Курси англійської мови онлайн в Україні

40 шкіл

Оберіть кращі онлайн курси англійської в Україні

Головна особливість онлайн курсів – це можливість навчання з будь-якої точки світу (дім, офіс, кафе), в будь-який час дня чи ночі (іноді 24/7), в форматі сам на сам з викладачем або в групі.

Ми в Enguide підготували рекомендації по запитам студентів, що обирають онлайн-школу в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших міст України.

Чи важливий мій рівень англійської для старту?

У 99% випадків школи пропонують послуги для всіх рівнів: від початкового до високого. Методисти школи підбирають курс індивідуально і складають графік. Варто відразу повідомити про свій рівень та пройти тестування, так як для тих, хто тільки почав вивчати англійську є курс навчання «з нуля», а для високого рівня (від upper-intermediate) пропонується спеціальний курс або заняття з носієм мови.

Варіанти шкіл за віком 

Вік Школи
Для дітей від 3 до 6 років EnglisHouse
Для дітей від 6 до 10 років Green Country. Дистанційне навчання, Spot
Школярам (підліткам) від 10 до 17 років Red Arrow, iKnow, Green Country
Для дорослих FRIENDS Club Online, Englishdom, iKnow, iCan, Spot

Ціни за індивідуальний урок англійської в Україні у 2021

 Недорогі до 190 грн за 1 урок 45-60 хвилин
 Середні ціни на ринку 220-250 грн за 1 урок 50-60 хвилин
 Вище середнього від 250 грн за 1 урок 45-60 хвилин

Інтенсивний онлайн курс або стандартний: в чому різниця?

Всі компанії надають можливість вчитися швидко або у звичайному темпі. Вибір інтенсивності курсу визначається вашими цілями та кількістю вільного часу.

Інтенсивний варіант підходить для швидкої підготовки до іспиту IELTS/TOEFL, для майбутньої поїздки за кордон або зустрічі з англомовною людиною. Це можуть бути уроки 7 днів на тиждень по 60, 90 або 120 хвилин. Він дає сильне занурення в мовне середовище, щоб в «стресовій ситуації» згадати все, що студент вчив раніше, відновити в пам'яті весь пасивний словниковий запас, закріпити це в стислі терміни.

Стандартний охоплює 1-3 заняття на тиждень, студент проходить ту ж програму інтенсивного курсу, але в спокійному темпі, відповідно тривалість навчання збільшується.

Зверніть увагу на ціни. Вартість інтенсивів буде в 2-3 рази вищою від стандартного, рекомендуємо заздалегідь планувати бюджет.

Вчитись в групі чи індивідуально з викладачем?

При виборі формату потрібно розуміти мету вивчення англійської, поточний рівень знань та запланований бюджет. Індивідуальні заняття дорожчі на 20-100% від групових, залежно від школи.

Робота в групі підійде, якщо потрібно розговоритися і зануритися в середовище англомовного спілкування:

 • Зняти мовний бар'єр, адаптуватися до різного темпу мови.
 • Максимум розмовної практики, робота в парах, ігри та жваві дискусії.
 • Урок проходить в атмосфері приємного суперництва, мотивації домогтися більшого на тлі всієї групи.

Індивідуальні уроки онлайн стануть корисними для заповнення прогалин в знаннях:

 • Фокус на учня, вчитель може швидко змінювати тему чи методику роботи, залежно від побажань студента.
 • Розклад легко коригувати, навчальні матеріали можна міняти й комбінувати.

Онлайн уроки англійської з носієм: за і проти

Багато курсів можуть похвалитися наявністю у своїй команді носія мови. Відразу відзначимо, вартість занять з Native Speaker може бути в рази дорожчою від локального викладача. Експерти на ринку рекомендують заняття з носієм при рівні англійської не нижче В2 (upper-intermediate).

Переваги: ​​завдяки носію учень може почути живу мову, просту, зі сленгом і властивим гумором. Це експрес-занурення в середовище англійської мови.

Недоліки: для спілкування з носієм потрібен базовий рівень знань, тобто людині, що тільки починає знайомитися з англійською, така форма роботи не підійде, а навпаки може викликати страх говорити та помилитися. Також не для кожного курсу буде доцільним запрошувати носія.

