Відгуки про курси Uniland

Є онлайн-курси
Є онлайн-курси

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 82
Додати відгук

 • 8 Вересень 2022, 11:19
  Добрий день! Мій син має прогрес у вивченні англійської мови.
  Дякую, школі UNILAND LANGUAGE SCHOOL за доброзичливий підхід та за надання цікавих матеріалів для вивчення.
  Хто ще вагається і не знає , яку обрати школу, однозначно рекомендую саме UNILAND ))
  • 5 Вересень 2022, 17:38

   Донька займається англійською вже рік, дуже задоволена вчителем, уроки проходять в дружній , ігровій та пізнавальній формі. Будемо продовжувати далі. Дякуємо вам велике!!!
   • 4 Вересень 2022, 21:37
    Займаюсь в Uniland з рівня A2 ( до початку повномасштабної війни вчилась на B2), обожнюю цю школу всією душою. У вчителів індівідуальний підхід до кожного учня. Атмосфера чудова завдяки прекрасним адміністраторам та чудовим викладачам
    • 4 Вересень 2022, 19:08
     Моя донька займається в школі Uniland вже п'ятий рік. Все подобається. Чудові викладачі, приємна атмосфера на уроках. Дитина з великим задоволенням відвідує уроки.
     Навчанням дитини у школі Uniland повністю задоволена.
     • 4 Вересень 2022, 13:50
      Син із задоволенням ходить до школи вже третій рік і йому дуже подобається. Вихователі всі доброзичливі, доступно пояснюють, що дає змогу легко запам'ятати вивчений матеріал. Плануємо продовжувати навчання і досягати нових вершин у вивченні англійської мови. Дякую школі UNILAND за здобуті знання.
      • 4 Вересень 2022, 12:00
       Син навчається у Юніленд вже 6 рік. Професійні, відповідальні викладачі, збалансоване навантаження. Підручники, програма зрозумілі. Важливо - школою надається регулярний чесний зворотній звязок про прогрес навчання. Як результат - у сина немає страху у спілкування англійською, слухає та самостійно розбирає пісні англійською, читає новини. Ходить на заняття із зацікавленістю. Якщо надумаємо готуватися і здавати на сертифікацію - лише з Юніленд. Орієнтованість на клієнта - підбір програми, групи, часу занять, тісна комунікація, нагадування - на найвищому рівні.
       • 3 Вересень 2022, 09:28
        Будем ходить уже 3 год очень нравится ,школа хорошая ,преподаватели относятся к детям хорошо. Знания дают хорошие. Администрация всегда с добродушием может войти в любое положение. Всем рекомендую
        • 3 Вересень 2022, 09:16
         Діти навчаються у школі вже 3 рік. Все подобається, є результати. Особливо подобається розмовний курс, на який наразі чекаємо! Дякуємо викладачам та персоналу школи, які оперативно вирішують різні складнощі) Навчаємося далі! Рекомендую!
         • 2 Вересень 2022, 13:52
          Син займається англійською в Uniland вже декілька років, відвідує залюбки, примушувати не потрібно)) Результат бачу і по успіхам з мови в загальноосвітній школі, і по особистому відчуттю його володіння мовою, відповідно до віку. Uniland дає регулярний фідбек про прогрес, займатись можно і в класі, і онлайн. Заняття онлайн також проходять на високому рівні, задіяні всі, викладач використовує різні форми роботи та інтерактив. Ніколи не виникало складнощів з адміністраторами, всі питання вирішуються оперативно, Uniland зацікавлені у якісному задоволенні потреб своїх клієнтів. Рекомендую.
          • 1 Вересень 2022, 19:34
           Курси англійської мови UNILAND у нас в родині відвідують двоє дітей. Поперше : я дуже задоволена тим, що не треба їх примушувати відвідувати курси, бо вони самі із задоволенням чекають наступного занняття і виконують домашку. По-друге в школі цікаві завдання, діти вмотивовано займаються і стараються, за що отримують винагороду. По-третє: я бачу результат- це бажання вживати мову та набуті знання в повсякденному житті (перекладання спілкування між собою). В школі Англійська перестала бути «пеклом». Крім того, в школі зустрічають завжди привітні та усміхнені дівчата-викладачі. Плануємо продовжувати навчання і далі. Наша родина Дякує UNILAND!❤️
           • 1 Вересень 2022, 12:17
            Кто не определился ещё со школой для своего ребёнка - однозначно рекомендую Uniland School. Занимаемся третий год, результаты вижу, огромный плюс - уроки исключительно на английском, общение в игровой форме. Онлайн форма (во время карантина) ни в чем не уступает обычному занятию. Также есть возможность отработать пропущенные занятия.
