График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Фільми англійською мовою: правила ефективного перегляду

Фільми англійською мовою: правила ефективного перегляду

Чути і розуміти іноземну мову - один з обов'язкових мовних навичок, необхідних для повноцінного спілкування. Розвинути цей навик можна, якщо знаходишся в підходящої мовному середовищі. Якщо такого немає, можна створити його завдяки фільмам на англійській мові . 

Для того, щоб перегляд англомовних фільмів став для тебе не тільки приємним, але і результативним процесом, постарайся правильно його організувати. 

Як вибрати фільм?

 • Фільм повинен бути тобі цікавий, якщо, звичайно, не хочеш геть відбити собі бажання дивитися фільми мовою оригіналу.
 • Краще вибрати фільм, який ти вже бачив рідною мовою і пам'ятаєш його сюжет. Таким чином, будеш орієнтуватися в подіях, зможеш зрозуміти більшу частину реплік героїв.
 • Постарайся вибирати фільм, де герої говоритимуть на повсякденні теми. Для початкових переглядів підійдуть ситкоми, сімейні фільми, мультфільми. Лексика таких фільмів не перенасичена термінами, але багата ідіомами розмовної мови.
 • Обережно стався до фільмів на професійну тематику, фантастиці або бойовикам. Перші два варіанти - не надто вдал
 • Фільм повинен бути тобі цікавий, якщо, звичайно, не хочеш геть відбити собі бажання дивитися фільми мовою оригіналу
 • Краще вибрати фільм, який ти вже бачив російською і пам'ятаєш його сюжет. Таким чином, будеш орієнтуватися в подіях, зможеш зрозуміти більшу частину реплік героїв
 • Постався обережно до фільмів на професійну тематику, фантастиці або бойовикам. Перші два варіанти - не надто вдалий вибір, так як твій мозок може закипіти від кількості термінів або неіснуючих в реальному мові слів, а завдяки останнім варіантом ти вивчиш кілька міцних слівець, якими головний герой буде нагороджувати своїх супротивників, але на цьому його красномовство може себе вичерпати. 

Як дивитися фільм?

З субтитрами чи без? З англійськими субтитрами або російськими? Складні питання, однозначних рекомендацій немає. Якщо впевнено володієш лише кількома фразами англійською та лексичним запасом часів шкільної лави - голосуй за російські субтитри. Особливо, якщо раніше ти цей фільм не бачив.

Якщо сміливо можеш торгуватися за кордоном в крамниці сувенірів, але до проведення ділової зустрічі або презентації англійською ще далеко - спробуй подивитися фільм з англійськими субтитрами.

Якщо ти вільно говориш англійською, той факт, що ти дочитав статтю до цього місця, викликає легке здивування. Вибирай фільм на свій смак, з субтитрами або без - про що йдеться, в будь-якому випадку, зрозумієш. Перегляд фільмів допоможе тобі постійно тримати себе «в тонусі».

Дивитися фільм краще епізодами - від 5 до 20 хвилин. В цьому випадку ідеальним вибором стануть серіали з 20-хвилинними серіями. 

Дивіться фільм в компанії друзів - з ними ти зможеш обговорити сюжет, з'ясувати незрозумілі моменти, слова і звороти. Обговорення теж варто проводити англійською. 

Де дивитися фільми англійською:

 • Інтернет на допомогу. Знайти фільм мовою оригіналу з субтитрами не важко, складніше - знайти фільм в хорошій якості. Можемо порекомендувати тобі ресурс, на якому зібрано величезну кількість англомовних серіалів - Ororo.tv.
 • Кінотеатри в Києві, в яких ти можеш подивитися фільми мовою оригіналу з субтитрами: «Київ», «Україна», «Жовтень», «Кінопанорама». Попередньо варто ознайомитися з афішею. 
 • Кіноклуби в школах англійської мови. Мінус: як правило, що б стати учасником кіноклубу, потрібно бути студентом школи.
 • Кіноклуби в арт-кафе. Наприклад в кіноклубі арт-кафе Freud-House перегляди англомовних фільмів по вихідних стали хорошою традицією. 

Бажаємо приємних переглядів і успіхів у вивченні англійської! 

7442

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.