Hot 4935 0

Розповідь про себе англійською: приклади, поради, корисні слова та фрази

Розповідь про себе англійською: приклади, поради, корисні слова та фрази

«Can you tell me about yourself?» Чи може бути питання простіше та страшніше?

Якщо ви знаходитесь на співбесіді, тестуванні, першому побаченні або просто зустрічаєтеся з новими людьми на вечірці, питання «about yourself» неодмінно прозвучить на вашу адресу. Як розповісти про себе англійською цікаво і без зайвого пафосу? Ми підготували декілька дієвих порад про те, як гарно розповісти про себе. Розгляньмо основні кейси: на співбесіді, серед знайомих та на іспиті. 

Як розповісти «about yourself» на співбесіді? 

о себе для собеседования на английском

Під час співбесіди ваші відповіді мають бути швидкими та точними – більшість потенційних роботодавців хочуть знати, що ви можете стиснути потрібну інформацію до найважливіших фрагментів. Рекрутингові фахівці рекомендують заготувати 2-3-хвилинну відповідь, щоб розповісти про себе на співбесіді.

Не варто починати історію, з «Well, as you can see from my resume, I…». Впевнені, що роботодавець бачив ваше резюме і хоче дізнатися про щось інше. «I’ve spent the last 5 years sharpening my design skills at the largest and most innovative architecture firm in Kyiv». 

The only way to do great work is to love what you do. If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle.

Steve JobsSteve Jobs

Зосередьтеся на своєму досвіді, досягненнях та сильних сторонах. Поганим прикладом буде – I always wanted to be an engineer but when I started university I realized I loved biology. Краще акцентувати увагу на досягненнях: «In my most recent position, I’ve become an expert on health care policy and how it impacts families with lower incomes».

Гарною фразою для початку історії слугуватиме ця:  It is hard to speak about myself as only people surrounding me can see me objectively.

Використовуйте ці та подібні фрази у реченні: people often think, strongly believe, namely, equally, due to, certainly и подобные.

Підсумувати розповідь про себе англійською можна фразою: «Overall, I think my greatest strength is connecting to people».

Find out what you like doing best, and get someone to pay you for doing it.

Katharine WhitehornKatharine Whitehorn

Слова, які не варто вживати на співбесіді: wicked cool, awesome, super excited, а особливо – whatever. Адже вони надто експресивні та підійдуть для неформальної зустрічі. 

Для того, щоб детальніше розібратися в тонкощах проходження співбесіди англійською, радимо звернути увагу на добірку курсів ділової англійської мови

ТОП-10 прикметників для проходження «job interview»:

 1. швидко навчається – learns quickly,
 2. виконавчий  – prompt,
 3. кваліфікований – skilled,
 4. досвідчений – seasoned або experienced,
 5. орієнтується на вивчення деталей – detail-oriented,
 6. орієнтується на вдосконалення – improvement-oriented,
 7. самомотивований – self-motivated,
 8. широкого профілю  – multi-skilled,
 9. ефективний– efficient,
 10. ясно формулює свої думки  – articulate.

Неформальна обстановка: "introduce yourself" для нових знайомих 

о себе на английском

Будьте лаконічними, якщо це стосується спілкування з новими людьми. Найімовірніше, ніхто не чекає від вас есе про себе як відповідь. Хоча люди щиро прагнуть дізнатися про вас більше, вони хочуть знати коротку версію вашої особистості принаймні для початку. 

Для того, щоб представитися, можна відійти від банального "My name is", а сказати: "Mom and Dad decided to call me Rita, and I think they were right". Для підтримки інтриги можна використовувати: "It's time to throw off the mask..." 

Be yourself. Everyone else is already taken.

Oscar WildeOscar Wilde

Не знаєте, що розповісти? Головне не брешіть, це може зіграти з вами злий жарт. Відмінний спосіб розповісти про себе англійською - розкрити цікавий факт з дитинства або просто знайти щось цікаве, наприклад, здатність передбачати погоду. Корисними фразами тут будуть: in my humble opinion, honestly saying, frankly speaking та подібні. 

Не хочете говорити? Використовуйте такі фрази:: no big deal, it isn’t very important, I don’t have a clear answer.

Якщо ваш новий знайомий згадав, що йому подобається те, що вам теж подобається, це справді простий і добрий спосіб уявити себе в неформальній обставі без хизування. Наприклад: I visited India last year. – So did I. Ви можете використовувати наступні фрази, для вираження своїх переваг: Give me Mexican food any day (Я від мексиканської кухні ніколи не відмовлюся), I'm particularly fond of jazz (Я особливо люблю джаз), There's nothing I like more than movies (Немає нічого, щоб я любив більше, ніж фільми), I am fond of... (Я захоплююсь). 

Бажаєте підвищити свій рівень розмовної англійської? Підготували для вас добірку шкіл та курсів розмовної англійської мови

10 особистих якостей, які ви повинні вивчити, щоб чудово представляти себе англійською новим людям: 

 1. оптиміст – optimistic,
 2. прямолінійний – straightforward,
 3. інтроверт – introverted,
 4. екстраверт – extraverted,
 5. дружній – friendly,
 6. проникливий – shrewd,
 7. щедрий – generous,
 8. ввічливий – polite,
 9. людина, яка йде на компроміс – compliant,
 10. надійний – trustworthy.

Як підготуватися до написання тексту про себе англійською для іспиту? 

текст о себе - экзамен на английском

Підготуйте кілька фраз або речень заздалегідь. Якщо ви нервуєте з приводу майбутнього іспиту, де потрібно буде вигадати лист про себе англійською - планування, це те, що викорінить вашу тривогу.

В основному, екзаменатори хочуть почути від вас відповіді на кілька основних питань, які розкриють ваш рівень володіння мовою. Серед них розповіді про: 

 • general information about yourself (name, age). Почати можна з речення: Let me tell you a few words about myself.
 • the place where you live. Цей абзац зазвичай починають з фрази: I was born… или I come from… Використовуйте слова home town / city.
 • your family / education / job. Ця частина тексту доволі об'ємна, тому, рекомендуємо вживати слова: для акцентування уваги  (importantly, especiallysurprisingly), контрасту (after all, on the contrary) та подібні.
 • your hobbies and interests. В цьому абзаці можна використовувати - in my opinion, to illustrate, for instance.
 • your character, де прикметники можна пов'язувати за допомогою  – further, similarly, as well as, apart from та інших.
 • your plans for the future. Це фінальна частина тексту, тому можна вживати: in conclusion, so, therefore, to conclude та подібні.

ТОП фраз та речень, які допоможуть вам розповісти про себе англійською

Щоб добре написати текст про себе англійською, вам необхідно підготуватися. Ви, звичайно ж, можете завчити готове есе, але якщо на вас чекає неформальна розмова або співбесіда, це може не спрацювати. Рекомендуємо для таких випадків вивчити такі фрази, які вміють рятувати під час спонтанної розмови англійською: 

 1. можете називати мене (...) – You can call me (...),
 2. ось моя візитівка – Here is my business card,
 3. заміжня/одружений – I'm married,
 4. незаміжня / неодружений  – I'm single,
 5. я багато про вас чув – I’ve heard so much about you, 
 6. радий за тебе – Good for you,
 7. розкажи детальніше Tell me more about it,
 8. ти підловив мене – You got me there,
 9. чудове питання – That’s a good question,
 10. будемо на зв'язку  Keep in touch. 

Коментарі


  Додати коментар