Heart 11514 0

Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською

Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською

Вища освіта - перший крок на шляху до побудови успішної кар'єри. Сьогодні ми детально розповімо Вам про одного з вищих навчальних закладів в Україні, де Ви можете отримати якісну економічну освіту англійською мовою - Київській школі економіки. 

Київська школа економіки - вищий навчальний заклад, який отримало визнання як в Україні, так і в інших країнах Східної та Центральної Європи. Інститут заснований Фондом Віктора Пінчука спільно з Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). Випускники Київської школи економіки отримують якісну вищу освіту і стають конкурентоспроможними професіоналами на ринку вакансій у сфері економіки. 

Особливості Київської школи економіки 

Головна мета Київської школи економіки - підготовка фахівців, які надалі впливатимуть на формування економічної ситуації в країні. Напрями навчання в KSE - економіка, маркетингові технології, менеджмент.

Викладацький склад школи включає в себе як українських, так і західних професорів, окрім того, до викладання залучаються кращі фахівці з відомих світових університетів, які мають величезний досвід дослідницької роботи.

Навчання за деякими програмами у Київській школі економіки проходить англійською мовою. 

Перспективи навчання в Київській школі економіки 

Навчання в KSE дозволяє студентам отримати необмежений доступ до великої бібліотеки установи, а значить - до всесвітньо відомої економічної літературі, статистичних баз даних і економетричні програмному забезпеченню, можливість проходити стажування в провідних українських і, зокрема, міжнародних організаціях, крім того - урядових структурах .

KSE надає можливість навчання за однією з магістерських програм: 

  • магістерська програма з економічного аналізу
  • магістерська програма з економіки бізнесу та фінансів

Навчання за магістерськими програмами ведеться англійською мовою, після отримання диплома магістра KSE, Ви можете продовжити навчання на базі університету Х'юстону (США) і отримати диплом магістра міжнародного зразка.

Випускники Київської школи економіки отримують додаткові можливості для працевлаштування у сфері бізнесу, фінансів, консалтингу, а в подальшому - можливість навчання на докторських програмах в міжнародних вузах або навчальних установах України.

Більш детальну інформацію про Київську школу економіки, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайті KSE

Коментарі


    Додати коментар