+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский

Азбука Світу курси англійської мови

Відгуки про курси Азбука Світу

26.28 14
14 відгуків
Додати відгук

 • залишила відгук у 13:34, 2 Грудень, 2016
  0 мені сподобалося, що школа забезпечує навчальні матеріали і не потрібно купувати дорогі книжки. моя викладачка строга і поблажок не дає, але це і добре бо так я хоч щось роблю. Моя оцінка курсівВідповісти
  • залишив відгук у 22:42, 13 Травень, 2016
   0 Доброго вечора усім
   На разі я відвідую курси англійської мови у цьому закладі, та надзвичайно не задоволений!
   Зацікавленості викладача хоть чогось навчити відсутнє, тим більше кожного заняття він пів години а інколи і більше говорить про власні проблеми
   НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
   Моя оцінка курсівВідповісти
   • Азбука-Світу Курси-Іноземних-Мов залишив відгук у 18:58, 22 Липень, 2016
    0 Доброго дня, Ярославе!
    Викладач, про якого Ви пишете, є доцентом Національного університету ім. І. Франка. Ми розуміємо, що кожна людина є індивідуальна. Його кваліфікація у нас та, сподіваємось і у Вас, не викликає сумнівів. Дуже багато слухачів побажали продовжити навчання саме у цього викладача. Зауважимо, що у нашому центрі працює ціла команда висококваліфікованих викладачів. Сумісність викладача та слухача є дуже “тонка” справа. Тим не менше, Ярославе, ми врахували Ваше зауваження та запрошуємо продовжити навчання в іншого спеціаліста, який Вам імпонуватиме.
    Відповісти
   • залишив відгук у 15:09, 1 Січень, 2015
    0 З Новим роком вітаю усіх українців: миру, здоров'я, радості і добра! Мій син проходив у цій школі рівень Upper- Intermediante і половину курсу Advanced (до цього він займався з репетитором з 2 класу, а в 10 пішов у школу "Азбука світу") хочу щиро подякувати дівчаткам-викладачам за чудове викладання англійської мови. ВІн біг на заняття галопом і прибігав з захватом, я думаю що цим все сказано. І зараз попри 3-ох репетиторів з інших предметів він з лютого іде на другу частину рівня Advanced. Моя думка така, що починати вивчення будь-якої іноземної мови потрібно з репетитором, а на певному етапі переходити в групові заняття (це з досвіду мого сина). Зараз він чудово спілкується англійською з іноземцями. Всім успіхів у навчанні!
    Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишила відгук у 20:09, 11 Листопад, 2014
     +1 Вітаю,
     мій коментар радше спрямований на людей, які мають замір співпрацювати з цією установою у справі перекладів.
     Перед тим, як почати роботу, добре подумайте, чи готові Ви працювати за "дякую". Головна проблема - не лише затримка у нарахуванні коштів за роботу, а й взагалі відсутність оплати! Все це дуже добре помітно, коли фірма замовляє великий обсяг перекладу, а в результаті - або потрібно довго і нудно "вибивати" кошти, або не отримати їх взагалі.
     Останню 70-сторінкову роботу я виконала ще у вересні, а кошти все ще не отримала, і, як сказала мені менеджер з "Азбуки", "замовник забракував Ваш переклад" і оплачувати фірма не збирається. Працівники досить добре продумали хід своїх псевдо-чесних дій, тому, ймовірно, проводять пошук наступної "жертви", яку можна так само ошукати.
     Ваші знання та навички, а головне нерви, побережіть краще для іншої тільки вже чесної установи!
     Моя оцінка курсівВідповісти
     • Азбука-Світу Курси-Іноземних-Мов залишив відгук у 15:16, 20 Листопад, 2014
      0 Доброго дня, п. Катерино Огулєва,

      Мене звати Ольга. Я теж перекладач польської мови. Звертаюсь до Вас, бо добре знаю, про який саме переклад йде мова у Вашому відгуку щодо «Азбуки світу». Знаю, бо мала велику прикрість: виконувала вичитку перекладу, зробленого Вами. Ви знаєте, читаючи Ваш «переклад», я взагалі не могла зрозуміти, як людина, яка має диплом полоніста могла та-а-а-а-к!!!!! перекладати. Те, що Ви зробили, взагалі важко назвати перекладом, а якщо подивитися на закінчення, то я дивуюсь, як Ви отримали диплом полоніста. Щоб не бути голослівною наводжу кілька фактів:

      Оригінал:
      Постачальник зобов’язується поставити, а Покупець прийняти та оплатити товар (канцелярські товари для офісу мікропроекту) по цінах, в кількості, асортименті і в терміни, узгоджені сторонами і вказані в рахунках та видаткових накладних, що є невідомою частиною цього договору.
      Ваш переклад (все, що великими буквами – неправильно)
      Dostawca jest zobowiązany dostawić, a Nabywca PRZYJNIAĆ oraz opłacić ZAKUP (ZAKUPE papiernicze dla biura mikroprojektu) w cenach, w illości, W MAGAZYNIE I NA CZASIE, OKREŚLONYMI STRONAMI I WKAZANYMI w rachunkach oraz faCTurach, co jest integralną częścią tej Umowy.

      Оригінал:
      Поставка товару здійснюється партіями в обсязі, в асортименті, в строки та за цінами, узгодженими сторонами.
      Ваш переклад (все, що великими буквами – неправильно)
      Dostawa ZAKUPU PROWADZIE SIĘ PRZESYŁKAMI w illości, W MAGAZYNIE, NA CZASIE oraz O CENIE, określonymi STRONAMI.


      Оригінал:
      Товар постачається в упаковці, що забезпечує його цілісність та збереження.
      Ваш переклад (все, що великими буквами – неправильно)
      ZAKUP jest dostarczOny W PUDEŁKU, co zapewNIEnia jego SPRAWNOŚĆ ORAZ OCHRONĘ.

      У такі речі, як, наприклад, перейменувати Галину – Ольгою (уявіть, це в Договорі) – мабуть не варто заглиблюватись.

      Ці приклади я навела з п’яти перших пунктів договору. Далі – справи ще гірші.

      Катерино, Ваше щастя, що Ваш переклад всього лиш забракували, а не подали вимогу щодо стягнення з Вас штрафу. І наостанок, я працюю з Азбукою Світу від весни і не мала жодних проблем стосовно оплати. Мені прикро, що серед перекладачів є такі перекладачі, Катерино, як Ви.

      Може варто подумати про зміну професії?..
      Відповісти
      • Катя Огулєва залишила відгук у 17:09, 20 Листопад, 2014
       0 По-перше, хто Вам сказав, що у мене є диплом полоніста? Знання з польської я здобула сама, а вдосконалила її, проживаючи на теренах Польщі.
       По-друге, з "Азбукою Світу" ми співпрацювали теж від весни, і проблем із помилками у нас не було (за виключенням оплати). Хоча...була одна проблема, коли коректор, перевіряючи мою роботу, теж хотіла "перетягнути" усю оплату собі, бо сказала, що багато помилок і все таке. Але все вирішилося, коли я зрівняла обидві роботи, що майже не відрізнялися - спроба невдалася. Хто знає, може ситуація знову повторюється, Олю? Бо пізніше менеджер Мар`яна проговорилася, що коректора у них немає, усі переклади вичитує вона. Тоді, може і тому під авторем коментаря на цьому сайті підписується сама ж фірма "Азбука Світу"?
       Відповісти
       • Kristy Lviv залишила відгук у 17:25, 21 Лютий, 2016
        +1 Скажіть, будь ласка, а як Ви можете давати виконувати переклад людині, кваліфікованість якої не була Вами перевірена? Виявляється, що пані Катя навіть диплому немає! Ви ще говорите про те, що: "Катерино, Ваше щастя, що Ваш переклад всього лиш забракували, а не подали вимогу щодо стягнення з Вас штрафу". Мабуть, Катя у Вас офіційно не працевлаштована, щоб їй погрожувати штрафом? Ви показали своєю відповіддю Вашу некваліфікованість та нечесність як до Замовника, так і до Перекладача. Відповісти
       • Hugh Hefner залишила відгук у 22:58, 21 Грудень, 2014
        +3 Мої вітання! Я підтримую пані Катерину Огулєву, хоча не знаю її особисто. Підтримую її в тому, що з оплатою у цій фірмі таки проблеми є. Рахують вони за сторінку перекладу не так як усі цивілізовані люди в перекладацькій сфері - 1800 знаків з пробілами, а без пробілів. І це при тому, що оплата праці за переклад взагалі смішна і жоден перекладач, який себе поважає, не погодиться за такі копійки сліпати над текстом. І це при тому, що у їхньому бюро відсутні як редактор так і коректор - вичитки і корекції тексту вимагають від перекладача, а гроші за це, очевидно, отримує хтось інший.
        Якщо переклад терміновий - фірма бере із замовника подвійну оплату, тим часом перекладач на подвійну оплату своєї праці може і не сподіватися - розсміються в очі! Оплату за переклади можна чекати дууууже довго, а в результаті можна ще й не отрмати її взагалі - Вам просто скажуть, що за це було вже оплачено.
        Побережіть свої знання, час і нерви, звісно. Не співпрацюйте з "Азбукою світу".
        Відповісти
       • залишила відгук у 13:48, 21 Липень, 2014
        0 проходила курс польської мови (початковий рівень)-не задоволена!
        Викладач надто багато говорив українською,подекуди розповідала про своє життя,могла раніше закінчити заняття.......
        Моя оцінка курсівВідповісти
        • Азбука-Світу Курси-Іноземних-Мов залишив відгук у 14:26, 27 Серпень, 2014
         0 Доброго дня, Юліє!
         Щодо цього викладача були застосовані заходи дисциплінарного впливу, в результаті яких вона звільнена.
         Натомість у нас працює команда високопрофесійних викладачів польської мови.
         Ви можете пройти будь-який рівень польської на зручних для Вас умовах.
         Чекаємо Вас!
         Дякуємо за відгук!
         Відповісти
        • залишила відгук у 14:00, 22 Серпень, 2013
         +1 Здивована таким високим рейтингом цих курсів.Не рекомендую!!! Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишила відгук у 14:53, 3 Січень, 2012
          0 Всім привіт.

          Недавно закінчила рівень elementary у даній школі. І захотіла написати свій відгук.

          Насамперед, дуже сильно хочеться подякувати викладачеві Олесі за надзвичайно цікаві заняття. Досить конкретний і легкий для сприйняття матеріал.

          Погоджуюсь з відгуком Мирона - дійсно стало легше у спілкуванні з іноземцями. Але бачу, elementary ще не достатньо. Тому обовязково піду на вищий рівень.

          Знайшла нових друзів, вдосконалила мову, хороше місце розташування... що ще потрібно?)
          Моя оцінка курсівВідповісти
          • залишив відгук у 13:56, 22 Вересень, 2011
           0 Надто інтенсивні курси, але вже під час проходження другого равня відчувається що набагато вільніше і розкутіше почуваєш себе в спілкуванні з іноземцями, майже немає пауз, щоб згадати потрібне слово (мені сказали, що це називається плинністю мови). Зараз шукаю час, щоб почати pre-intermediate. Моя оцінка курсівВідповісти

           Додати новий відгук

           Моя оцінка курсів: