+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский

Green Forest курси англійської мови

Відгуки про курси Green Forest

Сторінка підтверджена
54.92 23
23 відгуку
від430 грн/міс
Додати відгук

 • залишила відгук у 17:45, 22 липня, 2016
  0 Привіт! В Грін Форесті пройшла 2 рівня. Перший Intermidiate був дійсно дуже продуктивний для мене. Другий поєднувала з роботою, плюс нас мінялись викладачі, практично не приніс користі. Одне хочу сказати точно, якщо ви потрапите в групу до Олі Схап, то ви просто щасливчики! Для мене це найкраща викладачка в даній школі (за 2 крси були дуже різні, на замінах, skills-ах). Оля дуже розумна, цікава, вимоглива. ЇЇ заняття завжди продуктивні, різноманітні, інформативні. Пам'ятаю заняття skills перед Новим роком, боло на тему Різдва і Нового року, вона створила таку різдвяно-новорічну атмосферу, з музикою, іграми, цукерочками і манадаринами!Це було незабутньо! Я поверталась додому безсніжним Львовом з сніжним різдвяним настроєм! Якщо вам пощастить потрапити до Олі, то ви точно отримаєте знання і приємні враження від школи! Моя оцінка курсівВідповісти
  • залишив відгук у 12:20, 26 квітня, 2016
   +2 Навчався у львівському Green Forest протягом 4-х рівнів + літній підтримуючий курс.
   Починав з Intermediate-інтенсиву, не встигав за групою, і викладач після того як роздав завдання стояв наді мною і пояснював не зрозумілі мені моменти (тоді я не розумів чому в питальних реченнях Past Simple в дієслова забирається -ed), на домашці я знайшов е-мейл тічера і просив допомоги он-лайн, мені надсилали додаткові таски і давали відповіді на запитання які тоді вганяли мене в ступор.
   Час на заняттях пролітає, дуже багато інтеактивних ігор і перемішувань - до кінця семестру ти 100% знаєш усіх студентів своєї групи а не лише чувака що сидить поруч. До речі про чуваків - в різних групах бували різні люди - хтось казав що йому забагато граматики, хтось жалівся що на домашку раз на тиждень дають подивитись одну серію Big Bang Theory в оригіналі. Посони, серйозно ? Вас нагружає 20 хв. геніального серіалу з хорошим гумором і мовою якою власне зараз спілкуються в світі ? Чи будемо все життя дивитися "Друзів" з субтитрами ?
   Дуже дратувало коли студенти втикали у Viber і Messenger коли тічер пояснював якусь конструкцію або новий vocab потім тупили і задавали питання відповідь на які їм щойно писали на дошці.

   Спецкурси - космос.
   Я був тихим і боявся заговорити англійською кожного разу коли мені давали якесь завдання, після кількох стріт-чатів і спікінг клабів сором'язливість зникла як зникає шоколад за півціни у п'ятницю біля Майстерні Шоколаду :D
   Є cooking-club де разом зі студентами інших рівнів готуєш страви, потім їх же ж з'їдаєш. Змішуючись з студентами інших левелів розумієш що раз вони тебе розуміють значить все ок, навчання рухається.
   З 4-го рівня є додаткові мовні курси - німецька та еспаньйол, на останню вдалося походити кілька занять, не шкодую ні разу, як мінімум можна обламати людину яка вимовляє "Hola!" через "х" і думає що поліглот :D
   В фореста є свій проект з подкастами - шикарна річ для закріплення матеріалу і прослуховування конструкцій "на прикладі". Під час навчання на 3-4 рівнях заслухав його "до дірок". Є Skype-lessons, на них можна задати питання по певній темі в якій сумніваєшся.
   По книжках - є Students book і Work book - обидві можна купити (дві за ~500uah), можна не купити. Ніхто ніколи не тиснув як це було в одному клубів "в нас можна займатися лише в наших шортах". На третьому левелі я носив електронну копію на планшеті, нормально, всеодно велику кількість матеріалів тічер давав на занятті.

