всім вітання, прочитавши відгуки, навіть не знаю щой додати)))))), як на мене, одна з найкращих, якщо не найкраща школа у Львові для вивчення англійської мови. Фаховий підхід, цікавий та неординарний навчальний процес, кваліфіковані викладачі, це лише декілька з багатьох позитивних аспектів, які запам'яталися мені протягом 2-ох років начання. Рекомендую усім, хто бажає цікаво і ефективно вивчити іноземну мову. Моя оцінка курсівВідповісти
                            • залишив відгук у 15:42, 16 Травень, 2011
                             +6 Довго думала, що ж написати. Нарешті до мене прийшло натхнення. Отже, розкажу я Вам все про життя в цій школі.
                             В "Green Foresti" я навчалася з 1 рівня (всього в мене їх було 4), в мене була найкращий teacher (для мене) -- це була Марічка Макар. Я ходила на заняття з великим натхненням і бажанням, та й не тільки я. В нас була дуже дружня група, доречі, зв'язок з деякими студентами ми підтримуємо навіть після закінчення курсів, ще й стали дуже хорошими друзями. З коджним рівнем в тебе з'являються нові друзі, знайомі яких ти завжди радий бачити незважаючи на настрій =). В групах є різні студенти за віком. Дуже приємний колектив, завжди раді кожному студенту, Оксана та Оля завжди зустрінуть Вас з привітною усмішкою ;-).
                             В школі Ви можете найти багато літератури, також велика відеотека. Після 3-го рівня Ви можете ходити на додатково мову (в мене це була іспанська).
                             Тут Ви дійсно зможете вивчити англіську!!!
                             Ось і вся правда про "Grenn Forest" =)
                             Моя оцінка курсівВідповісти
                             • залишив відгук у 14:15, 16 Травень, 2011
                              +4 Я в захваті від цієї школи. Вже відвідую її протягом 2 років і дуже шкодую, що вже закінчую навчання. Заняття завжди дуже цікаві, часто проходять у ігровій формі. Крім того Green Forest проводить додаткові тренінги, курси другої іноземної мови, а також захопливі вечірки та пікніки, на яких студенти та викладачі можуть спілкуватися у позааудиторній атмосфері)))) Моя оцінка курсівВідповісти
                              • залишив відгук у 06:08, 16 Травень, 2011
                               +4 Викладають професійно та цікаво!
                               Це курси, які з превеликим бажанням хочеться відвідувати))).
                               Моя оцінка курсівВідповісти
                               • залишив відгук у 23:41, 13 Травень, 2011
                                +3 Ця школа надала мені можливість не тільки покращити знання з англійської,але й знайти хороших друзів, пізнати цікаву та насичену частинку того "зеленого" життя у школі. Недарма вона назва саме "GREEN FOREST" ,адже тут панує дружня жива атмосфера. Хороші викладачі,професіонали з чарівними усмішками,цікаві програми навчального курсу доповнюють її,і я з задоволенням згадую провчені роки у "Green Forest" Моя оцінка курсівВідповісти
                                • залишив відгук у 15:28, 13 Травень, 2011
                                 +4 Провчився у школі два симестри - 5-6 рівень. Дуже сподобалося, навчання ефективне, підхід сучасний, викладачі професіонали у своїй справі. Вік студентів різний - від 15 до 45. Дискомфорту не відчуває ніхто. Окремо варто виділити розмовні курси, хороший підхід до роботи в носіїв мови (викладав канадець). Правда не завжди влаштовує графік, але це питання індивідуальне і навіть його можна вирішити.

                                 Є додаткові безкоштовні заняття, бібліотека, відеотека, можна ходити на додаткову мову (коли я вчився була німцька та іспанська).

                                 Єдиним недоліком є те що кошти не повертають, якщо ви вирішили припинити навчання. Але в мене особисто такого бажання абсолютно не виникало. Особисто рекомендую.
                                 Моя оцінка курсівВідповісти
                                 • залишив відгук у 14:52, 13 Травень, 2011
                                  +5 Погоджуюсь зі всіма!дійсно дуже класна школа!:) Моя оцінка курсівВідповісти
                                  • залишив відгук у 13:49, 13 Травень, 2011
                                   +6 Це курси де я насправді покращила свій рівень англійської мови. Вони найкращі! Моя оцінка курсівВідповісти
                                   • залишив відгук у 00:02, 13 Травень, 2011
                                    +8 справді хороша школи англійської мови. тепла і дружня атмосфера, класні викладачі Моя оцінка курсівВідповісти
                                    • залишив відгук у 23:21, 12 Травень, 2011
                                     +7 Обожнюю цю школу і викладачів!!! Дуже просто, натхненно і цікаво! Всі високі професіонали...! Моя оцінка курсівВідповісти

                                     Додати новий відгук

                                     Моя оцінка курсів: