Heart 960692 11

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

Ваша дитина не надто любить уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

Ваша дитина не надто любить уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

Англомовних пісень величезна кількість, ми ж хочемо порадити вам дитячі пісеньки, які на слуху у багатьох. Їх тексти - прості і легко запам'ятовуються, веселі мелодії допоможуть підняти настрій дитині. Але це далеко не всі переваги пісень для вивчення англійської мови.

Зверніть увагу:

 • Слова пісень швидко запам'ятовуються, діти таким чином вчать нову лексику і тренують пам'ять
 • Багаторазове повторення пісень сприяє постановці вимови
 • Долається мовний бар'єр
 • Удосконалюється навик сприйняття англомовної інформації на слух
 • Навчальні тексти пісень допомагають запам'ятати назви кольорів, цифр, пір року, видів спорту
 • Тексти пісень допомагають запам'ятає мовні ідіоми

Пропонуємо вам кілька пісень, які можуть стати постійними супутниками вашої дитини:

1. Hello 

Пісенька для самих маленьких дітей, які тільки починають знайомиться з англійською мовою. В тексті пісні всього кілька фраз: вітання і доброзичливий відповідь. Діти швидко запам'ятовують слова і з задоволенням її співають.

 

2. Hello! Nice day! 

Весела пісенька, під яку можна танцювати. Текст - дуже простий, діти швидко її запам'ятовують і потім із задоволенням співають. Багато слова в пісні повторюються, діти вчать побажання гарного дня, запам'ятовують слова ввічливості.

 

3. Head, shoulder, knees and toes

Пісенька-зарядка англійською мовою. Дітей легко захопити активними діями під музичний супровід. Пісенька допоможе не тільки змінити вид діяльності під час заняття, а й вивчити назви різних частин тіла і весело провести час. Хто сказав, що зарядка - це нудно? 

 

4. What’s your name

Ідеальна пісня, яка допоможе вашому малюкові вивчити фрази, необхідні при знайомстві. Завдяки повторам дитина майже одразу запам'ятовує слова, які потрібно вживати при знайомстві з іншими людьми. 

 

5. Skinny marinky dinky dink

Назва пісні - неперекладна гра слів, веселий каламбур. Діти швидко запам'ятовують слова і люблять наспівувати її. Пісня про те, як добре, коли ти когось любиш. Часто саме цю пісню виконують на всіляких святах.

 

6. Hokey pokey

Популярна в багатьох англомовних країнах пісенька-танець. Версій походження пісні - безліч. Одна з них - пісня була придумана під час другої світової війни для підняття духу лондонцям під час бомбардування міста німецькою авіацією. Пісня дуже життєрадісна, радимо також вивчити з дітьми кілька нескладних рухів танцю.

 

7. Old MacDonald had a farm

Пісня, про яку чули багато - у неї дуже цікава історія. Подібні пісеньки були популярні ще в 18 столітті. Пісня побудована на перерахування тварин і відтворенні звуків, які вони видають. Малюкові буде дуже цікаво дізнатися, що собаки в Англії гавкають зовсім по-іншому.  

 

8. Alphabet sounds

Пісенька для тих, хто вже почав вивчати алфавіт. Складно запам'ятати послідовність англійська букв? Проблема вирішена - достатньо кілька разів прослухати цю пісню і ваша дитина не втомиться співати її знову і знову.

 

9. Ten little numbers

Пісенька для підкорювачів математичних висот. Послідовність цифр діти повинні пам'ятати автоматично, довести знання до автоматизму часто допомагають віршики та пісенька. Ця пісня - чудовий тому приклад. 

 

10. The Balloon Balloon Balloon Song?

Діти вчать назви основних кольорів та їх відтінків, запам'ятовують, вчаться їх розпізнавати. Навчальна пісенька, яка призначена для дітей 4-5 років.

 

11. I can run

Назви всіляких видів спорту і вправ також повинні бути в лексиконі вашого малюка. Саме ця пісня допоможе йому їх запам'ятати.

 

12. We Wish You A Merry Christmas

Одна з найпопулярніших пісень в усьому світі, справжній символ Різдва. Вашим дітям сподобається співати її біля новорічної ялинки або підспівувати героям улюблених мультфільмів. Кажуть цю пісеньку-колядку співали в Англії ще в 16 столітті. 

 

13. Jingle bells

Весела мелодійна пісенька, слова якої нагадують дзвін дзвіночків. Пісенька старовинна, прийшла до нас з ХIХ століття, її автор - Джеймс Лордом Пьерпонт.

 

Вивчайте мову з вашим малюком із задоволенням!

Коментарі


 • Леха Толстов 26 Листопад 2018, 18:00
  Я занимаюсь дома с ребенком, но без фанатизма. Мы сами с женой окончили РГФ, думали детей воспитывать как билингвов, но к сожалению они много времени у бабы-деды проводят, а там сами понимаете, никаких английских слов..Ищем всегда какие-то новые игры, программы, последнее, что практиковали - отсюда игры (ссылка удалена). Детям зашло. Подрастут, возможно, отдадим в развивайку, а пока им по 2,8 и 4 - работаем сами дома. Им нравится. Так что умеючи - никогда ребенку не навредите, главное чтобы он был любим и счастлив мирными родителямиВідповісти
  • Наташа Киричик 25 Березень 2018, 10:22
   перекладить писню писираВідповісти
   • Maria Zenchenko 26 Жовтень 2016, 16:44
    И ни одной ссылки....ну вот хотя бы head, shoulders knees and toes:
    (ссылка удалена)
    Моя 6-летняя ученица была в восторге от нее))
    Відповісти
    • Роман Котик 24 Березень 2018, 17:11
     на відео є значок ютюб, нажимаєте на нього, переходите в ютюб і зверху у вікні де адрес силки після www. ставите ss(перед ютюб) і вам відкриється віконечко скачати. Все так з ютюба скачуюВідповісти
   • Вікторія Мартинчик 15 Червень 2016, 18:33
    смвачирв
    Відповісти
    • Vladislava Semenova 20 Березень 2016, 16:08
     а как скачать ?Відповісти
     • Александр Аханченок 6 Квітень 2014, 14:09
      London is the capital of United KondomВідповісти

     Додати коментар