   Форест для вас якщо ви активні і відкриті, хочете спілкуватись. Якщо віддаєте перевагу шкільному методу "пишемо вправи по книжці і йдемо додому" - скачайте Вербу або Плахотніка. Вербу, до речі маю вдома, можу подарувати.
   Якщо у вас фултайм-робота краще йти на звичайний курс, якщо маєте більше часу і є мотивація - беріть інтенсив.
   На підтримуючому курсі не викладають нічого нового, мені він допоміг розібратись з conditionals і пасивом.
   Шукайте тести в інтернеті, передивіться улюблені фільми англійською (без сабів) - ви знаєте про що фільм бо вже бачили його, зараз ваше завдання слухати мову.
   РОБІТЬ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ - ви заплатили за цей курс свої гроші, не робите завдання підібрані вам школою і хочете результат - зашибісь. ваше право. Але замість швидко перевірити домашку і вчитися ті хто знайшов вільну годину вдома змушені чекати поки вся група переробить домашні вправи, ну f*cking cr*p. серйозно.
   Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 16:20, 23 березня, 2016
    -2 Всім привіт, проходжу стандартний курс в Green Foresti, тому хочу поділитись враженнями: мінусів справді набагато більше ніж плюсів. Великі групи по 16 осіб, хамовита адміністрація на рецепції, жахливе освітлення після після кожного заняття болить голова від напружкння очей, а найголовніше половина заняття витрачається на непотрібні і безглузді ігри, які студентів абсолютно нічого не вчать, викладачка в нашій групі була далеко не найкраща ,в більшості розмовляла українською мовою і коли група задавала питання , відповідь викладачки була - "Про це ми поговоримо пізніше , на наступних заняттях". Хоча була декілька разів заміна викладача , і вона нас дуже потішила!! Дуже мало спецкурсів і додаткових тренінгів у Львові, порівнюючи з Київським Green Forestom. Мало граматики і пояснювання матеріалу. 90% навчання самоосвіта, а на заняттях тупі ігри і мінімум спілкування, яке й так ніхто не слухає , окрім партнера, який теж нічого не знає!!!! Приходиш на 1 заняття і тут тобі втюхують підручники за 460 грн, бо без них ніяк!!!!!!! І ще кожного заняття кучу. Ксероксів, для чого тоді ці підручники крутезні з диском, незрозуміло. Висновок, особисто я не знайшла жодного плюса, окрім зручного місця розташування, що не скажеш про мінуси, їх тут безліч! Тому не рекомендую Green Forest. Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишив відгук у 11:40, 23 березня, 2016
     0 Доброго дня. Сьогодні хотіли записатися на курси. Але після спілкування з особою яка записує на курси, зовсім перехотілося. Навчіть будь ласка вічливості Ваших працівників. Дякую. Андрій. Моя оцінка курсівВідповісти
     • залишила відгук у 20:46, 8 лютого, 2016
      0 Всім привіт! Хочу запитати чи заняття проводились англійською мовою. Оскількі була на пробному занятті на інших курсах і там викладачка здебільшого розмовляла українською Моя оцінка курсівВідповісти
      • Vladyslav Krasnokutskyi залишив відгук у 22:12, 31 серпня, 2016
       +1 Перші 2-3 заняття проходять англійською з українською. Як на мене, це робиться для того, щоб ви зрозуміли що до чого, задали питання преподу...адже вже потім навчання проходить сугубо англійською Відповісти
      • залишила відгук у 01:02, 7 вересня, 2015
       0 Цього року вчила 1 рівень на курсі "Інтенсив". Розкажу про власні враження та студентів з групи.
       Для мене навчання було цікаве і дійсно інтенсивне. Викладач Оля, дуже гарно пояснювала, не зрозуміти її міг хіба сліпий, бо окрім пояснення, вона ще й інтенсивно показувала. Для першого рівня це cool :)
       Так як мови я до того не вчила, то для мене граматика пішла на "Ура", її було не багато, вона перепліталась з новими словами.
       З мінусів: група була великою, говорили мало. Викладач ніби постійно давав завдання говорити з партнером, але тебе ніхто не чув, тому ці вправи не покращували вимови і вміння побудувати речення. Це особливо було помітно, коли хтось висловлювався сам, перед групою, викладачка часто його поправляла.
       Про враження інших: кілька людей з групи відсіялось в середині занять. Основна причина була та, що якщо взагалі не знати англійської, тоді складно в інтенсивному ритмі її вивчати. Крім того для багатьох був розрив між їх залишковими знаннями та тим як вчили мову у школі. Хто планував почати говорити після інтенсиву, були також розчаровані.
       Додаткові враження. Зараз проходжу он-лайн курси British Council і була здивована, що програми дуже схожі. Тільки зараз розумію що знання таки отримала) Багато слів памятаю, вмію формувати речення, почала бачити помилки у словах і в реченнях.

