Hurt 15971 1

ILEC (International Legal English Certificate) – підготовка та складання

ILEC (International Legal English Certificate) – підготовка та складання

Коротко про Кембриджський екзамен для юристів: історія, структура, секрети. Як успішно підготуватися та скласти іспит в Києві?      

  • Що таке іспит ILEC? 

    Інформація про іспит ILEC могла зацікавити вас з двох причин: 

    • Ви – студент юридичного факультету, активний та впевнений у своїх силах, що мріє продовжити навчання за спеціальністю за кордоном 
    • Ви – юрист, який планує переїхати за кордон і продовжити роботу за фахом 

    Є й інші причини: компанія, в якій ви працюєте юристом, почала тісно співпрацювати з іноземними партнерами; ви просто цікавитеся професійними курсами англійської мови та міжнародними сертифікатами, що підтверджують ваш рівень; ви випадково почули в розмові абревіатуру і хочете дізнатися, що вона означає. І все ж основна маса людей, що цікавляться цим сертифікатом, відноситься до перших двох категорій, про які ми згадали на початку. 

    ILEC (International Legal English Certificate) – один із спеціалізованих іспитів лінійки Cambridge ESOL. Завдяки цьому іспиту можна перевірити не просто рівень володіння англійською мовою, а ваші мовні навички в сфері юридичної англійської

    Історія International Legal English Certificate (ILEC) 

    Іспит був розроблений University of Cambridge ESOL Examinations, яка спеціально для створення цього тесту співпрацювала з TransLegal – лідером європейського ринку в сфері лінгвістичної адвокатури. Сьогодні сертифікат тесту визнають не тільки провідні університети світу і компанії-роботодавці, а й такі організації як: 

    • European Company Lawyers Association (Європейська асоціація юрисконсультів) 
    • European Law Students Association (Європейська асоціація студентів юридичних факультетів) 
    • International Association of Young Lawyers (Міжнародна асоціація молодих юристів) 
    • European Young Bar Association (Європейська асоціація молодих адвокатів) 
     







    Сертифікат іспиту не має обмеженого терміну дії. 

    Структура іспиту 

    Тест складається з чотирьох структурних елементів, завдяки яким екзаменатори можуть перевірити рівень розвитку всіх мовних навичок кандидата: 

    • Reading: тестові завдання, які припускають заповнення пробілів, зіставлення, а також вибір відповіді із запропонованих варіантів. 
    • Writing: написання листа в формальному або нейтральному стилі як відповідь на конкретний лист, а також – меморандум на основі інформації, яка представлена в параграфі. Лист: 120-180 слів, меморандум: 200-250 слів.  
    • Listening: виконання завдань після прослуховування інформації 
    • Speakingвідповіді на питання про себе, підготовка однохвилинної бесіди з партнером, обговорення теми з партнером і екзаменатором. 

    Як підготуватися до ILEC? 

    Для того, щоб приступити до підготовки, вам необхідно володіти загальною англійською на рівні не нижче Upper-Intermediate. Тільки в цьому випадку ви зможете успішно засвоїти інформацію про лексичні та граматичні особливості юридичної англійської. 

    Готуватися до іспиту можна на базі мовних центрів або самостійно. Якщо обрали самостійну підготовку, ознайомтеся з умовами прийому іспиту на офіційному порталі Кембриджських тестів. Якщо ж хочете пройти курс на базі мовного центру, варто звернути увагу на ті школи англійської, які є офіційними тест-центрами по прийому іспиту. 

    Де в Києві скласти ILEC? 

    У Києві є кілька офіційних тест-центрів з прийому міжнародних іспитів. Але далеко не всі центри спеціалізуються на прийомі іспиту ILEC. 

    Рекомендуємо Вам звернуться в центр Grade, який знаходиться за адресою: вул. Ярославів Вал, 13/2б, 1 поверх, оф. 32, тел: (097) 576-37-97, (066) 599-62-54. 

    Скласти іспит також можна на базі курсів Оxford Кlass. Контакти курсів: вул. Лаврська 16А, тел: (044) 594-10-64. 

    Бажаємо успіхів!

    Коментарі


    • ДОБРОГО ДНЯ! ЗГІДНО ДО ОФІЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ КЕМБРИДЖСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ILEC ЗНЯТИЙ ЗПЕРЕЛІКУ ІСПИТІВ З ГРУДНЯ 2016 РОКУ.

      Додати коментар