Heart 11271 0

Блоги для вивчення англійської мови

Блоги для вивчення англійської мови

Що почитати?

Блоги –  один з найприємніших способів не забувати англійську, збагачувати лексичний запас новими словами і звикати до різноманітності граматичних конструкцій.

Чому саме блоги?

Блоги – це завжди актуальний потік інформації. Оскільки більшість блогів оновлюються щотижня або раз на декілька днів, ви не будете відчувати брак джерел для читання.

Блоги – це цікаво. Вибравши блог з тематикою, яка здатна вас захопити (фільми, книги, ігри, програмування, дизайн і т.п.), ви оточите себе не просто англомовним, але й цікавим і водночас захопливим контентом, до якого захочеться звертатися знову і знову.

Блоги автентичні. Газети і журнали часто ведуться в формальному стилі, чого не скажеш про інтернет-блоги, що керуються однією людиною. Блогер – така ж людина, як і ви, тому часто використовує неформальний мову і поділяє з вами свої особисті почуття.

Ви завжди можете приєднатися до розмови. Блоги дають можливість удосконалювати англійську мову за допомогою інтерактивного методу навчання. Ви можете залишати коментарі до статей автора або ж відповідати іншим коментаторам у відповідь на їхні повідомлення.

Англомовні блоги, з якими цікаво та пізнавально

THE LONDONER

Автор блогу – дівчина з неймовірно квітковим ім'ям Роузі, якій пощастило називати Лондон своїм домом. Тут вона ділиться розповідями про повсякденне життя, рецептами апетитних страв, стильними порадами та враженнями про подорожі.

BBC LEARNING ENGLISH

Тематичний блог з сотнями навчальних відео, вправ і захопливих статей на найрізноманітніші теми, які допоможуть вам удосконалити навички розуміння і мовлення англійською мовою.

WORLD OF WANDERLUST

Англомовний блог для тих, хто живе подорожами або планує побувати в більшості країн світу. Однак автор розповідає читачам не тільки про авантюрні поїздки, а й пише мотиваційні статті, що чергуються з корисними порадами та рецептами.

DZONE

Величезна онлайн-платформа, створена для розробників програмного забезпечення. Кожен день тисячі відвідувачів приходять сюди, щоб першими дізнатися про нові технології і методології в сфері програмування.

YOUNG ADVENTURESS

«Якщо ви – шанувальник хаосу, принципової чесності, сарказму і дівчат, які думають, що вони розумніші, ніж це є насправді, то ви прийшли у правильне місце». Так говорить про себе автор блогу Ліз і ділиться зі своїми читачам історіями про не завжди ідеальні, але особливі поїздки по світу.

COPEBLOGGER

Оригінальний блог про ефективний контент-маркетинг. Читаючи статті успішних маркетологів, ви не тільки вдосконалите свої професійні навички, але й поліпшите знання англійської лексики і граматики.

STEVE PAVLINA

Автор блогу Стів Павлина живе в Лас-Вегасі, пише книги, подорожує і ділиться з читачами власними висновками про особистісний розвиток, продуктивність, стосунки та духовність.

Ми поділилися з вами лише невеликою кількістю блогів, які можуть як перетинатися, так і розходитися з вашими інтересами або професійною діяльністю. Не шукайте легких шляхів, відкривайте для себе нових авторів, вдосконалюйте свою англійську, щоб коли-небудь і ваш особистий блог виявився у списку тих, що заслуговують на особливу увагу! ;) 

Коментарі


    Додати коментар