График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Чому субтитры – зло, і як від них відмовитися?

Чому субтитры – зло, і як від них відмовитися?

Вже вмієте читати англійською? Тожі якнайшвидше припиняйте дивитися фільми з субтитрами. Адже рядок тексту в нижній частині екрана допоможе вам лише з навичкою reading і збільшить словниковий запас. А якщо ваша мета –вдосконалити сприйняття англійської мови на слух, ви витрачаєте час даремно. Чому? Людський мозок – істота лінива, здатна працювати тільки за найгострішої потреби. Переглядаючи фільми з субтитрами, такої потреби не виникає, адже ви просто читаєте.

Так, субтитри допоможуть вам збільшити словниковий запас і вдосконалити орфографію. Але вміння розпізнавати іноземну мову на слух залишиться на тому ж рівні. Якщо ви точно вирішили відмовитися від субтитрів, ми розповімо вам, як це зробити.

Крок 1

Вимагає чимало часу і внутрішньої витримки, але вкрай неохідний. Що робити? Вперше дивіться фільм з субтитрами, вдруге – без. Щоб часу спливло якомога менше, віддавайте перевагу серіалам, замість затягнутих повнометражних фільмів. Таким чином спробуйте переглянути хоча б 10 серій серіалу або ж 4-5 фільмів.

Крок 2

Певний час дивіться виключно серіали. Чому? Мова героїв в серіалах зазвичай простіша, ніж у фільмах (якщо, звичайно, не порівнювати «The Big Bang Theory» або «House M.D.» з красномовністю Шварценеггера у будь-яких фільмах з його участю). До того ж, переглядаючи одну серію за іншою, ви звикнете і почнете розуміти навіть найскладніші діалоги. Так, в першій серії ви зрозумієте лише 20% сказаного (чого не варто лякатися), в п'ятій - 40%, а під кінець першого сезону (якщо він складається з 10 і більше серій) досягнете впевнених 80-90%.

Крок 3

Проробивши два попередні кроки, можете сміливо приступати до третього, а саме - перегляду повнометражних фільмів без субтитрів.

Чи можна гарантувати успіх після виконаної роботи? Впевнено говоримо «так». Дотримуючись трьом простим правилам, ви досягнете високого рівня розуміння англійської мови. В майбутньому постарайтеся не забувати про регулярне перегляді англомовних фільмів без субтитрів, щоб підтримувати отриманий навик в тонусі.

Про геніальне

Деякі субтитри корисні не тільки для розвитку навичок читання, а й просто для підняття настрою. Відмовившись від субтитрів, ми б точно не знали про ці шедеври.

Успіхів!

 
414

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.