Heart 683320 32

ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

«Потрібно вивчити англійську!»
І «Немає часу на вивчення англійської!»

Це і є фрази, які ви не втомлюєтеся повторювати собі щодня? Насправді знайти час для вивчення іноземної мови не так вже й складно, і допоможе вам у цьому ваш смартфон. Погодьтеся, далеко не весь день у вас розписаний похвилинно. І навіть якщо розписаний, деякий час ви все ж виділяєте на читання ранкових новин, каву або, врешті-решт, дорогу на роботу. Цього може бути достатньо для того, щоб зробити заняття англійською частиною вашого життя. Пропонуємо вам підбірку якісних програм для вивчення мови, які ви можете встановити для iOS або Android. Подивіться також на наш ТОП-10 онлайн-курсів англійської.

Програми для всіх рівнів англійської 

EnglishDom

Додаток для тих, хто вивчає англійську мову. ED Words допоможе поліпшити словниковий запас за допомогою карток. Вдосконалюйте англійську виконуючи 4 види тренувань на запам'ятовування слів і збагачуйте свою мову мінімум на 10 слів щодня, 300 слів - за місяць і 3 000 слів на рік. Якщо не знаєте з чого почати навчання, то в ED Words можно знайти більше 350 готових тематичних наборів або створювати власні добірки.

Для запам'ятовування нових англійських слів в додатку використовується розумний алгоритм інтервальних повторень, заснований на кривій забування слів Еббінгауза. Також, ви завжди зможете відслідковувати прогрес вивчених слiв і пройдених тренувань.

Переваги програми:

 • використання флеш-карт
 • 4 види тренувань на запам'ятовування нових слів
 • більше 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах 
 • навчання засноване на науковому методі інтервальних повторень
 • контроль прогресу
 • синхронізація з продуктами EnglishDom
EnglishDom – огляд додатку на Enguide

Додаток EdWords ви можете встановити:


EDcourse

Бажаєш повністю вивчити англійську мову без вчителя? Тоді тобі ідеально підійде EDcourse. Це вже другий додаток від однієї з найкращих онлайн шкіл EnglishDom. По суті їм вдалося створити повноцінні курси англійської мови у твоєму смартфоні. Ти просто завантажуєш додаток, починаєш курс, регулярно займаєшся і вже через місяць ти помітиш відчутний результат.

В додатку доступно 17 курсів і 250 уроків будь-якого рівня складності (A1-B2). Кожний урок складається з словника, граматики, практики і ще 5 видів інтерактивних вправ. Завдяки цьому вивчення англійської мови проходить цікаво, якісно та швидко.

Особливості

 • 17 курсів і 250 уроків.
 • 8 видів вправ.
 • повноцінне вивчення англійської мови.
 • курси будь-якої складності (A1-B2).
 • підходить для дорослих, підлітків та дітей.
 • є спеціалізовані курси англійської мови для бізнесу, it-спеціалістів і підготовки до іспитів.

Завантажуй EDcourse

LinguaLeo

Якщо ви вже робили хоч якісь спроби вивчення англійської, ви не могли не чути про цю програму. У чому головні плюси? Програма підходить і дітям, і дорослим, на якому рівні англійської вони б не застрягли. Крім того, є ще кілька переваг, які суттєво вплинуть на весь процес навчання:

 • більше п'ятдесяти наборів слів за темами з картинками і озвученням
 • цікаві тренажери (переклад, карти зі словами, аудіювання)
 • фразовий конструктор
 • англомовні тексти
 • словник (і головне: він доступний в режимі офлайн)
 • можливість створити особистий словник (слова додаються з озвученням і транскрипцією)

LinguaLeo: изучай английский язык

Програму ви можете встановити:

Duolingo

Компанія Apple оголосила Duolingo додатком 2013 року. І цей факт анітрохи не применшує користь від програми, яку ви можете отримати і в 2015. Кожне заняття – це перегони, змагання з друзями, перевірка правильних відповідей, практика розмовної мови, аудіювання, переклад, тексти для читання. Програма відразу вкаже на ваші помилки і запропонує варіанти поліпшення результатів.

Duolingo: изучай английский язык

Програму ви можете встановити:

Words

Програма, на думку редакції Apple, є кращою в категорії «Освіта». Ця програма – ваша гарантія нескінченно захоплюючої гри в слова. Ви будете запам'ятовувати нові слова, тренувати правопис і сприйняття на слух. Програма підійде користувачам будь-якого рівня володіння англійською: від початкового до поглибленого. Головні переваги програми: доступно в режимі офлайн, крім того, Words адаптується до кожного конкретного користувача і тренує ті слова, з якими у вас могли виникати труднощі. У базі програми – понад 8 тисяч слів, 330 уроків.

