Heart 15084 0

Вивчайте англійську за переглядом фільмів: топ-5 в жанрі кримінал

Вивчайте англійську за переглядом фільмів: топ-5 в жанрі кримінал

Немає нічого простішого, ніж поєднати приємне з корисним – дивіться улюблені фільми мовою оригіналу і вдосконалюйте свою англійську! Пропонуємо топ-5 кінематографічних кримінальних історій, які занурять вас у світ англійської мови. 

Часто чуєте фразу «Для того, щоб отримати результат, англійській мові потрібно приділяти час щодня»? Ця фраза вже навіть почала дратувати вас, оскільки змусити займатися вивченням мови щодня – не так просто. Справа не тільки у вашому бажанні, але і в часі, якого катастрофічно не вистачає. Однак не будемо шукати виправдань і обманювати себе з приводу нестачі часу. Адже головне – дійсно хотіти щось робити. Наприклад, ви любите кримінальні історії? Немає нічого простішого, ніж поєднати приємне з корисним – дивіться улюблені фільми мовою оригіналу і вдосконалюйте свою англійську! Пропонуємо топ-5 кінематографічних кримінальних історій, які занурять вас у світ англійської мови. Хоча вивчати англійську краще починати з серіалу «Living English» від Australia Network

The Godfather

The Godfather на английском 

«Хрещений батько» – саме той фільм, який обов'язково варто подивитися мовою оригіналу. Драматична кримінальна історія з ріками крові і протистоянням мафіозних кланів, шедевр світового кіномистецтва. Навряд чи вам вдасться відірватися від екрану, навіть якщо ви раніше бачили цей фільм – оригінальна англійська звукова доріжка відкриє вам багато нового та захоплюючого.

Django Unchained

Django Unchained на английском 

Фільм Квентіна Тарантіно – і цим все сказано. Жанр визначити складно, але кривава естетика Тарантіно і постійні перестрілки, нехай і в вестернівському стилі, будуть близькі любителям кримінальних історій.

Lord of War

Lord of War на английском 

Захоплюючий трилер з Ніколасом Кейджем у головній ролі і присмаком кримінальної драми. Вам цікаво буде стежити за сюжетом фільму, адже це історія про братів з України, які будують бізнес в США на продажі зброї місцевим бандам.

True Grit

True Grit  на английском 

Фільм «Залізна хватка» – історія про те, як маленька дівчинка приймає рішення помститися за своїх батьків. Правосуддя не завжди тріумфує. Іноді йому потрібно допомагати, але чи допоможе головній героїні фільму в цьому питанні одноокий п'яниця Рубен Когберн, нехай навіть він і відомий своєю «залізною хваткою»?

3:10 to Yuma

3:10 to Yuma на английском 

Фільм «Потяг на Юму» драматичний бойовик з несподіваним сюжетними поворотами. Старий фермер Деніел Еванс потрапляє в безвихідне становище: ферма майже не приносить грошей через неврожай, а йому потрібно віддавати борг за лікування сина. Доля зводить його з відомим бандитом, який грабував залізничну компанію і зараз заарештований. Деніел погоджується стати одним з конвоїрів арештанта за 200 доларів, так як йому дуже потрібні гроші. Якісна англійська звукова доріжка і субтитри – все що потрібно для вдосконалення англійської мови.

Фільми англійською на свій смак ви можете знайти на порталі english-films.com.

Бажаємо цікавого перегляду! 

Коментарі


    Додати коментар