Для вдосконалення володіння англійською мовою всі рекомендують читання журналів - від скромного репетитора до Британської Ради.
Для вдосконалення володіння англійською мовою всі рекомендують читання журналів - від скромного репетитора до Британської Ради.
Журнали в сучасному світі - це своєрідні диктатори стилю одягу, способу життя, моди, нових тенденцій і манери спілкування. Журнали повідомляють нам важливу інформацію, оголошують «людиною року» ту чи іншу знаменитість, вішають ярлики на кінозірок і політиків.
Мова журналів розвивається так само динамічно, як і розмовна, нова лексика швидко стає загальновживаною на сторінках глянцевих видань. Саме тому вивчаючи англійську мову не просто варто, а вкрай необхідно приділяти час читанню журналів.
Зрозуміло, якщо твій рівень володіння англійською - нижче середнього, оцінити в Forbes, Cosmopolitan або Discover Magazine ти зможеш тільки барвисті ілюстрації. Але це зовсім не означає, що тобі потрібно відмовитися від читання журналів. Пропонуємо короткий огляд англійських журналів для тих, хто вивчає мову.
Видавництво, яке спеціалізується на випуску навчальних англомовних журналів для підліткової аудиторії. Огляд журналів з цієї серії ми вже робили раніше.
Нехай не лякають тебе строката обкладинка журналу, яскраві ілюстрації та картинки, розкидані по сторінках. Зміст журналу вартий того, щоб змириться з дизайном, який може здатися трохи крикливим. Журнал цікавий, статті в ньому не запозичуються у колег по цеху, а є продуктом роботи авторського колективу. Незнайомі слова в тексті виділяються, після кожної статті у невеликий словничок.
На сторінках журналу ти знайдеш історичні нариси, діалоги, короткі рецензії на фільми і книги, статті, присвячені розшифровці сленгу. Ймовірно, даниною назвою є те, що в деяких номерах журналу пояснюються особливості нецензурної лексики англійської мови.
З явних плюсів також варто відзначити, що до друкованої версії додається СD, на якому в аудіоформаті представлені матеріали журналу. Статті начитуються професійними дикторами, крім того, як правило, вказується, який акцент у диктора: BBC accent, California accent, Australian accent або various English accents. Реклами на сторінках мало, що також не може не радувати. Журнал випускається щомісяця.
Для тих, хто втратив віру в майбутнє друкованих видань і живе перед екраном комп'ютера - онлайн журнал англійською. Статті журналу захоплюючі, але захопитися ними ти зможеш в тому випадку, якщо твій рівень англійської вище intermediate. Інакше - дружба навіки зі словником, перегортання якого перетворить читання однієї статті в триденну епопею, і це за умови наявності у тебе архітерпіння.
Формат онлайн журналу дозволяє GO English! розміщувати на своїх сторінках відеоматеріали, які пожвавлюють контент краще звичайних ілюстрацій. Крім того, в журналі можна часто знайти посилання на цікаві статті відомих англомовних видань (The Guardian, The Scientist), які, на думку редакторів, цілком зможе осилити студент мовної школи.
Бажаємо успіхів у вивченні англійської!
Коментарі
Додати коментар
Підтвердіть ваш відгук
Оберіть, будь ласка, соціальну мережу для миттєвої публікації відгуку на сайті Enguide
Підтвердіть ваш голос
Оберіть, будь ласка, одну с соціальних мереж для голосування на сайті Enguide
Підтвердіть Ваш аккаунт
Будь ласка, перейдіть до пошти для підтвердження вашого облікового запису
Привіт, незнайомець :)
За вами помічена підозріла активність, можливість голосування заблоковано на 5 днів.