Words: изучай английский язык

Програму ви можете встановити:

Easy Ten

Назва програми красномовна: завдяки Easy Ten ви дійсно будете поповнювати лексичний запас, як мінімум на 10 слів щодня. Тільки уявіть: це ж 70 нових слів на тиждень, а 140 – за два тижні. Правильно обравши найбільш частовживані слова, маючи в запасі 150 лексичних одиниць, ви вже зможете спілкуватися англійською. А вивчивши необхідну кулькусть слів англійської мови, ви зможете не тільки вільно спілкуватися, а й писати листи англійською (щоправда, спершу радимо дізнатися, як правильно писати адресу англійською – з цим можуть виникнути труднощі). Багато часу приділяти програмі не потрібно – до 20 хвилин на день.

Переваги програми:

 • цікаві матеріали, словник містить 22 000 англійських слів
 • всі слова озвучені
 • прогрес ви можете відстежувати за допомогою спеціального календаря
 • вузькотематичні списки слів
 • тренажери для відпрацювання вимови
 • система нагород для підвищення мотивації

Програму ви можете встановити:

Learn English

Програма з найбільш лояльним підходом до ваших помилок. Завдяки додатку ви зможете дізнатися не тільки, де саме помилилися, але і чому і як правильно вжити те чи інше слово (букву, речення). Головний акцент програми – на вивчення граматики, є багато текстових матеріалів та аудіофайли, а також – тести для перевірки знань.

Програму ви можете встановити:

LingQ

Додаток, який допоможе вам читати, перекладати і слухати тексти англійською мовою. Обрані вами незнайомі слова в текстах будуть виділятися певним кольором (залежно від рівня складності запам'ятовування слова). Таким чином ви не просто зазубрюєте нові слова, а запам'ятовуєте їх в контексті.

Изучай английский с LingQ

Програму ви можете встановити:

Rosetta Stone

Завдяки цій програмі ви будете вивчати англійську за допомогою асоціацій, запам'ятовувати нові слова на інтуїтивному рівні. Програма оцінки вимови допоможе визначити, наскільки добре ви вимовляєте англійські слова. Єдиний недолік: безкоштовна версія програми обмежена декількома уроками.

Изучай английский с Rosetta Stone 

Програму ви можете встановити:

Поліглот 16

Програма, яка являє собою цикл із 16 уроків. Ви знайдете конспекти уроків з наочними прикладами, а також кілька тренажерів:
 • вільне тренування 
 • усний режим 
 • запам'ятовування слів і фраз 
 • складання речень
Изучай английский с Полиглот 

Програму ви можете встановити:

Babbel

Цікава прикладна програма для вдосконалення граматики і розмовних навичок. Вона доступна в режимі офлайн, крім того, Babbel дозволить вам вивчити рідкісні мови, яких немає на інших ресурсах, наприклад, норвезьку або шведську. Недоліком програми поки є те, що Babbel не підтримує українську та російську мови.

Изучай английский с Babbel 

Програму ви можете встановити:

Lexicon By Like Thought, LLC

Програма для вивчення нових слів. Введіть слово, яке хочете запам'ятати або додайте необхідні слова зі словника. Ви будете запам'ятовувати слова за допомогою флеш-карт, вікторин, ігор, запису та відтворення слів і тощо.

Особливості програми:

 • використання флеш-карт 
 • вікторина з кількома варіантами відповідей або короткою відповіддю 
 • запис і відтворення слів в аудіоформаті 
 • сортування слів за групами 
 • підтримка 100 мов 
Изучай английский с LexiconLexicon допоможе вам за короткий термін якісно збільшити лексичний запас слів.

English Grammar in Use Activities By Cambridge University Press

Програма, яка допоможе вам вдосконалити граматику. Ви отримаєте вільний доступ до величезної кількості якісної і добре структурованої інформації. Труднощі використання артиклів, дієслів, іменників перестануть бути для вас незрозумілими та складними. Навіть часи в англійській мові вивчити просто з програмою English Grammar in Use Activities.

Изучай английский с English Grammar in Use ActivitiesЗавдяки розробленим урокам English Grammar in Use Activities By Cambridge University Press ви зможете швидко вдосконалити граматику.

