Heart 8889 1

Безкоштовні курси англійської для лікарів у Першому Кембриджському освітньому центрі!

Безкоштовні курси англійської для лікарів у Першому Кембриджському освітньому центрі!

Англійська мова завжди була і залишається універсальним інструментом здобуття нових знань та розвитку. В цей непростий період усі ми, сидячи вдома, використовуємо вільний час з користю, вивчаємо чимало нового, розвиваємося професійно в той час як медичні працівники без перестанку ведуть боротьбу з COVID-19. Перший Кембриджський освітній центр не зміг залишатися осторонь та вирішив підтримати медиків та їх родини, надавши можливість вивчати англійську безкоштовно! 

30% місць в усіх онлайн-групах відведено для підкорення англійської мови медичними працівниками, адже протидіяти пандемії значно легше, коли ти володієш мовою світової наукової спільноти і маєш змогу запозичити досвід найкращих спеціалістів з будь-якої країни світу. Для того, щоб батьки-медики не переймалися тим, які результати в школі отримають їх діти та на які бали ЗНО слід очікувати, вони також можуть приєднатися до онлайн-курсів англійської мови в Першому Кембриджському освітньому центрі – безкоштовно!

Що потрібно для запису на курс?

 • на сайті школи обрати курс, який вас цікавить та залишити заявку
 • вказати назву медичної установи, де ви працюєте та мати в наявності документ, що засвідчує ваше місце роботи 
 • на сайті школи пройти тестування на визначення поточного рівня англійської 
Навчатися можна з будь-якого населеного пункту України, оскільки всі заняття проводяться дистанційно. Для ефективної роботи вам необхідні: комп’ютер/планшет або смартфон та стійке інтернет з’єднання. 

Кожен медичний працівник може обрати будь-який онлайн-курс англійської. Якщо ви бажаєте підвищити загальний рівень, це може бути інтенсивний курс Online Intensive, де багато часу приділяється вивченню граматики та розширенню словникового запасу, роботі над навичками говоріння, читання, письма та сприйняття англійської на слух. Якщо ж по буднях складно виділити вільну годинку на навчання, зверніть увагу на курс вихідного дня Brush Up Weekend, заняття цього курсу проходять лише 1 раз на тиждень у неділю по 3 години. Також ви можете приділити час курсам з удосконалення вимови, підготовки до міжнародних іспитів та, навіть, бізнес англійській. Дізнатися більше, поділитися вашими побажаннями щодо курсу та обрати цікаву програму ви можете на сайті Першого Кембриджського освітнього центру.

 

Коментарі


 • Oksana Lukianova 28 Березень 2021, 19:45

  У меня это первый уровень обучения в Вашей школе. Мне нравится у Вас учиться, хотя очень трудно вечером найти время. Но я стараюсь. Надеюсь, что за время обучения в Вашей школе мой английский будет fluent:-)

  Ксюше, большое спасибо, она всегда очень доброжелательная и позитивная.
  Відповісти

  Додати коментар