График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Серіали англійською, які підірвуть ваш мозок

Серіали англійською, які підірвуть ваш мозок

Короткий огляд серіалів, які змусять тебе засумнівається в віртуозності володіння англійською. Деякі з них насичені вузькоспеціалізованою лексикою, в багатьох - герої говорять на діалектах, з явними акцентами, використовують вуличний молодіжний сленг.

The Good Wife 

Відмінний серіал про жінку-юриста, яка несподівано для себе стає главою родини. Чоловік-прокурор потрапляє до в'язниці, тому завдання ростити дітей та забезпечувати матеріальне благополуччя родини відтепер покладаються на її тендітні плечі. Нічого окрім як згадати про свої навички адвоката їй не залишається. Покращення рiня юридичної англійської гарантовано, крім того - серіал цікавий. Мова досить складна, тому якщо рівень твого англійської - не вище Intermediate, краще не дивись його, тим більше без субтитрів.

ER

Американський серіал, в якому розповідається про будні приймального відділення лікарні в Чикаго. Серіал відомий як найдовша медична драма за всю історію американського телебачення, володар 23 премій Еммі, більш ста номінацій на премію. Епізоди відрізняються динамізмом і драматизмом, а також - вибухають мозок медичною англійською.

Luther

Британський психологічний детектив про поліцейського, який розслідує злочини, часто користуючись не найкращими методами для знешкодження злочинця. У промові героїв присутній професійна термінологія поліцейського, тому мова досить складна для розуміння. 

IT Crowd 

Серіал про роботу співробітників відділу технічної підтримки величезної корпорації. Англійська в серіалі насичена технічними термінами і комп'ютерним сленгом, на якому і спілкуються головні герої. Серіал комічний і цікавий завдяки яскравим персонажам - типовим стереотипним компьютерщикам. Misfits

Серіал своєрідний, але вартий твоєї уваги з кількох причин. По-перше, він британський, а значить можна вдосконалити британську вимову, до того ж навчитися сприймати на слух чав, Скотс і різноманітні ірландські діалекти. По-друге, серіал комедійний, а значить, зможеш оцінити тонкість всіх жартів, які часто перебріхуються перекладачами.

Veronica Mars

Цікавий серіал про школярці, яка допомагає батькові - приватному детективу в розслідуваннях. З точки зору вдосконалення мови серіал цікавий тим, що старшокласники спілкуються як нобелівські лауреати з літератури.

Вдалого перегляду.

2028

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!