+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3793 0

Серіали англійською, які підірвуть ваш мозок

Серіали англійською, які підірвуть ваш мозок

Немає межі досконалості. Тим більше - межі вдосконаленню англійської мови. Пропонуємо добірку серіалів, які змусять тебе засумнівається в тому, що твій рівень володіння англійською - так вже високий. 

Короткий огляд серіалів, які змусять тебе засумнівається в віртуозності володіння англійською. Деякі з них насичені вузькоспеціалізованою лексикою, в багатьох - герої говорять на діалектах, з явними акцентами, використовують вуличний молодіжний сленг.

The Good Wife 

Відмінний серіал про жінку-юриста, яка несподівано для себе стає главою родини. Чоловік-прокурор потрапляє до в'язниці, тому завдання ростити дітей та забезпечувати матеріальне благополуччя родини відтепер покладаються на її тендітні плечі. Нічого окрім як згадати про свої навички адвоката їй не залишається. Покращення рiня юридичної англійської гарантовано, крім того - серіал цікавий. Мова досить складна, тому якщо рівень твого англійської - не вище Intermediate, краще не дивись його, тим більше без субтитрів.

ER

Американський серіал, в якому розповідається про будні приймального відділення лікарні в Чикаго. Серіал відомий як найдовша медична драма за всю історію американського телебачення, володар 23 премій Еммі, більш ста номінацій на премію. Епізоди відрізняються динамізмом і драматизмом, а також - вибухають мозок медичною англійською.

Luther

Британський психологічний детектив про поліцейського, який розслідує злочини, часто користуючись не найкращими методами для знешкодження злочинця. У промові героїв присутній професійна термінологія поліцейського, тому мова досить складна для розуміння. 

IT Crowd 

Серіал про роботу співробітників відділу технічної підтримки величезної корпорації. Англійська в серіалі насичена технічними термінами і комп'ютерним сленгом, на якому і спілкуються головні герої. Серіал комічний і цікавий завдяки яскравим персонажам - типовим стереотипним компьютерщикам. Misfits

Серіал своєрідний, але вартий твоєї уваги з кількох причин. По-перше, він британський, а значить можна вдосконалити британську вимову, до того ж навчитися сприймати на слух чав, Скотс і різноманітні ірландські діалекти. По-друге, серіал комедійний, а значить, зможеш оцінити тонкість всіх жартів, які часто перебріхуються перекладачами.

Veronica Mars

Цікавий серіал про школярці, яка допомагає батькові - приватному детективу в розслідуваннях. З точки зору вдосконалення мови серіал цікавий тим, що старшокласники спілкуються як нобелівські лауреати з літератури.

Вдалого перегляду.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар