Heart 216102 38

ТОП-5 місць Києва, де можна безкоштовно підтягнути розмовну англійську

ТОП-5 місць Києва, де можна безкоштовно підтягнути розмовну англійську

Де в Києві можна безкоштовно отримати практику розмовної англійської? Пропонуємо кращі 5 місць. 

Чому багатьох зупиняє якась перешкода, що не дає остаточно прийняти рішення почати вивчати англійську мову? В першу чергу, бентежить відсутність постійної мовної практики в повсякденному житті. Можна вивчити теорію, підтягнути граматику, але практикувати розмовну англійську, активно використовувати її в повсякденному спілкуванні можна тільки в певному мовному середовищі. Чи можна створити таке середовище, не виїжджаючи за межі країни? Насправді – немає нічого неможливого :) 

Маленьких англомовних острівців, завдяки яким можна покращити розмовну англійську в Києві – безліч. Деякі клуби працюють на базі кінотеатрів, в яких можна переглянути фільми англійською. Та небагато клубів є абсолютно бескоштовними. 

Безкоштовний розмовний клуб «Friday night» 

Заняття в безкоштовному розмовному клубі «Friday night»Традиційний п'ятничний розмовний клуб, завдяки якому всі бажаючі можуть абсолютно безкоштовно отримати розмовну практику. Клуб ведуть не носії мови, а волонтери, для яких англійська стала другою рідною мовою. Тепла атмосфера та цікаві неоднозначні теми дискусій – головні відмінності клубу. 

Місця проведення клубу час від часу змінюються, за новинами краще стежити на сторінці клубу Вконтакті

Християнський клуб розмовної англійської English Club 4T 

Заняття в Християнському клубі розмовної англійської English Club 4TВ клубі раді бачити всіх. Говориш ти з жахливою вимовою всього лиш кілька фраз англійською або маєш за плечима університетський курс англійської мови, хочеш прокачати розмовні навички перед поїздкою за кордон – ласкаво просимо!. Саме в цьому клубі не важливо, який у тебе рівень володіння мовою. English Club 4T пропонує тобі своєрідні курси розмовної англійської мови. 

Переваги клубу: 

 • практика розмовної англійської мови в приємній компанії 
 • акцент на розмовну англійську 
 • виїзні заняття клубу і цікаві заходи 

Детальна інформація – на офіційному сайті клубу. 

Language Exchange Club Kyiv 

Заняття в безкоштовному розмовному клубі Language Exchange Club KyivЩе один цікавий клуб, який допоможе багатьом покращити розмовну англійську в Києві. І що найцікавіше – не тільки англійську. Зустрічі клубу проходять часто, але потрібно уточнювати, якою саме мовою говоритимуть на наступних зборах. Варіанти можуть бути різноманітні – від польської до французької та італійської. 

Слідкувати за новинами клубу краще на сторінці Facebook

Американська бібліотека НаУКМА 

Заняття в розмовному клубі на базі Американської бібліотеки НаУКМАНа базі бібліотеки регулярно працюють кіноклуб і розмовний клуб. Ви можете відвідувати заняття, переглядати фільми і активно обговорювати їх з іншими учасниками клубу. Ще одна перевага цього місця: крім того, що тут можна попрактикувати розмовну англійську, в бібліотеці ти завжди знайдеш масу цікавої англомовної літератури. 


Контакти: 

 • вул. Волоська, 8/5, корпус 4, ауд. 116, 
 • e-mail: acl@ukma.edu.ua,
 • (044) 417-31-13 

Розмовні клуби з англійської в Києві знайти не так вже й складно. Головне – бажання спілкуватися і удосконалювати мовні навички. Якщо ти відвідуєш курсі англійської, розмовний клуб ти, напевно, знайдеш на базі своєї школи. Якщо ж ти вивчаєш англійську самостійно, один таких розмовних клубів тобі необхідний!

Успіхів у навчанні! 

Коментарі


 • Dmitriy Suvorov 1 Лютий 2021, 12:54
  Зачем ходить куда-то? Есть онлайн разговорные клубы, например https://discord.gg/nh5ETVSK3S Уровень английского от начального до продвинутого Хорошее качество Бесплатно Круглосуточно Захочешь и общаешься с такими же как ты хоть круглые суткиВідповісти
 • Евгений Летинский 2 Лютий 2020, 18:34
  Безкоштовний англомовний клуб, проводиться на Теремках 2 (Лікоград). Клуб підходить як початківцям так і досвідченим знавцям мови. Хороша можливість поспілкуватися на різні теми за горнятком кави або чаю. Збори проходять кожну пятницю о 18:30 в місцевих закладах.
  За більш детальною інформацією звертайтеся inhotep.ua@ukr.net
  Будемо раді Вас бачити!)
  Відповісти
 • Маша Кожух 29 Квітень 2019, 13:51
  Разговорный клуб FE Speaking Club, собираемся по средам и воскресеньям в районе "Майдана Независимости" и ''Палаца Спорта ''. Подробная информация на сайте http://fespeakingclub.kiev.ua/Відповісти
  • Stacy Preps 19 Квітень 2019, 13:32
   Получите официальный сертификат IELTS / TOEFL.
   Самый популярный в мире тест на знание английского языка для высшего образования и глобальной миграции, принятый более чем 10 000 мировых организаций, может стать вашим ключом к достижению ваших академических и профессиональных целей.

   Мы выдаем только юридический сертификат с оценками по вашему выбору, который можно проверить онлайн для тех из вас, кто по тем или иным причинам не может сдать тест или получить оценки, требуемые учреждениями, работодателями или посольством.

   Свяжитесь с нами через детали ниже, чтобы узнать больше о наших услугах;

   E-mail: ............ cservices.uk@protonmail.ch
   Telegram: ........ Registraboard
   Відповісти
   • Yuriy Oles 10 Листопад 2018, 21:33
    Писати про англомовні розмовні клуби в Києві рос.мовою - це такий прикол? Чи це оплачуване гібридне нав'язування рос.мови в Україні? Уже ж донав'язувались до крові і чималої - може досить?Відповісти
    • Vlod Bellic 28 Травень 2019, 19:49
     Москалі лізуть у всі шпарини, аби поширити свою імперію злаВідповісти
    • Ірина Яворська 9 Вересень 2018, 11:26
     Я посещаю школу white rabbit hub. Мне нравится эта школа тем, что у них спикинг клабы длятся с 11 до 16:30. Есть возможность и выспаться и посетить клуб))Відповісти
     • Ирина Яворская 27 Липень 2018, 16:05
      Есть очень хорошое место напротив Гулливера. Школа называется White Rabbit. Место супер!! Мы с мужем стараемся ходить каждую субботу, но не всегда выходит.......Хотелось бы чаще !))) Мы пробовали ходить в другие , но обычно такое ощещение , что учитель никак вообще не готовится ...вроде и все есть..но , тебе скучно и думаешь когда уже все...А эта школа прикольная.У них есть три вида клубов в субботу. Можно выбрать один или даже посетить все.)Відповісти
      • Юлия Новицкая 21 Січень 2018, 16:24
       Подскажите,пожалуйста,разговорный клуб для детей.возраст 3 и 7 лет.хотелось бы в игровой форме даже за разумные деньги.Відповісти
       • Ann Eremenko 10 Серпень 2017, 12:34
        Привет всем !!!Хотела предложить в организации Красного Креста м.Черниговская проводить разговорный клуб.Совершенно бесплатно,если интересно пишите в фейсбук (ссылка удалена)Відповісти
       • UpToDate Language School 29 Квітень 2017, 00:53
        По субботам Speaking clubs проводятся в языковом центре на Лукьяновке - UpToDate LS. Разговорные встречи проходят в формате обсуждения различных тем, просмотра видео на английском и настольных игр типа Активити, Элиас, Монополия... конечно же на английском языке;))
        в субботу 29.04 в 14:00 как раз состоится Speaking на тему Healthy way of life. Ведут студенты Гарвардского университета, но не носители. Стоимость участия - 80 грн.
        +38 (067) 158 00 01
        Відповісти
        • Сергей Кушников 20 Лютий 2017, 22:58
         Разговорный курс английского на Оболони и Скайп от SOK с интерактивными заданиями, видео и аудио. Узнать подробней +38 (096) 595 21 71, +38 (066) 137 68 58Відповісти
        • Танечка Киселева 6 Лютий 2017, 01:13
         Привет всем)Просто мечта для меня говорить на английском языке Відповісти
         • Aleksandra Lapta 1 Грудень 2016, 13:15
          Серия разговорных клубов «Английский с Друзьями» -стоимость 80 грн. указано на их сайте))Відповісти
          • Галина Савина 8 Листопад 2016, 01:48
           Дякую за корисну інформацію)))Відповісти
           • NataliyaAleksander Gerasimenko 25 Січень 2016, 23:23
            Я хочу
            Практиковпться
            Відповісти
            • Mary Krochak 30 Вересень 2015, 19:38
             Також безкоштовні заняття для дітей англійською мовою проводяться у Київському Палаці дітей та юнацтва. Гурток "Економіка (англійською)" запрошує всіх бажаючих хто навчається в 5-11 класах.
             За детальною інформацією звертатись до керівника гуртка. Тел.: 093 089 7673 Марія
             Відповісти

            Додати коментар