+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Європейська мовна студія курси англійської мови

Європейська мовна студія курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
●●● Рейтинг школи не сформований. Немає підтверджених оцінок студентів.
25 відгуків Європейська мовна студія - 25 відгуків

Програми навчанняОстаннє оновлення — 17.05.2017

Выберите расположение
вулиця Радунська, 3

Умови навчання

 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Оплата Помісячно

Про школу Європейська мовна студія

Тут надають знижки для учасників АТО! Вивчення англійської мови на базі Європейської мовної студії дозволить Вам систематично та якісно здобувати знання, а особливий комунікативний підхід забезпечить усі необхідні для цього умови. Наші кваліфіковані та досвідчені викладачі зроблять процес навчання приємним та корисним.

Європейська мовна студія пропонує Вам вивчати англійську, що безумовно відіграє важливу роль у світовому контексті. Особливо цьому сприяє активний процес глобалізації, коли ми змушені постійно зустрічатись з конкретними мовними перепонами. Не підлягає сумніву важливість вивчення англійської мови, котру сьогодні використовують майже в усіх країнах світу, таким чином, це є міжнаціональна мова, і не знати її – означає перебувати поза світовим інформаційним простором.

У студії Ви можете вивчати англійську мову за різними напрямками:

Загальний – дозволить здобувати знання іноземної відповідно до рівня володіння нею. Таким чином, Ви можете навчатись мові навіть, якщо зовсім її не вивчали, але, разом з тим, коли знаєте її на достатньо високому рівні. Індивідуальний курс – спрямований на те, щоб людина мала змогу окремо вивчати іноземну мову.

Курс ділової іноземної мови – забезпечить належне оволодіння Вами усім спектром мовних знань та навичок: від вивчення граматичних та лексичних особливостей бізнес-англійської до ознайомлення з правилами ділового етикету, листування, ведення переговорів та вміння презентувати себе у діловому оточенні.

 • Інтенсивний курс - стрімкий старт вивчення іноземної мови та швидке і систематичне ознайомлення з її особливостями дозволить Вам за короткий період осягнути те, що інші вивчають протягом тривалого часу.
 • Іноземна мова для дітей – це саме той курс, що зробить вивчення мови легким та поступовим. Викладачі Європейської мовної студії зможуть в ігровій формі надати Вашій дитині усі необхідні знання та навички.
 • Курс англійської мови онлайн – зробить можливим вивчення мови навіть поза межами аудиторії. За допомогою програми Skype та інших електронних ресурсів Ви зможете отримати комплекс необхідних знань.
 • Розмовний клуб – уособлює атмосферу невимушеного спілкування, що сприяє засвоєнню конкретних розмовних навичок.
 • Підготовка до міжнародного іспиту – це той курс, що дозволить Вам скласти міжнародні екзамени, необхідні для навчання чи роботи закордоном. 

Пропозиція для студентів денної форми навчання: знижка 20%, при пред’явленні студентського квитка. Ви можете також обрати зручний для Вас час занять. 

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

movnastudia.com

Офіси Європейська мовна студія на карті

 • вулиця Радунська, 3 Украина
  Київ, Деснянський район, вулиця Радунська, 3

Відгуки

 • Александра
  Александра залишила відгук про Європейська мовна студія у 18:47, 11 Липень, 2017
  Быстро и эффективно за 3 месяца подготовили к IELTS. Сдала на 7, доходчиво рассказали на что обратить внимание и систему оценивания. Из минусов пришлось самой покупать учебник, преподаватель дал только электронный вариант. Спасибо!
  • Ольга
   Ольга залишила відгук про Європейська мовна студія у 19:29, 29 Липень, 2016
   Хожу на английский к Тане. Отличный преподаватель, очень выкладывается на занятиях. Иногда такое впечатление, что от того поймут ли студенты материал зависит вся ее последующая жизнь. Дочка знакомых ходила на немецкий в этой же школе, у нее преподаватель пожилой мужчина, не знаю как зовут, тоже довольна. У них директор - девушка, которая обо все всегда беспокоится и старается, чтобы все остались довольны, от этого я так понимаю и норма и порядок на курсах.
   • Svetlana Vitkina
    Svetlana Vitkina залишила відгук про Європейська мовна студія у 23:49, 16 Грудень, 2015
    Никак не могла найти для себя подходящие курсы английского. Искала варианты пока не пришла на курсы в Європейську мовну студію. Я читала по английски лучше чем понимала и говорила , а так же испытывала неуверенность в общении, трудности в понимании собеседников. Плюс недостаток словарного запаса при хорошем знании грамматики. Уже через 2 месяца я ощутила результаты -стала гораздо лучше понимать собеседников и не задумываться над ответами. Большое спасибо преподавателям за атмосферу,располагающую к работе над собой, интересные занятия и активное общение. Очень рекомендую.
    Читати всі відгуки