Heart 10871 0

Освіта за кордоном для дорослих: Великобританія

Освіта за кордоном для дорослих: Великобританія

Отримати вищу освіту за кордоном - мрія багатьох випускників шкіл. Але для того, щоб мріяти про добру освіту, зовсім не обов'язково бути сімнадцятирічним тінейджером. Що може запропонувати система освіти Об'єднаного Королівства тим, у кого за плечима вже є одне (або не одне) вищу освіту? 

Великобританія гостинно приймає всіх, хто долає море в прагненні до знань. Освітня система країни дозволяє надати якісні освітні послуги людям різного віку.

Які види освіти можуть зацікавити успішних, заможних людей, які прагнуть до самовдосконалення? Назвемо їх:

  • Мовні курси для дорослих
  • Програми стажувань та курси підвищення кваліфікації
  • Вища післядипломна освіта

Мовні курси для дорослих у Великобританії

Програми курсів англійської мови у Великобританії надають, як правило, не тільки можливість швидко і якісно вивчити мову - благо мовне середовище підвищує ефективність навчального процесу, а й цікаво провести час, помандрувати, здійснити екскурсії по численних визначних пам'ятках Англії.

Існує цілий ряд шкіл, на базі яких можна пройти курс англійської мови, швидко подолати мовний бар'єр і досягти поставлених цілей за короткий час. Варто відзначити деякі з них:

Concordе International (Кентербері)

Школа має акредитацію The British Council, The Association of Business Executives, The English College of Teachers, The International Association of Teachers of English, The Oxford, Cambridge, і Royal Society of Arts examination board, Microsoft і ряду інших організацій. На базі школи Ви можете вибрати необхідний Вам курс вивчення мови, серед яких базовий курс англійської, підготовка до міжнародних іспитів, інтенсивний курс мови, бізнес англійська.

Inlingua (Челтнем)

Міжнародна школа англійської мови, яка розташована в одному з найбільш старовинних міст Великобританії. Школа визнана Британською Радою і може запропонувати широкий вибір програм вивчення англійської мови починаючи від загального курсу і закінчуючи бізнес-інтенсиву і підготовкою до міжнародних іспитів.

The English Language Centre Bristol

Один з перших центрів, який був визнаний Британською Радою як центр з вивчення англійської мови як іноземної. Мінімальний рівень знання англійської мови, для того щоб приступити до навчання в школі - Elementary. У школі представлені цілий ряд різноманітних курсів, в тому числі і курси з підготовки до міжнародних іспитів. 

В Україні організацією освітніх поїздок за кордон з метою вивчення англійської мови на базі британських мовних центрів займаються такі компанії як: DEC educationAlbion EducationAlekom та інші.

Програми стажувань та курси підвищення кваліфікації у Великобританії

Пріоритетними напрямками курсів підвищення кваліфікації у Великобританії ось вже протягом десятиліть залишаються сфера бізнесу та дизайну. На них ми і звернемо увагу.

MBA, pre-MBA та інші бізнес-програми у Великобританії

MBA - це не тільки одна з найпопулярніших програм підвищення кваліфікації. MBA (Master of Business Administration) - програма професійної освіти, після проходження якої Ви отримуєте ступінь магістра у сфері бізнес-адміністрування. Ви можете пройти навчання за програмою МВА на базі цілого ряду шкіл, провідні з яких ми назвемо:

London Business School (LBS)

Бізнес школа Лондонського університету, один з провідних освітніх бізнес-центрів світу, займає позицію лідера в рейтингу бізнес шкіл за версією видання Financial Times (Financial Times Global MBA Rankings 2010).  

Cranfield School of Management

Одна з найпрестижніших європейський бізнес-шкіл, яка надає курси навчання та підвищення кваліфікації в галузі менеджменту, прикладної науки та передових технологій. На базі школи Ви можете пройти курс навчання за програмою Pre-MBA (12 навчальних місяців) або за програмою MBA з повним чи неповним днем навчання (відривом і без відриву від виробництва). Бізнес-школа надає освітні послуги тільки студентам, що вже мають диплом бакалавра.

Oxford College

Коледж при одному з найстаровинніших університетів Великобританії надає цілий ряд програм, за якими можуть пройти курс навчання студенти від 21 років. Ви можете вибрати одну з програм професійного розвитку (у сфері менеджменту, маркетингу, бухгалтерії, туризму) - цей курс є підготовчим до курсів MBA і MSc, навчання за програмою яких Ви зможете продовжити в університеті.