       Моя оцінка курсівВідповісти
       • Svitlana Dukach залишила відгук у 18:07, 8 вересня, 2015
        0 Анна,я хочу вас запитати чи платні курси он-лайн в British Counsil і як на них записатись.Я щось не можу зрозуміти з їхнього сайту щодо курсів он-лайн. Я теж навчалась в Грін-форест, в принципі мені сподобалось.Наразі хотіла продовжити навчання на наступному рівні,але нема місць.Тому,щоб не гаяти час, з радістю вчилась би он-лайн))Дуже дякую за відповідь. Я в Фейсбуці вам заявку послала,бо по-іншому написати не можу(,але якщо відповісте тут,то проігноруйте її.Дякую Відповісти
       • залишив відгук у 15:07, 26 липня, 2014
        0 Пройшов інтенсив-курс у Львові (2-й рівень, Pre-Intermediate). Хочу поділитись враженнями.

        (+) В нашій групі була хороша викладачка, яка досить зрозуміло все пояснювала і не давала нудитись на заняттях.
        Ще хочу відмитити непогану он-лайн підтримку, у вигляді різних подкастів, відео, аудио та ін. матеріалів.
        Також досить цікава мотиваційна складова програми, з усілякими карточками, наклейками і т.п.

        (-) Завелика кількість людей в групі. У нас було 16(!) чоловік. Хоча коли я записувався на курс, то дівчина на рецепшені запевняла мене, що "зазвичай в групі 10, ну максимум 12 чоловік".
        Заняття проходили в невеликій кімнаті, на мансарді. Спека неймовірна, дихати навіть важко було, не кажучи про засвоювання інформації. Слабенький кондиціонер не рятував ситуацію.
        Кожне заняття - 3 години. Із них, рельно продуктивного часу приблизно 1-1,5 години. Все інше - якісь безцільні повторення, витягування відповідей з кожного з 16 чоловік, безглузді дитячі ігри та інше подібне затягування часу.
        При розмовних вправах, треба було підходити впритул до співрозмовника, щоб хоч щось почути. Галас стояв ще той.
        Бонусні спецкурс і спікін-клаб, як на мене , взагалі побудовано непрофесійно. Проводив спікін-клаб молодий англієц, який судячи з усього взагалі не мав поняття, як то робити. І все зводилось до того, що розмовляли з ним 2-3-є людей з 15, тобто ті хто трошки краще володіє розмовною мовою і не скований в спілкуванні. Всі інші лише слухали. Якоїсь загальної інтерактивності між викладачем і навчаючимися не спостерігалось.

