Хочете знайти вчителя, щоб вільно розмовляти та писати англійською? Прочитайте цю статтю перед тим, як обирати викладача з англійської мови.
Не кожен учень прагне перевершити свого вчителя, та й це не обов'язково. Для вивчення англійської мови достатньо знайти такого викладача, який запропонує відповідну систему навчання і доб'ється того, щоб ви вільно розмовляли і без помилок писали англійською. Він як тренер – ставить мету і досягає її разом з вами. Де і як шукати такого репетитора з англійської мови? Давайте з'ясуємо разом.
Перш ніж розпочинати пошуки та розглядати кандидатів, давайте визначимося, що ж нам потрібно від вчителя англійської? Якими якості він має мати, щоб не лише завоювати нашу довіру, а й виправдати її по-справжньому ефективними уроками? Але спочатку об'єктивно оцінимо власні запити. Який рівень знання англійської на сьогоднішній день? З якою метою необхідно вивчити іноземну мову? Скільки часу вдасться приділяти заняттям та у якій формі? Саме від цих параметрів відштовхуватиметься вибір викладача з англійської.
Але в кожному з наведених випадків, не поспішайте призначати уроки з носієм мови, якщо ваш рівень володіння англійською ще не дуже високий. Є сенс розмовляти та навчатися з native speakers починаючи з рівня Intermediate. А до цього краще вибрати україномовного вчителя з англійської і трохи позайматися самостійно, використовуючи ефективні прийоми.
Ідеальний наставник – досвідчений, мудрий, уважний, передбачливий… Чи справді ці якості потрібні викладачеві? Чи є набагато важливіші параметри? Насправді є кілька нюансів, які не можна упускати при виборі репетитора з англійської мови:
Педагогічну освіту. Як не кожен чемпіон може бути тренером, так і не кожен поліглот здатний навчати іноземних мов. Переконайтеся, що репетитор має базову філологічну, педагогічну та/або психологічну освіту. З одного боку, це означає, що він розуміє, як правильно вчити людей англійської, а не просто спілкуватися з ними. З іншого - що перед вами справді вчитель, а не просто людина, яка вирішила спробувати нову професію. Але самого по собі диплома недостатньо. Важливо, щоб викладач регулярно підвищував кваліфікацію, проходив тести, відвідував конференції та навчав не “книжкової”, а живої, актуальної мови.
Радимо звернути увагу на добірку шкіл, які пропонують навчання з персональним викладачем:
Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам знайти того самого вчителя, який допоможе вам досягти мети. Тепер ви знаєте, на що звертати увагу при виборі викладача англійської мови. А ось що можна не враховувати - так це вік (25-30-річні вчителі найчастіше компетентніші за літніх) або зовнішність (досить охайності та приємної манери спілкування) репетитора. Хоча дуже бажано, щоб він щиро любив англійську мову і хотів “заразити” вас цим. Ось із таким викладачем ви точно й заговорите англійською, і писати будете без помилок!
Идет набор в школы английского на ноябрь
Комментарии
Добавить комментарий
Подтвердите Ваш отзыв
Выберите, пожалуйста, социальную сеть для мгновенной публикации отзыва на сайте Enguide
Подтвердите Ваш голос
Выберите, пожалуйста, одну из социальных сетей для голосования на сайте Enguide
Подтвердите Ваш аккаунт
Пожалуйста, перейдите на почту для подтверждения вашего аккаунта
Привет, незнакомец :)
За тобой обнаружена подозрительная активность, возможность голосования заблокирована на 5 дней.