Heart 85832 3

Скільки англійських слів необхідно знати для вільного спілкування?

Скільки англійських слів необхідно знати для вільного спілкування?

Оксфордський словник англійської мови містить близько 1 мільйона слів. Для того, щоб вільно спілкуватися англійською, вам не потрібно знати і десятої частини цієї кількості. То скільки ж слів потрібно знати людині для спілкування? 

  • Кілька слів про багатство мови 

    Наведемо простий приклад: Оксфордський словник англійської мови містить близько 1 мільйона слів. Нехай вас не лякає ця цифра, так як для того, щоб спілкуватися англійською, вам не потрібно знати і десятої частини цієї кількості. І все ж таки, скільки слів потрібно знати людині для вільного спілкування іноземною, а в тому числі, і на англійському, мовою? 

    Говорити ми будемо виключно про усне мовлення і ваше уміння підтримати розмову, а отже – про активний словниковий запас, а він, які відомо, значно менший за пасивний. За день людина може сказати близько 7 тисяч слів рідною мовою (і це за найскромнішими підрахунками). Зрозуміло, це тільки кількісний показник, більшість слів повторюються в нашій мові. А це – головний ключ до досягнення нашої мети: вільного спілкування англійською. Адже можна вивчити певну кількість найрозповсюдженіших слів в усному мовленні і – ласкаво просимо в світ повноцінної комунікації англійською! До речі, з цим вам допоможе впоратися школа англійської My English World. Від рівня Beginner до рівня Advanced, у групі або індивідуально обираєте саме ви. Тут ви точно зрозумієте, що англійська - це просто, варто лише схотіти! 

    Розповідати про те, як ефективно запям'ятовувати англійські слова, ми не будемо – поговоримо про кількість слів, що необхідна для вілного спілкування. Наприклад, знаючи 50 неправильних дієслів, ви вже зможете орієнтуватися в звичних ситуаціях: 

    Так скільки слів потрібно знати? 

    У вашому запасі 400-500 слів 

    Це пороговий рівень, так званий рівень виживання. Якщо раптом з таким лексичним запасом ви опинитеся в англомовному середовищі, то вижити в ньому ви зможете, але цікавим співрозмовником вас навряд чи хтось вважатиме. І все ж, якщо ви правильно обрали слова, тобто володієте найбільш уживаною лексикою, то навіть 400 слів вистачить для того, щоб розуміти іноземну мову у звичних ситуаціях і спілкуватися з іншими людьми. У більшості випадків з таким запасом ви будете нагадувати співрозмовникам милого песика зі всезнаючим поглядом. 

    800-1000 слів 

    Перетинаючи цю рису, з активного слухача ви перетворюєтеся в учасника бесіди. Ви можете порозумітися англійською в знайомій ситуації. Але, як тільки бесіда торкнеться малознайомих вам тем, ви знову відчуєте себе, як на попередньому рівні. 

    1500-2000 слів 

    Активний словниковий запас. Такої кількості слів вам вистачить, щоб спілкуватися протягом всього дня. Єдиний мінус – спілкуватися зможете тільки на повсякденні теми, тому в дискусії про мистецтво, політику чи філософії краще не вступайте –вийти переможцем зі словесного двобою вам не вдастся. 

    3000-4000 слів 

    З таким запасом ви можете не тільки активно спілкуватися, а й читати газети, журнали, художню літературу. Тому цілком зможете обговорити останні події з друзями і колегами, поговорити на різні теми і навіть отримати звання цікавого співрозмовника. 

    8000 слів 

    Якщо позбудетеся акценту – цілком можна зійти за середньостатистичного британця. Володіючи такою кількістю слів ви зможете говорити, читати і писати англійською, тільки в деяких випадках відчуваючи нестачу лексичного запасу. 

    10 000 - 20 000 слів 

    Словниковий запас, яким володіє освітчений носій мови. Якщо досягли цієї межі – можете сміливо виправляти помилки в мові менш освічених носіїв мови. 

    Перевірити свій словниковій запас ви можете завдяки сервісу testyourvocab.com

    Сколько слов английского языка вы имеете в запасе? 

    Відзначимо кілька головних правил, яких варто дотримуватися для того, щоб якомога швидше почати вільно говорити англійською: 

    • сам по собі запас слів не забезпечить вільного спілкування, потрібно починати з найбільш вживаних слів 
    • для того, щоб навчиться вільно спілкуватися англійською, потрібно пробувати вступати в розмову кожен день. Спілкуйтеся з друзями, відвідуйте розмовні клуби – тільки так ви досягнете мети 
    • вивчіть загальну лексику для розмови, з термінами та спеціальними словами проблем не виникне, так як це -найчастіше інтернаціональна лексика 
    • краще щодня запам'ятовувати 20-30 слів добре, ніж 300, але погано 
    • володіючи лексичним запасом в в 1500 слів, ви можете починати читати. Читання –одне з кращих джерел збагачення лексики
    • кінцева ваша мета – 8000 слів. З таким запасом ви будете впевнено почувати себе в будь-якій ситуації. 

    Збільшити словниковий запас і швидко заговорити англійською допоможе веселий серіал «Extra English». Також еффективним варіантом збільшення словникового запасу є навчання на онлайн-курсах англійскої, яку ви можете обрати з нашого каталогу усіх онлайн курсів англійскої мови

    Бажаємо успіхів у спілкуванні англійською мовою! 

    Коментарі


    • Ульяна Лемантович 6 Вересень 2022, 19:35
      Сложно оценить сколько слов нужно именно в количестве.
      Мое мнение:нужно больше общаться с носителями языка, тогда и словарный запас быстро увеличится и языковой барьер пропадет.
      Такие преподаватели есть в онлайн-школе EnglishPapa, попробуйте
      • Alena Halavina 5 Лютий 2021, 19:25
        Отличная статья. Все очень подробно расписано. Из своего опыта могу сказать, что нужно как можно больше общаться с носителями языка. У них можно набраться разных полезных слов и выражений, которых нет в учебниках, и побороть языковой барьер. Недавно я как раз сняла видео на эту тему. Возможно, кому-то будет полезно https://youtu.be/qZX-9fMPo5A
        • Kevin Austin 16 Грудень 2015, 12:42
          Не плохая статья) в которой не несут чушь о 1000 правильно выбранных слов)) если кому интересно за сколько можно выучить английский то вот в этой статье есть таблица времени необходимого на изучения каждого уровня английского, основанная на иследованиях : (ссылка удалена)

          Додати коментар