        Мій висновок - "Грін Форест" більше підходить для підлітків, студентів та комунікабельних екстравертів.
        Для тих, хто хоче більше зосереджено і продуктивно отримувати нову інформацію це точно не варіант. Принаймні на нижчих рівнях. Про інші рівні нічого сказати не можу. Можливо там ситуація трохи відрізняється.
        Моя оцінка курсівВідповісти
        • залишив відгук у 21:47, 29 травня, 2014
         +3 Маю досвід відвідування інших мовних шкіл. тому в Грін Форест вже йшов маючи певні очікування. Забігаючи наперед, скажу, що очікування мої були значно перевершені. Але буду конструктивно - про + і мінуси(яких я в принципі не бачив) Грін Фореста:
         *(Почну з моментів, які деякі можуть трактувати негативно і намагатимуся показати. що це не зовсім так)
         1) - Оплата суми за весь курс наперед.
         АЛЕ оплата насправді не така велика(у Львові це 2040 гривень за курс тривалістю 4,5 місяці) і погодьтеся, що це таки мотивує завершити семестр. Я досить вмотивована людина, але все рівно знаю, що іноді починаєш пропускати шось, пропустив одне, інше і вже думаєш, та не ходив, та відкладу на потім. Тут же так не діє - як заплатив гроші, то будь добрий - ходи:)
         2) - Великі групи.
         АЛЕ мав досвід ходити в групу. де нас було двоє. Коли один не встигає, то шалено тягне іншого донизу - в більшій групі ж є баланс - всі тягнуться одне за одним, ну і звісно викладачі не дають відставати. плюс до того, може важко повірити, але в більшій групі набагато краще виходить спікінг. Ви спілкуєтеся один з одним, чуєте помилки, і ше до того. як викладач починає аналіз помилок вже самі їх намагаєтеся виправляти.
         На цьому мінуси Грін Фореста завершилися. Тепер про плюси, а їх значно більше!!
         1)Система. Система викладання доволі цікава. Два обовязкові заняття в тиждень з викладачем в групі. На них опрацьовуються граматика, словниковий запас. і все те, що в принципі і роблять всі школи. Одне обовязкове заняття на тиждень з Скілз. З рівня Upper Int скілз проводять нейтів спікери. На цих заняттях йде практика спілкування, слухання, виробляється акцент, словниковий запас рохзмовної мови, якою говорять нейтіви. На цих щзаняттях не задають домашнього і віони більше виглядають як культурний обмін - всі спілкуються про все, від топіку заняття ми зазвичай переходимо до якихося актуальних питань, які цікавлять нас і людину. яка не є українцем. Це весело:) Окрім всіх цих занять є купа додаткових необовязкових - це так звані клуби. *Фотоклаб, який веде професійний фотограф, і на яких ви окрім мови зрозумієте, шо таке композиція і для чого вона потрібна
         *Тейсті тревелінг, який веде найдосвідченіший викладач Львівського Фореста Оля Схап. На цих заняттях ви готуєте їсти. Так- так. саме готуєте. Я в житті нічого, окрім канапок готувати не вмів, зате тепер дивую друзів лазаньйою, японською і китайською кухнями, грузинськими млинцями з сулугуні і багато чим іншим. І все це завдяки Олі!! Але ідея полягає в тому, щоб здобути словниковий запас, специфічний для кухні. Подумайте, чи перекладете ви сходу - тонко потрібни часник, додай оцету. потри моркву і додай тархуну. А ще є купа всякого кухонного приладдя, якого я не знав взагалі. а тепер знаю, як воно називається лише на англійській.
         *Стріт чат клаб - клубю, де ви відкриєте в собі незвідані грані;) Розкривати таємниць не буду, прийдть подивіться.

         Також є заняття в скайпі, це теж дуже помічно і весело.

