English Family курси англійської мови

8.9 з 10
Є онлайн-курси
8.9 з 10
Є онлайн-курси

38792 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

2 перегляди сторінки школи English Family cьогодні

8.9
8 студентів поставили школі English Family хорошу оцінку
Поставити оцінку школі може тільки той, хто відвідав уроки
Викладач 9.6
Методика навчання 9.3
Навчальний клас (офіс) 9.4
Сервіс 9.8

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Богдана Хмельницького, 63
Інформація про набори від школи English Family оновлення від 23.08.2023

Подивитися інші школи англійської на Enguide

216 шкіл на карті Києва

Безкоштовний пробний урок

13145 відгуків

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Щотижня
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання (від А1 до С2)
 • Навчальні посібники Не входять у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу English Family

Курси англійської мови English Family вміють знайти персональний підхід до кожного студента. Тому навіть групові заняття в цій школі націлені на персональне вивчення англійської. Як їм це вдається? Вочевидь, завдяки важливих особливостей і переваг:

 • Міні-групи складаються з 4-5 осіб, не більше. Це зберігає всі плюси групових занять, але створює камерну довірчу атмосферу і, що найголовніше - дозволяє викладачеві приділити максимум уваги кожному.
 • Заняття в форматі one-to-one (один на один з викладачем) за індивідуальною програмою враховує саме ваші особливості сприйняття і запам'ятовування інформації, цілі, вимоги і поточний рівень англійської, без марної трати часу.
 • Вас завжди готові проконсультувати, порадити, підказати відповідні ефективні методики, оригінальні програми навчання, додаткові тренінги та інші цікаві можливості, щоб поліпшити вашу англійську.
 • Не книжкова, а "жива" актуальна англійська: відео та аудіо-конференції, інтерв'ю, рекламні ролики, огляди, фільми, статті, газети, журнали і інший медіа-контент від носіїв мови складають левову частку навчальних матеріалів. Решта - тільки Cambridge, тільки якість.
 • Відрядження, робоче завантаження, відпустки, подорожі та інші життєві обставини не завадять вам вивчати англійську в школі English Family. Просто запланований урок проведуть для вас онлайн, в форматі скайп-конференції.

Не потрібно чекати нового семестру і/або набору нових груп. Завдяки індивідуальному підходу до програми кожного студента, вас чекають в будь-який зручний час. Просто приходьте і починайте займайся. Ми підбираємо і адаптуємо методики під учня і його цілі, а не навпаки.

З таких простих, але чесних і якісних рис формуються пріоритети школи English Family. Якість, результат, оптимальні терміни і фокус всіх занять саме на вашій меті навчання і комфорті.

А для початку - приходьте на безкоштовне тестування-консультацію, чашечку чаю і нові корисні знайомства. Welcome to the English Family!

Показати більше інформації про школу

Офіси English Family на карті

 • вулиця Богдана Хмельницького, 63 Україна
  Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 63
  М Університет
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 10:00 - 19:00

Відгуки

 • Marina Starke
  Marina Starke 4 Листопад 2021, 12:42
  Училась в этой школе с нуля (Beginner) и дошла до окончания Intermediate. Перед этим дважды начинала и бросала в других школах, но методика преподавания учителей в English Family, домашняя атмосфера класса во время уроков, индивидуальный подход к каждому ученику, внимание к его маленьким успехам - вот...
  Переглянути →
  • Илона
   Илона 8 Липень 2020, 14:38
   Очень долго и тщательно выбирала школу. Хотелось и чтоб группы небольшие были и чтоб расположение удобное и чтоб было максимально комфортно и интересно заниматься. Хожу сюда уже год и ни разу не пожалела. Каждое занятие жду с нетерпением! Преподаватель Эльвира объясняет материал максимально доступно...
   Переглянути →
   • Олег Иванченко
    Олег Иванченко 8 Липень 2020, 14:28
    Отличные курсы, до них занимался только с репетиторами, разница ощутимая, преподаватель Эльвира очень приятная, подаёт материал максимально доступно, занимаюсь в паре, уроки проходят в увлекательных беседах, разбавленные разными активностями, если Вы в поисках курсов, рекомендую посетить пробное занятие...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки