English Family курси англійської мови

8.9 з 10
Є онлайн-курси
8.9 з 10
Є онлайн-курси
Перейти на офіційний сайт:
8.9
8 студентів поставили школі English Family хорошу оцінку
Поставити оцінку школі може тільки той, хто відвідав уроки
Викладач 9.6
Методика навчання 9.3
Навчальний клас (офіс) 9.4
Сервіс 9.8

Активний набір в групи та ціни на Травень

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Богдана Хмельницького, 63
Інформація про набори від школи English Family оновлення від 18.01.2024

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Щотижня
 • Відпрацювання пропущенних занять Так
 • Сертифікат На кожному рівні навчання (від А1 до С2)
 • Навчальні посібники Не входять у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу English Family

Курси англійської мови English Family вміють знайти персональний підхід до кожного студента. Тому навіть групові заняття в цій школі націлені на персональне вивчення англійської. Як їм це вдається? Вочевидь, завдяки важливих особливостей і переваг:

 • Міні-групи складаються з 4-5 осіб, не більше. Це зберігає всі плюси групових занять, але створює камерну довірчу атмосферу і, що найголовніше - дозволяє викладачеві приділити максимум уваги кожному.
 • Заняття в форматі one-to-one (один на один з викладачем) за індивідуальною програмою враховує саме ваші особливості сприйняття і запам'ятовування інформації, цілі, вимоги і поточний рівень англійської, без марної трати часу.
 • Вас завжди готові проконсультувати, порадити, підказати відповідні ефективні методики, оригінальні програми навчання, додаткові тренінги та інші цікаві можливості, щоб поліпшити вашу англійську.
 • Не книжкова, а "жива" актуальна англійська: відео та аудіо-конференції, інтерв'ю, рекламні ролики, огляди, фільми, статті, газети, журнали і інший медіа-контент від носіїв мови складають левову частку навчальних матеріалів. Решта - тільки Cambridge, тільки якість.
 • Відрядження, робоче завантаження, відпустки, подорожі та інші життєві обставини не завадять вам вивчати англійську в школі English Family. Просто запланований урок проведуть для вас онлайн, в форматі скайп-конференції.

Не потрібно чекати нового семестру і/або набору нових груп. Завдяки індивідуальному підходу до програми кожного студента, вас чекають в будь-який зручний час. Просто приходьте і починайте займайся. Ми підбираємо і адаптуємо методики під учня і його цілі, а не навпаки.

З таких простих, але чесних і якісних рис формуються пріоритети школи English Family. Якість, результат, оптимальні терміни і фокус всіх занять саме на вашій меті навчання і комфорті.

А для початку - приходьте на безкоштовне тестування-консультацію, чашечку чаю і нові корисні знайомства. Welcome to the English Family!

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

englishfamily.com.ua

Офіси English Family на карті

 • вулиця Богдана Хмельницького, 63 Україна
  Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 63
  М Університет
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 10:00 - 19:00

Відгуки

 • Marina Starke
  Marina Starke 4 Листопад 2021, 12:42
  Училась в этой школе с нуля (Beginner) и дошла до окончания Intermediate. Перед этим дважды начинала и бросала в других школах, но методика преподавания учителей в English Family, домашняя атмосфера класса во время уроков, индивидуальный подход к каждому ученику, внимание к его маленьким успехам - вот...
  Переглянути →
  • Илона
   Илона 8 Липень 2020, 14:38
   Очень долго и тщательно выбирала школу. Хотелось и чтоб группы небольшие были и чтоб расположение удобное и чтоб было максимально комфортно и интересно заниматься. Хожу сюда уже год и ни разу не пожалела. Каждое занятие жду с нетерпением! Преподаватель Эльвира объясняет материал максимально доступно...
   Переглянути →
   • Олег Иванченко
    Олег Иванченко 8 Липень 2020, 14:28
    Отличные курсы, до них занимался только с репетиторами, разница ощутимая, преподаватель Эльвира очень приятная, подаёт материал максимально доступно, занимаюсь в паре, уроки проходят в увлекательных беседах, разбавленные разными активностями, если Вы в поисках курсов, рекомендую посетить пробное занятие...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки

    Безкоштовний урок в English Family

    Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

    Займайтеся з комфортом, за комп'ютером або смартфоном. Економте час на дорогу

    39311 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

    2 перегляди сторінки школи English Family cьогодні