Heart 9555 0

Таємний студент в Speak Up: як проходить навчання в школі

Таємний студент в Speak Up: як проходить навчання в школі

Ми в Enguide допомагаємо вибрати курси англійської для дорослих і дітей, а щоб ви не помилилися з вибором, перевіряємо школи зсередини. В форматі Таємного студента відвідали пробний урок в школі англійської Speak Up – розказуємо особливості навчання.


Опис школи:  Speak Up - міжнародна мережа шкіл англійської мови, розташована більше ніж в 10 країнах світу. Тут можна пройти загальний курс, щоб підтягнути розмовну англійську або підготуватися до міжнародних мовних іспитів, в тому числі Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE).

 Як все проходить: 

Запис на курс: 

Мені передзвонили зі школи через 15 хвилин після того, як я залишила заявку на Enguide. Менеджер поцікавилася для чого мені потрібна англійська: для себе чи для здачі іспиту.

Хвилин за 5 ми обговорили мої очікування від вивчення англійської та визначили, що мені потрібно в вечірню групу для дорослих, у філії школи біля метро Контрактова площа.

Тестування: 

У день призначеної зустрічі мені прийшло смс з нагадуванням про співбесіду. Школу знайшла швидко, в цьому допомогла величезна вивіска Speak Up і те, що будівля знаходиться всього у хвилині ходьби від метро.

Мене зустрів привітний адміністратор і попросив заповнити коротку анкету. Далі ми з менеджером пішли у вільний зал для співбесіди, поговорили про школу, про знижки та про те, як проходить процес навчання.

Після всіх питань-відповідей потрібно було пройти комп'ютерний тест з двох блоків питань. Перший блок - grammar. Другий - listening, де потрібно було прослухати текст в навушниках і вибрати правильну відповідь. У тесту немає ліміту часу, тому можна думати скільки потрібно.

По закінченню тесту мене записали в групу рівня Upper-Intermediate. Як я розмовляю англійською не перевіряли.

Заняття:

 • пробне заняття - безкоштовне;
 • тривалість заняття: 60 хвилин;
 • до 5-ти осіб на уроках граматики та до 10-ти на розмовних заняттях;
 • на урок можна записатися через менеджера;
 • заняття проходило в форматі conversation;
 • тема: "A sense of adventure".
 

Як пробне заняття, я вибрала розмовне заняття (speaking) з викладачем-носієм англійської - Діном. Урок проходив на наступний день після співбесіди.

На початку був переклик. Дін записував, хто був на занятті, і виявилося, що ні мене, ні ще двох людей у списку не було. Відповідно і матеріалів не вистачило. Викладач пішов їх друковувати, в цей час ми вже розмовляли на тему: "Winter Holidays". Трохи поговорили про новорічні свята, потім по черзі описували картинки з різними видами спорту.

Далі наша група з 7 чоловік розділилася на дві команди, і потрібно було вирішити, куди повести чоловіків-туристів з Великобританії, щоб показати їм Київ за один день. Команді, в якій була я, викладач встановив ліміт в 100 $, а в іншої команди бюджет був не обмежений. Ми ділилися результатами обговорень між командами, багато сміялися і слухали ідеї Діна.

В кінці заняття Дін роздав на вибір кожному студенту картку з назвою одного виду відпочинку, і ми по черзі обговорювали переваги і мінуси відпочинку: в горах з наметами, all inclusive десь в Туреччині, відпустки на незаселених островах і поодиноких турів в Сафарі.

Заняття тривало рівно годину. Я як раз говорила про переваги відпочинку на сонячних островах взимку, але раптово мою розповідь перервав викладач словами: «"Quickly!", "Quickly!"». Це було трохи несподівано. Хотілося б, щоб перерва між групами була трохи довше і можна було покинути аудиторію не поспішаючи. Але чітке дотримання таймінгу - це все-таки більше плюс, ніж мінус.

 • Відсутня інформація про викладачів на сайті Speak Up.
 • Комп'ютерний тест включав кілька варіантів відповіді. Таким чином, людина може просто вгадати, і комп'ютер помилково визначить рівень англійської.
 • На співбесіді не перевіряли розмовну мову.
 • Під час заняття викладач не втручався в бесіди в групах, не виправляв помилки у вимові і не стежив, щоб висловлювалися всі, а не тільки найбільш балакучі студенти.
 • Для мене заняття здалося занадто легким. На занятті я не вивчила нових слів, а тільки повторила назви зимових видів спорту і кілька слів, які можуть стати у нагоді в подорожі.
 • Зручне розташування біля метро.
 • Надсилають смс з нагадуванням про зустріч.
 • Дуже ввічливий персонал.
 • Старт занять щотижня. Немає прив'язки до групи і часу.
 • Можна ходити до різних викладачів. У Speak Up є хороша фішка: викладачі-носії англійської періодично "мігрують" по школах, щоб студенти могли спілкуватися з різними носіями.
 • Якщо студент відчуває, що підібраний для нього рівень занадто низький або занадто високий, протягом перших двох тижнів навчання він може перевестися на більш комфортний для нього рівень.
 • Сучасний офіс, є кулер з водою, чай і термінал для оплати.
 • Можна не сплачувати весь курс відразу, а розділити на кілька платежів.
 • Не потрібно купувати книги або зошити, всі матеріали входять у вартість курсу.
 • Якщо на заняття приходить тільки один студент - заняття не скасовують.
 • Є безкоштовна індивідуальна консультація з викладачем по півгодини 12 разів за курс. І щосуботи проводять безкоштовні "Speaking clubs" для студентів.
 • Щоб перейти на наступний level, потрібно скласти іспит (комп'ютерний тест) і, в разі, якщо студент не набирає необхідної кількості балів для переходу на наступний рівень, він може пройти заново свій курс безкоштовно. 

Загальне враження:

Розмовне заняття було дійсно розмовним, ми не робили ніяких письмових вправ, не розбирали граматику, а тільки спілкувалися англійською. Атмосфера всього заняття була дуже легка і невимушена. Найбільшим плюсом для мене було те, що викладач говорить дуже виразно, розбірливо, без будь-якого страшного акценту. Я повторила назви зимових видів спорту і кілька слів, які можуть стати у нагоді в подорожі.

На наступний день після пробного уроку мені подзвонила менеджер дізнатися чи планую я продовжувати навчання. Вона запропонувала розділити оплату на кілька платежів і нагадала про поточну акції, що при купівлі одного курсу, другий буде безкоштовно. Я сказала, що подумаю і повідомлю про своє рішення. 

Коментарі


  Додати коментар