Heart 13223

Освіта за кордоном для студентів: Великобританія

Освіта за кордоном для студентів: Великобританія

Переваги вищої освіти за кордоном незаперечні, їх можна перераховувати довго, продовжуючи дивуватися які  це відкриває перспективам. Сьогодні ми поговоримо про переваги і способи отримання вищої освіти у Великобританії, а також - всілякі навчальні програми для студентів, які може запропонувати система освіти туманного Альбіону. 

 • Великобританія - країна студентів, на її території розташовано більше 3 тисяч навчальних закладів, які готові прийняти іноземців, які прагнуть до знань. У сучасному світі саме дипломи британських навчальних закладів вважаються одними з найпрестижніших у світі. Здобути освіту у Великобританії, необхідні знання та навички, безцінний досвід роботи Ви зможете за допомогою одного з можливих варіантів:

  • Мовних курсів у Великій Британії для студентів
  • Міжнародних програм з обміну студентів
  • Стажування за кордоном для студентів
  • Навчання в одному з вищих навчальних закладів (вища освіта) 

  В навчальних закладах ви можете отримати освіту за будь-якою спеціальністю. Випускниками вузів Великобританії в різні часи ставали відомі політики, економісти, письменники, менеджери, а також лауреати Нобелівської премії в різноманітних номінаціях. Вибравши найбільш зручний для Вас спосіб отримання освіти ви зробите перший крок на шляху до успішної кар'єри.

  Мовні курси у Великобританії для студентів

  Як правило, мовні курси для студентів за кордоном можна пройти на базі конкретної школи, яка надасть Вам не тільки необхідні знання та навички, а й забезпечить комфортне проживання та різноманітну екскурсійну програму. Однією з найпопулярніших мовних шкіл Великобританії, яка надає освітні послуги з вивчення англійської мови для іноземних студентів є Stafford House.

  Stafford House - школа з багатою історією, філії якої знаходяться в Лондоні, Брайтоні та Кентербері, двері яких відкриті для студентів із понад 200 країн світу. Вік студентів - від 16 років, проживання - в ​​студентській резиденції, інтенсивність процесу навчання - 20 занять на тиждень. При такому ритмі навчання Ви можете не тільки швидко вдосконалити свою мову, а й оглянути визначні пам'ятки древніх міст Великобританії. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті Stafford House.

  Міжнародні програми обміну студентів

  Для того, щоб стати учасником однієї з подібних програм, Вам потрібно або подати заяву до іноземного ВНЗ й таким чином запропонувати свою кандидатуру, або дізнатися, чи існують партнерські відносини або домовленості між Вашим і британським вузом.

  Крім того, варто обрати навчальний заклад, в якому хочете отримувати британську вищу освіту. Представляємо Вам декілька навчальних закладів, які пропонують програми по студентському обміну: Уорікський, Кембріджський і Оксфордський університети, Брадфортскій, Брістольський і Единбурзький університети, а також - багато інших.

  Якщо Ви хочете стати студентом бакалаврату одного з цих університетів, приготуйтеся до того, що Вам потрібно здати міжнародний іспит IELTS і отримати бал не нижче 6,5, деякі навчальні заклади також вимагатимуть сертифікат GPA. Навчання у Великобританії обов'язково стане одним із найяскравіших і неймовірних спогадів Вашого життя і, безсумнівно, принесе свої плоди - Ви отримаєте цілий ряд нових знань і навичок, придбаєте корисний досвід. 

  Стажування за кордоном для студентів

  Різноманітні програми стажувань за кордоном відкривають нові перспективи і перед студентами, і перед молодими фахівцями, які тільки починають будувати кар'єру. Програми стажувань можуть бути різними, однією з найпопулярніших є Work and Travel (W&T).

