График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Адаптовані журнали на англійській мові для підлітків

Адаптовані журнали на англійській мові для підлітків

Читати періодику, як і літературу при вивченні англійської - це як запасатися водою, якщо зібрався підкоряти Сахару. Обов'язково! Навіть якщо тобі 13+, а газети ти не читаєш і рідною мовою. Побоювання в сторону, ми не будемо рекомендувати тобі нудні політичні чи економічні новини.

Хочеш дізнатися, чим цікавляться твої ровесники в Африці чи Австралії, які новини на слуху у школярів із США? Для цього достатньо відкрити цікавий журнал англійською мовою. Порадити кілька варіантів ми можемо прямо зараз.

Кілька слів про адаптовану періодику

Від неадаптованої відрізняється спрямованістю на певний рівень знань. Як правило, на таких журналах є позначки, які підкажуть тобі, осилиш ти тексти цього журналу або, втомившись від постійного студіювання словників і заробивши купу комплексів, закинеш періодичне видання в найдальший ящик стола.

Радимо зверне увагу на журнали від видавництва Mary Glasgow Magazines - переможця премії British Council 2013 в номінації «Інновації в ресурсах для вивчаючих мову».

Адаптовані журнали від Mary Glasgow Magazines

Click

Адаптований журнал для початківців що вивчають англійську мову (Beginners, рівень А1). В журналі 16 сторінок, в комплекті з ним йдуть 2 диска з корисною та цікавою інформацією, а також ти отримуєш вільний доступ на сайт журналу.

Інформаційне наповнення: комікси, короткі тексти, головоломки, вікторини, інтерв'ю та багато іншого. На дисках - відео з інформацією про життя британських підлітків, мультфільми, аудіоматеріали.  

Crown

Адаптований журнал для підлітків з рівнем володіння англійською Pre -Intermediate (програма A1 / A2). Інформація в журналі: статті про життя підлітків за кордоном, їх захоплення, важливі події, британської культурі і про багато іншого. У комплекті з журналом - диски з відео і аудіоматеріалів, необмежений доступ на сайт журналу. Team 

Журнал для підлітків із середнім рівнем володіння англійською мовою (Intermediate, програми A1 / A2). Інформаційне наповнення журналу допоможе тобі перетвориться з учня в незалежного читача.

Складніша лексика і граматика пропозицій, у порівнянні з попередніми журналами, цікаві текстові матеріали, в яких висвітлюються актуальні для підлітків питання - цим характеризується інформаційне наповнення журналу. Диски з матеріалами та доступ на сайт - в комплекті з підпискою. 

Club 

Адаптований журнал на 16 сторінках для підлітків (рівень Upper Intermediate, A2 / B2). Текстові матеріали журналу стимулюють розвиток критичного мислення, потреба в обговоренні інформації, підвищує рівень володіння мовою, мотивує студентів підвищити свої знання та зміцнити мовні навички перед іспитами.

Особливості журналу: рубрики подаються у форматі клубів за інтересами: клуб «новини», клуб «дебати», клуб «зображення» та інші. Інформаційне наповнення: екскурсії, поради, статті та рекомендації, інформація про життя підлітків у Великобританії. також є додаткові матеріали для вчителів англійської мови. У комплекті з підпискою - диски, необмежений доступ на сайт. 

Current

Адаптований журнал для тих, хто без проблем студіює «Гаррі Поттера» в оригіналі та подумки виправляє недостатньо витончені вирази Джоан Роулінг (рівень Advanced, B2 / C1). Завдяки інформаційному наповненню журналу, читачі зможуть розуміти ідіоматичні вирази в контексті, вдосконалять навички володіння мовою, отримають маскимум цікавої інформації. 

Current - це 24 сторінки корисної та захоплюючої інформації, диски з аудіо і відеоматеріалами і необмежений доступ на сайт журналу.

Оформити передплату можна на офіційному сайті Mary Glasgow Magazines

Приємного читання! 

4608

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!