            Мы продолжаем заниматься, присоединяйтесь!!!
            • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 15:08
             Ваш відгук з результатами Міші - це найвища похвала для нас! Безмежно дякуємо і до зустрічі в новому навчальному році)
            • 1 Вересень 2022, 08:17
             Мій син Вадим буде навчатися третій рік в цій школі, від школи просто узахваті, з радістю ходить на заняття. Знання отримує навищому рівні!
             • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 15:07
              Дякуємо за Ваш зворотній зв'язок!
             • 31 Серпень 2022, 21:25
              Наш син Лев, вже навчається у вашій школі більше 4х років, за цей час отримав високий рівень знань у англійській мові, викладачі знайшли підхід до дитини, ми задоволені, а головне Лев з нетерпінням очікує кожного уроку, рекомендуємо для тих хто в пошуках чудової школи по вивченню мов. Дякуємо вам.
              • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 15:03
               Дуже вдячні за відгук! Це неймовірно мотивує)
              • 31 Серпень 2022, 20:29
               Старший син займається вже чотири роки. Англійська перестала бути чимось страшним і далеким. Син слухає англомовні пісні, розуміє їх контекст, доволі вільно спілкується. Цього навчального року записали молодшого. Подобається те, що матеріал викладається поступово, з закріпленням та без поспіху. Діти засвоюють не на "швидку пам'ять", а надовго. Формат онлайн зараз дуже на часі, тож ми задоволені і плануємо й надалі займатись.
               • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 15:03
                Щиро дякуємо за відгук і до зустрічі на онлайн уроках!)
               • 31 Серпень 2022, 17:56
                Курси дуже гарні. Результат я побачила через пів року. Дитина почала читати, перекладати, розмовляти. Дитина відвідує заняття вже 2 роки, йому дуже подобається. Цього року теж іде навчатись (2022р)
                Не подобається :нема груп для 1-2 класів у ввечері. Сподіваюсь скоро з'являться - і моя донечка теж піде вивчати англ. мову.
                • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 15:02
                 Оксано, дякуємо за відук!
                 Ми раді, що Олексію подобається у нас і Ви бачите результат.

                 Наразі війна внесла свої корективи у наш розклад і ми зіткнулись з деякими обмеженнями.
                 Наразі працюємо над оптимізацією та можливими рішеннями)
                • 31 Серпень 2022, 14:42
                 Навчаємось у школі другий рік. Все подобається. Чудові викладачі, приємна атмосфера на уроках. Дитина з великим задоволенням відвідує уроки. З радістю будемо продовжувати навчання.
                 • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:58
                  Дуже дякуємо і чекаємо на заняттях!)
                 • 31 Серпень 2022, 14:04
                  Досить хороші курси англійської. Приємна атмосфера і досвідчені вчителі. Дитина із задоволенням ходить на до школи Uniland.
                  • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:57
                   Щиро дякуємо!
                  • 31 Серпень 2022, 11:41
                   Понравились курсы.Дети ходят с 5 класса.Результат говорит сам за себя.Дети участвуют в городских олимпиадах.Им очень нравиться.Классно,что есть отработка,если пропустил урок.
                   • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:57
                    Дякуємо за відгук!)
                   • 30 Серпень 2022, 16:19
                    Діти займаються не перший рік. І зараз із нетерпінням чекають початку нового навчального року. Я, як мама, дуже задоволена результатом навчання. Діти дійсно отримують знання і прекрасне спілкування в коллективі. Викладачі уважні, знають свою справу і роблять її з любов'ю.
                    Однозначно рекомендую Юніленд!
                    • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:57
                     Дякуємо, Анно! Безмежно радіємо, що Варі та Глібу комфортно у нас і вони люблять нашу школу)
                    • 30 Серпень 2022, 12:08
                     Школою дуже задоволена. Дитина ходить до школи один рік. Але за цей час він навчився спілкуватися англійською мовою і не боїться , що зробить помилку. Приємна адміністрація завжди допоможе. Плануємо і далі продовжувати навчання.
                     • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:56
                      Щиро вдячні, Юліє, за високу оцінку нашої діяльності)
                     • 30 Серпень 2022, 11:57
                      Донька навчається в школі UNILAND вже більше 3-х років. Результат хороший. Подобається формат навчання. ,Рівень викладачів високий. Адміністрація школи завжди йде на контакт та допомагає у вирішенні питань. Ми зі своєї сторони рекомендуємо обирати школу для вивчення англійської мови.