Conversation English By The English App 

Програма для практики англійської мови. Ви зможете вивчити більше 200 ідіом, поліпшите навички розмовної мови та комунікативні навички. Кожен урок включає: прослуховування тексту, читання діалогів, вивчення нових слів і виразів.

Изучай английский с Conversation English

Програма Conversation English є платною.

EnglishPod –Learn English 

Програма, яка буде надзвичайно корисною всім, хто вивчає англійську. Ви зможете практикувати розмовні навички, вчитися сприймати англомовну інформацію на слух, запам'ятовувати нові слова, розширювати свій словник.

Изучай английский с EnglishPod – Learn English

 
Ви можете завантажити програму EnglishPod – Learn English безкоштовно.

busuu 

Програма, яка допоможе вам вивчити одну з 11 мов, у тому числі і англійську. Базову лексику ви вчите за допомогою вправ і словника, а також прослуховування діалогів і проходження інтерактивних тестів. Крім того, busuu – це спільнота для спілкування та обміну досвідом у сфері вивчення мов.

Изучай английский с busuu

Програму ви можете встановити:

Програми для початківців

iCan ABC By Monkeybin Studios

Прикладна програма для дітей або тих, хто тільки починає знайомитися з англійською мовою. Завдяки програмі ви зможете вивчити англійський алфавіт, а також звуки і їх вимову.

Изучай английский с iCan ABC By Monkeybin Studios 

Програму iCan ABC можна встановити безкоштовно, але тільки на обмежений період. Ваша дитина, вивчивши алфавіт і звуки англійської мови, зможе удосконалювати мовні навички за допомогою ігор, переглядів мультфільмів і 13 кращих пісень для вивчення мови: способів вивчати англійську із задоволенням – величезна кількість. 

Програми для рівнів Intermediate +

Learning English With The New York Times

Програма, яка допоможе вивчити англійську за матеріалами провідних англомовних газет, в тому числі і за матеріалами The New York Times. Включає 12 поурочних планів, словник flashcards до кожного уроку, статті для читання і матеріали для аудіювання. Програма буде цікавою для тих, хто володіє англійською на рівні вище середнього.

Изучай английский с Learning English With The New York Times 

Встановити Learning English with New York Times варто, якщо ви хочете вдосконалити академічну англійську.

English At Work

Програма розрахована на тих, хто володіє англійською на рівні не нижче Intermediate. Це бізнес-курс англійської мови, завдяки якому ви зможете не тільки знайти спільну мову з колегами в офісі, а й ефективно спілкуватися з партнерами по бізнесу, проводити ділові зустрічі, презентації, переговори.

Изучай английский с English At Work

Програма включає:
 • 150 корисних слів, фраз 
 • тренування навички ділового листування 
 • 14 уроків 
 • запам'ятовування ідіоматичних виразів 
Ви можете безкоштовно встановити English At Work.

Прикладні програми-словники

15500 Useful English Phrases

Завдяки програмі ви зможете збагатити свою мову найрізноманітнішими фразами і мовними зворотами. Це не тільки часто вживані розмовні фрази, але яскраві порівняння, чудові літературні афоризми, фрази, які ви зможете використовувати в бізнес-середовищі і побутовому спілкуванні.

Изучай английский с 15500 Useful English Phrases 

Програма включає:  

 • корисні фрази 
 • розмовні фрази 
 • фрази для публічного виступу 
 • бізнес-фрази 
 • вражаючі фрази 
 • літературні вирази 
 • незвичайні порівняння 
І це далеко не повний перелік. Ви можете безкоштовно встановити 15500 Useful English Phrases.

WordBook – English Dictionary & Thesaurus

Словник-скарбниця, який ви можете завантажити на свій смартфон. WordBook має ряд особливостей, які вирізняють його з-поміж інших словників:
 • 15 тис. слів, 220 тис. визначень, 70 тис. прикладів і синонімів 
 • етимологія 23 тис. слів 
 • звукове вимова кожного слова 
 • слово дня – щодня вчите нове слово і дізнаєтеся про нього багато цікавої інформації 
 • перевірка орфографії 
 • можливість пошуку слів для аннаграм 

Изучай английский с Wordbook

 
Wordbook доступний в режимі офлайн, за винятком функцій перегляду веб-словників або онлайн-ігор для тренування вимови.

Advanced English Dictionary & Thesaurus

Один з найповніших словників англійської мови, який налічує 4,9 млн. слів. Крім того, є ще ряд особливостей, на які варто звернути увагу:
 • висока якість аудіо вимови (американський, британський і австралійський варіант англійської) 
 • технологія розширеного пошуку 
 • зручний інтерфейс користувача 
 • доступний в офлайн режимі 

Изучай английский с Advanced English Dictionary & Thesaurus

  Словник Advanced English Dictionary & Thesaurus рекомендований до використання Apple.

