Heart 3312

ТОП-8 британських фільмів, які занурять вас до англійської з головою

ТОП-8 британських фільмів, які занурять вас до англійської з головою

Фільми, серіали та відео – одні з найдоступніших та найприємніших способів вивчення мови. Ми розповімо про стрічки, які повністю занурять вас в атмосферу Великобританії. 

 • Ви все ще дивитесь англійське кіно в перекладі? Відповідь "так" не приймається. Адже фільми, серіали та відео – одні з найдоступніших та найприємніших способів вивчення іноземної мови, з якими може впоратися навіть володар рівня Elementary. В цій статті ми розповімо про стрічки, які безповоротно занурять вас в таку різну атмосферу Великобританії і надихнуть на подальше вивчення англійської мови. 

  Four Weddings and a Funeral (1994)

  Романтична стрічка розповідає нам про найбільш запаморочливе почуття – кохання між чоловіком та жінкою. Фільм наскрізь наповнений романтикою, гумором і витриманий у справжньому англійському стилі. 

  Про що фільм? 32-річний холостяк Чарлі раптом усвідомив, що настав час стати розсудливим і (ну, звичайно ж!) одружитися. Але молодик не поспішає з вибором благовірної і продовжує відвідувати весілля лише як гість. На одному з таких бенкетів Чарлі знайомиться і фліртує з чарівною дівчиною Керрі. Провівши з нею ніч, холостяк запевняє себе, що все це лише чергове хвилинне захоплення.

  Через 3 місяці думки про Керрі не залишають Чарлі. Нерішучий герой наважується зробити перший крок і дізнається про те, що дівчина вирушила в поїздку з новоспеченим майбутнім чоловіком. Переживаючи і розмірковуючи про свої почуття, неквапливий Чарлі наважується на останню спробу завоювати кохану дівчину. 

  The Full Monty (1997)

  Тонкий англійський гумор, жива та невимушена гра акторів, двозначні ситуації та непросте життя чоловіків – все це інтригує та збуджує інтерес до цього доброго та дотепного фільму. 

  Про що фільм? Дізнавшись про гучний успіх стриптизерів, що заїхали в місто Шеффілд, сталевари, що втратили роботу, організовують своє власне стриптиз-шоу з метою заробити хоч якісь гроші. Але як завоювати жіночу увагу тим, хто не вирізняється ні бездоганним тілом, ні навіть умінням танцювати? 

  Calendar Girls (2003)

  Де знайти радість і втіху, якщо вас спіткали неприємності? Герої зворушливої стрічки вміють пробудити смак до життя і демонструють нам те, що навіть у найскладнішій життєвій ситуації знайти світлі сторони – можливо. 

  Про що фільм? Декільком уже немолодим домогосподаркам необхідно назбирати грошей і купити диван для гостей до лікарні, де лікують чоловіка однієї з них. Для цього жінки беруть участь у зйомці щорічного календаря в оголеному вигляді. Чим обернеться їхня шалена ідея? 

  Ladies in Lavender (2004)

  Цей фільм  картина не для тих, хто любить динамічні сюжети, що швидко розвиваються. Історія фільму – розмірена і витончена, чиста та атмосферна. Увага глядача акцентується на музиці та мальовничих пейзажах, які надихають та надають фільму особливого смаку Англії. 

  Про що фільм? Спокійне життя двох сестер порушує одна неймовірна подія – на березі моря вони знаходять молоду людину, викинуту до суші бурею. Турбота про юнака привносить у життя жінок давно забуті відчуття провини і кумедну конкуренцію, переростає у сильніше суперництво після появи молодої і чарівної аристократки. 

  Made in Dagenham (2010)

  Не дивлячись на сумний історичний факт, про який йдеться у фільмі, потужний акторський склад та першокласна режисура зуміли створити світлу та добру картину. 

  Про що фільм? Сталося це в 1968 році на автомобільному заводі Ford, розташованому в невеликому англійському містечку Дагенхем. У задушливому та тісному швейному відділі старанно працювало близько 200 жінок, отримуючи за кваліфіковану роботу зарплату вдвічі меншу, ніж у чоловіків. Надихнувшись ідеєю подолати дискримінацію, швачки влаштовують страйк. Жінки та чоловіки: на чиєму боці опиниться уряд? 

  Miss Potter (2006)

  Любителям біографічних картин присвячується. В основі фільму – реальна історія життя англійської письменниці, яка вчить нас залишатися дітьми в душі, не зраджувати любов і жити гідно. 

  Про що фільм? Всупереч звичаям вікторіанської епохи, коли жінки мріяли вигідно вийти заміж, письменниця дитячих творів Беатрікс Поттер виявила абсолютну стійкість характеру і пережила справжнє кохання. 

  Pride and Prejudice (1995)

  Міні-серіал знято за мотивами однойменного роману англійської письменниці Джейн Остін. Пейзажі, елементи декору, одяг та поведінка персонажів повністю передають атмосферу та дух Англії 18 століття. 

  Про що фільм? Небагатий провінційний поміщик містер Беннет хоче видати п'ятьох дочок за забезпечених чоловіків. Коли по сусідству з'являється молодий містер Бінглі, життя сімейства Беннет перевертається догори дном. Новому сусідові особливо сподобалася старша дочка поміщика - Джейн. Її сестра Елізабет знайомиться з його другом, гарним і пихатим містером Дарсі. Між ними спалахує серйозне протистояння, наслідком якого може стати лише одне з двох – кохання чи ненависть. 

  Emma (1996)

  "Емма" - ще один фільм за мотивами роману Джейн Остін, що є вершиною її творчості. Сюжет картини ненав'язливий і нагадує казку з глибоким змістом та красивим фіналом. 

  Про що фільм? Емма – дівчина, у якої все схоплено. Вона забезпечена, розумна та красива. Поряд з Еммою завжди її найкращий друг, з яким вона почувається комфортно. Вважаючи себе цілком щасливою, дівчина вирішує розважитись і подбати про щастя подруг... але сваха з неї ніяка. Більше того, Емма виявляє, що краще їй потурбуватися про себе. 

  Trainspotting (1996)

  Культова адаптація за романом Ірвіна Велша показує мову молоді, часто сленг, британські та шотландські акценти, а також словниковий запас на основі наркотиків та наркоманії. 

  Children of Men (2006)

  Лондон, 2027 рік. З невідомих причин люди не могли мати дітей протягом останніх 20 років. Професор давньої історії Клайв Оуен повинен супроводжувати останню вагітну жінку, щоб відвезти її до групи вчених із надією врятувати майбутнє людства. 

  Бажаємо приємного перегляду! ;) 

  Коментарі


   Додати коментар