Heart 38748 1

Фільми англійською мовою: правила ефективного перегляду

Фільми англійською мовою: правила ефективного перегляду

Дивишся фільми і серіали англійською мовою, але поки не помічаєш якого-небудь поліпшення навичок володіння англійською? Як зробити такі перегляди максимально ефективними для вивчення мови? Пропонуємо кілька порад. 

Чути і розуміти іноземну мову - один з обов'язкових мовних навичок, необхідних для повноцінного спілкування. Розвинути цей навик можна, якщо знаходишся в підходящої мовному середовищі. Якщо такого немає, можна створити його завдяки фільмам на англійській мові . 

Для того, щоб перегляд англомовних фільмів став для тебе не тільки приємним, але і результативним процесом, постарайся правильно його організувати. 

Як вибрати фільм?

 • Фільм повинен бути тобі цікавий, якщо, звичайно, не хочеш геть відбити собі бажання дивитися фільми мовою оригіналу.
 • Краще вибрати фільм, який ти вже бачив рідною мовою і пам'ятаєш його сюжет. Таким чином, будеш орієнтуватися в подіях, зможеш зрозуміти більшу частину реплік героїв.
 • Постарайся вибирати фільм, де герої говоритимуть на повсякденні теми. Для початкових переглядів підійдуть ситкоми, сімейні фільми, мультфільми. Лексика таких фільмів не перенасичена термінами, але багата ідіомами розмовної мови.
 • Обережно стався до фільмів на професійну тематику, фантастиці або бойовикам. Перші два варіанти - не надто вдал
 • Фільм повинен бути тобі цікавий, якщо, звичайно, не хочеш геть відбити собі бажання дивитися фільми мовою оригіналу
 • Краще вибрати фільм, який ти вже бачив російською і пам'ятаєш його сюжет. Таким чином, будеш орієнтуватися в подіях, зможеш зрозуміти більшу частину реплік героїв
 • Постався обережно до фільмів на професійну тематику, фантастиці або бойовикам. Перші два варіанти - не надто вдалий вибір, так як твій мозок може закипіти від кількості термінів або неіснуючих в реальному мові слів, а завдяки останнім варіантом ти вивчиш кілька міцних слівець, якими головний герой буде нагороджувати своїх супротивників, але на цьому його красномовство може себе вичерпати. 

Як дивитися фільм?

З субтитрами чи без? З англійськими субтитрами або російськими? Складні питання, однозначних рекомендацій немає. Якщо впевнено володієш лише кількома фразами англійською та лексичним запасом часів шкільної лави - голосуй за російські субтитри. Особливо, якщо раніше ти цей фільм не бачив.

Якщо сміливо можеш торгуватися за кордоном в крамниці сувенірів, але до проведення ділової зустрічі або презентації англійською ще далеко - спробуй подивитися фільм з англійськими субтитрами.

Якщо ти вільно говориш англійською, той факт, що ти дочитав статтю до цього місця, викликає легке здивування. Вибирай фільм на свій смак, з субтитрами або без - про що йдеться, в будь-якому випадку, зрозумієш. Перегляд фільмів допоможе тобі постійно тримати себе «в тонусі».

Дивитися фільм краще епізодами - від 5 до 20 хвилин. В цьому випадку ідеальним вибором стануть серіали з 20-хвилинними серіями. 

Дивіться фільм в компанії друзів - з ними ти зможеш обговорити сюжет, з'ясувати незрозумілі моменти, слова і звороти. Обговорення теж варто проводити англійською. 

Де дивитися фільми англійською:

 • Інтернет на допомогу. Знайти фільм мовою оригіналу з субтитрами не важко, складніше - знайти фільм в хорошій якості. Можемо порекомендувати тобі ресурс, на якому зібрано величезну кількість англомовних серіалів - Ororo.tv.
 • Кінотеатри в Києві, в яких ти можеш подивитися фільми мовою оригіналу з субтитрами: «Київ», «Україна», «Жовтень», «Кінопанорама». Попередньо варто ознайомитися з афішею. 
 • Кіноклуби в школах англійської мови. Мінус: як правило, що б стати учасником кіноклубу, потрібно бути студентом школи.
 • Кіноклуби в арт-кафе. Наприклад в кіноклубі арт-кафе Freud-House перегляди англомовних фільмів по вихідних стали хорошою традицією. 

Бажаємо приємних переглядів і успіхів у вивченні англійської! 

Коментарі


Додати коментар