+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 8123 0

7 крутих аудіокурсів з англійської для початківців і не тільки

7 крутих аудіокурсів з англійської для початківців і не тільки

Аудіокурси – це відмінний спосіб отримати максимум корисної інформації з англійської мови, знявши навантаження з очей. Ви можете займатися домашніми справами, подорожувати, гуляти і слухати подкасти з англійської мови. Пропонуємо добірку аудіокурсів, яка може вас зацікавити. 

Аудіокурси – це відмінний спосіб отримати максимум корисної інформації з англійської мови, знявши навантаження з очей. Ви можете займатися домашніми справами, подорожувати, гуляти і слухати подкасти з англійської мови. Величезна кількість акцентів, нюанси вимови ви навчитеся чути і розпізнавати завдяки аудіоматеріалів різноманітних курсів. Навик аудіювання – можливість сприймати англійську мову на слух – ви розвиваєте, слухаючи аудіокурси. Пропонуємо добірку, яка може вас зацікавити.

British Council Podcasts (MP3 + Scripts)

Британська Рада підготувала аудіоматеріали на роки прослуховування. Але нехай вас це не лякає – вони розділені за темами і рівнями. Обирайте те, що підходить саме вам і занурюйтесь в англійську. Крім аудіоматеріалів ви також знайдете ігри та вправи для перевірки засвоєного матеріалу.

Завантажити аудіокурси можна на ресурсі.

English USA – Аудіокурс «Так говорять в Америці»

Цей аудіокурс створений журналістами та дикторами легендарного радіо «Голос Америки». Курс складає 104 уроки і розрахований він на два роки. Але ви можете самі вирішувати, з якою інтенсивністю занурюватися в англійську. Головний герой курсу – журналіст Мартін, який подорожує по Америці, спілкується з різними людьми і включає в свої розмови найпоширеніші ідіоми.

Завантажити курс можна на сайті.

Чудаков І.В. – Polyglossum – Англійська в дорозі (30 уроків)

Це курс англійської для тих, хто починає занурюватися в нього з нуля. Найпоширеніші розмовні теми представлені окремими уроками, курс зручно слухати за кермом, він включає 10 годин матеріалів.

Завантажити аудіоматеріали курсу можна на сайті.

Елізабет Сміт – Англійська за 6 тижнів

Курс розрахований на те, що ви будете вивчати англійську щодня по 35 хвилин в день протягом 6 тижнів. Практика показує, що це не так просто, але дієво, якщо ви дійсно не пропускаєте жодного дня. Завдяки курсу ви зможете вивчити мінімум розмовної лексики (близько 400 слів), яка є найнеобхіднішою при комунікації під час зарубіжних поїздок. Цього мінімуму вам буде досить для подолання мовного бар'єру. Курс може стати хорошою основою для подальшого вивчення англійської.

Завантажити аудіокурс можна на сайті.

Уроки англійської з Ритою Бєловою від BBC (178 випусків)

одкаст включає 10 частин, кожна з яких – це одна з важливих розмовних тем. Випусків – велика кількість, але вони розділені на тематичні групи: у доктора, бізнес, ідіоми, побутова лексика, в готелі, в офісі і багато інших. Ви можете jбирати те, що пріоритетно для вас.

Завантажити випуски можна на ресурсі.

6 Minute English with BBC (69 випусків)

Короткі аудіовипускі по 6 хвилин. Погодьтеся, таку кількість часу зовсім нескладно виділяти щодня. Кожна програма містить приклади використання слів і пояснення.

Завантажити аудіоматеріали можна на сайті.

BBC Grammar Challenge (87 випусків)

Короткі шестихвилинні граматичні подкасти. Ви зможете повторити, уточнити і запам'ятати форми дієслів, часи, прийменники, особливості вимови і інші граматичні нюанси.

Завантажити подкасти ви можете на сайті.

Обирайте аудіокурс та занурюйтесь в англійську! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар