online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

VLSкурси англійської мови

Школа викладає онлайн
Школа викладає онлайн

Безкоштовний урок в VLS

Полноценные онлайн уроки с преподавателем в группе

Занимайтесь с комфортом, за компьютером или смартфоном. Экономьте время на дорогу

32761 студент записався на безкоштовний урок за допомогою Enguide

3 перегляди сторінки школи VLS cьогодні

Активний набір в групи та ціни на Березень

Школа проводить уроки онлайн з усіх курсів через сервіс Skype. Записуйся на безкоштовний пробний урок та підтягни свою англійську не виходячи з дому!
Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Велика Васильківська, 65
Інформація про набори від школи VLS оновлення від 04.03.2020

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США, Австралія, Великобританія, Канада
 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Відпрацювання пропущенних занять Є
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата За курс

Про школу VLS

Курси VLS займають провідну позицію стосовно швидкості навчання. Тут навчають англійській мові будь-якої складності, як з нуля і до рівня Advanced (Просунутий), так і готують до усіх міжнародних іспитів, а також спеціалістів синхронного та послідовного перекладу (рівень Proficiency). Безкоштовний міні-урок/консультація та авторські матеріали, значно полегшують життя всім учням курсів.
Навчання індивідуально, у міні-групах до 5 учнів та у групах до 12 учнів.
Проводимо навчання по Skype такої ж якості та ефективності як і навчання у нас в офісі (індивідуально) та у міні-групах. У нас займаються учні з усього світу.
Також VLS пропонує вивчення англійської мови для Корпоративних клієнтів по своїй авторській системі навчання, котра не схожа на жодну з нині існуючих. Серед клієнтів, в основному великі міжнародні компанії, рекомендації надаються за запитом.
Наші викладачі проводять навчання по Skype, знаходячись у нас в офісі, відмінністю є те, що замість учбової дошки використовується текстове поле Skype, а папка з надрукованими матеріалами надається в електронному вигляді або надсилається кур’єром. Усі матеріали супроводжуються тренувальним аудіо-курсом.
Максимально продуктивно використовується час на заняттях.
На занятті викладач – це Ваш тренажер, який без вагань генерує приклади на будь-які теми і завжди корегує помилки, а також пояснює матеріал ще раз іншим чином, ддя того щоб учень зрозумів як ту чи іншу помилку більше не допускати.
На консультації:
Усне тестування, а також у Вас буде можливість відчути на собі нашу систему викладання, оцінити нашу майстерність і ту легкість з якою Ви вже на консультації будете засвоювати тему за темой. Вам покажуть різні види наших матеріалів та дадуть відповіді на всі питання. Ви зможете обрати зручний для себе час для навчання та обговорити усі деталі.
 
Показати більше інформації про школу

Офіси VLS на карті

 • вулиця Велика Васильківська, 65 Украина
  Київ, Печерський район, вулиця Велика Васильківська, 65
  Зараз закрито

  Понедельник: 7:30 - 21:00

  Вторник: 7:30 - 21:15

  Среда: 7:30 - 21:00

  Четверг: 7:30 - 21:15

  Пятница: 7:30 - 21:00

  CБ - ВС: 9:00 - 18:00

Відгуки

 • Marina Bulakh
  Marina Bulakh 4 Січень 2020, 17:43
  Замечательная школа, с очень хорошими преподавателями, с которыми занятия проходят на одном дыхании! И даже, когда чувствуешь себя полным 0 , в тебе открывают скрытые таланты (знания). Однозначно могу рекомендовать всем!
  Переглянути →
  • Emobili Emobili
   Emobili Emobili 30 Грудень 2019, 16:23
   Очень понравились курсы! Лучшие курсы, где я обучалась, а поверьте есть с чем сравнивать! Преподаватели профессионалы своего дела. Обучение - очень легко, доступно, понятно. Ходишь с огромным удовольствием, что немаловажно. Если хотите быстро разговориться, а не просто ходить годами на курсы - Вам сюда!...
   Переглянути →
   • Вика Пятакина
    Вика Пятакина 29 Грудень 2019, 09:21
    Очень понравились курсы всё очень понятно
    Переглянути →
    Читати всі відгуки