Субтитри – це погано. Чому? Про це ми розповімо в статті і поділимося трьома практичними порадами, які допоможуть вам позбавитися від цих мерзотників.
Вже вмієте читати англійською? Тожі якнайшвидше припиняйте дивитися фільми з субтитрами. Адже рядок тексту в нижній частині екрана допоможе вам лише з навичкою reading і збільшить словниковий запас. А якщо ваша мета –вдосконалити сприйняття англійської мови на слух, ви витрачаєте час даремно. Чому? Людський мозок – істота лінива, здатна працювати тільки за найгострішої потреби. Переглядаючи фільми з субтитрами, такої потреби не виникає, адже ви просто читаєте.
Так, субтитри допоможуть вам збільшити словниковий запас і вдосконалити орфографію. Але вміння розпізнавати іноземну мову на слух залишиться на тому ж рівні. Якщо ви точно вирішили відмовитися від субтитрів, ми розповімо вам, як це зробити.
Вимагає чимало часу і внутрішньої витримки, але вкрай неохідний. Що робити? Вперше дивіться фільм з субтитрами, вдруге – без. Щоб часу спливло якомога менше, віддавайте перевагу серіалам, замість затягнутих повнометражних фільмів. Таким чином спробуйте переглянути хоча б 10 серій серіалу або ж 4-5 фільмів.
Певний час дивіться виключно серіали. Чому? Мова героїв в серіалах зазвичай простіша, ніж у фільмах (якщо, звичайно, не порівнювати «The Big Bang Theory» або «House M.D.» з красномовністю Шварценеггера у будь-яких фільмах з його участю). До того ж, переглядаючи одну серію за іншою, ви звикнете і почнете розуміти навіть найскладніші діалоги. Так, в першій серії ви зрозумієте лише 20% сказаного (чого не варто лякатися), в п'ятій - 40%, а під кінець першого сезону (якщо він складається з 10 і більше серій) досягнете впевнених 80-90%.
Проробивши два попередні кроки, можете сміливо приступати до третього, а саме - перегляду повнометражних фільмів без субтитрів.
Чи можна гарантувати успіх після виконаної роботи? Впевнено говоримо «так». Дотримуючись трьом простим правилам, ви досягнете високого рівня розуміння англійської мови. В майбутньому постарайтеся не забувати про регулярне перегляді англомовних фільмів без субтитрів, щоб підтримувати отриманий навик в тонусі.
Деякі субтитри корисні не тільки для розвитку навичок читання, а й просто для підняття настрою. Відмовившись від субтитрів, ми б точно не знали про ці шедеври.
Успіхів!
Іде набір в школи англійської на січень
Коментарі
Додати коментар
Підтвердіть ваш відгук
Оберіть, будь ласка, соціальну мережу для миттєвої публікації відгуку на сайті Enguide
Підтвердіть ваш голос
Оберіть, будь ласка, одну с соціальних мереж для голосування на сайті Enguide
Підтвердіть Ваш аккаунт
Будь ласка, перейдіть до пошти для підтвердження вашого облікового запису
Привіт, незнайомець :)
За вами помічена підозріла активність, можливість голосування заблоковано на 5 днів.