                      • UNILAND Language School Адміністрація школи1 Вересень 2022, 14:55
                       Ірино, дуже вдячні за відгук та довіру протягом 3х років! До зустрічі на заняттях!)
                      • 26 Квітень 2022, 19:29
                       Очень доволен этой школой, учусь в ней уже три с половиной года, очень хорошо преподают информацию, объяснят правило пока каждый не поймёт, очень круто что информацию преподносят также и в игровой форме.
                       • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Травень 2022, 18:16
                        Артеме, дякуємо за відгук!
                        Пишаємось твоїми успіхами ♥
                       • 10 Вересень 2020, 23:07
                        Чудова школа! Чудові, молоді, активні вчителі! Гарний підхід до дітей.
                        • UNILAND Language School Адміністрація школи21 Вересень 2020, 14:22
                         Добрий день, Андрію! Дякуємо за Ваш відгук. Наші вчителі регулярно проходять навчання та удосконалюють методику викладання. Ми раді, що Ви з нами. Чекаємо на заняттях)
                        • 31 Серпень 2020, 15:40
                         Будем заниматься с Юниленд третий год. Очень довольны и процессом и результатом. В период он-лайн обучения школа очень оперативно организовала уроки. Преподаватель Аня прекрасно проводит занятия, дочка всегда с удовольствием идёт на урок. Отдельная благодарность администраторам, всегда оперативная информация и помощь в решении проблем.
                         • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 17:37
                          Анна, спасибо! Нам очень приятно получать отзывы от своих любимых клиентов! Будем стараться стать ещё лучше для Вас. И желаем достигать всё больших высот в изучении английского языка. Ждём Вас на занятиях!
                         • 31 Серпень 2020, 15:14
                          Школа замечательная, проходили первый год курс для дошкольников. Дочка всегда с удовольствием шла на занятия. У нас преподаватель Аня с которой занятия проходили очень интересно с играми , песенками и мультиками.
                          Нравится , что дают ссылки на видеоматермал, который был на занятии , это помогает в промежуточные дни повторять пройденное.
                          Идем с сентября дальше учиться в школе Uniland.
                          • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 17:34
                           Татьяна, добрый день! Рады, что занятия приносят Вам исключительно положительные эмоции. Спасибо, что отметили подход к обучению. Наши преподаватели стараются давать материал в непринужденной, игровой форме. Но при этом, конечно, приходится что-то учить. Наш опыт показывает, что это позволяет быстрее преодолеть языковой барьер. Зовите к нам друзей, вместе веселее!
                          • 31 Серпень 2020, 11:19
                           Мой сын ходит на эти курсы уже 2 года, заметно улучшился уровень английского, ребёнок с удовольствием ходит на занятия , рекомендую)
                           • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 17:31
                            Здравствуйте, Татьяна. Благодарим Ваc, что нашли время оставить отзыв о нашей школе. Нам очень приятно слышать об успехах Вашего ребёнка!
                           • 28 Серпень 2020, 23:46
                            Ребёнок занимается на курсах 2 года и ходит на занятия с удовольствием.Для дошкольников очень интересный подход к обучению.Школу рекомендую!
                            • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 16:31
                             Здравствуйте, Майя. Благодарим за приятные слова. Будем продолжать в том же духе, чтобы радовать Вас ещё больше!
                            • 26 Серпень 2020, 15:39
                             Добрый день. Школа UNILAND нам очень нравится как свом подходом к учебной части, внимательными преподавателями, так и взаимодействием школы с родителями, получением рекомендаций индивидуально для каждого ученика. Рекомендую данную школу)
                             • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 16:26
                              Добрый день, Ольга! Мы работаем на Ваш наивысший результат. Для этого мы постоянно совершенствуемся и работаем над качеством обучения в школе Uniland. Рады, что Вы с нами!
                             • 26 Серпень 2020, 14:29
                              Ребенок занимается уже 2 года. Ходит с удовольствием, нравятся подход и подача материала. Преподаватель умеет мотивировать! Учим язык всей семьей..;-₽
                              • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 16:22
                               Оксана, спасибо большое за отзыв. Будем продолжать в том же направлении и прививать дальше любовь к английскому языку. Ждём Вас на уроках)
                              • 26 Серпень 2020, 11:05
                               Мой сын ходит в Uniland уже во второй класс, ребенку очень нравится, преподаватель всегда приветливая, улыбчивая и видно что любит деток.
                               Желаю процветания Uniland.
                               • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 16:04
                                Добрый день, Виктория! Благодарим за оставленный отзыв. Мы прилагаем все усилия, чтобы Вы получали наилучшую услугу. Обязательно передадим Ваши слова учителю. Рады, что Вы с нами!
