Heart 2375

З яким викладачем вивчати англійську мову

З яким викладачем вивчати англійську мову

Хочете знайти вчителя, щоб вільно розмовляти та писати англійською? Прочитайте цю статтю перед тим, як обирати викладача з англійської мови. 

  • Не кожен учень прагне перевершити свого вчителя, та й це не обов'язково. Для вивчення англійської мови достатньо знайти такого викладача, який запропонує відповідну систему навчання і доб'ється того, щоб ви вільно розмовляли і без помилок писали англійською. Він як тренер – ставить мету і досягає її разом з вами. Де і як шукати такого репетитора з англійської мови? Давайте з'ясуємо разом.

    Розшукується вчитель англійської: особливі прикмети

    Перш ніж розпочинати пошуки та розглядати кандидатів, давайте визначимося, що ж нам потрібно від вчителя англійської? Якими якості він має мати, щоб не лише завоювати нашу довіру, а й виправдати її по-справжньому ефективними уроками? Але спочатку об'єктивно оцінимо власні запити. Який рівень знання англійської на сьогоднішній день? З якою метою необхідно вивчити іноземну мову? Скільки часу вдасться приділяти заняттям та у якій формі? Саме від цих параметрів відштовхуватиметься вибір викладача з англійської.

    Учитель английского для детей

    1. Майже всі репетитори з англійської готові навчати з початкового рівня, що називається – з нуля. Але якщо ви вже володієте мовою у певному обсязі та хочете вдосконалювати свої знання, то при виборі вчителя можете висувати конкретні вимоги. Наприклад, якщо англійська потрібна вам для роботи, то розумно шукатиме викладача зі знанням тієї чи іншої специфіки: наукової лексики, ведення переговорів, продажу, юриспруденція тощо.
    2. Репетитор з англійської для дитини – з цією місією впорається не кожен. Підходящий кандидат повинен мати не тільки вчительський талант, а й терпіння, легкий веселий характер, бути уважним і дбайливим. І, звісно, любити та розуміти дітей. Від його методики викладання та особистих якостей залежить, чи сподобається малюкові вивчати англійську, і навіть як складеться її ставлення до іноземних мов.
    3. Деякі викладачі англійської ведуть уроки по скайпу. Цей підхід відрізняється від класичних занять у групі чи індивідуально, але має свої переваги. Перше і головне – зручний графік, який ви обговорюєте особисто. Друге - персональні уроки, ціна яких нижча за групові курси. Нарешті, під час онлайн-навчання ви можете вибрати або змінити і репетитора, і форму занять у будь-який момент.

    Але в кожному з наведених випадків, не поспішайте призначати уроки з носієм мови, якщо ваш рівень володіння англійською ще не дуже високий. Є сенс розмовляти та навчатися з native speakers починаючи з рівня Intermediate. А до цього краще вибрати україномовного вчителя з англійської і трохи позайматися самостійно, використовуючи ефективні прийоми.

    Носитель языка - не всегда идеальный учитель



    Як знайти "свого" вчителя англійської?

    Ідеальний наставник – досвідчений, мудрий, уважний, передбачливий… Чи справді ці якості потрібні викладачеві? Чи є набагато важливіші параметри? Насправді є кілька нюансів, які не можна упускати при виборі репетитора з англійської мови:

    1. Педагогічну освіту. Як не кожен чемпіон може бути тренером, так і не кожен поліглот здатний навчати іноземних мов. Переконайтеся, що репетитор має базову філологічну, педагогічну та/або психологічну освіту. З одного боку, це означає, що він розуміє, як правильно вчити людей англійської, а не просто спілкуватися з ними. З іншого - що перед вами справді вчитель, а не просто людина, яка вирішила спробувати нову професію. Але самого по собі диплома недостатньо. Важливо, щоб викладач регулярно підвищував кваліфікацію, проходив тести, відвідував конференції та навчав не “книжкової”, а живої, актуальної мови.

    2. Педагогічний досвід. Викладацька майстерність приходить разом із практикою. Скільки випускників підготував ваш кандидат? Як добре вони володіють англійською? Наскільки задоволені пройденим курсом? З кожним новим учнем репетитор навчається чути, шукати підхід, оцінювати знання та планувати програму навчання. Хоча талановитим викладачам достатньо 3-5 років, щоб навчитися добре вчити (каламбур дуже точний). А ось носій мови зовсім не обов'язково виявиться добрим учителем. Як і студент факультету іноземної філології, думки та час якого зайняті його власними уроками.
    3. Чесні обіцянки. Поцікавтеся навчальною програмою та терміном, на який вона розрахована. А краще прямо запитайте репетитора, коли під його керівництвом ви заговорите по-англійськи. Несумлінний викладач пообіцяє, що вже через пару місяців ви будете швидко читати книги в оригіналі і вільно розмовляти з американцями. Порядний викладач чесно попередить, що результат залежатиме від початкового рівня, здібностей, старанності учня. І назве лише орієнтовні терміни.

    Радимо звернути увагу на добірку шкіл, які пропонують навчання з персональним викладачем:

    Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам знайти того самого вчителя, який допоможе вам досягти мети. Тепер ви знаєте, на що звертати увагу при виборі викладача англійської мови. А ось що можна не враховувати - так це вік (25-30-річні вчителі найчастіше компетентніші за літніх) або зовнішність (досить охайності та приємної манери спілкування) репетитора. Хоча дуже бажано, щоб він щиро любив англійську мову і хотів “заразити” вас цим. Ось із таким викладачем ви точно й заговорите англійською, і писати будете без помилок!

    Комментарии


      Добавить комментарий