Hurt 4439 1

Ви і GMAT: хто кого? Підготовка до вирішального бою

Ви і GMAT: хто кого? Підготовка до вирішального бою

Яким би не був ваш рівень англійської та логічного мислення, без знання особливостей GMAT і його маленьких хитрощів вам навряд чи вдасться перемогти у вирішальному бою. 

  • Яким би не був ваш рівень англійської та логічного мислення, без знання особливостей GMAT і його маленьких хитрощів вам навряд чи вдасться перемогти у вирішальному бою.

    Здати стандартизований тест GMAT, просидівши перед комп'ютером кілька годин, не втрачаючи концентрації ні на секунду, і при цьому залишитися задоволеним своїм результатом - це величезна перемога. Багатьох успішна здача GMAT радує навіть більше, ніж подальше надходження в бізнес-школу. Адже хороша оцінка на тесті ніколи не дістається легко, а домогтися успіху на GMAT - це не тільки вдало розкрити свій потенціал, а й продемонструвати блискучу підготовку. Саме її роль не можна переоцінити, адже якими б ви не були тямущими від природи, без знання особливостей GMAT і його маленьких хитрощів вам навряд чи вдасться перемогти у вирішальному бою.

    Коли починати підготовку?

    Універсального секрету успішної підготовки до тесту GMAT не існує. Нехай це звучить банально, але для кожного шлях до успіху свій. Експерти радять починати готуватися до GMAT за два місяці до дати запланованої здачі за умови, якщо ваш англійська дуже хороша, а з часів школи у вас в пам'яті ще не зовсім стерлася формула квадратного рівняння. Однак, для перестраховки варто почати готуватися раніше - краще мати трохи часу в запасі, ніж гарячково гортати підручники в останній тиждень, сподіваючись на диво.

    Перший нюанс підготовки до GMAT

    Перше, з чим потрібно визначитися - самостійно чи з чиєюсь допомогою. Тут все залежить від вашого особистого вміння організувати себе і працювати над собою, не даючи собі поблажок. Навіть якщо ви володієте потрібною силою волі, спочатку ви можете відчути якусь розгубленість, просто не знаючи, з чого почати. Можливо, вам знадобиться провести кілька занять з досвідченим викладачем (якого варто вибирати, враховуючи, насамперед, позитивні відгуки). Він допоможе визначити «проблемні ділянки» ваших знань, підкаже, над яким розділом GMAT варто попрацювати ретельніше: над вербальним або математичним, і навчить вас ефективно планувати роботу. Якщо ви живете у великому місті, то ви можете записатися на курси з підготовки до GMAT. Але не варто бачити в курсах заставу свого успіху. Курси, навіть самі хороші і розрекламовані, - це свого роду інструмент, який лише допомагає вам у роботі над собою.

    Другий нюанс підготовки до GMAT

    Друге важливе питання про підготовку: це, мабуть, підручники. Якщо на курсах навчальні матеріали зазвичай входять у вартість навчання, то, готуючись самостійно, без тлумачних посібників не обійтися. Тут у вас величезний вибір, але поспішаємо вас засмутити: одного підручника, який би однаково ідеально готував би по всіх секціях GMAT, поки не видали. Тому вам доведеться поєднувати. Народною любов'ю користуються наступні посібники: The Official Guide for GMAT Review, Manhattan GMAT Sentence Correction, Official Guide for Verbal Review, Official Guide for Quantitative Review, Cracking the GMAT by Princeton Review, Kaplan Premier Program, Powerscore Critical Reasoning Bible, Project GMAT Advanced Math і GMAT for Dummies. Це найбільш рекомендовані ресурси серед тих, хто переміг у бою з GMAT. Такі книги придбати непросто, найоптимальніший варіант - це замовити в перевіреному Інтернет-магазині, адже це і простіше, і дешевше. Врахуйте, що дуже часто в Інтернеті можна зустріти рекламу «вкрай ефективних» ресурсів, які здатні підготувати до GMAT мало не за пару деньків. Ті, хто ведуться на подібні рекламні трюки і «готуються» за кілька днів за допомогою чудо-книг, терплять фіаско, завжди. 

    Третій нюанс підготовки до GMAT

    Третій важливий нюанс - це вміння керувати часом. Здавалося б, час не має нічого спільного з тими здібностями до аналізу, логічного мислення і структуруванню інформації, які тестує GMAT. Але якщо ви навчитеся керувати часом, вам будуть по плечу будь-які завдання, навіть найскладніші і підступні. Тримати час під контролем означає залишатися уважним і не панікувати, вміти в разі необхідності холоднокровно відповісти навмання і рухатися далі, правильно розставляти пріоритети. На початковому етапі підготовки важливіше вловити саму суть завдань, розібратися з особливостями тесту. Але з кожним новим заняттям треба більше і більше уваги приділяти тайм-менеджменту. Звикнувши працювати з таймером, ви не розгубитеся на тесті і, здаючи GMAT, будете почувати себе в своїй тарілці.  

    GoGMAT.com – онлайн платформа для практичної підготовки до тесту GMAT.

    Бажаємо успіхів!

    Коментарі


    • Anna Bagley 16 Серпень 2017, 23:03
      Слышала о хорошей выставке для всех жедающих поступить в топовые бизнес- школы мира (ссылка удалена) . Может кому то пригодится)

      Додати коментар