Програми підвищення кваліфікації у сфері дизайну та моди у Великобританії

Центральний коледж мистецтв і дизайну Св. Мартіна

Курс навчання за такою програмою Ви можете пройти на базі одного з найстаріших і найавторитетніших вищих навчальних закладів у світі, в якому вивчають дизайн - Центральному коледжі мистецтв і дизайну Св. Мартіна, який входить до складу Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London). На базі коледжу ви можете пройти курс навчання в таких сферах як: мода, текстильний або графічний дизайн, фотографія, сценічне та сценарне мистецтво та інші. Іноземних учнів найчастіше чакають на літні короткострокові курси на базі цього навчального закладу, а також - всілякі тренінги.

Приватний інститут моди і дизайну Istituto Marangoni

Інститут має філії в столицях світової моди: Лондоні, Мілані та Парижі. Лондонська школа дизайну розташована в самому серці британської столиці, недалеко від ділового району Сіті. На базі школи Ви можете пройти курс підвищення кваліфікації за різними програмами, починаючи від дизайну одягу, бізнесі в сфері моди і закінчуючи вивченням тонкощів створення модного іміджу та мови реклами у сфері моди.

Высшее последипломное образование в Великобритании

Якщо у Вас вже є один (або декілька) дипломів про вищу освіту, але Ви хочете отримати диплом міжнародного зразка і ступінь магістра по Вашій спеціальності в одному з найвідоміших у світі вищих навчальних закладів, Вам варто вивчити список провідних університетів Великобританії.

Оксфорд (University of Oxford)

Один з найстаріших університетів Європи, який причетний до навчання 50 Нобелівських лауреатів. Основними вимогами при вступі до магістратури або аспірантури (PhD) Оксфорда є: наявність диплома про завершення попереднього ступеня навчання (бакалаврату чи магістратури) з високим середнім балом, наявність сертифіката, який підтверджує високий рівень володіння англійською мовою (IELTS, TOEFL або Cambridge ESOL), підтвердження наявності фінансування навчання та проживання.

Кембридж (University of Cambridge)

Університет, який з давніх пір конкурує з Оксфордом, також будучи одним з найстаріших університетів світу. Якщо Ви подали документи в Оксфорд, то не мрійте, що аналогічний пакет документів приймуть від Вас і в цьому університеті. А пакет документів ля вступу доведеться зібрати достатньо важкий, тим більше, якщо Ви хочете вступити на програму післявузівської навчання (магістратуру або PhD). До його складу входять: заявка (Graduate Admission and scholarship Application Form, GRADSAF), мотиваційний лист, рекомендаційні листи від Ваших наукових керівників / тьюторов з попередньої програми навчання, копія диплома про попередню ступеня вищої освіти, сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською мовою та ще кілька документів, які можуть вимагати при вступі на конкретні курси або програми.  

Університет Екзетера (University of Exeter)

Один з десяти кращих вузів Великобританії за версією The Sunday Times і найпопулярніший університет серед іноземних туристів, який також пропонує студентам продовжити навчання за програмами магістратури та аспірантури.

Університет Ньюкасла (Newcastle University)

Університет Ньюкасла - член Russell Group, один з 200 кращих університетів світу, входить в 20 кращих університетів Великобританії. У цьому університеті навчалися члени королівської родини. У цьому університеті іноземні студенти також можуть отримати післядипломну освіту.

Компанії, які надають освітні послуги для дорослих на базі навчальних закладів Великобританії

DEC education

Освітнє агентство, яке в 2008 році було удостоєно високого звання «Краще агентство Східної Європи» (LTM Star Agency Eastern Europe) за версією провідного британського спеціалізованого видання «Study Travel Magazine». Надає послуги для отриманная вищої післядипломної освіти в університетах Великобританії, мовні курси для дорослих і навчання по провідним бізнес-програмами на базі британських освітніх центрів. 

Albion Education

Освітній центр, лідер рейтингу «LTM Star Awards», завдяки якому всі бажаючі можуть пройти навчання з бізнес програмами і отримати необхідні знання та навички на курсах підвищення кваліфікації у Великобританії, а також - підготуватися до здачі міжнародних іспитів при від'їзді за кордон.

Alekom

На базі цього освітнього агентства Ви можете пройти підготовку до вступу в університети Великобританії, ознайомитися з програмами бакалаврату та магістратури або аспірантури Великобританії і вибрати саме ту, яка вам найбільше підходить.

Старт Плюс

Освітнє агентство в перелік послуг якого входять: допомога при оформленні документів при виїзді за кордон з метою навчання за програмами магістратури або аспірантури, надання можливості взяти участь у навчанні за програмою MBA, стати учням мовного курсу на базі лінгвістичного центру у Великобританії.

Вчитися, отримувати нові знання та навички або вдосконалювати старі ніколи не пізно. Тому всім, хто вирішив продовжити своє навчання, ми хочемо побажати успіху, творчих звершень та блискучих результатів!

 

Коментарі


    Додати коментар