График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англомовна новинна преса

Сьогодні найголовніші новини повідомляються світу англійською мовою. Пропонуємо тобі огляд найкращих джерел світових новин.

Важливі події в світі відбуваються так швидко, що за багатьма просто не встигаєш стежити. Ти вже не давно чекаєш неможливого від вітчизняних видань, які вкрай рідко висвітлюють подію неупереджено? З цієї причини, а ще й тому, що за читанням новин ти непогано удосконалиш англійську, поповниш лексичний запас новими сленговими слівцями, варто читати англомовні новинні видання.

Почни з цих:

Financial Times

Що б не сталося в світі, це вплине на економічну ситуацію, а значить може вплинути і на твоє фінансове благополуччя. Хочеш знати заздалегідь, на що очікувати, орієнтуватися в цьому непередбачуваному світі – використовуй Financial Times в якості орієнтира. Рубрики видання охоплюють всі спектри фінансової діяльності в світі: від подій і новин провідних компаній Великобританії до світових трансформацій на економічному ринку.

Основні рубрики видання:

 • UK
 • World
 • Companies
 • Markets
 • World Economy
 • Management
 • Life and Art

Мова видання насичена термінами, тому, якщо не володієш конкретною фінансової термінологією, не працюєш у фінансовій сфері або не досяг рівня Intermediate (як мінімум), не варто починати знайомство з англомовними новинами з цього видання. Financial Times – газета, що створена для носіїв мови, отже, може допомогти тобі познайомитися з мовою справжньою англомовної періодики. Подробиці – на офіційному сайті видання.

The Guardian

Новинну стрічку цієї газети щодня читає мільйонна аудиторія. Більше того – з кожним днем вона збільшується. Тобі теж давно пора влитися в її ряди. Величезна кількість рубрик газети надасть тобі неабиякий вибір найсвіжіших новин з усього світу: News, Sport, Culture. Business, Money, Life & style, Travel, Environment, Politics, Media, Education, Society, Science, Women, Law, Football.

Газета видається з 1821 року, сайт видання – найвідвідуваніший з сайтів британських газет.

The New York Times

Одна з найбільш – не побоїмося цього слова – впливових газет світу. Видається з 1851 року без перерв, а кількість отриманих виданням Пулітцерівських премій сягає сотні. Сайт видання у місяць відвідує близько 30 млн. користувачів. Стань частиною цієї величезної аудиторії, адже, не дивлячись на те, що «The New York Times» створювалася як регіональна газета, вона вже давно вважається одним з кращих новинних видань світу. Крім того, що ти моеш дізнатися багато цікавого, ти ще й удосконалиш американський варіант англійської.

The Times

Прародителька всіх газет формату «Тhe Тimes», найстаріша з найпопулярніших в світі газет, видається ще з 1751 року. Основних рубрик небагато, але в них висвітлюються головні події всіх сфер людської життєдіяльності: новини, бізнес, гроші, спорт, життя, мистецтво. Що ще може цікавити справжнього британця за ранковою чашкою кави? Детальна інформація – на офіційному сайті видання.

The Wall Street Journal

Ще одне нью-йоркське видання, яке стало одним з найвідоміших і впливових у світі. Новини політики, економіки, фінансів, культури – все це можна знайти на сторінках видання. Особливістю «The Wall Street Journal» є те, що різні розділи видаються в певні дні тижня: «Ринок» – з понеділка по п'ятницю, «Гроші та Інвестиції» – щодня. «Journal» має репутацію однієї з найконсервативніших світових газет. Докладніше – на офіційному сайті видання.

USA Today

Перша загальнонаціональна газета США, яка дуже швидко домоглася світового визнання. До появи «USA Today» в країні існували тільки регіональні видання: в кожному великому місті була своя газета. Видання відрізняється яскравим дизайном, що не останню роль зіграло в процесі завоювання «USA Today» багатотисячної аудиторії читачів. Докладніше – на офіційному сайті газети.

Причини, які мають спонукати тебе читати англомовну пресу (окрім очевидних):

 • вдосконалюєш мову
 • збільшуєш словниковий запас
 • покращуєш навик читання англомовних текстів
 • починаєш використовувати у своїй промові скорочення і сленгові слова
 • вчишся вільно читати
 • привчаєш себе читати англомовні тексти щодня (читання новин швидко перетворюється на звичку)

Бажаємо тільки хороших новин і успіхів у вивченні англійської! 

5201

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!