         І всі ці додаткові заняття абсолютно безкоштовно і не є там чисто для галочки.
         2) Викладачі
         Викладачі - молоді люди, які вміють вимовляти слово стюдентс і колігс без жахливого шкільного акценту, мають купу енергії і вміють мотивувати до навчання. Навчання проходять дуже інтерактивно. Останнього разу викладачка принесла водяний пістолет, і тих, хто не знав слів. які мали вивчити вдома, розстрілювала з нього:) В таку жару іноді навіть хотілося "забути" слово))) На заняття дуже багато всіляких веселих моментів, все проходить якось невимушено, хоча розумію. скільки за підготовкою того лежить роботи.
         3) Студенти. Грін форест - це не просто школа. Це комюніті людей. які мають однакові погляди, які люблять подорожувати. знаходити нових друзів і проводити час з веселими людьми. Якшо в вільний час ви віджимаєте телефони, або дивитеся 100500 серію вашого улюбленого серіалу, то, мабуть, вам буде важко знайти там однодумця. Люди там сучасні і життєрадісні і дууууже активні.
         4) Офіс. Важливим моментом, окрім всього є умови. в яких вчишся. Навіть, якшо вам нецікаво вивчати англійську. просто зайдіть на Театральну і подивіться на той офіс. Я думаю, ви здивуєтеся. принаймні всі мої друзі. яких я привів в Грін форест вчитися були здивовані. Офіс - це трирівнева квартира з надсучасним ремонтом і всіма зручностями(кондиціонерами, кулерами з водою, цілою купою туалетів і навіть душових і цукерками:) )


         В Грін форесті є перше пробдне безкоштовне заняття і я б вам дуже радив на нього піти. Майже впевенений, шо воно для вас стане як і для мене початком нового ще веселішого етапу життя.
         Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишив відгук у 23:39, 28 вересня, 2013
          +2 На курси ці ходжу вже другий рік. Мені як і багатьом ДУЖЕ цікаво. Постійна зміна партнерів по спілкуванню, робота з карточками, відео, аудіо, спецкурси, розмови з носіями мови і дуже тепла добродушна атмосфера!!! Моя оцінка курсівВідповісти
          • залишив відгук у 15:41, 19 вересня, 2011
           -3 А мне совсем не понравилось в Грин Форесте. Я проходила 1,5 года и пока училась знания неплохие, но потом все это с таким же успехом вылетело из головы. Просто не знаю как еще учить этот английский. Моя оцінка курсівВідповісти
           • залишив відгук у 12:00, 22 червня, 2011
            -1 Спочатку дуже подобалось, бачила результати. Негативне враження склалось після навчання у Надії Лутчків, хотілось відразу забрати гроші і попрощатись з Green Forest, але спогади про попередніх викладачів, небажання переривати навчальний процес і куплені книги,заставило все ж залишитись. Аби не самостійне вивчення, то за 4 міс. навчання результат був би мізерним, здається викладачці потрібно зрозуміти, що люди прийшли щоб чогось навчитись, а не говорити на приватні теми. За 1 заняття проходили те що з іншими за пів. Не серйозне відношення до викладання.Тупа підготовка до здачі внутрішнього екзамену для підтримки власного ж рейтингу.
            Відносно самого навчання, то знову ж завдяки викладанню попередніх викладачів- враження дуже і дуже позитивні, дружній колектив, цікава система навчання, додаткові послуги, все це створює сприятливу атмосферу для навчання.
            Моя оцінка курсівВідповісти
            • залишив відгук у 23:10, 16 травня, 2011
             +7 Всім вітання, прочитавши відгуки, навіть не знаю щой додати)))))), як на мене, одна з найкращих, якщо не найкраща школа у Львові для вивчення англійської мови. Фаховий підхід, цікавий та неординарний навчальний процес, кваліфіковані викладачі, це лише декілька з багатьох позитивних аспектів, які запам'яталися мені протягом 2-ох років начання. Рекомендую усім, хто бажає цікаво і ефективно вивчити іноземну мову. Моя оцінка курсівВідповісти
             • залишив відгук у 15:42, 16 травня, 2011