Дозвольте вашому смартфону зробити ваше життя більш насиченим та цікавим!  Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

Коментарі


 • Lena 13 Жовтень 2022, 20:33
  Рекомендую воспользоваться сервисом для запоминания новых слов. У приложения есть очень удобный словарь и тренажер для запоминания слов, при помощи, которого можно изучать новые слова легко и без зубрежки.Відповісти
  • Светлана Бобцова 14 Лютий 2022, 13:38
   Здравствуйте, искала школу английского в интернете очень долго, все не то и многие не подходили по той причине, что я работаю по ненормированному графику, нужны были курсы именно онлайн и чтобы преподаватель подстраивался под меня. И вот это случилось, наткнулась на школу английского языка EnglishPapa понравилось то, что первый пробный урок был совершенно бесплатно, с преподавателем выявили мой уровень знания английского языка и решила что все, устроила цена за обучение, и решила что все, это именно то что мне нужно. Сейчас я продолжаю свое обучение и мой уровень знания теперь вырос до В2. Я довольна.Відповісти
   • Alexandr Krasnoboky 11 Січень 2022, 14:15
    Продуктивное изучение английского языка в формате игры. Всего 15 минут в день.Відповісти
    • Наталья Ильина 6 Жовтень 2021, 15:33
     Я сейчас рассматриваю школу английского EnglishPapa https://enguide.ua/kiev/courses/englishpapa
     Обучение онлайн, приемлемые цены, есть бесплатный пробный урок.
     Відповісти
     • Alena Halavina 14 Липень 2021, 16:53
      Я недавно открыла для себя приложение Speakly и оно мне очень понравилось. Его плюс в том, что там можно именно тренировать разговорную речь, что возможно не в каждом приложении. Вот мой обзор на это приложение, кому интересно https://youtu.be/p5PvIDws8GsВідповісти
      • Gregory Riaguzov 6 Липень 2021, 19:21
       Добавил бы сюда еще Memo, там по мемам можно учитьВідповісти
       • Роман Ершов 16 Квітень 2021, 22:46
        Я пользуюсь ETR English Translator Reader, отличная программа читался с множеством онлайн и офлайн переводчиков. Есть возможность добавлять новые слова в личный словарь и их повторять. Самая удобная фишка этой программы - перевод в один клик. Но, что самое главное, это огромное количество адаптированного материала - новостей и книг.Відповісти
        • Andrew Shakh 26 Січень 2021, 13:12
         Я використовую програму Flip&Study
         легка система запамятовування слів + українська мова з цікавими рівнями. тут круто створювати свій список по фільмам та серіалам які дивлюсь, а потім вчити їх
         Відповісти
         • Ingar Shaw 29 Червень 2020, 14:51
          Кто-то сравнивал эти программы с методом полного погружения в приложении drill.city ?Відповісти
          • Evgeny Timoshenko 13 Квітень 2020, 09:42
           Мой ребенок для изучения английского использует приложение GoodEnglish.
           Эта программа бесплатная и без рекламы.
           Відповісти
           • Alena Halavina 11 Лютий 2019, 09:06
            Спасибо. Очень полезная статья. Вот как раз недавно видео снимала на эту тему. Возможно, тоже кому-то полезно будет. (ссылка удалена)Відповісти
            • Павел Пресин 16 Жовтень 2018, 15:53
             В изучении иностранных слов очень помогло в свое время приложение ReLearn (ссылка удалена).
             В приложении так же есть дополнительный инструмент - это изучение флагов стран мира!
             Відповісти
             • Александр Волков 7 Жовтень 2018, 22:54
              Simpler - рекомендую попробовать! Замечательное приложене, понравилось много больше чем дуолиго или линголео.
              (ссылка удалена)
              Відповісти
              • Ivan Manev 29 Травень 2018, 12:57
               I use Worddio - audio flashcards that can learn while doing something elseВідповісти
               • Яна Антоніч 26 Квітень 2018, 20:25
                КласВідповісти
                • Кирилл Резников 16 Січень 2018, 19:58
                 Я для среднего\продвинутого уровня использую WordParty (ссылка удалена) для чтения книг и флеш карточек. Нравится, что приложение довольно простое и красивый интерфейс. И что важно, после печального опыта с Анки, что хорошо все синхронизируется. Ну и конечно репетитора на (ссылка удалена) себе нашел, так как с этими приложениями ьтолько пассианый словарь можно качать. А чтоб говорить, нужно говорить..Відповісти
                 • Viktoria Parvova 13 Січень 2018, 15:19
                  Може буде комусь цікавий сервіс Lingvomind - дозволяє створювати свій словник (слова або фрази). Можна словник створювати вручну або збирати все необхідне з браузеру, відправляти в свій словник із перекладом, а потім вчити за допомогою флеш-карток. Доступно багато мов та підтримує українськуВідповісти
                  • Samuel Clemens 7 Жовтень 2017, 16:12
                   Я кроме всего изоложенного использую , довольно , интересный ресурс (ссылка удалена) , необычный подход (не видел такого еще). Единственный, наверное,
                   котрый использует стратегии для подачи материала (скорость чтения предложений, комбинации слов и предложений, произношение по слогам, словам). Можно создавать свои карточки с предложениями. Много всего, еще не со всем разобрался :)
                   Відповісти
                   • Lo Dodge 9 Серпень 2017, 17:11
                    hot8 ужасное приложения.
                    толку от него мало, а разработчики даже не утруждались указать , что оно платное после недели закачивания ( и это не включая встроенных покупок.)!
                    Будьте внимательны при выборе, внимательно читайте инфо, советую не устанавливать себе хот8, оно снимет с вас 30баксов просто за то что оно у вас больше недели загружено.
                    Відповісти
                    • Сашка Кириллов 7 Липень 2017, 09:44
                     Добрый День! Спасибо за инфо!
                     Учу Английские времена (English Tenses).
                     Понравились два приложения:
                     (ссылка удалена)
                     Правда, второе приложение платное (30 руб.) Но объяснения, примеры и упражнения толковые! на русском яз.

