Один з варіантів створення англомовного мовного середовища - настільні ігри англійською. Об'єднати людей за одним столом допоможе саме гра, а вже якщо не хочеш програти - шукай спільну мову з учасниками.
Часто можна почути: «Я був у Лондоні всього тиждень, а розуміти і говорити англійською мовою почав краще, ніж за 4 місяці навчання на курсах». З чим це пов'язано? Підхід, який використовують більшість шкіл і курсів англійської мови, не дає ефективного результату, оскільки навчання відбувається в строго певних часових рамках - на занятті.
Як тільки ми переступаємо поріг навчального центру, ми перестаємо говорити англійською, чути, сприймати інформацію, а значить - навчатися. В англомовному середовищі навчання триває постійно, не перериваючись ні на мить. Але головна умова такого навчання - повна ізоляція від людей, які говорять на вашій рідній мові.
Де знайти або як створити англомовне середовище спілкування, не виїжджаючи за кордон? Які форми навчання допоможуть швидко розвинути мовні навички? Пропонуємо один з варіантів - англомовні настільні ігри.
Sounds like a plan - цікава гра, яка передбачає спілкування. Твій друг щось планує, ти можеш допомогти йому порадою. А поради можуть виявитися найнеймовірнішими - такий вже формат гри.
Guesstimation – дуже азартна розмовна гра, яка передбачає, що гравці непогано оперують фактами і можуть приблизно назвати дату того чи іншого важливої події. У грі присутнє командне обговорення, що й забезпечує розмовну практику.
Scrabble – гра, учасники якої складають слова з наявних у них букв. Підрахунок очок забезпечить азарт, формат гри - практику правопису англійською.
Once Upon A Time – учасники гри колективно придумують історію. У процесі гри викладаються картки та історія обростає новими подробицями.
Apple to Apples – до прикметника потрібно підібрати слово-асоціацію і пояснити, чому саме твоє слово більше підходить.
Taboo – правила гри прості: потрібно пояснити слово, не використовуючи слова з забороненого списку на картці.
Alias – гра в російській варіанті має назву «Скажи інакше». Гра командна і припускає відгадування слів гравцями команди, сенс яких намагається донести один з учасників. Головне правило: називати слова не можна, потрібно використовувати тільки синоніми-антоніми, натяки, метафори і т.д.
Mad Gab – фонетична гра, за де ведучий називає не пов'язані один з одним слова кілька разів, а гравці повинні вгадати зрозумілу і часто використовувану фразу.
Now What? – учасники гри активно пропонують, як вирішувати проблеми, використовуючи тільки підручні засоби.
У розмовних клубах при школах англійської, як правило, є настільні ігри. Крім того, ти можеш відвідати англомовний простір в Києві Be Smart, де і зможеш весело провести час за грою Alias, Scrabble.
Приєднуйся!
Коментарі
Додати коментар
Підтвердіть ваш відгук
Оберіть, будь ласка, соціальну мережу для миттєвої публікації відгуку на сайті Enguide
Підтвердіть ваш голос
Оберіть, будь ласка, одну с соціальних мереж для голосування на сайті Enguide
Підтвердіть Ваш аккаунт
Будь ласка, перейдіть до пошти для підтвердження вашого облікового запису
Привіт, незнайомець :)
За вами помічена підозріла активність, можливість голосування заблоковано на 5 днів.