              +6 Довго думала, що ж написати. Нарешті до мене прийшло натхнення. Отже, розкажу я Вам все про життя в цій школі.
              В "Green Foresti" я навчалася з 1 рівня (всього в мене їх було 4), в мене була найкращий teacher (для мене) -- це була Марічка Макар. Я ходила на заняття з великим натхненням і бажанням, та й не тільки я. В нас була дуже дружня група, доречі, зв'язок з деякими студентами ми підтримуємо навіть після закінчення курсів, ще й стали дуже хорошими друзями. З коджним рівнем в тебе з'являються нові друзі, знайомі яких ти завжди радий бачити незважаючи на настрій =). В групах є різні студенти за віком. Дуже приємний колектив, завжди раді кожному студенту, Оксана та Оля завжди зустрінуть Вас з привітною усмішкою ;-).
              В школі Ви можете найти багато літератури, також велика відеотека. Після 3-го рівня Ви можете ходити на додатково мову (в мене це була іспанська).
              Тут Ви дійсно зможете вивчити англіську!!!
              Ось і вся правда про "Grenn Forest" =)
              Моя оцінка курсівВідповісти
              • залишив відгук у 14:15, 16 травня, 2011
               +4 Я в захваті від цієї школи. Вже відвідую її протягом 2 років і дуже шкодую, що вже закінчую навчання. Заняття завжди дуже цікаві, часто проходять у ігровій формі. Крім того Green Forest проводить додаткові тренінги, курси другої іноземної мови, а також захопливі вечірки та пікніки, на яких студенти та викладачі можуть спілкуватися у позааудиторній атмосфері)))) Моя оцінка курсівВідповісти
               • залишив відгук у 06:08, 16 травня, 2011
                +4 Викладають професійно та цікаво!
                Це курси, які з превеликим бажанням хочеться відвідувати))).
                Моя оцінка курсівВідповісти
                • залишив відгук у 23:41, 13 травня, 2011
                 +3 Ця школа надала мені можливість не тільки покращити знання з англійської,але й знайти хороших друзів, пізнати цікаву та насичену частинку того "зеленого" життя у школі. Недарма вона назва саме "GREEN FOREST" ,адже тут панує дружня жива атмосфера. Хороші викладачі,професіонали з чарівними усмішками,цікаві програми навчального курсу доповнюють її,і я з задоволенням згадую провчені роки у "Green Forest" Моя оцінка курсівВідповісти
                 • залишив відгук у 15:28, 13 травня, 2011
                  +4 Провчився у школі два симестри - 5-6 рівень. Дуже сподобалося, навчання ефективне, підхід сучасний, викладачі професіонали у своїй справі. Вік студентів різний - від 15 до 45. Дискомфорту не відчуває ніхто. Окремо варто виділити розмовні курси, хороший підхід до роботи в носіїв мови (викладав канадець). Правда не завжди влаштовує графік, але це питання індивідуальне і навіть його можна вирішити.

                  Є додаткові безкоштовні заняття, бібліотека, відеотека, можна ходити на додаткову мову (коли я вчився була німцька та іспанська).

                  Єдиним недоліком є те що кошти не повертають, якщо ви вирішили припинити навчання. Але в мене особисто такого бажання абсолютно не виникало. Особисто рекомендую.
                  Моя оцінка курсівВідповісти
                  • залишив відгук у 14:52, 13 травня, 2011
                   +4 Погоджуюсь зі всіма!дійсно дуже класна школа!:) Моя оцінка курсівВідповісти
                   • залишив відгук у 13:49, 13 травня, 2011
                    +6 Це курси де я насправді покращила свій рівень англійської мови. Вони найкращі! Моя оцінка курсівВідповісти
                    • залишив відгук у 00:02, 13 травня, 2011
                     +7 справді хороша школи англійської мови. тепла і дружня атмосфера, класні викладачі Моя оцінка курсівВідповісти
                     • залишив відгук у 23:21, 12 травня, 2011
                      +6 Обожнюю цю школу і викладачів!!! Дуже просто, натхненно і цікаво! Всі високі професіонали...! Моя оцінка курсівВідповісти

                      Додати новий відгук

                      Моя оцінка курсів: