Career English School курси англійської мови

Подивитися інші школи англійської на Enguide

211 шкіл на карті Києва

Безкоштовний пробний урок

14236 відгуків

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм без ноcіїв мови
 • Старт навчання Перші числа місяця
 • Відпрацювання пропущенних занять Немає
 • Сертифікат На кожному рівні навчання (від А1 до С2)
 • Розмовні клуби Є
 • Оплата За курс

Про школу Career English School

Курси англійської мови Career English School ставлять перед собою (і перед своїми учнями) чіткі цілі. І це правильно, коли мова йде в діловій сфері. Неможливо побудувати кар'єру, бізнес або будь-який проект без продуманої стратегії. І без знання іноземних мов - теж. Саме тому курси англійської Career English School спеціалізується на мовних курсах для бізнесу та кар'єри. Хочете розвиватися і обійти конкурентів? Тоді це курси для вас.

Англійська мова потрібна у всіх сферах життя, від подорожей до перегляду фільмів і читання книг в оригіналі. Але коли мова йде про бізнес - потрібно враховувати всі особливості. Наприклад, потрібно сприймати мову як професійний інструмент. Він використовується в переговорах з партнерами, листування, в співбесідах і інтерв'ю з шукачами і роботодавцями, виступах на конференціях, складанні документів (договорів, технічної документації і т.д.). Career English School навчить робити це грамотно, за міжнародними стандартами.

 1. Англійська для сфери ІТ відрізняється своєю термінологією. Тут недостатньо просто побіжно спілкуватися англійською - потрібно орієнтуватися в HTML, CSS і Javascript, методиках програмування, тестування і т.п. У всьому світі айтішники спілкуються англійською - і вам пора.
 2. Англійська для QA Engineers / SW Testers - це спеціальний курс, розрахований на 3 місяці і навчання враховує професійні особливості. Курс веде викладач англійської, володіє досвідом роботи в сфері IТ, так що ви знайдете спільну мову і вивчіть практично корисну інформацію.
 3. Англійська для бізнесу розширює словниковий запас, дозволяє читати англомовні документи, вести переписку з учасниками проектів. 
Записуйтеся в Career English School, щоб освоїти ці навички як можна швидше. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Career English School на карті

  Відгуки

  • Sverediuk Mariia
   Sverediuk Mariia 18 Грудень 2017, 02:03
   Уже восьмой месяц занимаюсь английским ,у профессионала своего дела и просто замечательного преподавателя Оксаны.За это время успешно прошла обучения от уровня Elementary до уровня Intermediate.На каждом занятии мы строим граммотно английскую речь,ориентируясь на правильную постановку произношений.Кроме...
   Переглянути →
   • Ин Пуш
    Ин Пуш 6 Березень 2017, 23:42
    Очень рекомендую школу для тех, кому нужен бизнес-английский. Мой уровень - upper intermediate, и образование соответствующее, т.е. разговорный английский знаю неплохо. Но чувствовала себя неуверенно в переписке с иностранными партнёрами, нужны были знания английского именно в сфере маркетинга. Пошла...
    Переглянути →
    • Irine Irine
     Irine Irine 21 Лютий 2017, 13:15
     Подобную специализированную школу по IT-тематике искала давно, так как работаю в IT-сфере. И скажу, что English for QA Engineers/ Software testers в Career English School уникальны в своем роде, поскольку рынок предлагает в основном бизнес-английский. Только в этой школе авторские программы для Junior...
     Переглянути →
     Читати всі відгуки

     Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

     London School of English
     • м. Лівобережна
     • Відкрито набір в 15 груп
     Вибрати групу
     Білий кролик
      Відкрито набір в 1 групу
     Вибрати групу
     UpToDate Language School
      Відкрито набір в 3 групи
     Вибрати групу
     LangLover
      Відкрито набір в 4 групи
     Вибрати групу

     39435 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

     1 перегляд сторінки школи Career English School cьогодні