                     Відповісти
                     • Гудин Александр 21 Лютий 2017, 11:49
                      Есть еще английские квесты для детей (ссылка удалена), а Лео конечно классный - посоветовал его мамеВідповісти
                      • Деня Ковтун 28 Січень 2017, 18:32
                       Отличная подборка!так же могу посоветовать приложение Your English. Слова подобраны для всех уровней от начинающего до продвинутого!Відповісти
                       • Василь Тимошенко 8 Вересень 2016, 15:16
                        дитина ходить в 7 кл - память на вищому рівні але ледачий до вивчення - П О С О В І Т У Й Т Е якусь би програму в ігровій завлікающій формі для вивчення англ. мовуВідповісти
                        • Николай Каплан 18 Березень 2016, 08:04
                         Я использую приложение "Английский плюс": (ссылка удалена) Сначала запоминаю новые слова в контексте, потом отгадываю их написание, потом пытаюсь составлять эти самые фразы контекста и добиваю всё аудированием.Відповісти
                         • Alex Gorsh 16 Грудень 2015, 11:32
                          А тут 10 социальных сетей для изучения языков и общения с их носителями в одной программе под Андроид (ссылка удалена)Відповісти
                          • Gipsy Queen 17 Листопад 2015, 22:01
                           Уважаемые пользователи, пож-та, поделитесь опытом (!)

                           Ищу приложение, которое позволило бы составлять свой собственный словарь.
                           Желательно:

                           1) возможность ввода по средствам голосовой речи
                           2) создание папок

                           Например:
                           нахожу нужное мне значение в мультитране -> открываю приложение на телефоне/laptope -> ввожу слово и подходящий мне по смыслу перевод

                           Відповісти
                           • Yasemin Yasemin 19 Липень 2016, 19:41
                            Language asquisition.
                            Найкраща програма, простий інтнрфейс
                            Відповісти
                            • Andrew Shakh 26 Січень 2021, 13:18
                             Flip&Study имеет возможность создавать собственные слова. программа сама переводит их, наверняка использует гугле переводчикВідповісти
                            • Михаил Меликьянц 12 Серпень 2015, 14:32
                             Ещё можно дополнить статью свежим приложением Английский 4 You! Очень красочное, удобное и бесплатное!
                             (ссылка удалена)
                             Відповісти
                            • Andrew Antykov 31 Липень 2015, 00:57
                             Для себя я выделил несколько.

                             1. Lingua Leo просто the best (ссылка удалена)
                             2. активно пользуюсь Duolingo (ссылка удалена)
                             3. ну и куча всяких развлекалочек типа Word Catcher (ссылка удалена)
                             Відповісти

                            Додати коментар