Hurt 2327

7 тестів на визначення рівня англійської

7 тестів на визначення рівня англійської

Чим можуть допомогти тести на визначення рівня англійської та чи варто їм довіряти? 

 • Дізнатися про свій рівень англійської – це головний біль усіх, хто приймав рішення піти на курси. Hurt! Чому? Тому що частка суб'єктивної оцінки при тестуванні вашої англійської на курсах все ж таки є. Крім того, володіння мовою – це володіння чотирма мовними навичками: вмінням сприймати інформацію на слух, говорінням, читанням та письмом. А ці навички можуть бути розвинені по-різному. І якщо для перевірки граматики достатньо пройти граматичний тест, то розмовна англійська – швидкість мови, вимова, багатство мови – викладач оцінює, виходячи зі своїх знань та досвіду.

  Крім того, всі тести на визначення рівня англійської мови – з варіантами відповідей. А це означає, що тест не дасть точного результату, тому що завжди залишається можливість вгадати правильну відповідь. 

  Тому тести на визначення рівня англійської повинні містити якнайбільшу кількість питань – це знижує ймовірність неправильного визначення рівня. Ось тільки чи вистачить вам терпіння пройти довжелезний тест? А декілька?

  Ми підібрали для вас (цілих 7!) якісних тестів на визначення рівня англійської. Пройшовши хоча б три з них і порівнявши результати, ви можете сподіватися, що результат близький до істини. 

  Тест Using English for Academic Purposes 

  40 питань. В ньому потрібно доповнити фразу одним із запропонованих варіантів. Головне: перед початком тестування потрібно вибрати свій приблизний рівень. 

  Тест Cambridge English Language Assessment

  Відповідаючи на запитання, слід вибирати один із трьох запропонованих варіантів. Тільки один варіант – правильний, решта виглядає нелогічно. Наприклад, до питання "When do you study?" пропонуються три варіанти відповіді: at school, in the evenings, in the library. Який ви виберете? 

  Тест English Tag 

  На цьому ресурсі ви можете обрати приблизний рівень та пройти тест. Якщо тест здасться вам надто складним чи простим – просто виберіть інший. 

  Тест Englishjet 

  Методологісти, які складали цей тесту, також припускають, що ви можете, хоча б приблизно, визначити свій рівень англійської мови. Тому тести також розбиті за рівнями. 

  Тест British Council 

  Цей тест передбачає вибір одного із трьох запропонованих варіантів. Ресурс також хороший тим, що ви можете знайти додаткові матеріали для покращення рівня. 

  Тест Exam English 

  Цей ресурс пропонує вам два види тесту: Grammar & vocabulary level test та Listening level test, які вам потрібно встигнути завершити за 10 хвилин кожен. 

  International House London Test of General English 

  40 питань, які ви маєте пройти за 20 хвилин. Потрібна реєстрація. 

  Бажаємо вам успіхів у вивченні англійської!

  Коментарі


   Додати коментар