Heart 1018

Комікси англійською: вивчайте мову цікаво та просто

Комікси англійською: вивчайте мову цікаво та просто

Дізнайтесь як комікси можуть допомогти вам покращити рівень англійської.

 • Зовсім не обов'язково бути божевільним гіком чи героєм серіалу "Теорія Великого Вибуху" (так, тут одне не виключає інше), щоб читати комікси. Ми розповімо про те, за що історії в картинках цінують різні люди – від десятирічного хлопчика, який зачитується історіями про людину-павука, до його бабусі, любительки театру та поезії. Особливий інтерес представляють комікси для тих, хто вивчає англійську мову.

  Скільки років Бетмену та якими були комікси у XVI столітті?

  Думаєте, що комікси – дитяча література? Чи зовсім не література? Ми заперечимо. Відомі комікси створюють талановиті художники та письменники, часто всесвіт коміксу продуманий до найдрібніших подробиць, як і характер персонажа.

  Бетмену вже більше 70 років, але герой залишається популярним. Чи міг би похвалитися такими досягненнями неглибокий, нецікавий персонаж? Все ще сумніваєтеся, чи відносити комікс до літературного жанру? Багато графічних романів в епічності розповіді, кількості персонажів і сюжетних ліній, глибини конфліктів сюжету не поступаються класичним творам літератури.

  Комиксы на английском

  Жанрова різноманітність коміксів допомагає кожному читачеві знайти твір до смаку. Вибирайте фантастику чи пригоди супергероїв, історії про улюблених персонажів фільмів чи книг, любовні романи чи комікси на основі історичних подій, бойовики, детективи, жахи.

  Першими коміксами історія людства можна вважати картинки з підписами релігійного характеру, які розповідали про життя святих і були популярні в XVI і XVII ст.

  Комікси існують на межі літератури та образотворчого мистецтва. Отже, можуть впливати відразу кілька органів почуттів людини. Для тих, хто вивчає іноземну мову, це подвійно важливо – репліки персонажів і слова ви зрозумієте за допомогою намальованих картинок, емоції та дії героя вам може пояснити не лише текст, а й зображення. Крім того, запам'ятовувати нові слова ви зможете у два чи три рази швидше, оскільки знання підкріплюватимуться візуальним рядом.

  Що ми знаємо про комікси як інструмент вивчення мови?

  Ми говоримо зараз про британські чи американські комікси. Американські комікси – настільки популярний жанр на своїй батьківщині, що існують навіть золоті, срібні та бронзові епохи коміксів у США.

  • Золоті десятиліття коміксів - 30-ті-середина 50-х рр. ХХ ст. Саме у цей період комікси перестали бути комічними, народився Супермен, Бетмен, Капітан Америка, а потім ще 400 (!) супергероїв.
  • Срібні десятиліття коміксів продовжувався до 70-х років. ХХ століття і були відзначені виходом видавництва "Марвел" на міжнародну арену та створенням таких коміксів як "Фантастична четвірка", "Людина-павук", "Халк", "Тор", "Люди Ікс", "Залізна людина" та багатьох інших.
  • Бронзові десятиліття коміксів почалися на початку 70-х років. Їх початок часто пов'язують із смертю дівчини Людини-павука Гвен Стейсі.

  Комиксы на английском

  Цікаво, що Друга Світова війна дуже вплинула на розвиток коміксів. Мало того, що герої часто боролися з нацистськими лідерами і перемагали фашизм, тай ще були створені такі герої коміксів як Атомна Людина і Атомний Громовержець.

  Обирайте комікси англійською, які зацікавлять вас за жанром, персонажами, деталізацією всесвіту.

  Лексика коміксів

  Розмовна, не перенасичена термінами чи складними граматичними конструкціями. Фрази героїв мають бути лаконічні хоча б тому, що хмара діалогу може займати більшу частину картинки. А це означає, що ви зможете запам'ятати найпоширеніші слова та висловлювання завдяки тому, що вони короткі, не перевантажені додатковими конструкціями.

  До стилю коміксів легко звикнути, багато слів повторюються, що сприяє запам'ятовуванню. У лексиці героїв коміксів присутні сленгові висловлювання, що теж добре для вивчення мови. Але звертайте увагу на дату виходу коміксу англійською – сленг може виявитися застарілим.

  Крім того, в коміксах зустрічається дуже багато слів на позначення емоцій, багато з яких вже активно вживаються носіями мови, але не у всіх словниках ви знайдете ці слова. Тому саме комікси можуть стати для вас чудовим джерелом поповнення лексики.

  Граматика коміксів

  Проста. Герої коміксів не використовують у мові складнопідрядні речення чи складні часові конструкції. Фрази героїв прості та запам'ятовувати ці фрази ви можете як заготовки для усного спілкування. Заучуйте порядок слів, деякі фрази варто вивчити напам'ять та сміливо використовувати у спілкуванні англійською мовою.

  Які мовні навички вдосконалюються?

  Комиксы на английском

  Reading

  Ви читаєте і, завдяки картинкам, розумієте більшу частину прочитаного. Крім того, гострі повороти сюжету мотивують вас читати продовження, приділяти читанню дедалі більше часу. Ви також можете запропонувати вашій дитині комікси як альтернативу книгам англійською мовою (хоча б на початковому та середньому рівні володіння англійською).

  Speaking 

  Ви збагачуєте словниковий запас розмовною лексикою. Якщо приділити цій навичці пильнішу увагу – ви можете обговорювати прочитане з репетитором, друзями або викладачем на курсах англійської.

  Writing 

  Ви запам'ятовуєте правопис багатьох слів за рахунок їхнього частого повторення. Спробуйте самостійно створити або відтворити письмово діалоги героїв, спробуйте письмово переказати сюжет коміксу англійською – це допоможе вам удосконалити цю навичку.

  ТОП-3 маловідомих але захоплюючих коміксів

  1. “Sketch Monsters: Escape of the Scribbles” 

  Це історія про Менді, яка ні з ким не ділиться своїми почуттями. Натомість вона малює їх у зошиті як монстрів. Одного разу вона виявляє, що всі ці монстри втекли з її записника в реальний світ, і вона повинна повернути їх усіх назад. 

  2. “Calvin and Hobbes”


  Цей комікс був зстворений наприкінці 1980-х років, але він, як і раніше, актуальний для читачів і сьогодні. Комікс розповідає історію молодого хлопця на ім'я Кальвін, який завжди грає зі своїм уявним другом Гоббсом. Для інших людей Гоббс – просто іграшковий тигр, але для Кальвіна він справжній та живий.

  3. “Archie”


  Цей комічний серіал часто сприймається як символ американської культури. Арчі та його друзі часто є першими персонажами, які знайомлять неамериканців із чудесами США.

  Як вибрати комікс англійською мовою?

  Комікси розвивають чуйність до розуміння британського та американського гумору та культури жителів англомовних країн, формують фантазію, покращують зорову пам'ять. Вибрати комікс ви можете відповідно до віку, ваших інтересів та рівня англійської мови. Наприклад, на цьому сайті ви знайдете велику колекцію безкоштовних коміксів.

  Коментарі


   Додати коментар