Чи є на ринку спеціалізовані онлайн курси з англійської під професію?

Так, залежно від вашої спеціалізації чи бажаної сфери розвитку, буде індивідуально складена навчальна програма, наприклад:

 • Ділова (бізнес) англійська
 • Для менеджерів різних спеціальностей, для туризму, готельної справи
 • Для медиків (лікарів)
 • Онлайн IT-курси для: програмістів, дизайнерів, проект-менеджерів

Знижки та акції

Постійним клієнтам школи надають знижки на оплату пакета уроків (від 5 уроків) за ціною нижче звичайної вартості. Наприклад, вартість уроку 300 грн, а при оплаті 30 уроків ціна складе 200-220 грн. Тестування і перше заняття проводяться безкоштовно.

Перед початком навчання варто запитати про наявність акцій і бонусів. Провідні компанії на ринку пропонують спеціальні можливості активним студентам.

Технологія викладання

Всі технології дистанційного викладання побудовані за принципом відеозв'язку з учителем. Для цього використовується Skype, Zoom, Google Meet. У багатьох школах ви побачите власні платформи, де ви зможете: виконувати інтерактивні вправи, переглядати відео, проходити тестування, дивитися записи уроків та розклад.

Сертифікати, про успішне завершення курсу

Всі школи пропонують своїм учням сертифікати, що підтверджують проходження певного курсу. У сертифікаті може вказуватися кількість годин, інформація про онлайн-курс або результати тестування.

Формування рейтингу онлайн курсів

Рейтинг Enguide формується виключно за оцінками студентів, які відвідали урок в школі чи пройшли курс навчання. Оцінка школи складається з чотирьох критеріїв: викладачі, методика навчання, навчальний клас і сервіс від 0 до 10, де 0 – все погано, 10 – вище очікувань.

Команда Enguide рекомендує звернути увагу на онлайн школи з рейтингом вище 8.0.

 
Читати повністю
review

Enguide – перший рейтинг онлайн шкіл від студентів

review

1387 відгуків про курси англійської

review

ТОП-40 онлайн курсів: набори, ціни, відгуки

review

Для вас безкоштовний пробний урок в популярних школах

Відгуки про курси англійської онлайн
 • Vikky Grigor
  Vikky Grigor про EnglisHouse Online14 Жовтень 2021, 16:54
  Хорошие курсы. Грамотный преподаватель. За урок дают много информации, развивают разговорную речь. Буду продолжать обучение.
  Переглянути →
  • Олена Нагорна
   Олена Нагорна про Study Less8 Жовтень 2021, 09:38
   Увидела рекламу Study Less в Инстаграм и решила пройти бесплатный марафон Прошла и получила стипендию которую использовала для дальнейшего обучения в этой школе потом был ещё один и ещё и то было круто Я в очередной раз получила заряд энергии для дальнейшего изучения языка и вновь убедилась в том что...
   Переглянути →
   • Yuliya Golovanova
    Yuliya Golovanova про JustSchool7 Жовтень 2021, 10:03
    Нам нравится заниматься в этой школе, потому что это удобная продуманная платформа - с продуманной структурой, домашними заданиями, словарём, обучающими материалами. Как и на любой платформе, важно найти своего учителя. Сначала нам повезло, и мы с первого бесплатного пробного урока нашли учителя, с которым...
    Переглянути →
    • FRIENDS Online
     FRIENDS Online відповів на коментар про FRIENDS Club Online4 Жовтень 2021, 11:35
     Виталий, огромное спасибо за ваш отзыв
     Переглянути →
     • Maryna про Студія Red Arrow Був(ла) на уроці 1 Жовтень 2021, 15:35
      Оцінка - 10
      Викладач 10.0
      Методика навчання 10.0
      Навчальний клас (офіс) 10.0
      Сервіс 10.0
      Два курси з Red Arrow позаду. І я дуже задоволена своїм результатом. Уроки проходять онлайн, що досить зручно, також зручна онлайн платформа для вивчення нових слів та тренування граматики. Щиро дякую викладачу, Тетяні Франковській, завдяки їй я нарешті почала розуміти, що англійська мова не така складна...
      Переглянути →