                               • 25 Серпень 2020, 13:52
                                Моя донька навчається на курсах 1рік, із задоволенням відвідує заняття та виконує завдання - особливо подобається вчити вірші та співати пісні англійською мовою. Особисто мені дуже подобається атмосфера, яка панує на уроках, та взаємодія дітей з вчителем.
                                • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 15:56
                                 Добрий день, Оксано! Дякуємо за такий позитивний відгук! Команда Uniland дуже цінує Вашу думку. Раді, що Ви з нами)
                                • 25 Серпень 2020, 13:20
                                 Очень благодарны преподавателям и всему персоналу школы за отлично организованный учебный процесс. Наш ребёнок посещает школу уже третий год. Ребенку очень нравится, ей интересно, с нетерпением ждет каждое занятие. Уровень знаний ребенка повышается с каждым занятием больше и больше. Отличная школа! Реккомендуем!
                                 • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 15:53
                                  Ирина, спасибо за Ваш отзыв! Мы прилагаем все усилия, чтобы Вы получали наилучший результат! Для этого мы постоянно совершенствуемся и работаем над качеством обучения в школе Uniland.
                                 • 25 Серпень 2020, 12:46
                                  Искренне рекомендую обучение в UNILAND school,так как очень довольна качеством преподавания и виден результат знаний у ребёнка. Преподаватель максимально задействован в отработке как нового, так и уже пройденного материала.
                                  Ребёнок с удовольствием посещает занятия, ответственно и самостоятельно выполняет ДЗ.
                                  Атмосфера в классе приятная и дружелюбная!) Рекомендую)))
                                  • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Вересень 2020, 15:51
                                   Алена, добрый день! Спасибо за Ваш отзыв! Мы обязательно передадим Ваши слова преподавателю. Всем нашим преподавателям приятно, когда ученики сами видят прогресс и ходят на занятия с удовольствием. До новых встреч!
                                  • 14 Липень 2020, 20:25
                                   Uniland оказались лучшими курсами для нас!!! Много разговорной практики, урок на английском, но всё достаточно понятно, даже грамматика, которая у дочки всегда вызывала трудности. Не знаю почему, но знаний больше за год, чем за два года индивидуально с репетитором. Важно делать регулярно домашнее задание, о чём учитель и администратор постоянно напоминает. Реально дочка начала говорить на английском только в Uniland, она говорит, что уже по-тихоньку меньше боится разговаривать. Обстановка расслабляет и позволяет сосредоточиться на уроке. Классная школа!))))
                                   • UNILAND Language School Адміністрація школи16 Липень 2020, 10:44
                                    Добрый день, Инна! Спасибо больше за отзыв!) Мы ради, что Вам и Вашему ребёнку нравится обучение у нас! Мы очень ценим, что Вы отметили в своём отзыве работу наших сотрудников, мы им обязательно это передадим!) Пожалуйста, летом выполняйте все наши рекомендации и ждём Вас на занятиях в новом учебном году!)
                                   • 9 Липень 2020, 12:23
                                    Посещала курс Elementary. Преподаватель вела уроки интересно, интенсивно, отвечала на все интересующие вопросы, доступно и понятно подавала грамматику. Группы небольшие, что очень понравилось, внимание уделялось каждому ученику. Во время карантина учились онлайн. Занятия оставили только приятные впечатления! Спасибо команде школы! Буду и дальше заниматься с нового учебного года.
                                    • UNILAND Language School Адміністрація школи9 Липень 2020, 13:08
                                     Здравствуйте, Оксана!) Нам очень приятно получить отзыв от Вас) Ждём Вас в новом учебном году!)
                                    • 25 Червень 2020, 13:33
                                     В Uniland пришли после нескольких курсов английского языка на Троещине (где занимались непродолжительное время). Разница по сравнению с другими - огромная))). Начиная от девочек - администраторов до преподавателей. Все- умнички! Чётко построенная программа обучения, доброжелательное отношение , приятные бонусы)
                                     Всем знакомым рекомендую только эту школу. Мы продолжаем обучение, и, главное, что сын с удовольствием ходит на занятия, а не "для галочки" из-за родителей!
                                     Желаю только процветания Вашей школе!
