+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

УкраїнськаРусский
Азбука Світу курси англійської мови

Відгуки про курси Азбука Світу

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
20 відгуків Азбука Світу - 20 відгуків
Набір у Азбука Світу закритий через Enguide

Допоможемо швидко обрати школу англійської

кращу за оцінками студентів

з безкоштовним пробним уроком

поруч з вами

Вже 17448 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 15 посетителей просматривали сторінку Азбука Світу

Всього відгуків – 20
Додати відгук

  • залишила відгук у 20:24, 10 Травень, 2018
   0 Провчилась тут половину курсу pre-intermediate. Не знаю як інші викладачі цієї школи, але мій зовсім не була зацікавлена в тому, щоб нас навчити чомусь. Але головною неприємністю стало те, що спочатку говорили, що даний курс складає 2.5 місяці із визначеною ціною, а потім виявилось, що це тільки частина 1, а є ще частина 2, за яку треба заплатити таку ж суму. Не рекомендую Моя оцінка курсівВідповісти
   • залишила відгук у 11:38, 16 Листопад, 2017
    0 Більше вашими перекладацькими послугами я користуватися не буду, а радити вас комусь - тим паче.
    Переклад - це дуже серйозна і відповідальна справа. Часом через дрібні помилки у перекладі у людей бувають великі "халепи". Тому адекватний переклад - це наше усе.
    Попросила перекласти резюме з англ на французьку. Переклад було виконано дуже шкарадно. Таке враження, що перекладачі взагалі не знають, що таке переклад і як робити свою роботу якісно.
    Гроші взяли чималі. Результат - сльози заважають говорити.
    Добре, що я за фахом також перекладач і одразу помітила помилки, незважаючи на те, що французької мови я не знаю.
    Текстовими редакторами працівники також користуватися не вміють. Мені дали не документ, а якийсь "шанхай". Увесь вечір працювала над його форматуванням. Добре, що у мене був час на це форматування, а якби не було? Якби я нічого не тямила в перекладацькій справі? Якби я не вміла форматувати? Що б було у такому випадку?
    Окрім граматичних і орфографічних помилок у перекладі було багато хибної інформації. Зокрема було змінено мою адресу проживання і фах))))) Взагалі комедія.
    Критику сприймати теж не вміють. Підвищують на клієнта голос.
    Бачу потрібно вийти на зв язок із вашим начальством і розповісти про "якісну" роботу його працівників.
    Я волію мати справу із професіоналами, а не заробітчанами!!!!
    Моя оцінка курсівВідповісти
    • залишив відгук у 20:23, 8 Серпень, 2017
     0 Не знаю як з курсами а ось з Перекладами та апостілем в них жахливо,10 червня подав документи на переклад і апостіль,обіцяли за 30 днів.через місяць виявилось що то 30 робочих днів,потім в них виявляєтся що пятниця теж не рахуєтся робочим днем(для мене це дуже смішно).пройшло вже і по цій схемі 30 днів всеодно нема документів.всі терміни закінчуются,ще пару днів і переклад вже не буде потрібен.а оплату взяли не малу 100% наперед.Обходьте шарашкіну контору стороною! Моя оцінка курсівВідповісти
     • залишила відгук у 19:18, 21 Липень, 2017
      0 До курсів погано сприймала мову на слух та мала мовний бар`єр. Тепер хожу в кіно на мову оригіналу і не тікаю від туристів))))) Дякую Азбуці! Моя оцінка курсівВідповісти
      • залишила відгук у 16:59, 20 Липень, 2017
       0 Привіт! Нещодавно завершився мій курс з англійської мови. Кілька років збиралась записатись на курси і ось нарешті це трапилось. Обрала Азбуку через зручне розташування та приємні ціни. По сб ходила на уроки з нетів спікером. Ви навіть не уявляєте, як приємно тепер подорожувати закордон та чути компліменти про свою вимову та рівень знання мови! Я щасливаааааааа!. Рекомендую))) Моя оцінка курсівВідповісти
       • залишила відгук у 11:17, 23 Червень, 2017
        +1 Нещодавно співпрацювала з "Азбукою світу" як перекладач. Окей, щодо вартості оплати перекладу за сторінку - дійсно небагато, але для практики може підійти. Мене здивував інший момент - відсутність "фідбеку" як такого, якщо були виявлені помилки перекладу. Коли я робила перший переклад (з італійської мови) і не отримала вчасно обіцяну оплату, відразу написала менеджеру, яка відповіла, що це все через те, що мою роботу потрібно було виправляти. З мого досвіду, якщо якість перекладу викликає сумнів, то, в першу чергу, бюро (замовник) контактує з перекладачем з проханням виправити помилки, конкретно вказавши на них, переглянути текст. Я вважаю, що правильно робити саме так, а то пояснення "мали мороку з вашим перекладом" викликає дуже неоднозначні враження.
        Через певний час після того (роботу все ж проплатили), бюро дало мені на переклад ще документи, цього разу вже на італійську мову. І знову гроші мені вчасно не прийшли. Після мого листа менеджер написала, що оплата проводиться, але сума, яку я отримала була меншою на третину (після моїх зауважень різницю доплатили).
        Спочатку я подумала, що проблема, можливо, була дійсно у мені, але прочитавши коментарі вище (хоча вже після них минуло кілька років), стала сумніватися у доцільності подальшої співпраці.
        Шановні працівники "Азбуки світу", будь ласка, будьте більш уважними до цих моментів. Якщо дійсно бачите явні недоліки у роботі перекладачів, інформуйте їх про це відразу.
        Моя оцінка курсівВідповісти
        • залишила відгук у 13:34, 2 Грудень, 2016