  Work and Travel (W&T)

  Програма розрахована на студентів віком від 17 до 25 років, які добре володіють розмовною англійською, і дозволена тільки під час офіційних канікул у Вашому вузі. Головний плюс цієї програми - її самоокупність. Але є й мінуси: робота, як правило, не за фахом. Розвивати професійні навички Вам не надто вдасться, хіба що підприємливість і швидкість мислення вийдуть на новий рівень розвитку, як і підвищиться рівень розмовної англійської. Організацією поїздки до Великобританії за програмою Work and Travel в Києві займаються компанії Studentland, Alekom. 

  Стажування у Великобританії для студентів фінансових і економічних спеціальностей 

  Популярним напрямом британських стажувань залишається сфера бізнесу і фінансів. Існує цілий ряд компаній, які приймають іноземних студентів на стажування, до них відносяться: UBS Investment Bank, Deutsche Bank, Thomson Reuters, Merrill Lynch Europe, BlackRock Investments, M&G Investments, Freshfields Braukhouse-Deringer, Forrester Research і ін. Ви також можете вибрати галузь, в якій хочете пройти стажування: Finance, Accounting, Human Resources, Marketing, Information Technology, Law.

  Для того, щоб Ви змогли взяти участь в одній з програм стажування у Великобританії, необхідно виконати ряд вимог. У списку першої необхідності будуть позначені: сертифікат IELTS (academic) 6.5, диплом про вищу освіту (як мінімум - бакалаврат) за спеціальністю менеджмент, фінанси або економіка, можливий будь-який диплом, якщо у Вас в наявності є мінімум рік досвіду роботи в цих сферах. Крім того Вам знадобитися закордонний паспорт, який буде дійсний ще мінімум два роки і, зрозуміло, бажання працювати і здобувати нові знання та навички. В Україні організацією стажувань займається компаніяStudentland.

  Програма МВА

  Для того, щоб взяти участь в програмі, Вам необхідний диплом бакалавра та досвід роботи в сфері економіки або фінансів (мінімальний досвід роботи - 3 роки, бажано - 5-7 років). Досвідчені фахівці надходять в кращі бізнес-школи Великобританії і набувають нові знання і навички. Навчання триватиме 2 роки, програма зарекомендувала себе як краща зі всіляких бізнес-програм, які існують сьогодні.У Великобританії вартість такої програми складе від 18,000 євро на рік.

  Студентам також варто звернути увагу на попередню підготовку до навчання за програмою МВА. Однією з перших вимог є високий рівень володіння англійською мовою. Підготуватися і взяти участь в програмі МВА Ви можете, скориставшись послугами освітнього агентства DEC education.

  Вищі навчальні заклади Великобританії: особливості вступу

  У Великобританії є свої особливості здобуття вищої освіти. Закінчення одного із ступенів середньої школи для юних британців ознаменовується, як правило, іспитом GCSE (General Certificate of Secondary Education) - його здають в 16 років. Після цього навчання продовжується ще два роки, перед вступом до вузу обов'язковою є здача іспиту A-Level. Якщо Ви ще в середній школі були впевнені, що будете поступати в один з британських вузів, Ви могли пройти програму підготовки до A-Level в одному з коледжів Великобританії або в приватній школі. Для іноземних школярів альтернативою цього іспиту є програма IB (International Baccalaureate), яка розрахована на два роки.

  Якщо ж у Вас вже є сертифікат про середню освіту, але Ви хочете отримати вищу освіту у Великобританії, спеціально для Вас створена програма Foundation.

  Освітні компанії, які допомагають в організації отримання вищої освіти в Великобританії:

  Детальну інформацію про отримання вищої освіти у Великобританії Ви можете отримати на офіційному сайті компаній, які надають допомогу студентам в отриманні освіти за кордоном. Серед них:

  Всім, хто поставив собі високу мету стати мати престижний сертифікат або диплом про вищу освіту одного з найвідоміших навчальних закладів Великобританії, ми бажаємо успіху і творчих звершень. 

  Коментарі


   Додати коментар