                                     С уважением, Воронович Елена
                                     • UNILAND Language School Адміністрація школи30 Червень 2020, 15:24
                                      Добрый день, Елена! Нам очень приятно, что Мише нравится обучение в наше
                                      • UNILAND Language School Адміністрація школи30 Червень 2020, 15:25
                                       Добрый день, Елена! Нам очень приятно, что Мише нравится обучение в нашей школе. Мы стараемся быть лучшими для Вас♥ С нетерпением ждём Вас в сентябре)
                                     • 10 Червень 2020, 19:32
                                      В Uniland пришли в сентябре, сразу всё понравилось. Девочка на ресепшен рассказала, как всё проходит, показала книги и записала на пробный урок. Тестирование нам не проводили, так как мы первоклассники. Первый урок всё и показал. Сыну понравилось, дома рассказывал слова, которые запомнил, в какие игры играли и мы записались. Попали к тому же учителю, что и на бесплатном уроке.
                                      Вот спустя год вижу, что домашнее задание школьное к концу года сын стал делать сам, учитель тоже хвалит. Раньше много что не понимал, сейчас редко. Спасибо!
                                      • UNILAND Language School Адміністрація школи15 Червень 2020, 18:19
                                       Оксана, добрый день! Благодарим за оставленный отзыв. Очень приятно читать об успехах Вашего ребёнка в нашей школе. Гордимся его достижениями! Рады, что занятия приносят ему исключительно положительные эмоции. До новых встреч! С уважением, администрация школы UNILAND
                                      • 19 Травень 2020, 13:07
                                       Ходим на курсы 3 года, сдавали международные экзамены. Уровень английского значительно вырос, в следующем учебном году и я пойду на курсы для взрослых. Считаю, что это самое качественное обучение на Троещине, поскольку мы попробовали уже много школ.
                                       • UNILAND Language School Адміністрація школи20 Травень 2020, 18:15
                                        Спасибо большое за отзыв) Рады, что Вы с нами!)
                                       • 28 Квітень 2020, 20:23
                                        Моя дочь ходит на курсы 4мес.и нам очень нравится.Присутствует лексика, письмо, разговор, конкурсы на англ.яз.С начала карантина быстро перестроились на онлайн уроки, кот.проходят не менее интересно.Еще что не мало важно, в конце мес.преподаватель высылает письмо -отчет , как ребенок занимается (что надо подтянуть и рекомендации с пожеланиями).Большое спасибо всему коллективу
                                        • UNILAND Language School Адміністрація школи6 Травень 2020, 18:19
                                         Огромное спасибо за Ваш отзыв! Мы рады, что Вам нравится)
                                        • 25 Квітень 2020, 21:27
                                         Ребенок ходит в школу с удовольствием.
                                         Спасибо школе за хорошую атмосферу, квалифицированных преподавателей. Желаю Вашей школе успехов и процветания!
                                         • UNILAND Language School Адміністрація школи6 Травень 2020, 18:20
                                          Большое спасибо! Стараемся)
                                         • 4 Березень 2020, 10:50
                                          Посещаем уже 2 года занятия, ребенок ходит с удовольствием, особенно хороши занятия для малышей, приходят в игровой форме
                                          • UNILAND Language School Адміністрація школи4 Березень 2020, 15:47
                                           Благодарим Вас за отзыв! Будем и дальше стараться для Вас)
                                          • 22 Листопад 2019, 21:34
                                           Ходим в школу Юниленд с прошлого года. Дочке нравится, ходит с удовольствием. Недёшево, но для меня главное результат, а он есть. За праздники в школе отдельное спасибо! Ребёнок в восторге!
                                           • UNILAND Language School Адміністрація школи25 Листопад 2019, 14:01
                                            Спасибо большое за отзыв! Радуемся вашим успехам!
                                           • 15 Квітень 2019, 14:54
                                            Отличные курсы, персонально подобрали необходимое мне. А то у меня какой-то не понятный уровень, вроде понимаю, вроде могу даже общаться, но с правилами полная фигня творится. Сейчас уже закинули в усиленный курс) спасибо большое за помощь!)
                                            • UNILAND Language School Адміністрація школи25 Листопад 2019, 14:01
                                             Спасибо большое!))
                                            • 28 Березень 2019, 21:25
                                             Найти к моему ребёнку подход очень сложно, но ребята справились. Большой респект!
                                             • UNILAND Language School Адміністрація школи25 Листопад 2019, 14:02
                                              Радуемся! Спасибо большое))
                                             • 25 Жовтень 2016, 20:31
                                              Классная школа, ребенок ходит с удовольствием! Особенно нравиться разговорный английский по субботам.
                                              • UNILAND Language School Адміністрація школи10 Листопад 2016, 17:33
                                               Максим Кудій, спасибо за Вашу положительную оценку. Ждём и Вас к нам на курcы :) С уважением, Администрация UNILAND language school:)

                                              Додати новий відгук


                                              39297 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                              3 перегляди сторінки школи Uniland cьогодні