         0 мені сподобалося, що школа забезпечує навчальні матеріали і не потрібно купувати дорогі книжки. моя викладачка строга і поблажок не дає, але це і добре бо так я хоч щось роблю. Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишив відгук у 22:42, 13 Травень, 2016
          0 Доброго вечора усім
          На разі я відвідую курси англійської мови у цьому закладі, та надзвичайно не задоволений!
          Зацікавленості викладача хоть чогось навчити відсутнє, тим більше кожного заняття він пів години а інколи і більше говорить про власні проблеми
          НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
          Моя оцінка курсівВідповісти
          • залишив відгук у 15:09, 1 Січень, 2015
           0 З Новим роком вітаю усіх українців: миру, здоров'я, радості і добра! Мій син проходив у цій школі рівень Upper- Intermediante і половину курсу Advanced (до цього він займався з репетитором з 2 класу, а в 10 пішов у школу "Азбука світу") хочу щиро подякувати дівчаткам-викладачам за чудове викладання англійської мови. ВІн біг на заняття галопом і прибігав з захватом, я думаю що цим все сказано. І зараз попри 3-ох репетиторів з інших предметів він з лютого іде на другу частину рівня Advanced. Моя думка така, що починати вивчення будь-якої іноземної мови потрібно з репетитором, а на певному етапі переходити в групові заняття (це з досвіду мого сина). Зараз він чудово спілкується англійською з іноземцями. Всім успіхів у навчанні!
           Моя оцінка курсівВідповісти
           • залишила відгук у 20:09, 11 Листопад, 2014
            +2 Вітаю,
            мій коментар радше спрямований на людей, які мають замір співпрацювати з цією установою у справі перекладів.
            Перед тим, як почати роботу, добре подумайте, чи готові Ви працювати за "дякую". Головна проблема - не лише затримка у нарахуванні коштів за роботу, а й взагалі відсутність оплати! Все це дуже добре помітно, коли фірма замовляє великий обсяг перекладу, а в результаті - або потрібно довго і нудно "вибивати" кошти, або не отримати їх взагалі.
            Останню 70-сторінкову роботу я виконала ще у вересні, а кошти все ще не отримала, і, як сказала мені менеджер з "Азбуки", "замовник забракував Ваш переклад" і оплачувати фірма не збирається. Працівники досить добре продумали хід своїх псевдо-чесних дій, тому, ймовірно, проводять пошук наступної "жертви", яку можна так само ошукати.
            Ваші знання та навички, а головне нерви, побережіть краще для іншої тільки вже чесної установи!
            Моя оцінка курсівВідповісти
            • Hugh Hefner залишила відгук у 22:58, 21 Грудень, 2014
             +3 Мої вітання! Я підтримую пані Катерину Огулєву, хоча не знаю її особисто. Підтримую її в тому, що з оплатою у цій фірмі таки проблеми є. Рахують вони за сторінку перекладу не так як усі цивілізовані люди в перекладацькій сфері - 1800 знаків з пробілами, а без пробілів. І це при тому, що оплата праці за переклад взагалі смішна і жоден перекладач, який себе поважає, не погодиться за такі копійки сліпати над текстом. І це при тому, що у їхньому бюро відсутні як редактор так і коректор - вичитки і корекції тексту вимагають від перекладача, а гроші за це, очевидно, отримує хтось інший.
             Якщо переклад терміновий - фірма бере із замовника подвійну оплату, тим часом перекладач на подвійну оплату своєї праці може і не сподіватися - розсміються в очі! Оплату за переклади можна чекати дууууже довго, а в результаті можна ще й не отрмати її взагалі - Вам просто скажуть, що за це було вже оплачено.
             Побережіть свої знання, час і нерви, звісно. Не співпрацюйте з "Азбукою світу".
             Відповісти
            • залишила відгук у 13:48, 21 Липень, 2014
             0 проходила курс польської мови (початковий рівень)-не задоволена!
             Викладач надто багато говорив українською,подекуди розповідала про своє життя,могла раніше закінчити заняття.......
             Моя оцінка курсівВідповісти
             • залишила відгук у 14:00, 22 Серпень, 2013
              +1 Здивована таким високим рейтингом цих курсів.Не рекомендую!!! Моя оцінка курсівВідповісти
              • залишила відгук у 14:53, 3 Січень, 2012
               0 Всім привіт.

               Недавно закінчила рівень elementary у даній школі. І захотіла написати свій відгук.

               Насамперед, дуже сильно хочеться подякувати викладачеві Олесі за надзвичайно цікаві заняття. Досить конкретний і легкий для сприйняття матеріал.

               Погоджуюсь з відгуком Мирона - дійсно стало легше у спілкуванні з іноземцями. Але бачу, elementary ще не достатньо. Тому обовязково піду на вищий рівень.

               Знайшла нових друзів, вдосконалила мову, хороше місце розташування... що ще потрібно?)
               Моя оцінка курсівВідповісти
               • залишив відгук у 13:56, 22 Вересень, 2011
                0 Надто інтенсивні курси, але вже під час проходження другого равня відчувається що набагато вільніше і розкутіше почуваєш себе в спілкуванні з іноземцями, майже немає пауз, щоб згадати потрібне слово (мені сказали, що це називається плинністю мови). Зараз шукаю час, щоб почати pre-intermediate. Моя оцінка курсівВідповісти

                Додати новий відгук

                Моя оцінка курсів: